image

muži / 1. liga / ročník 2017/18 / Základní část - skupina Západ


tabulka
1. Slavoj BK Litoměřice 18 13 5 1355:1187 31
2. Basket Košíře 18 11 7 1426:1396 29
3. BC Vysočina 18 11 7 1453:1344 29
4. Sokol Písek Sršni 18 11 7 1456:1346 29
5. Basketball Nymburk B 18 11 7 1357:1343 29
6. USK Praha B 18 10 8 1271:1290 28
7. BK Lokomotiva Plzeň 18 8 10 1297:1312 26
8. GBA 18 8 10 1191:1253 26
9. Sokol Pražský 18 6 12 1324:1358 24
10. Sokol Žižkov 18 1 17 1103:1404 19
1. kolo
1. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 22.09.2017 19:30 66:80 (18:19 38:43 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 22.09.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (6.500)
Hendrych Jan (6.500)

komisař: Šikner Roman

2. GBA - BK Loko Plzeň 22.09.2017 19:30 59:70 (13:16 33:29 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 22.09.2017, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Výborný Rudolf

3. Sokol Žižkov - Basket Košíře 24.09.2017 15:00 61:82 (10:19 37:38 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (7.500)
Vošahlík Marek (7.500)

komisař: Opava Josef

4. BC Vysočina - Basketball Nymburk B 24.09.2017 15:30 76:80 (22:18 46:37 64:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jeřáb Jan (7.000)
Šmůla Petr (6.500)

komisař: Süss Jiří

5. USK Praha B - Sokol Písek 22.09.2017 19:00 80:68 (19:22 31:37 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 5

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Šafařík Michal (7.500)

komisař: Beneš Otakar

2. kolo
6. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 01.10.2017 16:00 68:66 (19:12 34:26 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 01.10.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučera Vít (5.000)
Perlík Michal (5.000)

komisař: Výborný Rudolf

7. Basketball Nymburk B - USK Praha B 03.12.2017 16:00 77:69 (14:20 33:36 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 7

datum: 03.12.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Kučera Vít (7.000)

komisař: Lukeš Libor

8. Basket Košíře - BC Vysočina 01.12.2017 20:00 105:114 (29:24 59:49 85:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 8

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Neuman Ladislav (7.000)
Hendrych Jan (6.000)

komisař: Vávra Petr

9. BK Loko Plzeň - Sokol Žižkov 29.09.2017 19:00 76:60 (26:16 40:28 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (8.500)
Eisner Petr (8.000)

komisař: Výborný Rudolf

10. Sokol Pražský - GBA 29.09.2017 19:30 58:68 (20:15 33:31 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (7.000)
Bohata Pavel (6.500)

komisař: Laš Luděk

3. kolo
11. GBA - Slavoj Litoměřice 06.10.2017 19:30 61:69 (10:17 24:39 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Scholzová Michaela (7.000)

komisař: Opava Josef

12. Sokol Žižkov - Sokol Pražský 08.10.2017 15:00 52:70 (16:24 30:32 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Lukeš Petr (7.500)

komisař: Výborný Rudolf

13. BC Vysočina - BK Loko Plzeň 08.10.2017 15:30 83:57 (20:14 35:23 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.000)
Škaroupka Michal (7.000)

komisař: Hlaváček Pavel

14. USK Praha B - Basket Košíře 06.10.2017 20:00 56:84 (22:19 34:42 49:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučera Vít (7.500)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Beneš Otakar

15. Sokol Písek - Basketball Nymburk B 10.12.2017 16:00 103:73 (18:17 49:37 79:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kec Jakub (7.500)
Perlík Michal (7.500)

komisař: Buršík Petr

4. kolo
16. Slavoj Litoměřice - Basketball Nymburk B 15.10.2017 16:00 89:90 (17:26 43:49 63:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (7.500)
Musil Jan (7.500)

komisař: Výborný Rudolf

17. Basket Košíře - Sokol Písek 13.10.2017 20:00 94:80 (27:18 50:38 76:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 17

datum: 13.10.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan (6.500)
Šmůla Marek (6.500)

komisař: Laš Luděk

18. BK Loko Plzeň - USK Praha B 13.10.2017 19:00 70:72 (14:10 34:24 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 18

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Kec Jakub (8.000)
Peterková Lucie (8.000)

komisař: Beneš Otakar

19. Sokol Pražský - BC Vysočina 13.10.2017 19:30 79:72 (24:17 35:37 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (6.500)
Eisner Petr (6.000)

komisař: Šikner Roman

20. GBA - Sokol Žižkov 15.10.2017 18:00 65:83 (21:19 35:45 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 20

datum: 15.10.2017, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (8.000)
Vágnerová Tereza (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

