image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2017/18 / Skupina B


tabulka
1. BA Sparta Praha 14 14 0 1402:449 28
2. SLUNETA Ústí nad Labem 14 11 3 1231:646 25
3. Levhartice Chomutov 14 10 4 980:791 24
4. TJ Slovan Litoměřice 14 9 5 1031:671 23
5. TJ Slovan Litoměřice B 14 6 8 763:803 20
6. BC Slaný 14 4 10 581:1083 18
7. Sokol Kladno 14 1 13 366:1163 15
8. BK Kralupy junior 14 1 13 390:1138 15
1. kolo
43. BA Sparta Praha - BKj. Kralupy n.V. 28.09.2017 10:00 98:15 (28:2 69:2 84:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Provazník Adam (1.000/1.000)

44. Sokol Kladno - BC Slaný 28.09.2017 11:30 26:59 (9:12 12:29 20:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 28.09.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.500)

45. Levhartice Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 28.09.2017 10:00 69:52 (22:4 32:34 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

46. Slovan Litoměřice - Slovan Litoměřice B 28.09.2017 10:15 75:46 (22:7 39:23 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 28.09.2017, 10:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Kovačovič Matej (1.000/1.000)

2. kolo
47. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice 23.09.2017 12:00 77:49 (20:8 36:24 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

48. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice B 23.09.2017 15:00 31:83 (7:15 17:27 21:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 23.09.2017, 15:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)

49. Sokol Kladno - Levhartice Chomutov 23.09.2017 14:30 26:111 (7:29 15:62 26:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 49

datum: 23.09.2017, 14:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

50. BC Slaný - SLUNETA Ústí nad Labem 23.09.2017 10:00 30:94 (12:28 14:58 19:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 50

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

3. kolo
51. BA Sparta Praha - Slovan Litoměřice B 24.09.2017 14:30 91:37 (22:8 51:15 67:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 24.09.2017, 14:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.500)
Křenek Karel (1.000/1.500)

52. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 21.09.2017 16:30 23:99 (4:32 10:51 18:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 52

datum: 21.09.2017, 16:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Šmídková Hana (1.000/1.000)

53. Sokol Kladno - SLUNETA Ústí nad Labem 24.09.2017 11:30 14:170 (0:45 2:97 10:132)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 53

datum: 24.09.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

54. BC Slaný - Levhartice Chomutov 24.09.2017 10:00 36:99 (8:27 13:50 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 54

datum: 24.09.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

4. kolo
55. Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov 07.10.2017 11:00 62:61 (14:15 37:32 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/3.000)
Hošek Václav (1.500/3.000)

56. Slovan Litoměřice B - SLUNETA Ústí nad Labem 07.10.2017 09:00 51:93 (11:21 26:49 36:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)
Hošek Václav (1.500/1.000)

57. BA Sparta Praha - Sokol Kladno 07.10.2017 11:00 115:7 (33:2 55:2 91:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.000/1.000)
Buršík Petr (1.000/1.000)

58. BKj. Kralupy n.V. - BC Slaný 07.10.2017 12:30 31:50 (7:11 16:17 19:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 07.10.2017, 12:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

5. kolo
59. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí nad Labem 08.10.2017 09:00 57:64 (18:11 32:30 40:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Kroček Jiří (3.000/2.000)

60. Slovan Litoměřice B - Levhartice Chomutov 08.10.2017 11:00 54:82 (8:19 30:36 40:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

61. BA Sparta Praha - BC Slaný 08.10.2017 15:00 121:21 (34:2 72:9 101:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk (1.000/1.000)
Martínek Karel (1.000/1.000)

62. BKj. Kralupy n.V. - Sokol Kladno 08.10.2017 09:00 45:39 (9:14 27:27 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Turek Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.000/1.000)

6. kolo
63. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 21.10.2017 15:30 14:105 (5:30 5:56 8:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 63

datum: 21.10.2017, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

64. BC Slaný - Slovan Litoměřice B 21.10.2017 10:00 37:54 (9:13 17:35 30:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Veselý Jiří (1.500/1.000)

65. Levhartice Chomutov - BA Sparta Praha 21.10.2017 15:00 30:75 (8:16 13:34 23:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 65

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

66. SLUNETA Ústí nad Labem - BKj. Kralupy n.V. 21.10.2017 10:00 93:28 (21:7 51:10 73:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 66

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Bár Jakub (1.000/1.000)

7. kolo
67. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice B 22.10.2017 11:30 32:54 (2:7 10:23 19:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 22.10.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Matějček Josef (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

68. BC Slaný - Slovan Litoměřice 22.10.2017 13:00 14:115 (2:35 4:64 10:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 22.10.2017, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

