image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2017/18 / Skupina B


tabulka
1. Sokol Pražský 12 11 1 1420:449 23
2. USK Praha 12 11 1 979:439 23
3. TJ Sokol Kbely 12 7 5 825:639 19
4. BK Kladno 12 7 5 883:814 19
5. BK Chomutov 12 4 8 717:845 16
6. ŠSK Slaný 12 1 11 386:1328 13
7. BA Tygři Louny 12 1 11 454:1150 13
1. kolo
57. BK Kladno - ŠSK Slaný 28.09.2017 09:00 116:37 (22:17 52:25 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 28.09.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

58. BA Tygři Louny - BK Chomutov 28.09.2017 10:00 48:100 (9:29 17:47 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Kejklíček Roman (1.500/1.000)

59. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský 26.09.2017 18:30 52:83 (19:18 29:51 36:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 26.09.2017, 18:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Mycak Michael (1.000/2.000)

2. kolo
60. USK Praha - TJ Sokol Kbely 23.09.2017 10:30 43:42 (14:10 24:24 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 60

datum: 23.09.2017, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Renc Jan (1.000/1.500)

61. BK Kladno - BA Tygři Louny 23.09.2017 12:00 91:56 (34:10 55:21 79:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)

62. ŠSK Slaný - BK Chomutov 23.09.2017 12:00 41:77 (4:29 13:43 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

3. kolo
63. USK Praha - Sokol Pražský 19.09.2017 15:00 50:58 (13:17 31:35 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 63

datum: 19.09.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

64. BK Kladno - BK Chomutov 24.09.2017 09:00 94:69 (11:24 34:41 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 64

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

65. ŠSK Slaný - BA Tygři Louny 24.09.2017 12:00 62:46 (12:6 30:20 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 24.09.2017, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

4. kolo
66. TJ Sokol Kbely - BA Tygři Louny 07.10.2017 18:00 107:46 (26:8 50:27 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 66

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Mareš Jan (2.000/1.500)
Hejnic Jan (2.000/1.500)

67. Sokol Pražský - BK Chomutov 07.10.2017 13:00 138:14 (30:12 77:12 112:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 67

datum: 07.10.2017, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

68. USK Praha - BK Kladno 07.10.2017 12:30 85:52 (22:13 46:24 73:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 68

datum: 07.10.2017, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

5. kolo
69. TJ Sokol Kbely - BK Chomutov 08.10.2017 09:00 69:59 (12:17 32:32 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 69

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Mareš Jan (2.000/1.000)
Hejnic Jan (2.000/2.500)

70. Sokol Pražský - BA Tygři Louny 18.11.2017 10:30 127:19 (28:1 70:4 101:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 70

datum: 18.11.2017, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Slanina Vladimír (1.000/1.500)

71. USK Praha - ŠSK Slaný 08.10.2017 12:00 158:11 (34:3 76:3 112:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 71

datum: 08.10.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

6. kolo
72. BK Kladno - TJ Sokol Kbely 21.10.2017 13:00 58:57 (13:11 25:24 39:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 72

datum: 21.10.2017, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.500/1.500)

73. ŠSK Slaný - Sokol Pražský 21.10.2017 12:00 11:194 (2:40 4:88 8:144)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 73

datum: 21.10.2017, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

74. BA Tygři Louny - USK Praha 11.10.2017 17:30 21:113 (6:26 7:54 13:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 74

datum: 11.10.2017, 17:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Křenek Karel (2.000/1.000)

7. kolo
75. BK Kladno - Sokol Pražský 22.10.2017 09:00 50:115 (15:28 15:64 34:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 75

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.500/1.000)

76. ŠSK Slaný - TJ Sokol Kbely 22.10.2017 15:00 38:80 (3:21 17:42 28:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 76

datum: 22.10.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

77. BK Chomutov - USK Praha 09.10.2017 17:30 36:62 (10:10 15:26 25:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 77

datum: 09.10.2017, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

8. kolo
78. ŠSK Slaný - BK Kladno 17.11.2017 09:00 50:92 (0:35 14:50 34:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 78

datum: 17.11.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

79. BK Chomutov - BA Tygři Louny 13.11.2017 17:00 79:43 (20:9 41:19 66:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 79

datum: 13.11.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

80. Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely 13.11.2017 17:15 92:51 (27:13 47:24 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 80

datum: 13.11.2017, 17:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500)
Balog Lukáš (1.000/1.500)

9. kolo
81. Sokol Pražský - USK Praha 04.11.2017 17:00 57:64 (19:17 32:34 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 81

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.000)
Mycak Michael (2.000/1.500)

82. BK Chomutov - BK Kladno 04.11.2017 18:00 66:80 (22:13 38:32 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 82

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

83. BA Tygři Louny - ŠSK Slaný 04.11.2017 09:30 52:41 (9:10 30:20 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 83

datum: 04.11.2017, 09:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/3.000)
Lahovská Barbora (1.500/2.500)

10. kolo
84. TJ Sokol Kbely - USK Praha 05.11.2017 09:00 35:70 (4:23 10:38 19:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 84

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

85. BA Tygři Louny - BK Kladno 05.11.2017 10:00 27:111 (3:25 12:58 18:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 85

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000)
Křenek Karel (1.500/1.000)

86. BK Chomutov - ŠSK Slaný 05.11.2017 13:00 100:32 (21:4 48:14 88:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 86

datum: 05.11.2017, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

11. kolo
87. BK Chomutov - TJ Sokol Kbely 25.11.2017 10:00 45:65 (14:20 25:33 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 87

datum: 25.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

88. BA Tygři Louny - Sokol Pražský 08.10.2017 15:00 38:163 (12:43 14:79 32:122)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 88

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Turek Michal (1.000/1.000)

89. ŠSK Slaný - USK Praha 18.11.2017 12:00 23:102 (8:26 12:47 18:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 89

datum: 18.11.2017, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Týř Jan (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

12. kolo
90. BA Tygři Louny - TJ Sokol Kbely 19.11.2017 13:00 28:69 (9:21 20:39 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 19.11.2017, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000)
Blašková Martina (1.500/1.500)

91. BK Chomutov - Sokol Pražský 19.11.2017 14:00 46:93 (6:29 16:40 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 91

datum: 19.11.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Šmůla Marek (1.000/1.000)

92. BK Kladno - USK Praha 19.11.2017 09:00 48:65 (10:17 20:37 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 92

datum: 19.11.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Strnad Pavel (1.000/1.500)

13. kolo
93. Sokol Pražský - BK Kladno 02.12.2017 16:00 116:33 (31:19 66:25 96:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

94. TJ Sokol Kbely - ŠSK Slaný 02.12.2017 18:00 127:19 (39:4 68:8 99:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

95. USK Praha - BK Chomutov 02.12.2017 14:00 80:26 (35:6 46:12 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 95

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

14. kolo
96. TJ Sokol Kbely - BK Kladno 03.12.2017 09:00 71:58 (13:20 39:31 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.500/1.000)
Theodor Pavel (1.500/1.000)

97. Sokol Pražský - ŠSK Slaný 03.12.2017 09:30 184:21 (50:6 85:7 125:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 03.12.2017, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

98. USK Praha - BA Tygři Louny 28.11.2017 18:00 87:30 (30:12 44:15 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 28.11.2017, 18:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.