image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2016/17 / Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo / Starší minižáci U13, 1.-2. místo


tabulka
1. Válečníci Děčín 8 7 1 415:289 15
2. SLUNETA Ústí n.L. 8 1 7 289:415 9
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 25.02.2017 09:00 38:52 (5:17 14:27 22:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.02.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 25.02.2017 11:00 28:53 (4:16 20:30 24:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.02.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

2. kolo
3. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 12.03.2017 10:30 43:48 (16:11 31:26 35:32 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
2. kolo, zápas č. 3

datum: 12.03.2017, 10:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

4. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 12.03.2017 12:30 56:45 (17:11 33:24 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
2. kolo, zápas č. 4

datum: 12.03.2017, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

3. kolo
5. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 25.03.2017 12:00 43:44 (9:12 15:23 24:23 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
3. kolo, zápas č. 5

datum: 25.03.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/1.000)
Tesař Michal (---/1.000)

6. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 25.03.2017 14:00 22:48 (7:15 16:19 19:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
3. kolo, zápas č. 6

datum: 25.03.2017, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (---/1.000)
Liška Jaroslav (---/1.000)

4. kolo
7. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 09.04.2017 09:30 64:37 (15:11 37:15 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
4. kolo, zápas č. 7

datum: 09.04.2017, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Bárta Lukáš (1.000/---)
Hrabáková Tereza (1.000/---)

8. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 09.04.2017 11:30 55:28 (15:8 27:14 38:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, starší minižáci U13, Oblasti
Starší minižáci U13 OP, finálová sk. o 1. - 2. místo Starší minižáci U13, 1.-2. místo
4. kolo, zápas č. 8

datum: 09.04.2017, 11:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hrabáková Tereza (1.000/---)
Bárta Lukáš (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.