image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2017/18 / Skupina C


tabulka
1. Basketbalová škola - Tygři Praha 14 13 1 1363:599 27
2. BK Horejsek Děčín 14 12 2 1250:514 26
3. BK Kondoři Liberec 14 11 3 1167:784 25
4. BK Sluneta Ústí nad Labem 14 7 7 984:753 21
5. Slavoj BK Litoměřice 14 6 8 829:992 20
6. AŠ Mladá Boleslav 14 5 9 621:1086 19
7. TJ Slovan Varnsdorf 14 1 13 563:1364 15
8. BA 2006´Roudnice nad Labem 14 1 13 538:1223 15
1. kolo
99. BŠ - Tygři Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 20.09.2017 18:00 136:16 (36:3 71:13 106:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 20.09.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

100. AŠ Mladá Boleslav - Kondoři Liberec 28.09.2017 10:00 39:81 (4:18 15:36 29:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 100

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

101. BK Horejsek Děčín - Slovan Varnsdorf 28.09.2017 14:30 107:27 (15:6 41:10 84:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 101

datum: 28.09.2017, 14:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

102. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 28.09.2017 17:00 80:67 (14:14 42:23 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 102

datum: 28.09.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

2. kolo
103. BŠ - Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 23.09.2017 18:00 78:43 (30:8 44:26 64:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 103

datum: 23.09.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

104. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 05.11.2017 09:00 50:74 (13:18 25:35 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 104

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

105. AŠ Mladá Boleslav - BK Horejsek Děčín 23.09.2017 14:00 22:83 (4:27 12:41 14:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 105

datum: 23.09.2017, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Mareš Jan (1.500/1.000)

106. Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 23.09.2017 15:30 115:35 (25:11 38:22 83:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 106

datum: 23.09.2017, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

3. kolo
107. BŠ - Tygři Praha - Sj. BK Litoměřice 24.09.2017 12:00 110:36 (36:3 71:13 106:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 107

datum: 24.09.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

108. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sluneta Ústí n. L. 24.09.2017 13:00 39:94 (12:23 20:49 27:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 108

datum: 24.09.2017, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

109. AŠ Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf 24.09.2017 13:00 56:43 (18:9 36:19 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 109

datum: 24.09.2017, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000)
Prchalová Simona (1.500/1.000)

110. Kondoři Liberec - BK Horejsek Děčín 24.09.2017 10:00 40:85 (4:14 13:42 19:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 110

datum: 24.09.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

4. kolo
111. Sluneta Ústí n. L. - BK Horejsek Děčín 07.10.2017 14:00 45:62 (12:19 20:35 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 111

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

112. Sj. BK Litoměřice - Slovan Varnsdorf 07.10.2017 13:00 106:42 (22:6 44:23 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 112

datum: 07.10.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

113. BŠ - Tygři Praha - AŠ Mladá Boleslav 07.10.2017 09:00 131:34 (29:9 78:15 106:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 113

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

114. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kondoři Liberec 07.10.2017 18:00 53:106 (5:34 26:49 37:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 114

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lahovská Barbora (1.000/1.000)

5. kolo
115. Sluneta Ústí n. L. - Slovan Varnsdorf 08.10.2017 09:00 97:33 (27:9 49:20 78:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 115

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

116. Sj. BK Litoměřice - BK Horejsek Děčín 08.10.2017 09:15 13:122 (0:43 4:66 8:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 116

datum: 08.10.2017, 09:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

117. BŠ - Tygři Praha - Kondoři Liberec 08.10.2017 12:00 100:52 (33:14 55:21 79:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 117

datum: 08.10.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Buršík Petr (1.000/1.000)

118. BA 2006´ Roudnice n.L. - AŠ Mladá Boleslav 08.10.2017 10:00 38:47 (12:14 23:23 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 118

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.500)
Liška Jaroslav (1.000/1.500)

6. kolo
119. AŠ Mladá Boleslav - Sluneta Ústí n. L. 21.10.2017 14:30 21:79 (0:27 6:61 17:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 119

datum: 21.10.2017, 14:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

120. Kondoři Liberec - Sj. BK Litoměřice 11.10.2017 18:00 79:42 (19:11 45:23 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 120

datum: 11.10.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (2.000/1.000)

121. BK Horejsek Děčín - BŠ - Tygři Praha 21.10.2017 11:00 56:65 (22:10 30:36 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 121

datum: 21.10.2017, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

122. Slovan Varnsdorf - BA 2006´ Roudnice n.L. 21.10.2017 16:00 53:55 (10:16 23:32 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 122

datum: 21.10.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Sutr David (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

7. kolo
123. AŠ Mladá Boleslav - Sj. BK Litoměřice 22.10.2017 13:30 65:39 (13:9 36:19 53:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 123

datum: 22.10.2017, 13:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Zachara Jakub (1.000/2.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

124. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 17.10.2017 17:00 69:65 (6:19 29:34 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 124

datum: 17.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

125. BK Horejsek Děčín - BA 2006´ Roudnice n.L. 22.10.2017 15:30 91:13 (29:0 43:7 67:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 125

datum: 22.10.2017, 15:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lahovská Barbora (1.000/1.000)