69. Levhartice Chomutov - BKj. Kralupy n.V. 22.10.2017 12:00 88:23 (26:4 54:12 69:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 69

datum: 22.10.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

70. SLUNETA Ústí nad Labem - BA Sparta Praha 22.10.2017 10:00 90:92 (27:22 43:41 59:65 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 70

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/3.000)
Tesař Michal (1.000/3.000)

8. kolo
71. BKj. Kralupy n.V. - BA Sparta Praha 17.11.2017 14:00 20:107 (7:31 7:55 13:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 17.11.2017, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

72. BC Slaný - Sokol Kladno 17.11.2017 11:00 65:38 (12:12 28:20 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

73. SLUNETA Ústí nad Labem - Levhartice Chomutov 17.11.2017 11:00 113:35 (25:11 50:22 83:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

74. Slovan Litoměřice B - Slovan Litoměřice 24.11.2017 15:30 43:54 (9:14 18:27 27:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 24.11.2017, 15:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

9. kolo
75. Slovan Litoměřice B - BA Sparta Praha 04.11.2017 10:00 24:81 (2:28 6:46 12:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 75

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

76. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 05.11.2017 11:00 114:20 (34:0 62:4 86:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

77. SLUNETA Ústí nad Labem - Sokol Kladno 04.11.2017 10:00 81:30 (20:3 37:10 62:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

78. Levhartice Chomutov - BC Slaný 04.11.2017 12:00 103:55 (27:13 45:33 75:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

10. kolo
79. Slovan Litoměřice - BA Sparta Praha 04.11.2017 12:00 47:100 (8:25 18:58 31:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

80. Slovan Litoměřice B - BKj. Kralupy n.V. 05.11.2017 09:00 77:29 (22:8 34:18 55:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

81. Levhartice Chomutov - Sokol Kladno 05.11.2017 11:00 78:20 (33:4 55:8 67:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 81

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000)
Ježek Václav (1.000/1.000)

82. SLUNETA Ústí nad Labem - BC Slaný 05.11.2017 10:00 97:36 (24:5 62:14 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.000)
Ftáčková Lucie (1.000/2.000)

11. kolo
83. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 18.11.2017 15:00 85:49 (21:11 39:24 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 83

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/3.000)
Kroček Jiří (1.000/3.000)

84. Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice B 18.11.2017 10:00 71:55 (22:7 40:19 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 84

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/4.000)
Seifert Jakub (1.000/3.000)

85. BC Slaný - BA Sparta Praha 18.11.2017 10:00 24:103 (9:36 9:73 13:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/2.000)
Týř Jan (1.000/1.500)

86. Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 18.11.2017 12:00 59:31 (9:2 21:9 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 86

datum: 18.11.2017, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Růzha Jan (1.000/1.000)
Vávra Petr (1.000/1.000)

12. kolo
87. Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice 19.11.2017 10:00 51:46 (16:11 34:19 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 87

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

88. SLUNETA Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice B 19.11.2017 11:00 67:51 (15:8 39:18 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 88

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)
Nesper Jindřich (3.500/1.000)

89. Sokol Kladno - BA Sparta Praha 19.11.2017 11:30 12:118 (6:29 8:65 12:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Strnad Pavel (1.000/2.000)
Veselý Jiří (1.000/2.000)

90. BC Slaný - BKj. Kralupy n.V. 19.11.2017 10:00 70:40 (13:15 24:29 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

13. kolo
91. Slovan Litoměřice B - Sokol Kladno 02.12.2017 10:00 58:26 (13:8 39:12 48:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

92. Slovan Litoměřice - BC Slaný 02.12.2017 12:00 86:50 (31:12 48:20 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

93. BKj. Kralupy n.V. - Levhartice Chomutov 02.12.2017 16:00 36:77 (15:27 22:32 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/1.000)
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)

94. BA Sparta Praha - SLUNETA Ústí nad Labem 02.12.2017 11:00 86:48 (25:9 44:16 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 02.12.2017, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šmůla Marek (1.000/2.000)
Šmůla Petr (1.000/2.000)

14. kolo
95. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 03.12.2017 11:15 73:23 (14:8 37:11 56:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 03.12.2017, 11:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/3.000)
Kroček Jiří (1.000/3.000)

96. Slovan Litoměřice B - BC Slaný 03.12.2017 13:15 76:34 (16:7 45:16 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 03.12.2017, 13:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/2.500)

97. BA Sparta Praha - Levhartice Chomutov 03.12.2017 11:00 138:25 (29:15 67:19 105:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

98. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí nad Labem 03.12.2017 08:30 18:84 (0:23 3:51 12:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší žákyně U14, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 03.12.2017, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)
Marečková Eliška (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.