image

muži / 1. liga / ročník 2017/18 / Základní část - skupina Východ


tabulka
1. Královští sokoli 18 17 1 1678:1249 35
2. Basketbal Olomouc 18 11 7 1491:1464 29
3. SKB Zlín 18 10 8 1449:1495 28
4. BC Nový Jičín 18 9 9 1317:1366 27
5. BCM Orli Prostějov 18 9 9 1455:1384 27
6. Snakes Ostrava 18 8 10 1370:1360 26
7. Sokol Šlapanice 18 8 10 1451:1450 26
8. BK Synthesia Pardubice 18 8 10 1395:1417 26
9. BK Opava B 18 7 11 1440:1496 25
10. SK UP Olomouc 18 3 15 1232:1597 21
1. kolo
91. Královští sokoli - Sokol Šlapanice 24.09.2017 17:00 74:59 (13:16 38:30 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 91

datum: 24.09.2017, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Zatloukal Ondřej (7.000)

komisař: Macela Miroslav

92. UP Olomouc - BC Nový Jičín 22.09.2017 19:00 75:96 (20:20 39:54 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 92

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.000)
Škaroupka Michal (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

93. Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc 24.09.2017 17:00 87:66 (27:19 53:33 75:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 93

datum: 24.09.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (8.500)
Novák Petr (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

94. Synthesia Pardubice - SKB Zlín 22.09.2017 20:00 75:84 (11:20 35:45 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 94

datum: 22.09.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (7.500)
Musil Jan (7.000)

komisař: Hlaváček Pavel

95. BK Opava B - BCM Orli Prostějov 26.11.2017 17:30 91:73 (25:18 46:43 66:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 95

datum: 26.11.2017, 17:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.000)
Hecl Jan (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

2. kolo
96. Královští sokoli - BCM Orli Prostějov 01.10.2017 17:00 89:73 (26:15 52:38 73:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 96

datum: 01.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Kec Jakub (7.000)
Vávrová Veronika (7.500)

komisař: Andrle Petr

97. SKB Zlín - BK Opava B 01.10.2017 15:00 105:97 (26:18 50:38 69:61 89:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 97

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (6.500)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

98. Basketbal Olomouc - Synthesia Pardubice 01.10.2017 15:00 84:79 (15:21 33:46 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 98

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Sýkora Václav (7.500)

komisař: Mikšík Milan

99. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 01.10.2017 16:00 74:87 (17:26 38:43 48:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 99

datum: 01.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.500)
Kocurek Ondřej (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

100. Sokol Šlapanice - UP Olomouc 01.10.2017 16:30 88:77 (27:17 45:26 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 100

datum: 01.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Süss Jiří

3. kolo
101. UP Olomouc - Královští sokoli 06.10.2017 19:00 55:104 (13:20 26:47 39:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 101

datum: 06.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.000)
Novák Petr (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

102. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 08.10.2017 17:00 62:72 (13:16 22:36 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 102

datum: 08.10.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Sýkora Václav (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

103. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 06.10.2017 20:00 102:59 (24:12 53:26 80:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 103

datum: 06.10.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Macela Miroslav

104. BK Opava B - Basketbal Olomouc 08.10.2017 17:00 88:77 (26:19 44:38 63:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 104

datum: 08.10.2017, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (7.500)
Vyplel David (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

105. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 08.10.2017 16:00 102:70 (18:18 44:40 75:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 105

datum: 08.10.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Jedlička Jiří (8.000)
Dombrovský Filip (6.500)

komisař: Süss Jiří

4. kolo
106. Královští sokoli - SKB Zlín 15.10.2017 17:00 104:61 (28:20 42:37 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 106

datum: 15.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Perlík Michal (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

107. Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov 13.10.2017 19:00 89:84 (20:20 43:39 73:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 107

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

108. BC Nový Jičín - BK Opava B 15.10.2017 16:00 79:68 (26:22 40:32 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 108

datum: 15.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Kocurek Ondřej (6.000)

komisař: Kašparová Renáta

109. Sokol Šlapanice - Synthesia Pardubice 15.10.2017 16:30 86:76 (29:13 51:31 68:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 109

datum: 15.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.500)
Škaroupka Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

110. UP Olomouc - Snakes Ostrava 13.10.2017 19:00 80:97 (22:16 46:46 67:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 110

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Kovář Jan (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

