image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / Východočeský přebor mladšího minižactva U12 / skupina VP I


tabulka
1. BK Synthesia Pardubice 22 21 1 1653:923 43
2. ADFORS Basket Litomyšl 22 16 6 1343:1025 38
3. TJ Sokol Jaroměř-Josefov 22 16 6 1230:1040 38
4. Sokol Hradec Králové 22 14 8 1424:834 36
5. BVK Holice 22 13 9 1599:999 35
6. TJ Svitavy 24 9 15 1171:1497 33
7. SKB Česká Třebová 22 9 13 876:1227 31
8. SK Týniště nad Orlicí 24 7 17 1318:1902 31
9. SŠB Pardubice 24 6 18 939:1523 30
10. Královští Sokoli 24 3 21 1117:1700 27
1. kolo
12001. BK Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 23.09.2017 09:30 54:51 (17:7 32:21 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12001

datum: 23.09.2017, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

12002. BK Synthesia Pardubice - Královští Sokoli 23.09.2017 11:30 65:55 (17:12 33:20 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12002

datum: 23.09.2017, 11:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

12003. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 23.09.2017 09:00 108:49 (36:4 50:20 76:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12003

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.500)
Kašpar Vojtěch (2.000/1.500)

12004. BVK Holice - SK Týniště nad Orlicí 23.09.2017 10:30 113:45 (38:10 59:24 81:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12004

datum: 23.09.2017, 10:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (2.000/1.500)
Kašpar Tomáš (2.000/1.500)

12005. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové 24.09.2017 09:00 60:50 (12:12 29:20 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12005

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (1.000/2.000)
Kašpar Vojtěch (1.000/2.500)

12006. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Hradec Králové 24.09.2017 10:45 54:49 (12:14 33:30 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12006

datum: 24.09.2017, 10:45:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (1.000/2.500)
Kašpar Tomáš (1.000/2.000)

12007. SŠB Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24.09.2017 16:00 16:70 (5:17 11:33 13:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12007

datum: 24.09.2017, 16:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.000)
Bergerová Aneta (2.000/1.000)

12008. SŠB Pardubice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 24.09.2017 18:00 26:53 (10:8 14:21 19:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12008

datum: 24.09.2017, 18:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.000)
Bičíková Šárka (2.000/1.000)

12009. SKB Česká Třebová - TJ Svitavy 24.09.2017 09:00 61:29 (19:2 36:8 50:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12009

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.500/1.000)
Poul Matěj (2.500/1.000)

12010. SKB Česká Třebová - TJ Svitavy 24.09.2017 11:00 44:31 (14:0 22:8 30:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
1. kolo, zápas č. 12010

datum: 24.09.2017, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Poul Matěj (2.500/1.000)
Bubeníček Daniel (1.500/1.000)

2. kolo
12011. Královští Sokoli - TJ Svitavy 07.10.2017 09:00 65:49 (16:12 34:28 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12011

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

12012. Královští Sokoli - TJ Svitavy 07.10.2017 11:00 63:46 (19:4 33:14 45:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12012

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.000)
Zima Jan (1.000/1.000)

12013. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová 07.10.2017 09:00 54:29 (15:6 32:9 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12013

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.500)
Nývltová Markéta (1.000/1.500)

12014. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - SKB Česká Třebová 07.10.2017 11:00 77:30 (9:8 29:12 46:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12014

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.500)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.500)

12015. Sokol Hradec Králové - SŠB Pardubice 07.10.2017 08:30 88:19 (20:6 47:9 69:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12015

datum: 07.10.2017, 08:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Růžička Martin (1.000/2.000)

12016. Sokol Hradec Králové - SŠB Pardubice 07.10.2017 10:15 117:8 (20:2 58:2 83:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12016

datum: 07.10.2017, 10:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Růžička Martin (1.000/2.000)

12017. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 07.10.2017 09:00 43:102 (12:21 19:49 33:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12017

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.500/1.000)
Kohout Marek (1.000/2.000)

12018. SK Týniště nad Orlicí - ADFORS Basket Litomyšl 07.10.2017 11:30 57:93 (20:8 30:37 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12018

datum: 07.10.2017, 11:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/2.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

12019. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 07.10.2017 09:00 65:45 (20:12 37:25 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12019

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/2.000)
Bičíková Šárka (1.000/2.000)

