image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / Východočeský přebor mladšího minižactva U12 / skupina VP II


tabulka
1. BK NAPOS Vysoká n.L. 20 16 4 1132:933 36
2. Loko Trutnov 20 15 5 1355:968 35
3. BSK Continental TJ Jičín 20 13 7 1272:963 33
4. SŠB Pardubice "B" 20 13 7 1048:830 33
5. Sokol Nová Paka 20 13 7 1156:1024 33
6. Sokol Přelouč 20 7 13 1091:1261 27
7. ADFORS Basket Litomyšl "B" 20 7 13 906:1074 27
8. BK Studánka Pardubice 20 6 14 894:1121 26
9. Sokol Hradec Králové "B" 20 0 20 602:1282 20
1. kolo
12251. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové "B" 23.09.2017 11:00 50:27 (10:3 28:9 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12251

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Lang Martin (2.000/1.000)
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)

12252. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Hradec Králové "B" 23.09.2017 12:45 57:47 (20:3 31:23 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12252

datum: 23.09.2017, 12:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
Lang Martin (2.000/1.000)

12253. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 24.09.2017 09:30 65:28 (11:6 27:15 44:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12253

datum: 24.09.2017, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Jarolímek Otto (1.000/2.500)

12254. BSK Continental TJ Jičín - BK Studánka Pardubice 24.09.2017 11:30 80:45 (17:9 37:15 62:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12254

datum: 24.09.2017, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto (1.000/2.000)
Hlavová Adéla (1.000/1.000)

12257. Sokol Přelouč - SŠB Pardubice "B" 23.09.2017 09:00 52:81 (20:17 34:37 48:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12257

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.500/1.000)
Schmidt David (1.500/2.000)

12258. Sokol Přelouč - SŠB Pardubice "B" 23.09.2017 11:00 57:53 (18:14 32:29 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12258

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/2.000)

12259. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.09.2017 09:00 77:75 (16:14 32:29 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12259

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.000/1.000)
Týfa Ondřej (2.500/1.000)

12260. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 23.09.2017 10:45 48:72 (16:16 30:29 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
1. kolo, zápas č. 12260

datum: 23.09.2017, 10:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.000/1.000)
Týfa Ondřej (2.500/1.000)

2. kolo
12261. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 07.10.2017 17:00 30:46 (6:5 14:12 20:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12261

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12262. Sokol Hradec Králové "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 07.10.2017 18:45 24:42 (0:15 6:22 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12262

datum: 07.10.2017, 18:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

12263. SŠB Pardubice "B" - Loko Trutnov 08.10.2017 09:00 58:38 (24:7 34:16 42:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12263

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.000/1.000)
Nývltová Eva (2.000/1.000)

12264. SŠB Pardubice "B" - Loko Trutnov 08.10.2017 11:00 56:19 (7:4 21:9 41:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12264

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva (2.000/1.000)
Scholze Štěpán (1.000/1.000)

12265. Sokol Nová Paka - Sokol Přelouč 07.10.2017 10:00 67:31 (21:10 34:15 57:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12265

datum: 07.10.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Novák Petr (2.000/1.500)

12266. Sokol Nová Paka - Sokol Přelouč 07.10.2017 12:00 68:67 (11:28 39:42 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12266

datum: 07.10.2017, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.500)
Jarolímek Otto (2.000/1.500)

12269. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 07.10.2017 09:30 32:58 (6:14 10:27 18:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12269

datum: 07.10.2017, 09:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
Václavek Jan (1.500/1.000)

12270. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BSK Continental TJ Jičín 07.10.2017 11:15 37:61 (14:11 18:35 21:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
2. kolo, zápas č. 12270

datum: 07.10.2017, 11:15:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/1.000)
Václavek Jan (1.500/1.000)

3. kolo
12271. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Hradec Králové "B" 21.10.2017 09:00 98:22 (31:7 54:9 80:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12271

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

12272. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Hradec Králové "B" 21.10.2017 11:00 71:42 (21:7 33:24 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12272

datum: 21.10.2017, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/2.000)
Hlavová Adéla (1.000/2.000)

12275. Sokol Přelouč - BK Studánka Pardubice 21.10.2017 09:00 61:44 (16:20 32:22 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12275

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.500)
Holubová Anežka (1.000/1.500)

12276. Sokol Přelouč - BK Studánka Pardubice 21.10.2017 11:00 78:47 (22:13 43:32 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12276

datum: 21.10.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.500)
Schmidt David (1.500/1.500)

12277. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 21.10.2017 09:00 47:50 (14:9 22:25 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12277

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/2.000)
Jiříček Petr (1.000/2.000)