5. kolo
111. Snakes Ostrava - Královští sokoli 22.10.2017 17:00 66:82 (16:22 34:40 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 111

datum: 22.10.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (6.000)
Novák Petr (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

112. Synthesia Pardubice - UP Olomouc 20.10.2017 20:00 87:72 (20:25 47:43 72:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 112

datum: 20.10.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Scholzová Michaela (7.000)

komisař: Laš Luděk

113. BK Opava B - Sokol Šlapanice 22.10.2017 15:00 86:103 (21:22 48:52 68:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 113

datum: 22.10.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (6.000)
Giecek Adam (6.000)

komisař: Sládek Oldřich

114. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 22.10.2017 16:30 64:76 (23:16 39:37 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 114

datum: 22.10.2017, 16:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Škaroupka Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

115. SKB Zlín - Basketbal Olomouc 22.10.2017 17:00 77:70 (14:21 34:42 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 115

datum: 22.10.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Dombrovský Filip (6.000)

komisař: Reichl Petr

6. kolo
116. Královští sokoli - Basketbal Olomouc 29.10.2017 17:00 104:68 (34:15 56:28 89:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 116

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.000)
Šmůla Petr (7.000)

komisař: Lukeš Libor

117. BC Nový Jičín - SKB Zlín 29.10.2017 16:00 68:86 (20:19 40:43 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 117

datum: 29.10.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (6.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

118. Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov 29.10.2017 16:30 66:73 (19:17 42:39 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 118

datum: 29.10.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Melichárek Ivo (7.500)

komisař: Paulík Robert

119. UP Olomouc - BK Opava B 27.10.2017 19:00 77:90 (25:22 47:38 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 119

datum: 27.10.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

120. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 29.10.2017 17:00 95:71 (26:24 54:52 77:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 120

datum: 29.10.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Štěnička Dušan

7. kolo
121. Synthesia Pardubice - Královští sokoli 03.11.2017 20:00 62:80 (12:26 20:45 44:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 121

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (7.500)
Šmůla Marek (7.000)

komisař: Macela Miroslav

122. BK Opava B - Snakes Ostrava 05.11.2017 15:00 91:78 (30:28 47:49 69:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 122

datum: 05.11.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.000)
Kocurek Ondřej (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

123. BCM Orli Prostějov - UP Olomouc 05.11.2017 16:00 89:50 (27:15 58:24 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 123

datum: 05.11.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Novák Petr (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

124. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 05.11.2017 17:00 94:85 (26:19 44:43 71:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 124

datum: 05.11.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (6.500)
Sýkora Václav (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

125. Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín 03.11.2017 19:00 97:70 (19:21 47:48 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 125

datum: 03.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (8.000)
Večeřa Pavel (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

8. kolo
126. Královští sokoli - BC Nový Jičín 12.11.2017 17:00 84:61 (23:8 44:21 68:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 126

datum: 12.11.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Šafařík Michal (8.000)
Lukeš Petr (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

127. Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc 12.11.2017 16:30 75:81 (15:20 35:40 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 127

datum: 12.11.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Kubiš Michal (7.000)

komisař: Mikšík Milan

128. UP Olomouc - SKB Zlín 10.11.2017 19:00 66:86 (13:25 28:39 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 128

datum: 10.11.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Stáňa Lukáš (6.000)

komisař: Reichl Petr

129. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 12.11.2017 17:00 76:84 (18:14 34:39 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 129

datum: 12.11.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Čarnecký Martin (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

130. Synthesia Pardubice - BK Opava B 10.11.2017 20:00 72:70 (20:19 35:37 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 130

datum: 10.11.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Znamínko Petr (7.500)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Lukeš Libor

9. kolo
131. BK Opava B - Královští sokoli 19.11.2017 15:00 75:69 (19:20 36:36 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 131

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Vyplel David (7.000)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

132. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 07.11.2017 20:00 54:76 (10:23 27:33 35:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 132

datum: 07.11.2017, 20:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

133. SKB Zlín - Snakes Ostrava 17.11.2017 19:00 82:67 (25:13 54:30 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 133

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

134. Basketbal Olomouc - UP Olomouc 17.11.2017 19:00 93:85 (20:21 36:45 68:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 134