5. kolo
21. Sokol Žižkov - Slavoj Litoměřice 22.10.2017 16:00 45:72 (17:18 21:35 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Hendrych Jan (7.000)

komisař: Beneš Otakar

22. BC Vysočina - GBA 20.10.2017 19:00 86:69 (22:19 41:34 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2017, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.000)
Kubiš Michal (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

23. USK Praha B - Sokol Pražský 20.10.2017 20:00 74:71 (20:21 37:39 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (7.000)
Výborný Dominik (7.000)

komisař: Buršík Petr

24. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 07.01.2018 16:00 90:57 (18:10 43:26 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 24

datum: 07.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kučera Vít (6.500)
Kejklíček Roman (6.000)

komisař: Opava Josef

25. Basketball Nymburk B - Basket Košíře 22.10.2017 16:00 60:77 (10:18 30:36 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (7.000)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Výborný Rudolf

6. kolo
26. Slavoj Litoměřice - Basket Košíře 26.10.2017 19:30 98:53 (21:15 49:23 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Bohata Pavel (7.500)

komisař: Šikner Roman

27. BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B 27.10.2017 19:00 92:71 (35:15 52:35 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 27

datum: 27.10.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Záruba Matěj (7.000)
Kejklíček Roman (6.500)

komisař: Beneš Otakar

28. Sokol Pražský - Sokol Písek 27.10.2017 19:30 77:83 (16:17 33:41 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 28

datum: 27.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (7.500)
Šafařík Michal (8.000)

komisař: Dvořák Miroslav

29. GBA - USK Praha B 29.10.2017 17:00 70:73 (9:20 25:36 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 29

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (6.500)
Lukeš Petr (6.000)

komisař: Milata Rostislav

30. Sokol Žižkov - BC Vysočina 29.10.2017 16:00 71:81 (12:21 28:46 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 30

datum: 29.10.2017, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (7.500)
Vágnerová Tereza (8.000)

komisař: Peška Petr

7. kolo
31. BC Vysočina - Slavoj Litoměřice 05.11.2017 15:30 72:70 (19:19 31:47 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 31

datum: 05.11.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Vávrová Veronika (6.000)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Dvořák Miroslav

32. USK Praha B - Sokol Žižkov 23.01.2018 20:15 65:52 (23:13 35:35 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 32

datum: 23.01.2018, 20:15:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (8.500)
Záruba Matěj (8.000)

komisař: Peška Petr

33. Sokol Písek - GBA 21.01.2018 18:00 87:80 (19:12 46:31 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 33

datum: 21.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kučírek Martin (7.500)
Petrák Jakub (6.500)

komisař: Dvořák Miroslav

34. Basketball Nymburk B - Sokol Pražský 12.01.2018 19:30 79:81 (13:24 27:42 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 34

datum: 12.01.2018, 19:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (8.000)
Bohata Pavel (7.500)

komisař: Vávra Petr

35. Basket Košíře - BK Loko Plzeň 03.11.2017 20:00 92:88 (26:19 41:48 64:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučera Vít (7.500)
Musil Jan (7.000)

komisař: Buršík Petr

8. kolo
36. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 12.11.2017 16:00 79:57 (19:15 33:32 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Vágnerová Tereza (7.000)

komisař: Výborný Rudolf

37. Sokol Pražský - Basket Košíře 10.11.2017 19:30 81:85 (19:19 42:43 62:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 37

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (6.500)
Hendrych Jan (7.000)

komisař: Opava Josef

38. GBA - Basketball Nymburk B 12.11.2017 18:00 73:82 (15:19 35:39 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 38

datum: 12.11.2017, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub (7.500)
Kučera Vít (7.000)

komisař: Šikner Roman

39. Sokol Žižkov - Sokol Písek 12.11.2017 16:00 54:89 (14:28 24:44 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 39

datum: 12.11.2017, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (8.000)
Kouba Dalibor (6.500)

komisař: Beneš Otakar

40. BC Vysočina - USK Praha B 12.11.2017 15:30 76:70 (18:21 42:38 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 40

datum: 12.11.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Vošahlík Marek (8.000)
Perlík Michal (7.500)

komisař: Kukla Jiří

9. kolo
41. USK Praha B - Slavoj Litoměřice 17.11.2017 20:00 49:80 (14:28 31:49 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 41

datum: 17.11.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Šmůla Petr (6.500)

komisař: Volejník Pavel

42. Sokol Písek - BC Vysočina 04.02.2018 16:00 75:73 (13:20 36:45 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 42

datum: 04.02.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kec Jakub (8.000)
Perlík Michal (8.000)

komisař: Buršík Petr

43. Basketball Nymburk B - Sokol Žižkov 19.11.2017 15:00 86:58 (20:18 35:28 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 43

