image

ženy / 2. liga / ročník 2016/17 / finálová skupina


tabulka
1. Sparta Praha 14 13 1 1013:734 27
2. Bižuterie Jablonec n.N. 14 12 2 975:744 26
3. Basket Poděbrady 14 8 6 799:800 22
4. Basketball Nymburk B 14 7 7 815:816 21
5. BK Sluneta Ústí n.L. 14 6 8 772:780 20
6. Slovan Litoměřice 14 4 10 786:970 18
7. BC Benešov 14 4 10 717:865 18
8. MK Technic Tišnov 14 2 12 784:952 16
1. kolo
163. B. Jablonec n. N. - MK Technic Tišnov 25.02.2017 17:00 78:71 (23:13 39:31 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 163

datum: 25.02.2017, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šmůla Marek (2.000/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500)

164. Sparta Praha - BC Benešov 25.02.2017 20:00 66:55 (22:7 37:20 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 164

datum: 25.02.2017, 20:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/3.500)
Vávrová Veronika (1.500/2.500)

165. Slovan Litoměřice - Basketball Nymburk B 25.02.2017 13:00 53:80 (13:17 27:30 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 165

datum: 25.02.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

166. Sluneta Ústí n.L. - Basket Poděbrady 25.02.2017 15:30 58:62 (11:14 28:30 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
1. kolo, zápas č. 166

datum: 25.02.2017, 15:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vágnerová Tereza (1.500/2.000)
Poživil Jaroslav (2.500/2.000)

2. kolo
167. B. Jablonec n. N. - BC Benešov 26.02.2017 10:00 69:48 (12:17 34:30 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 167

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/3.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/3.000)

168. Sparta Praha - MK Technic Tišnov 26.02.2017 17:00 98:54 (29:15 45:28 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 168

datum: 26.02.2017, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.500/2.500)
Kubíček Jiří (1.500/2.500)

169. Slovan Litoměřice - Basket Poděbrady 26.02.2017 13:00 56:67 (16:14 27:31 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 169

datum: 26.02.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.500)

170. Sluneta Ústí n.L. - Basketball Nymburk B 26.02.2017 10:00 50:59 (16:17 27:32 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
2. kolo, zápas č. 170

datum: 26.02.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Sejrek Daniel (1.500/1.500)
Barták Matěj (1.500/1.500)

3. kolo
171. Basketball Nymburk B - B. Jablonec n. N. 11.03.2017 16:30 56:59 (14:12 20:22 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 171

datum: 11.03.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kučírek Martin (1.000/1.000)

172. Basket Poděbrady - Sparta Praha 11.03.2017 13:00 54:63 (14:20 31:36 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 172

datum: 11.03.2017, 13:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000)
Kubíček Jiří (2.000/1.000)

173. MK Technic Tišnov - Slovan Litoměřice 11.03.2017 16:00 65:70 (16:13 28:33 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 173

datum: 11.03.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

174. BC Benešov - Sluneta Ústí n.L. 11.03.2017 19:00 58:41 (16:3 31:10 43:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
3. kolo, zápas č. 174

datum: 11.03.2017, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/3.500)
Buršík Martin (1.500/2.500)

4. kolo
175. Basketball Nymburk B - Sparta Praha 12.03.2017 14:00 54:75 (11:22 35:39 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 175

datum: 12.03.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (3.500/1.000)
Scholzová Michaela (3.000/1.000)

176. Basket Poděbrady - B. Jablonec n. N. 12.03.2017 13:00 44:72 (13:15 24:37 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 176

datum: 12.03.2017, 13:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.500)
Kubíček Jiří (2.000/1.500)

177. MK Technic Tišnov - Sluneta Ústí n.L. 12.03.2017 09:30 56:68 (11:22 21:43 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 177

datum: 12.03.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

178. BC Benešov - Slovan Litoměřice 12.03.2017 11:00 59:68 (18:24 27:37 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
4. kolo, zápas č. 178

datum: 12.03.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Šmůla Petr (3.000/1.000)
Buršík Martin (3.000/1.000)

5. kolo
179. Sparta Praha - Basketball Nymburk B 25.03.2017 18:00 87:46 (24:14 43:25 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 179

datum: 25.03.2017, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500)
Holeš Daniel (1.000/1.500)

180. B. Jablonec n. N. - Basket Poděbrady 25.03.2017 18:00 80:54 (25:10 46:27 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 180

datum: 25.03.2017, 18:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500)
Barták Matěj (1.000/2.000)

181. Sluneta Ústí n.L. - MK Technic Tišnov 25.03.2017 16:00 76:50 (18:18 43:30 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 181

datum: 25.03.2017, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

182. Slovan Litoměřice - BC Benešov 25.03.2017 19:00 70:59 (12:13 34:34 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
5. kolo, zápas č. 182

datum: 25.03.2017, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (2.000/3.000)
Hendrych Jan (2.000/1.500)

6. kolo
183. B. Jablonec n. N. - Basketball Nymburk B 26.03.2017 10:00 73:46 (19:7 37:22 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 183

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

184. Sparta Praha - Basket Poděbrady 26.03.2017 10:00 65:43 (18:9 33:20 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 184

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/3.500)
Barták Dominik (1.000/2.500)

185. Slovan Litoměřice - MK Technic Tišnov 26.03.2017 12:00 69:50 (15:10 35:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 185

datum: 26.03.2017, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (3.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

186. Sluneta Ústí n.L. - BC Benešov 26.03.2017 10:00 72:42 (22:9 37:18 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
6. kolo, zápas č. 186

datum: 26.03.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/3.500)
Eisner Petr (1.000/4.000)

7. kolo
187. BC Benešov - B. Jablonec n. N. 08.04.2017 17:00 48:57 (13:18 27:28 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 187

datum: 08.04.2017, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

188. MK Technic Tišnov - Sparta Praha 08.04.2017 10:00 65:69 (22:14 38:33 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 188

datum: 08.04.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.500/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

189. Basket Poděbrady - Slovan Litoměřice 08.04.2017 16:00 72:51 (21:15 36:26 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 189

datum: 08.04.2017, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.500/1.500)
Šmůla Petr (1.500/1.500)

190. Basketball Nymburk B - Sluneta Ústí n.L. 08.04.2017 17:00 73:32 (16:9 31:16 55:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
7. kolo, zápas č. 190

datum: 08.04.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/2.000)

8. kolo
191. MK Technic Tišnov - B. Jablonec n. N. 09.04.2017 09:30 52:103 (10:21 25:51 39:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 191

datum: 09.04.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dolinek Ivo (1.500/1.000)
Jakubík Petr (1.500/1.000)

192. BC Benešov - Sparta Praha 09.04.2017 11:30 54:89 (11:23 25:41 42:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 192

datum: 09.04.2017, 11:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Novák Vratislav (1.000/1.000)

193. Basketball Nymburk B - Slovan Litoměřice 09.04.2017 11:00 69:66 (20:10 32:27 48:45 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 193

datum: 09.04.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500)
Lukeš Libor (1.000/2.500)

194. Basket Poděbrady - Sluneta Ústí n.L. 05.05.2017 19:30 57:37 (17:2 32:16 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2016/17, ženy, 2. liga
finálová skupina
8. kolo, zápas č. 194

datum: 05.05.2017, 19:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Horník Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.