126. Slovan Varnsdorf - BŠ - Tygři Praha 22.10.2017 14:30 43:137 (5:38 20:71 27:107)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 126

datum: 22.10.2017, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

8. kolo
127. BA 2006´ Roudnice n.L. - BŠ - Tygři Praha 17.11.2017 09:30 17:94 (6:28 8:51 10:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 127

datum: 17.11.2017, 09:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

128. Kondoři Liberec - AŠ Mladá Boleslav 17.11.2017 10:00 125:29 (27:9 68:18 101:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 128

datum: 17.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

129. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín 17.11.2017 14:00 36:120 (10:45 21:65 31:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 129

datum: 17.11.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Menšík Richard (1.000/1.000)

130. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 17.11.2017 16:00 67:64 (19:20 37:35 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 130

datum: 17.11.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

9. kolo
131. Sj. BK Litoměřice - BŠ - Tygři Praha 04.11.2017 09:00 53:70 (10:12 22:36 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 131

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Timko Viktor (1.000/1.000)

132. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 04.11.2017 10:00 85:30 (22:13 45:19 61:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 132

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

133. Slovan Varnsdorf - AŠ Mladá Boleslav 04.11.2017 15:00 36:87 (14:13 18:44 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 133

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.500/1.000)
Hošek Václav (2.000/1.000)

134. BK Horejsek Děčín - Kondoři Liberec 04.11.2017 09:30 88:36 (25:8 44:20 64:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 134

datum: 04.11.2017, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Machková Romana (1.000/3.500)

10. kolo
135. Sluneta Ústí n. L. - BŠ - Tygři Praha 01.11.2017 17:00 46:68 (11:15 26:31 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 135

datum: 01.11.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

136. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 23.09.2017 13:00 63:45 (22:13 30:31 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 136

datum: 23.09.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

137. BK Horejsek Děčín - AŠ Mladá Boleslav 05.11.2017 09:30 105:19 (25:1 54:9 81:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 137

datum: 05.11.2017, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

138. Slovan Varnsdorf - Kondoři Liberec 05.11.2017 10:00 24:121 (6:24 16:62 22:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 138

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Draboňová Lucie (1.000/1.000)

11. kolo
139. Slovan Varnsdorf - Sluneta Ústí n. L. 18.11.2017 14:45 34:107 (12:22 16:47 22:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 139

datum: 18.11.2017, 14:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

140. BK Horejsek Děčín - Sj. BK Litoměřice 18.11.2017 15:45 81:49 (25:10 50:20 68:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 140

datum: 18.11.2017, 15:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

141. Kondoři Liberec - BŠ - Tygři Praha 18.11.2017 13:00 80:57 (24:12 36:29 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 141

datum: 18.11.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

142. AŠ Mladá Boleslav - BA 2006´ Roudnice n.L. 18.11.2017 09:30 63:53 (21:12 35:24 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 142

datum: 18.11.2017, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Koudela Martin (1.500/1.000)

12. kolo
143. BK Horejsek Děčín - Sluneta Ústí n. L. 10.11.2017 16:15 76:50 (14:13 38:19 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 143

datum: 10.11.2017, 16:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

144. Slovan Varnsdorf - Sj. BK Litoměřice 19.11.2017 10:00 48:75 (12:15 23:33 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 144

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

145. AŠ Mladá Boleslav - BŠ - Tygři Praha 19.11.2017 13:30 29:118 (7:38 18:69 22:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 145

datum: 19.11.2017, 13:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal (1.500/1.000)
Marečková Eliška (1.500/1.000)

146. Kondoři Liberec - BA 2006´ Roudnice n.L. 19.11.2017 09:30 128:48 (29:12 51:24 92:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 146

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

13. kolo
147. Sj. BK Litoměřice - AŠ Mladá Boleslav 02.12.2017 13:00 85:68 (21:6 43:31 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 147

datum: 02.12.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

148. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 02.12.2017 14:00 59:67 (14:14 27:35 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 148

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

149. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín 02.12.2017 10:00 30:119 (4:35 23:56 26:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 149

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

150. BŠ - Tygři Praha - Slovan Varnsdorf 02.12.2017 12:30 130:39 (42:4 77:16 105:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 150

datum: 02.12.2017, 12:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Matějček Josef (1.000/1.000)

14. kolo
151. Sluneta Ústí n. L. - AŠ Mladá Boleslav 03.12.2017 14:00 70:42 (20:8 33:21 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 151

datum: 03.12.2017, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

152. Sj. BK Litoměřice - Kondoři Liberec 03.12.2017 10:00 60:68 (16:17 28:28 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 152

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Šmíd Pavel (1.000/1.500)

153. BŠ - Tygři Praha - BK Horejsek Děčín 03.12.2017 11:30 69:55 (16:18 29:29 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 153

datum: 03.12.2017, 11:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.500)
Martínek Karel (1.000/2.000)

154. BA 2006´ Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 03.12.2017 13:00 51:70 (15:20 34:31 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žáci U14, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 154

datum: 03.12.2017, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.