12278. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 21.10.2017 10:45 64:58 (18:8 30:23 33:44 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12278

datum: 21.10.2017, 10:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr (1.000/2.000)
Kvoch Jan (1.000/2.000)

12279. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice "B" 21.10.2017 09:00 39:46 (13:5 20:15 30:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12279

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

12280. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice "B" 21.10.2017 10:45 34:48 (7:9 21:19 26:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
3. kolo, zápas č. 12280

datum: 21.10.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.000)
Havrda Martin (1.000/1.000)

4. kolo
12281. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice "B" 03.11.2017 17:00 7:100 (3:36 5:54 5:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12281

datum: 03.11.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Dočkal Petr (1.000/1.000)

12282. Sokol Hradec Králové "B" - SŠB Pardubice "B" 03.11.2017 18:45 38:46 (6:12 14:23 31:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12282

datum: 03.11.2017, 18:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Dočkal Petr (1.000/1.000)

12283. Sokol Nová Paka - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.11.2017 10:00 62:63 (16:10 28:34 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12283

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.000)
Novák Petr (2.000/1.000)

12284. Sokol Nová Paka - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.11.2017 12:00 55:57 (11:18 29:27 45:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12284

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/1.000)
Jarolímek Otto (2.000/1.000)

12285. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov 05.11.2017 13:30 45:95 (6:26 23:47 33:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12285

datum: 05.11.2017, 13:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš (1.500/1.000)
Bergerová Aneta (1.500/1.000)

12286. BK Studánka Pardubice - Loko Trutnov 05.11.2017 15:30 20:87 (4:18 6:37 10:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12286

datum: 05.11.2017, 15:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bergerová Aneta (1.500/1.000)
Pokorný Tomáš (1.500/1.000)

12287. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Přelouč 26.11.2017 09:00 51:69 (22:14 28:32 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12287

datum: 26.11.2017, 09:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

12288. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Přelouč 26.11.2017 10:45 50:74 (10:21 28:31 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
4. kolo, zápas č. 12288

datum: 26.11.2017, 10:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/1.000)
Tejchman Martin (1.000/1.000)

5. kolo
12293. Sokol Přelouč - BSK Continental TJ Jičín 18.11.2017 09:00 55:79 (18:23 32:47 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12293

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Nývltová Eva (1.000/1.000)

12294. Sokol Přelouč - BSK Continental TJ Jičín 18.11.2017 11:00 55:81 (13:18 30:41 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12294

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Nývltová Eva (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12295. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 18.11.2017 10:00 91:41 (23:12 40:23 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12295

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Meisner Matyáš (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.000)

12296. Loko Trutnov - ADFORS Basket Litomyšl "B" 18.11.2017 12:00 77:46 (16:17 29:25 55:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12296

datum: 18.11.2017, 12:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Kvoch Jan (1.000/1.000)
Meisner Matyáš (1.000/1.000)

12297. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 18.11.2017 09:00 70:31 (19:9 33:17 47:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12297

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

12298. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Studánka Pardubice 18.11.2017 10:45 57:43 (14:10 29:20 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12298

datum: 18.11.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Polda Tomáš (1.000/1.000)

12299. SŠB Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 16.11.2017 15:45 38:60 (7:20 22:29 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12299

datum: 16.11.2017, 15:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš (3.500/2.000)
Šindelář Miloš (1.500/2.000)

12300. SŠB Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 16.11.2017 17:15 42:53 (8:12 14:20 28:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
5. kolo, zápas č. 12300

datum: 16.11.2017, 17:15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš (1.500/2.000)
Pokorný Tomáš (3.500/2.000)

6. kolo
12301. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 02.12.2017 09:00 27:73 (11:21 17:39 17:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12301

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Polda Tomáš (1.000/2.000)
Svoboda Karel (1.000/2.000)

12302. Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nová Paka 02.12.2017 10:45 28:100 (5:24 13:47 15:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12302

datum: 02.12.2017, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Dočkal Petr (1.000/2.000)
Halíková Barbora (1.000/2.000)

12303. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice "B" 01.12.2017 17:00 45:70 (5:23 13:40 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12303

datum: 01.12.2017, 17:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Bartoňová Pavlína (1.000/1.000)

12304. BK Studánka Pardubice - SŠB Pardubice "B" 01.12.2017 18:30 28:56 (2:26 17:32 20:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12304

datum: 01.12.2017, 18:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Bartoňová Pavlína (1.000/1.000)

12305. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.12.2017 13:00 38:40 (8:13 13:21 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12305

datum: 02.12.2017, 13:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Němec Karel (1.500/1.000)
Poul Matěj (1.500/1.000)

12306. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 02.12.2017 14:45 40:70 (5:26 10:42 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12306

datum: 02.12.2017, 14:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/1.000)
Němec Karel (1.500/1.000)