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Baudyš Petr (7.500)
Výborný Dominik (7.000)

komisař: Lukeš Libor

44. Basket Košíře - GBA 16.11.2017 20:00 66:69 (15:23 35:42 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin (3.500)
Perlík Michal (6.500)

komisař: Milata Rostislav

45. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 17.11.2017 19:00 102:91 (18:15 28:32 44:57 66:66 83:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Lukeš Václav (8.000)
Eisner Petr (7.500)

komisař: Opava Josef

10. kolo
46. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 26.11.2017 16:00 86:69 (23:11 46:28 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 46

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Kouba Dalibor (7.500)

komisař: Beneš Otakar

47. BK Loko Plzeň - GBA 24.11.2017 19:00 74:63 (16:16 32:36 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.500)
Kejklíček Roman (7.500)

komisař: Buršík Petr

48. Basket Košíře - Sokol Žižkov 24.11.2017 20:00 80:62 (15:14 38:26 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš (8.000)
Bohata Pavel (7.500)

komisař: Laš Luděk

49. Basketball Nymburk B - BC Vysočina 26.11.2017 16:30 70:81 (22:18 50:33 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 49

datum: 26.11.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (7.500)
Scholzová Michaela (7.000)

komisař: Vávra Petr

50. Sokol Písek - USK Praha B 26.11.2017 16:00 76:91 (25:22 48:38 58:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 50

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Záruba Matěj (7.000)
Musil Jan (6.500)

komisař: Peška Petr

11. kolo
51. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 03.12.2017 16:00 93:79 (19:18 52:40 73:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 51

datum: 03.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (8.500)
Peterková Lucie (8.000)

komisař: Peška Petr

52. USK Praha B - Basketball Nymburk B 29.09.2017 20:00 75:77 (17:24 36:34 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 52

datum: 29.09.2017, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (7.000)
Kouba Dalibor (6.000)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

53. BC Vysočina - Basket Košíře 01.10.2017 15:30 79:89 (16:27 33:53 54:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 53

datum: 01.10.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Znamínko Petr (8.000)
Pokorný Štěpán (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

54. Sokol Žižkov - BK Loko Plzeň 10.12.2017 17:00 64:75 (22:20 35:47 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 54

datum: 10.12.2017, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (7.500)
Blahout Petr (7.500)

komisař: Dvořák Miroslav

55. GBA - Sokol Pražský 01.12.2017 19:30 73:64 (16:20 33:33 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2017, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Šmůla Marek (7.500)

komisař: Opava Josef

12. kolo
56. Slavoj Litoměřice - GBA 07.12.2017 19:30 60:62 (14:23 27:38 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (7.000)
Bohata Pavel (6.500)

komisař: Beneš Otakar

57. Sokol Pražský - Sokol Žižkov 08.12.2017 19:30 77:56 (19:11 42:21 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 57

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (7.000)
Eisner Petr (7.000)

komisař: Milata Rostislav

58. BK Loko Plzeň - BC Vysočina 08.12.2017 19:00 63:74 (11:17 31:36 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Musil Jan (8.000)
Šmůla Petr (8.000)

komisař: Opava Josef

59. Basket Košíře - USK Praha B 08.12.2017 20:00 89:72 (24:9 51:27 68:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2017, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (8.000)
Výborný Dominik (8.000)

komisař: Laš Luděk

60. Basketball Nymburk B - Sokol Písek 08.10.2017 17:30 76:74 (21:19 36:38 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 60

datum: 08.10.2017, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.000)
Šmůla Petr (7.000)

komisař: Laš Luděk

13. kolo
61. Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice 17.12.2017 16:30 85:64 (20:15 41:36 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 61

datum: 17.12.2017, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.000)
Kejklíček Roman (6.500)

komisař: Lukeš Libor

62. Sokol Písek - Basket Košíře 17.12.2017 16:00 87:68 (26:18 51:33 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 62

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Záruba Matěj (7.500)

komisař: Buršík Petr

63. USK Praha B - BK Loko Plzeň 16.12.2017 19:00 78:66 (23:18 43:35 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 63

datum: 16.12.2017, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (7.000)
Hendrych Jan (7.000)

komisař: Beneš Otakar

64. BC Vysočina - Sokol Pražský 17.12.2017 15:30 91:70 (24:12 56:35 74:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 64

datum: 17.12.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (9.000)
Večeřa Pavel (9.000)

komisař: Dvořák Miroslav

65. Sokol Žižkov - GBA 10.01.2018 19:30 68:81 (13:14 33:33 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 65

datum: 10.01.2018, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (8.000)
Peterková Lucie (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

14. kolo
66. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov 07.01.2018 17:00 67:53 (24:11 40:28 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 66

datum: 07.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (6.500)
Kouba Dalibor (6.000)

komisař: Beneš Otakar

67. GBA - BC Vysočina 07.01.2018 18:00 70:66 (12:9 36:33 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2018, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šmůla Petr (7.000)
Šmůla Marek (7.000)

komisař: Peška Petr

68. Sokol Pražský - USK Praha B 05.01.2018 19:30 81:84 (20:27 41:42 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 68

datum: 05.01.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (7.500)
Scholzová Michaela (7.000)

komisař: Opava Josef

69. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 22.10.2017 16:00 86:64 (25:23 40:37 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 69