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

135. BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 19.11.2017 16:00 90:74 (22:21 43:37 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 135

datum: 19.11.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Hecl Jan (8.000)

komisař: Štěnička Dušan

10. kolo
136. Sokol Šlapanice - Královští sokoli 26.11.2017 16:30 82:93 (23:21 42:48 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 136

datum: 26.11.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Novák Petr (7.000)

komisař: Süss Jiří

137. BC Nový Jičín - UP Olomouc 26.11.2017 16:00 90:67 (17:22 33:44 68:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 137

datum: 26.11.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Kocurek Ondřej (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

138. Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava 24.11.2017 19:00 89:95 (27:27 50:53 71:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 138

datum: 24.11.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kovář Jan (7.000)
Stáňa Lukáš (7.000)

komisař: Mikšík Milan

139. SKB Zlín - Synthesia Pardubice 26.11.2017 17:00 93:79 (27:16 47:40 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 139

datum: 26.11.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Latík Zdeněk

140. BCM Orli Prostějov - BK Opava B 22.09.2017 19:00 89:66 (20:8 43:30 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 140

datum: 22.09.2017, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Stáňa Lukáš (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

11. kolo
141. BCM Orli Prostějov - Královští sokoli 03.12.2017 16:00 81:88 (15:26 31:54 64:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 141

datum: 03.12.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.000)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Mikšík Milan

142. BK Opava B - SKB Zlín 01.12.2017 19:00 77:63 (21:22 43:38 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 142

datum: 01.12.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Sýkora Václav (5.500)

komisař: Sládek Oldřich

143. Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc 01.12.2017 20:00 83:88 (29:20 49:46 68:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 143

datum: 01.12.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Vágnerová Tereza (7.000)

komisař: Zachara Ivan

*144. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 03.12.2017 17:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 144

datum: 03.12.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Giecek Adam (7.000)

komisař: Štěnička Dušan

145. UP Olomouc - Sokol Šlapanice 01.12.2017 19:00 71:97 (19:21 37:49 51:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 145

datum: 01.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Škaroupka Michal (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

12. kolo
146. Královští sokoli - UP Olomouc 08.12.2017 19:00 111:57 (26:10 48:35 80:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 146

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové - Třebeš

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Kovář Jan (7.500)

komisař: Lukeš Libor

147. Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 10.12.2017 16:30 76:96 (24:26 46:46 60:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 147

datum: 10.12.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Süss Jiří

148. BC Nový Jičín - Synthesia Pardubice 10.12.2017 16:00 71:50 (18:13 34:22 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 148

datum: 10.12.2017, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

149. Basketbal Olomouc - BK Opava B 08.12.2017 19:00 104:71 (28:20 55:37 79:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 149

datum: 08.12.2017, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Novák Petr (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

150. SKB Zlín - BCM Orli Prostějov 10.12.2017 17:00 76:81 (19:12 28:35 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 150

datum: 10.12.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (6.500)
Kocurek Ondřej (5.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

13. kolo
151. SKB Zlín - Královští sokoli 17.12.2017 17:00 80:102 (22:29 47:47 59:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 151

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Süss Jiří

152. BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc 17.12.2017 16:00 101:70 (26:15 56:38 78:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 152

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Vyplel David (7.000)

komisař: Mikšík Milan

153. BK Opava B - BC Nový Jičín 14.12.2017 19:00 90:68 (26:18 48:32 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 153

datum: 14.12.2017, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Sýkora Václav (6.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

154. Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice 15.12.2017 20:00 83:77 (20:19 35:38 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 154

datum: 15.12.2017, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (8.000)
Scholzová Michaela (8.000)

komisař: Laš Luděk

155. Snakes Ostrava - UP Olomouc 17.12.2017 17:00 100:41 (26:10 53:18 74:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 155

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

14. kolo
156. Královští sokoli - Snakes Ostrava 07.01.2018 18:00 126:74 (33:14 62:33 99:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 156

datum: 07.01.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Škaroupka Michal (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Lukeš Libor

157. UP Olomouc - Synthesia Pardubice 26.01.2018 19:00 71:65 (22:24 37:37 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 157

datum: 26.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (6.500)
Sýkora Václav (6.500)

komisař: Sládek Oldřich

158. Sokol Šlapanice - BK Opava B 07.01.2018 16:30 91:84 (16:21 45:40 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 158

datum: 07.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Čarnecký Martin (6.500)
Novák Petr (7.000)

komisař: Süss Jiří

159. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 07.01.2018 16:00 77:76 (30:18 43:39 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 159

datum: 07.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Giecek Adam (6.500)

komisař: Štěnička Dušan

160. Basketbal Olomouc - SKB Zlín 05.01.2018 19:00 107:78 (27:23 48:45 76:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 160

datum: 05.01.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

15. kolo
161. Basketbal Olomouc - Královští sokoli 14.01.2018 17:30 80:81 (22:26 44:49 58:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 161

datum: 14.01.2018, 17:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Večeřa Pavel (7.000)

komisař: Štěnička Dušan

162. SKB Zlín - BC Nový Jičín 14.01.2018 17:00 88:96 (20:19 36:39 52:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 162

datum: 14.01.2018, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (7.500)
Zatloukal Ondřej (7.500)

komisař: Latík Zdeněk

163. BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice 14.01.2018 14:00 87:71 (23:16 48:32 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 163

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Sýkora Václav (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

164. BK Opava B - UP Olomouc 14.01.2018 17:00 70:81 (23:16 42:37 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 164

datum: 14.01.2018, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.500)
Stáňa Lukáš (8.500)

komisař: Sládek Oldřich

165. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 11.01.2018 17:00 80:66 (25:20 52:36 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 165

datum: 11.01.2018, 17:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Hruša Petr (8.500)
Kovář Jan (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

16. kolo
166. Královští sokoli - Synthesia Pardubice 21.01.2018 18:00 95:64 (25:21 50:31 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 166

datum: 21.01.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kučera Vít (7.500)
Vošahlík Marek (7.500)

komisař: Lukeš Libor

167. Snakes Ostrava - BK Opava B 21.01.2018 17:00 74:69 (16:19 35:36 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 167

datum: 21.01.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (7.000)
Hecl Jan (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

168. UP Olomouc - BCM Orli Prostějov 19.01.2018 19:00 83:81 (33:26 45:41 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 168

datum: 19.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.000)
Kocurek Ondřej (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

169. Sokol Šlapanice - SKB Zlín 21.01.2018 16:30 88:71 (22:20 45:33 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 169

datum: 21.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kovář Jan (7.500)
Škaroupka Michal (7.000)

komisař: Mikšík Milan

170. BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc 21.01.2018 16:00 63:77 (13:29 30:45 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 170

datum: 21.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.000)
Giecek Adam (7.500)

komisař: Štěnička Dušan

17. kolo
171. BC Nový Jičín - Královští sokoli 28.01.2018 16:00 82:94 (16:23 34:47 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 171

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Zatloukal Ondřej (8.000)

komisař: Kašparová Renáta

172. Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice 28.01.2018 17:30 75:74 (25:13 43:35 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 172

datum: 28.01.2018, 17:30:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Matějek Ivor (8.500)
Dombrovský Filip (8.000)

komisař: Štěnička Dušan

173. SKB Zlín - UP Olomouc 28.01.2018 17:00 77:55 (22:12 43:31 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 173

datum: 28.01.2018, 17:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Kubiš Michal (7.500)

komisař: Süss Jiří

174. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 28.01.2018 16:00 79:74 (24:23 33:34 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 174

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.500)
Stáňa Lukáš (5.500)

komisař: Sládek Oldřich

175. BK Opava B - Synthesia Pardubice 24.01.2018 19:00 88:95 (18:25 53:44 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 175

datum: 24.01.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Válek Jakub (7.000)
Novák Petr (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

18. kolo
176. Královští sokoli - BK Opava B 04.02.2018 18:00 98:69 (25:20 44:39 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 176

datum: 04.02.2018, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (7.500)
Záruba Matěj (7.500)

komisař: Lukeš Libor

177. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 02.02.2018 20:00 96:84 (25:20 55:35 83:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 177

datum: 02.02.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Ulrych Lukáš (7.000)

komisař: Hlaváček Pavel

178. Snakes Ostrava - SKB Zlín 04.02.2018 17:00 76:78 (21:23 42:41 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 178

datum: 04.02.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

179. UP Olomouc - Basketbal Olomouc 02.02.2018 19:00 69:76 (11:19 37:38 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 179

datum: 02.02.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (7.000)
Karafiát Kamil (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

180. Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 02.02.2018 19:00 87:77 (20:15 50:31 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 180

datum: 02.02.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Vyplel David (7.500)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Mikšík Milan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.