12307. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov 02.12.2017 09:30 62:72 (9:21 33:33 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12307

datum: 02.12.2017, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

12308. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov 02.12.2017 11:30 72:67 (7:23 35:34 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
6. kolo, zápas č. 12308

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Hlavová Adéla (1.000/1.000)

7. kolo
12311. Sokol Přelouč - Sokol Hradec Králové "B" 17.12.2017 09:00 72:16 (24:5 44:8 54:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12311

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Šindelář Miloš (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12312. Sokol Přelouč - Sokol Hradec Králové "B" 17.12.2017 11:00 67:41 (13:5 31:17 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12312

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Šindelář Miloš (1.000/1.000)

12315. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 16.12.2017 09:00 46:37 (13:10 22:24 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12315

datum: 16.12.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12316. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 16.12.2017 10:45 59:51 (15:13 30:29 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12316

datum: 16.12.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

12317. SŠB Pardubice "B" - ADFORS Basket Litomyšl "B" 17.12.2017 09:00 52:43 (10:11 27:17 42:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12317

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

12318. SŠB Pardubice "B" - ADFORS Basket Litomyšl "B" 17.12.2017 11:00 46:22 (12:4 27:13 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12318

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Pačovský Jan (1.000/1.000)

12319. Sokol Nová Paka - BK Studánka Pardubice 17.12.2017 10:00 42:41 (14:14 26:19 39:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12319

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Rejlek Martin (2.000/2.000)
Hlavová Adéla (2.000/2.500)

12320. Sokol Nová Paka - BK Studánka Pardubice 17.12.2017 12:00 61:52 (20:9 33:11 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
7. kolo, zápas č. 12320

datum: 17.12.2017, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hlavová Adéla (2.000/2.500)
Rejlek Martin (2.000/1.500)

8. kolo
12321. Sokol Hradec Králové "B" - BK Studánka Pardubice 14.01.2018 13:00 23:69 (6:21 8:32 14:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12321

datum: 14.01.2018, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.000)
Svoboda Karel (1.000/1.000)

12322. Sokol Hradec Králové "B" - BK Studánka Pardubice 14.01.2018 14:45 20:61 (12:16 16:29 20:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12322

datum: 14.01.2018, 14:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.000)

12323. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 14.01.2018 13:00 41:61 (11:18 19:30 29:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12323

datum: 14.01.2018, 13:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Šorf Martin (1.000/2.000)
Martiník Matěj (1.500/2.000)

12324. ADFORS Basket Litomyšl "B" - Sokol Nová Paka 14.01.2018 14:45 66:41 (11:9 30:21 46:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12324

datum: 14.01.2018, 14:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/2.000)
Šorf Martin (1.000/2.000)

12325. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice "B" 14.01.2018 09:00 55:51 (7:16 23:22 32:34 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12325

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Rejlek Martin (1.000/1.000)
Hlavová Adéla (1.000/1.000)

12326. BSK Continental TJ Jičín - SŠB Pardubice "B" 14.01.2018 11:00 35:43 (8:6 22:19 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12326

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Rejlek Martin (1.000/1.000)

12329. Sokol Přelouč - Loko Trutnov 14.01.2018 09:00 50:61 (18:6 31:25 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12329

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/1.000)
Holubová Anežka (1.000/1.000)

12330. Sokol Přelouč - Loko Trutnov 14.01.2018 11:00 34:73 (8:18 11:41 21:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
8. kolo, zápas č. 12330

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Holubová Anežka (1.000/1.000)
Kmošek Jakub (1.000/1.000)

9. kolo
12331. Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové "B" 27.01.2018 10:00 73:32 (20:12 30:19 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12331

datum: 27.01.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)
Týfa Ondřej (1.000/1.000)

12332. Loko Trutnov - Sokol Hradec Králové "B" 27.01.2018 11:45 53:45 (18:14 28:21 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12332

datum: 27.01.2018, 11:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Týfa Ondřej (1.000/1.000)
Plecháč Vojtěch (1.000/1.000)

12333. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Přelouč 27.01.2018 09:00 77:66 (16:11 43:27 61:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12333

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Halíková Barbora (1.000/1.500)
Černohorský Marek (1.000/1.000)

12334. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Přelouč 27.01.2018 11:00 70:47 (25:6 43:29 58:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12334

datum: 27.01.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Černohorský Marek (1.000/1.000)
Halíková Barbora (1.000/1.500)

12337. Sokol Nová Paka - BSK Continental TJ Jičín 28.01.2018 09:00 57:47 (16:13 28:27 46:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12337

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jiříček Pavel (2.000/1.500)
Jarolímek Otto (2.000/1.500)

12338. Sokol Nová Paka - BSK Continental TJ Jičín 28.01.2018 11:00 33:83 (4:21 11:36 21:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12338

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto (2.000/1.500)
Jiříček Pavel (2.000/1.500)

12339. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 04.03.2018 09:30 50:59 (12:14 20:35 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12339

datum: 04.03.2018, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.000)

12340. BK Studánka Pardubice - ADFORS Basket Litomyšl "B" 04.03.2018 11:15 40:56 (12:15 26:31 34:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
9. kolo, zápas č. 12340

datum: 04.03.2018, 11:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Foretová Alena (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.000)

10. kolo
12341. BSK Continental TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 11.02.2018 09:30 79:52 (23:15 37:30 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12341

datum: 11.02.2018, 09:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Rejlek Martin (1.000/1.000)
Hlavová Adéla (1.000/1.000)

12342. BSK Continental TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 11.02.2018 11:30 56:60 (21:5 29:31 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12342

datum: 11.02.2018, 11:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Rejlek Martin (1.000/1.000)

12343. Loko Trutnov - Sokol Přelouč 18.02.2018 09:30 84:36 (17:2 45:11 63:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12343

datum: 18.02.2018, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

12344. Loko Trutnov - Sokol Přelouč 18.02.2018 11:30 92:27 (14:6 39:15 64:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12344

datum: 18.02.2018, 11:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Doubková Tereza (1.000/1.000)

12345. Sokol Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl "B" 11.02.2018 12:00 36:56 (6:14 16:30 23:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12345

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek (1.000/1.000)
Svoboda Karel (1.000/1.000)

12346. Sokol Hradec Králové "B" - ADFORS Basket Litomyšl "B" 11.02.2018 13:45 28:49 (11:8 15:19 22:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
10. kolo, zápas č. 12346

datum: 11.02.2018, 13:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel (1.000/1.000)
Michlík Radek (1.000/1.000)

11. kolo
12347. SŠB Pardubice "B" - BSK Continental TJ Jičín 24.02.2018 09:00 65:40 (10:8 32:17 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12347

datum: 24.02.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.000/1.000)
Nývltová Markéta (1.000/1.000)

12348. SŠB Pardubice "B" - BSK Continental TJ Jičín 24.02.2018 11:00 42:62 (4:13 14:31 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12348

datum: 24.02.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.000/1.000)
Schmidt David (1.000/1.000)

12349. Sokol Přelouč - Sokol Nová Paka 24.03.2018 09:00 44:61 (10:16 16:35 30:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12349

datum: 24.03.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/2.000)
(---/---)

12350. Sokol Přelouč - Sokol Nová Paka 24.03.2018 11:00 49:65 (14:28 29:42 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12350

datum: 24.03.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Přelouč

rozhodčí:
Kmošek Jakub (1.000/2.000)
(---/---)

12351. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 25.02.2018 09:00 53:34 (14:6 23:12 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12351

datum: 25.02.2018, 09:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
(---/---)

12352. BK Studánka Pardubice - Sokol Hradec Králové "B" 25.02.2018 10:45 46:35 (10:14 30:17 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
11. kolo, zápas č. 12352

datum: 25.02.2018, 10:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla (1.000/1.000)
(---/---)

12. kolo
12353. SŠB Pardubice "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.03.2018 09:00 26:52 (6:10 8:28 18:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12353

datum: 10.03.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David (1.500/1.000)
Nývltová Markéta (1.500/1.000)

12354. SŠB Pardubice "B" - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.03.2018 11:00 29:51 (4:11 6:21 17:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12354

datum: 10.03.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta (1.500/1.000)
Schmidt David (1.500/1.000)

12355. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 27.02.2018 16:30 39:67 (10:8 18:28 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12355

datum: 27.02.2018, 16:30:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.000/1.000)
(---/---)

12356. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 27.02.2018 18:00 50:70 (17:20 35:33 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12356

datum: 27.02.2018, 18:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Mareš Štěpán (2.000/1.000)
(---/---)

12357. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Studánka Pardubice 10.03.2018 12:45 31:58 (7:14 15:30 21:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12357

datum: 10.03.2018, 12:45:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Martiník Matěj (1.500/2.000)
Poul Matěj (1.500/2.000)

12358. ADFORS Basket Litomyšl "B" - BK Studánka Pardubice 10.03.2018 14:30 41:48 (4:13 13:30 24:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
Východočeský přebor mladšího minižactva U12 skupina VP II
12. kolo, zápas č. 12358

datum: 10.03.2018, 14:30:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Poul Matěj (1.500/2.000)
Martiník Matěj (1.500/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry