image

starší žákyně U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2017/18 / 2. kolo


1. kolo
43. Slovan Litoměřice - BK Brandýs n. L. 10.06.2017 10:00 47:39 (9:6 26:14 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 43

datum: 10.06.2017, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav
Kouba Dalibor

44. Basket Říčany - Basket Poděbrady 10.06.2017 11:00 65:46 (15:15 30:26 50:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 44

datum: 10.06.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Hejnic Jan

45. Sokol Kladno - Sluneta Ústí n.L. 10.06.2017 10:00 52:58 (16:18 33:32 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 45

datum: 10.06.2017, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan
Zámostný Jindřich

46. Lokomotiva Trutnov - BK Ústí nad Orlicí 10.06.2017 15:00 44:93 (12:25 25:44 39:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 46

datum: 10.06.2017, 15:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin
Brandejs Tomáš

47. SKB Tišnov - BK Frýdek-Místek 10.06.2017 15:30 48:46 (19:8 30:24 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 47

datum: 10.06.2017, 15:30:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Škaroupka Michal
Dolejš Václav

2. kolo
48. BK Brandýs n. L. - Slovan Litoměřice 11.06.2017 16:30 54:36 (24:12 30:16 46:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 48

datum: 11.06.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan
Zámostný Jindřich

49. Basket Poděbrady - Basket Říčany 11.06.2017 10:00 64:52 (17:14 29:22 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 49

datum: 11.06.2017, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Renc Jan
Barták Matěj

50. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Kladno 11.06.2017 10:00 71:43 (15:15 35:22 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 50

datum: 11.06.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Eisner Petr
Josefus Ondřej

51. BK Ústí nad Orlicí - Lokomotiva Trutnov 11.06.2017 11:00 94:57 (23:13 48:27 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 51

datum: 11.06.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala SOŠ, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Trmač Vladislav
Štancl Dominik

52. BK Frýdek-Místek - SKB Tišnov 11.06.2017 10:00 57:46 (17:11 32:19 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší žákyně U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 52

datum: 11.06.2017, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Sýkora Václav
Menšík Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.