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (8.000)
Šmůla Marek (6.500)

komisař: Opava Josef

70. Basket Košíře - Basketball Nymburk B 05.01.2018 20:00 87:81 (24:20 51:38 70:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 70

datum: 05.01.2018, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub (8.000)
Vágnerová Tereza (7.500)

komisař: Dvořák Miroslav

15. kolo
71. Basket Košíře - Slavoj Litoměřice 14.01.2018 16:00 78:89 (10:22 27:45 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 71

datum: 14.01.2018, 16:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Lukeš Petr (7.500)

komisař: Laš Luděk

72. Basketball Nymburk B - BK Loko Plzeň 14.01.2018 16:00 83:73 (14:16 35:36 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 72

datum: 14.01.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Musil Jan (7.500)
Perlík Michal (7.500)

komisař: Lukeš Libor

73. Sokol Písek - Sokol Pražský 14.01.2018 16:00 80:60 (20:13 44:32 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 73

datum: 14.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Lukeš Václav (7.000)
Csöllei Pavel (7.000)

komisař: Peška Petr

74. USK Praha B - GBA 12.01.2018 20:00 53:61 (12:16 30:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (7.500)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Opava Josef

75. BC Vysočina - Sokol Žižkov 14.01.2018 15:30 102:71 (21:12 47:33 73:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 75

datum: 14.01.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Süss Jiří

16. kolo
76. Slavoj Litoměřice - BC Vysočina 21.01.2018 16:00 78:69 (21:16 43:36 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (8.000)
Ulrych Lukáš (7.500)

komisař: Výborný Rudolf

77. Sokol Žižkov - USK Praha B 19.01.2018 20:00 50:61 (9:12 20:25 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.500)
Vágnerová Tereza (7.500)

komisař: Výborný Rudolf

78. GBA - Sokol Písek 01.11.2017 19:30 75:82 (18:21 41:37 56:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 78

datum: 01.11.2017, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (8.000)
Ulrych Lukáš (8.000)

komisař: Opava Josef

79. Sokol Pražský - Basketball Nymburk B 19.01.2018 19:30 92:65 (27:23 48:38 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 79

datum: 19.01.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (8.000)
Csöllei Pavel (6.000)

komisař: Beneš Otakar

80. BK Loko Plzeň - Basket Košíře 19.01.2018 19:00 62:65 (20:14 37:33 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 80

datum: 19.01.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Hendrych Jan (6.500)
Eisner Petr (6.500)

komisař: Opava Josef

17. kolo
81. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 26.01.2018 19:00 62:64 (23:8 32:31 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Linhart Tomáš (7.500)
Šmůla Marek (6.500)

komisař: Beneš Otakar

82. Basket Košíře - Sokol Pražský 28.01.2018 14:00 61:77 (18:19 31:37 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 82

datum: 28.01.2018, 14:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.500)
Kouba Dalibor (8.000)

komisař: Laš Luděk

*83. Basketball Nymburk B - GBA 28.01.2018 16:00 41:12 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 83

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Lukeš Petr (8.000)
Scholzová Michaela (8.000)

komisař: Vávra Petr

84. Sokol Písek - Sokol Žižkov 28.01.2018 16:00 94:76 (21:19 43:38 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 84

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (8.000)
Výborný Dominik (8.000)

komisař: Peška Petr

85. USK Praha B - BC Vysočina 26.01.2018 20:00 92:79 (26:19 45:35 74:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 85

datum: 26.01.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Eisner Petr (7.000)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

18. kolo
86. Slavoj Litoměřice - USK Praha B 02.02.2018 18:30 63:57 (11:11 31:28 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2018, 18:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (6.500)
Hendrych Jan (6.000)

komisař: Výborný Rudolf

87. BC Vysočina - Sokol Písek 19.11.2017 15:30 79:65 (25:18 47:35 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 87

datum: 19.11.2017, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (9.000)
Melichárek Ivo (9.000)

komisař: Dvořák Miroslav

88. Sokol Žižkov - Basketball Nymburk B 04.02.2018 16:00 (67:81) (22:21 34:50 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2018, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (7.500)
Šmůla Petr (7.500)

komisař: Opava Josef

89. GBA - Basket Košíře 26.01.2018 19:30 80:71 (18:13 34:34 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 89

datum: 26.01.2018, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (8.000)
Kejklíček Roman (5.500)

komisař: Milata Rostislav

90. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 02.02.2018 19:30 60:67 (16:13 33:31 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.000)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Šikner Roman

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.