12020. BK Synthesia Pardubice - BVK Holice 07.10.2017 11:00 74:66 (22:18 47:28 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
2. kolo, zápas č. 12020

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/2.000)
Bičíková Šárka (1.000/2.000)

3. kolo
12021. BVK Holice - Královští Sokoli 21.10.2017 16:00 117:39 (30:8 60:20 86:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12021

datum: 21.10.2017, 16:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
Kašpar Vojtěch (2.000/1.000)

12022. BVK Holice - Královští Sokoli 21.10.2017 17:30 108:38 (27:18 53:26 79:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12022

datum: 21.10.2017, 17:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (2.000/1.000)
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)

12023. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 22.10.2017 13:00 48:72 (17:20 21:31 31:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12023

datum: 22.10.2017, 13:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Martiník Matěj (1.500/1.500)

12024. ADFORS Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice 22.10.2017 14:45 43:74 (14:14 22:36 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12024

datum: 22.10.2017, 14:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
Chocholoušová Karla (1.000/1.500)

12025. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 17.10.2017 16:30 40:35 (4:5 15:13 30:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12025

datum: 17.10.2017, 16:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (2.000/2.000)
Kvoch Jan (2.000/1.500)

12026. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 17.10.2017 18:10 44:51 (16:10 28:15 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12026

datum: 17.10.2017, 18:10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (2.000/1.500)
Foretová Alena (2.000/2.000)

12027. SKB Česká Třebová - Sokol Hradec Králové 15.10.2017 09:00 22:52 (4:4 10:24 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12027

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Lang Martin (3.000/4.000)
Václavek Jan (3.000/4.000)

12028. SKB Česká Třebová - Sokol Hradec Králové 15.10.2017 11:00 31:69 (8:11 18:21 25:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12028

datum: 15.10.2017, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Václavek Jan (3.000/4.000)
Lang Martin (3.000/4.000)

12029. TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 21.10.2017 10:00 43:47 (10:13 21:25 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12029

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.500)
Poul Matěj (1.000/1.500)

12030. TJ Svitavy - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 21.10.2017 12:00 49:52 (8:18 20:26 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
3. kolo, zápas č. 12030

datum: 21.10.2017, 12:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/1.500)
Němec Karel (1.000/1.500)

4. kolo
12031. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 04.11.2017 09:00 37:82 (13:10 18:39 25:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12031

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12032. Královští Sokoli - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 04.11.2017 11:00 55:67 (22:6 26:35 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12032

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Kašpar Vojtěch (1.000/1.000)

12033. Sokol Hradec Králové - TJ Svitavy 04.11.2017 09:00 69:36 (25:4 38:14 56:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12033

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

12034. Sokol Hradec Králové - TJ Svitavy 04.11.2017 10:45 100:27 (17:15 41:17 69:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12034

datum: 04.11.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

12035. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 04.11.2017 10:00 59:74 (14:20 26:44 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12035

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.500)
Černohorský Marek (1.000/1.500)

12036. SK Týniště nad Orlicí - SKB Česká Třebová 04.11.2017 12:00 56:62 (16:18 28:38 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12036

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

12037. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 01.11.2017 15:30 60:30 (17:0 31:6 50:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12037

datum: 01.11.2017, 15:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Šindelář Miloš (1.000/1.000)

12038. BK Synthesia Pardubice - SŠB Pardubice 01.11.2017 17:00 67:40 (24:2 45:11 60:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12038

datum: 01.11.2017, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

12039. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 05.11.2017 09:00 60:47 (16:6 36:23 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12039

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (2.000/1.000)
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)

12040. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 05.11.2017 10:45 52:61 (9:14 23:25 37:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
4. kolo, zápas č. 12040

datum: 05.11.2017, 10:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš (2.000/1.000)
Chocholoušová Karla (2.000/1.000)

5. kolo
12041. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 19.11.2017 13:30 72:37 (24:9 40:20 48:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12041

datum: 19.11.2017, 13:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/2.000)
Lang Martin (1.500/2.000)

12042. ADFORS Basket Litomyšl - Královští Sokoli 19.11.2017 15:00 75:28 (6:12 34:20 45:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12042

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Lang Martin (1.500/2.000)
Poul Matěj (1.500/2.000)

12043. SŠB Pardubice - BVK Holice 17.11.2017 09:00 26:101 (7:22 12:49 22:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12043

datum: 17.11.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/2.000)
Bergerová Aneta (2.000/2.000)

12044. SŠB Pardubice - BVK Holice 17.11.2017 11:00 43:72 (12:20 21:38 35:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12044

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Bergerová Aneta (2.000/2.000)
Kvoch Jan (1.000/2.000)

12045. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 18.11.2017 09:00 25:86 (10:25 14:48 18:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12045

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.000/1.000)
Lang Martin (1.500/1.000)

12046. SKB Česká Třebová - BK Synthesia Pardubice 18.11.2017 11:00 33:84 (4:19 12:51 19:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12046

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.000/1.000)
Lang Martin (1.500/1.000)

12047. TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 12.01.2018 17:00 58:78 (13:16 32:29 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12047

datum: 12.01.2018, 17:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

12048. TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 12.01.2018 18:45 81:59 (30:16 51:34 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12048

datum: 12.01.2018, 18:45:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.500)
Černohorský Marek (1.000/1.500)

12049. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 17.11.2017 09:00 67:45 (11:7 32:8 54:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12049

datum: 17.11.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Jiříček Petr (1.000/1.000)

12050. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - Sokol Hradec Králové 17.11.2017 11:00 55:47 (9:13 25:28 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
5. kolo, zápas č. 12050

datum: 17.11.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

6. kolo
12051. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 03.12.2017 09:00 34:93 (9:12 19:41 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12051

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (2.000/1.000)
Halíková Barbora (2.000/1.000)

12052. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 03.12.2017 11:00 47:103 (14:30 34:48 40:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12052

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora (2.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (2.000/1.000)

12053. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 02.12.2017 10:00 53:65 (7:17 18:30 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12053

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.500/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

12054. SK Týniště nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 02.12.2017 12:00 74:103 (4:32 26:48 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12054

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.500/1.000)

12055. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 02.12.2017 12:00 91:19 (29:4 41:8 71:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12055

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

12056. BK Synthesia Pardubice - TJ Svitavy 02.12.2017 14:00 97:13 (34:0 54:4 74:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12056

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/1.000)

12057. BVK Holice - SKB Česká Třebová 03.12.2017 08:00 88:28 (26:3 49:12 68:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12057

datum: 03.12.2017, 08:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (2.000/1.500)
Brandejs Tomáš (2.000/1.500)

12058. BVK Holice - SKB Česká Třebová 03.12.2017 09:45 99:24 (31:4 47:6 66:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12058

datum: 03.12.2017, 09:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.500)
Chocholoušová Karla (2.000/1.500)

12059. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 09.01.2018 17:15 62:23 (22:5 32:15 48:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12059

datum: 09.01.2018, 17:15:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/2.000)
(---/---)

12060. ADFORS Basket Litomyšl - SŠB Pardubice 09.01.2018 18:45 69:47 (10:27 38:27 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
6. kolo, zápas č. 12060

datum: 09.01.2018, 18:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/2.000)
(---/---)

7. kolo
12061. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 17.12.2017 13:00 51:38 (11:18 23:22 45:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12061

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.500)
Nývltová Eva (1.500/2.000)

12062. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 17.12.2017 15:00 42:61 (12:20 18:33 30:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12062

datum: 17.12.2017, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.500/2.000)
Kvoch Jan (1.000/2.000)

12063. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 17.12.2017 09:00 31:30 (3:10 13:15 25:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12063

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.000/1.000)
(---/---)

12064. SKB Česká Třebová - ADFORS Basket Litomyšl 17.12.2017 11:00 34:60 (13:18 24:26 30:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12064

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.000/1.000)
(---/---)

12065. TJ Svitavy - BVK Holice 17.12.2017 09:00 42:96 (10:30 17:56 26:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12065

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.000/2.000)
Němec Karel (1.000/2.000)

12066. TJ Svitavy - BVK Holice 17.12.2017 11:00 28:101 (2:26 11:47 21:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12066

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/2.000)
Martiník Matěj (1.000/2.000)

12067. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice 17.12.2017 09:00 49:41 (13:15 22:22 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12067

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/2.000)
Mareš Štěpán (1.000/2.000)

12068. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - BK Synthesia Pardubice 17.12.2017 11:00 37:66 (7:20 12:42 24:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12068

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/2.000)
Meisner Matyáš (1.000/2.000)

12069. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 02.01.2018 11:00 112:18 (23:2 51:7 77:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12069

datum: 02.01.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

12070. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 02.01.2018 12:45 134:25 (41:3 73:11 112:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
7. kolo, zápas č. 12070

datum: 02.01.2018, 12:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

8. kolo
12071. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 14.01.2018 09:00 51:90 (6:20 18:42 28:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12071

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

12072. Královští Sokoli - SK Týniště nad Orlicí 14.01.2018 10:45 53:69 (14:21 22:43 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12072

datum: 14.01.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

12073. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 14.01.2018 09:00 69:37 (27:5 45:13 65:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12073

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš (1.000/1.000)
Šindelář Miloš (1.000/4.000)

12074. BK Synthesia Pardubice - Sokol Hradec Králové 14.01.2018 11:00 72:41 (23:10 48:16 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12074

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš (1.000/4.000)
Pokorný Tomáš (1.000/1.000)

12075. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 14.01.2018 15:00 64:34 (23:13 35:23 42:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12075

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Černohorský Marek (2.000/1.000)
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)

12076. BVK Holice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 14.01.2018 16:45 78:37 (17:13 38:19 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12076

datum: 14.01.2018, 16:45:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (2.000/1.000)
Černohorský Marek (2.000/1.000)

12077. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Svitavy 13.01.2018 12:00 65:41 (25:13 32:29 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12077

datum: 13.01.2018, 12:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
Němec Karel (1.500/1.000)

12078. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Svitavy 13.01.2018 13:45 67:59 (22:12 42:18 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12078

datum: 13.01.2018, 13:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.000)
Martiník Matěj (1.500/1.000)

12079. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 14.01.2018 15:00 45:50 (14:11 27:25 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12079

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/2.000)
Pačovský Jan (1.000/2.000)

12080. SŠB Pardubice - SKB Česká Třebová 14.01.2018 17:00 40:39 (11:6 23:14 31:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
8. kolo, zápas č. 12080

datum: 14.01.2018, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/2.000)
Dočkal Petr (1.000/2.000)

9. kolo
12081. SKB Česká Třebová - Královští Sokoli 28.01.2018 13:00 55:23 (20:3 26:13 36:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12081

datum: 28.01.2018, 13:00:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Bubeníček Daniel (1.500/1.500)
Mareš Roman (1.500/1.500)

12082. SKB Česká Třebová - Královští Sokoli 28.01.2018 14:45 53:35 (12:4 33:14 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12082

datum: 28.01.2018, 14:45:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Mareš Roman (1.500/2.000)
Bubeníček Daniel (1.500/2.000)

12083. TJ Svitavy - SŠB Pardubice 28.01.2018 09:00 64:53 (20:18 28:28 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12083

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/1.500)
Poul Matěj (1.000/2.000)

12084. TJ Svitavy - SŠB Pardubice 28.01.2018 11:00 75:33 (20:10 35:20 63:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12084

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj (1.000/2.000)
Němec Karel (1.000/1.500)

12085. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 28.01.2018 09:00 28:64 (6:20 10:34 21:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12085

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Hrdý Jakub (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

12086. TJ Sokol Jaroměř-Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 28.01.2018 11:00 31:72 (11:20 17:35 23:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12086

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna Jaroměř, Lužická 426, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Hrdý Jakub (1.000/1.000)

12087. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12087

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (---/---)
Michlík Radek (---/---)

12088. Sokol Hradec Králové - BVK Holice 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12088

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (---/---)
Polda Tomáš (---/---)

12089. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice 28.01.2018 10:00 47:109 (6:37 18:56 30:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12089

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

12090. SK Týniště nad Orlicí - BK Synthesia Pardubice 28.01.2018 12:00 38:143 (2:42 8:78 25:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
9. kolo, zápas č. 12090

datum: 28.01.2018, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.000)

10. kolo
12091. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 03.03.2018 15:30 68:77 (30:16 42:40 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12091

datum: 03.03.2018, 15:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (4.000/1.000)
Kašpar Vojtěch (3.000/1.000)

12092. BVK Holice - BK Synthesia Pardubice 03.03.2018 17:00 65:76 (12:20 32:35 35:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12092

datum: 03.03.2018, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch (2.000/1.000)
Chocholoušová Karla (2.000/1.000)

12093. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 11.02.2018 13:30 30:62 (9:17 18:28 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12093

datum: 11.02.2018, 13:30:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Poul Matěj (3.000/1.500)
Němec Karel (1.500/1.500)

12094. SKB Česká Třebová - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 11.02.2018 15:15 33:58 (6:18 20:34 27:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12094

datum: 11.02.2018, 15:15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.500)
Poul Matěj (2.500/1.500)

12095. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 11.02.2018 10:00 67:66 (19:15 37:27 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12095

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/2.000)
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)

12096. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 11.02.2018 12:00 84:57 (15:7 30:26 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12096

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš (1.000/1.500)
Kohout Marek (1.000/2.000)

12097. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 11.02.2018 09:30 42:74 (12:11 20:31 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12097

datum: 11.02.2018, 09:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.500/1.000)

12098. SŠB Pardubice - TJ Svitavy 11.02.2018 11:30 31:55 (5:14 13:26 19:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
10. kolo, zápas č. 12098

datum: 11.02.2018, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.500/1.000)
Foretová Alena (1.000/1.000)

11. kolo
12099. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 24.02.2018 08:45 64:52 (21:10 39:18 54:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12099

datum: 24.02.2018, 08:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/2.000)
(---/---)

12100. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 24.02.2018 10:30 62:46 (16:10 32:17 46:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12100

datum: 24.02.2018, 10:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/2.000)
(---/---)

12101. Sokol Hradec Králové - SKB Česká Třebová 25.02.2018 09:00 39:41 (6:17 18:27 30:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12101

datum: 25.02.2018, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin (1.000/1.000)
Svoboda Karel (1.000/1.000)

12102. Sokol Hradec Králové - SKB Česká Třebová 25.02.2018 10:45 51:47 (20:12 26:22 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12102

datum: 25.02.2018, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/1.000)
Růžička Martin (1.000/1.000)

12103. TJ Svitavy - Královští Sokoli 07.03.2018 16:00 61:45 (11:11 35:29 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12103

datum: 07.03.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/2.000)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

12104. TJ Svitavy - Královští Sokoli 07.03.2018 17:45 59:32 (18:5 31:11 41:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12104

datum: 07.03.2018, 17:45:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Němec Karel (1.000/2.000)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

12105. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 23.03.2018 16:30 50:58 (16:14 28:34 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12105

datum: 23.03.2018, 16:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek (1.000/1.000)
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)

12106. SK Týniště nad Orlicí - SŠB Pardubice 23.03.2018 18:15 65:44 (15:6 30:15 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
11. kolo, zápas č. 12106

datum: 23.03.2018, 18:15:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kolář Jaroslav (1.000/1.000)
Kohout Marek (1.000/1.000)

12. kolo
12107. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 08.04.2018 09:00 45:40 (9:12 16:20 31:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12107

datum: 08.04.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Šindelář Miloš (1.000/1.000)

12108. BK Synthesia Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl 08.04.2018 11:00 66:33 (20:4 35:14 54:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12108

datum: 08.04.2018, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

12109. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10.03.2018 09:00 55:48 (14:9 20:19 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12109

datum: 10.03.2018, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Růžička Martin (1.000/1.500)
Zima Jan (1.000/1.500)

12110. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 10.03.2018 10:45 33:54 (10:9 21:27 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12110

datum: 10.03.2018, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Zima Jan (1.000/1.500)
Růžička Martin (1.000/1.500)

12111. SK Týniště nad Orlicí - TJ Svitavy 21.03.2018 16:15 48:69 (10:22 25:43 39:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12111

datum: 21.03.2018, 16:15:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
Štancl Dominik (1.500/1.000)

12112. SK Týniště nad Orlicí - TJ Svitavy 21.03.2018 18:00 58:63 (13:11 25:28 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12112

datum: 21.03.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
Štancl Dominik (1.500/1.000)

12113. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 09.03.2018 15:00 49:72 (11:21 22:36 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12113

datum: 09.03.2018, 15:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal (1.500/1.000)
Kohout Marek (1.500/1.000)

12114. Královští Sokoli - SŠB Pardubice 09.03.2018 16:30 58:66 (15:18 36:32 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP I
12. kolo, zápas č. 12114

datum: 09.03.2018, 16:30:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Kult Michal (1.500/1.000)
Kohout Marek (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR