image

muži / 2. liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. SKB Rokycany 22 18 4 1902:1483 40
2. Sokol Vyšehrad 22 17 5 1797:1413 39
3. BC Benešov 22 16 6 1675:1509 38
4. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 16 6 1538:1467 38
5. BK Jiskra Domažlice 22 14 8 1705:1519 36
6. BK Wolves Radotín 22 13 9 1626:1558 35
7. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 9 13 1511:1567 31
8. BK Klatovy 22 8 14 1541:1592 30
9. BK Mariánské Lázně 22 7 15 1583:1850 29
10. BK Kladno 22 6 16 1380:1612 28
11. BC Slaný 22 4 18 1279:1782 26
12. Sokol Písek Sršni B 22 4 18 1427:1612 24
1. kolo
1. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 06.01.2018 20:00 75:67 (14:15 36:36 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.01.2018, 20:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


2. Sokol Písek B - BC Benešov 16.12.2017 10:00 77:86 (24:27 45:47 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.12.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


3. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 16.12.2017 18:00 88:60 (24:15 43:24 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500/---)
Novák Vratislav (1.500/1.500/---)


4. Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad 16.12.2017 19:00 65:57 (16:15 36:35 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


5. BC Slaný - BK Kladno 12.12.2017 20:00 74:82 (19:14 28:39 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.12.2017, 20:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.000/---)


6. SKB Rokycany - BK Mariánské Lázně 14.12.2017 19:00 91:65 (22:16 44:25 75:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)


2. kolo
7. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 07.10.2017 17:00 49:75 (16:16 28:39 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


8. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 07.10.2017 15:00 64:73 (12:14 28:44 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


*9. Sokol Písek B - BC Slaný 07.10.2017 17:00 0:20 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


10. BC Benešov - BK Kladno 07.10.2017 18:30 80:49 (15:15 36:31 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 18:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


11. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 07.10.2017 18:00 74:54 (23:19 38:22 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)


12. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 07.10.2017 18:00 61:68 (20:14 37:33 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.500/1.000/---)
Ježek Václav (2.500/1.000/---)


3. kolo
13. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 08.10.2017 11:00 69:60 (15:10 31:31 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/4.000/---)
Menšík Richard (1.000/4.000/---)


14. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 08.10.2017 11:15 76:58 (16:22 34:30 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 11:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


*15. Sokol Písek B - BK Kladno 08.10.2017 10:00 0:20 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


16. BC Benešov - BC Slaný 08.10.2017 13:00 92:53 (21:7 44:22 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


17. Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 08.10.2017 10:00 68:80 (8:21 37:28 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)


18. BK Klatovy - Wolves Radotín 08.10.2017 11:00 63:71 (20:20 35:36 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


4. kolo
19. SKB Rokycany - Wolves Radotín 21.10.2017 17:30 109:67 (23:19 51:34 81:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)


20. BK Mariánské Lázně - Sokol Vyšehrad 21.10.2017 17:00 59:88 (17:20 27:35 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (4.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (4.000/1.000/---)


21. BC Slaný - Jiskra Domažlice 21.10.2017 18:00 48:75 (11:18 15:37 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


22. BK Kladno - BK Klatovy 21.10.2017 18:00 65:50 (18:11 30:31 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/3.500/---)
Zikánová Tereza (1.000/3.500/---)


23. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 21.10.2017 19:00 78:53 (13:9 30:27 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/3.000/---)


24. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 21.10.2017 19:00 72:65 (14:18 33:35 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


5. kolo
25. SKB Rokycany - Sokol Vyšehrad 22.10.2017 10:30 82:61 (28:14 46:26 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


26. BK Mariánské Lázně - Wolves Radotín 22.10.2017 11:00 89:83 (18:23 49:50 65:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (4.000/1.500/---)
Ježek Václav (4.000/3.500/---)


27. BC Slaný - BK Klatovy 22.10.2017 11:00 56:83 (9:22 26:42 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.500/1.000/---)


28. BK Kladno - Jiskra Domažlice 22.10.2017 09:00 56:72 (15:19 33:36 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


29. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 22.10.2017 10:00 64:72 (13:16 31:36 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


30. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 22.10.2017 11:30 71:69 (20:19 36:38 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


6. kolo
31. Sokol Písek B - SKB Rokycany 04.11.2017 17:00 66:90 (18:19 24:46 46:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (2.000/1.000/---)


32. BC Benešov - BK Mariánské Lázně 04.11.2017 15:00 88:71 (27:7 56:32 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.500/2.000/---)


33. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 04.11.2017 18:00 71:77 (14:21 31:31 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (4.000/1.000/---)
Renc Jan (4.000/1.000/---)


34. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 04.11.2017 18:30 68:61 (20:11 35:30 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/2.500/---)
Smetana Jiří (1.500/2.000/---)


35. Wolves Radotín - BC Slaný 04.11.2017 19:00 87:69 (21:16 37:39 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


36. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 04.11.2017 18:00 82:57 (18:10 40:30 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Sokol Písek B - BK Mariánské Lázně 05.11.2017 10:00 97:82 (32:28 51:54 72:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Novák Vratislav (1.000/2.000/---)


38. BC Benešov - SKB Rokycany 05.11.2017 10:00 69:85 (20:25 42:44 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)


39. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.11.2017 10:00 70:68 (18:12 36:27 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (3.000/1.500/---)
Renc Jan (4.000/1.500/---)


40. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 05.11.2017 11:00 59:60 (17:20 35:37 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kejklíček Roman (4.000/1.000/---)
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)


41. Wolves Radotín - BK Kladno 05.11.2017 18:00 98:85 (22:17 47:41 65:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/3.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/2.000/---)


42. Sokol Vyšehrad - BC Slaný 05.11.2017 15:30 121:45 (31:12 71:21 92:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Křenek Karel (1.000/3.000/---)


8. kolo
43. SKB Rokycany - BC Slaný 18.11.2017 17:30 116:63 (26:11 56:29 90:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Lukeš Václav (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


44. BK Mariánské Lázně - BK Kladno 18.11.2017 17:00 83:68 (22:20 41:35 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/2.000/---)


45. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 18.11.2017 19:00 79:68 (21:20 44:36 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


46. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Vyšehrad 18.11.2017 15:00 61:69 (13:11 29:26 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)


47. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 18.11.2017 17:00 73:90 (23:24 38:42 50:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.500/1.500/---)
Musil Jan (3.000/2.000/---)


48. BC Benešov - BK Klatovy 18.11.2017 17:00 107:86 (40:20 67:42 85:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. SKB Rokycany - BK Kladno 19.11.2017 10:30 92:45 (28:9 46:16 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


50. BK Mariánské Lázně - BC Slaný 19.11.2017 11:00 90:70 (24:15 48:33 71:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.500/---)


51. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 19.11.2017 10:00 58:67 (16:12 31:28 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


52. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 19.11.2017 11:30 70:76 (23:19 39:42 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.500/---)
Šmíd Pavel (2.000/1.500/---)


53. Sokol Písek B - BK Klatovy 19.11.2017 10:00 85:56 (21:15 41:30 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/3.000/---)
Musil Jan (1.500/3.000/---)


54. BC Benešov - Jiskra Domažlice 19.11.2017 10:00 73:66 (21:14 45:31 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/2.500/---)


10. kolo
55. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 02.12.2017 18:00 93:90 (19:25 44:48 76:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


56. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 02.12.2017 19:00 74:57 (19:13 44:28 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/2.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)


57. Wolves Radotín - Sokol Písek B 02.12.2017 19:00 75:74 (18:12 42:40 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (2.000/1.000/---)


58. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 02.12.2017 18:00 92:75 (28:20 49:40 62:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/3.500/---)


59. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 02.12.2017 18:00 62:73 (24:9 32:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.000/1.000/---)


60. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 02.12.2017 16:00 53:69 (12:11 19:28 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Jiskra Domažlice - BK Mariánské Lázně 03.12.2017 10:00 97:51 (25:6 46:17 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Lukeš Václav (1.500/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/3.000/---)


62. BK Klatovy - SKB Rokycany 03.12.2017 11:00 60:62 (15:15 37:34 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


63. Wolves Radotín - BC Benešov 03.12.2017 18:00 60:68 (9:22 24:34 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (4.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (3.500/2.000/---)


64. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B 03.12.2017 15:30 79:65 (18:20 37:32 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)


65. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 03.12.2017 11:00 67:80 (20:17 32:38 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


66. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n.L. 03.12.2017 09:00 62:63 (17:9 29:24 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 16.12.2017 19:30 59:68 (17:18 30:31 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 16.12.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)


68. BC Benešov - Sokol Písek B 17.12.2017 13:30 62:76 (12:20 35:39 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2017, 13:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


69. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 17.12.2017 11:00 56:69 (14:10 26:35 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.500/2.000/---)


70. Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 17.12.2017 17:00 93:72 (26:15 48:37 75:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/3.000/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


71. BK Kladno - BC Slaný 14.12.2017 20:00 70:76 (25:17 45:37 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.12.2017, 20:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kec Jakub (2.500/1.000/---)
Bohata Pavel (2.500/1.000/---)


72. BK Mariánské Lázně - SKB Rokycany 16.12.2017 17:00 84:113 (20:27 34:58 51:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Kocián Michal (2.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Mariánské Lázně - Sluneta USK Ústí n.L. 13.01.2018 17:00 82:93 (17:28 38:55 60:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/1.000/---)


74. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.01.2018 18:00 93:65 (31:14 51:32 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


75. BK Kladno - Sokol Písek B 13.01.2018 16:00 78:73 (22:23 39:43 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


76. BC Slaný - BC Benešov 13.01.2018 18:00 47:91 (17:26 34:43 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)
Horník Michal (1.500/1.000/---)


77. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice 13.01.2018 19:45 90:85 (23:16 52:39 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.01.2018, 19:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Mareš Jan (1.000/2.500/---)


78. Wolves Radotín - BK Klatovy 13.01.2018 19:00 86:81 (17:21 39:41 52:56 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Tax Tomáš (1.000/1.500/---)


14. kolo
79. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 14.01.2018 11:00 89:62 (16:23 41:38 70:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


80. BK Mariánské Lázně - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.01.2018 11:00 75:88 (21:29 30:49 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Smetana Jiří (4.000/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/1.000/---)


81. BC Slaný - Sokol Písek B 14.01.2018 14:00 83:74 (25:25 41:44 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (2.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


82. BK Kladno - BC Benešov 14.01.2018 12:00 51:69 (12:29 21:35 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 14.01.2018, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


83. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 14.01.2018 18:00 53:64 (16:13 27:32 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 14.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.000/2.500/---)


84. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 14.01.2018 15:00 98:81 (24:24 47:43 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Mareš Jan (1.000/1.500/---)


15. kolo
85. Sokol Vyšehrad - SKB Rokycany 27.01.2018 18:45 48:60 (15:11 24:28 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 27.01.2018, 18:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


86. Wolves Radotín - BK Mariánské Lázně 27.01.2018 19:00 104:55 (23:10 52:22 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.500/---)
Šupej Michal (1.000/1.500/---)


87. BK Klatovy - BC Slaný 27.01.2018 19:00 94:53 (19:18 51:31 78:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2018, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


88. Jiskra Domažlice - BK Kladno 27.01.2018 18:00 107:67 (28:17 53:33 80:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000/---)


89. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 27.01.2018 14:00 62:60 (6:12 19:18 38:34 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 27.01.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)


90. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 27.01.2018 17:00 86:60 (18:15 44:31 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.500/---)


16. kolo
91. Wolves Radotín - SKB Rokycany 28.01.2018 18:00 80:71 (20:32 42:48 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 28.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000/---)
Šupej Michal (1.500/1.000/---)


92. Sokol Vyšehrad - BK Mariánské Lázně 28.01.2018 14:30 91:53 (17:16 37:36 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 28.01.2018, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.500/---)
Hejnic Jan (1.000/2.500/---)


93. Jiskra Domažlice - BC Slaný 28.01.2018 10:00 101:50 (20:12 43:20 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000/---)


94. BK Klatovy - BK Kladno 28.01.2018 11:00 76:62 (21:19 39:38 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/2.500/---)
Jon Miloslav (2.000/2.500/---)


95. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 28.01.2018 10:00 71:73 (18:17 37:34 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)


96. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 28.01.2018 15:00 65:56 (25:17 36:34 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 28.01.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.500/---)
Havlíček Petr (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. BK Mariánské Lázně - Sokol Písek B 10.02.2018 17:00 90:81 (24:20 44:37 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)
Lejčko Jan (1.500/1.500/---)


98. SKB Rokycany - BC Benešov 10.02.2018 17:30 84:71 (18:21 41:43 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Šmůla Petr (1.000/4.000/---)


99. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 10.02.2018 17:00 75:65 (25:19 37:38 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Kocián Michal (1.000/4.000/---)


100. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 10.02.2018 17:30 81:58 (26:11 52:29 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2018, 17:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)


101. BK Kladno - Wolves Radotín 10.02.2018 14:00 55:80 (7:19 23:41 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 10.02.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


102. BC Slaný - Sokol Vyšehrad 10.02.2018 18:00 58:115 (12:35 21:67 37:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Eisner Petr (2.000/1.000/---)


18. kolo
103. SKB Rokycany - Sokol Písek B 09.02.2018 19:30 95:66 (22:11 52:30 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


104. BK Mariánské Lázně - BC Benešov 11.02.2018 11:00 87:93 (22:23 43:44 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Petrák Jakub (4.000/2.000/---)
Lejčko Jan (4.000/2.000/---)


105. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 11.02.2018 10:00 80:50 (23:11 49:19 65:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)


106. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 11.02.2018 10:00 70:74 (19:21 43:38 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Kocián Michal (1.000/1.500/---)


*107. BC Slaný - Wolves Radotín 11.02.2018 11:00 20:42 (15:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Eisner Petr (2.000/1.000/---)


108. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 11.02.2018 09:00 65:93 (14:26 26:56 44:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 11.02.2018, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. BK Kladno - SKB Rokycany 24.02.2018 16:00 74:84 (19:19 38:43 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 24.02.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


110. BC Slaný - BK Mariánské Lázně 24.02.2018 18:00 84:58 (17:12 40:27 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


111. Sokol Vyšehrad - Sluneta USK Ústí n.L. 24.02.2018 18:30 73:76 (13:20 40:35 49:58 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 24.02.2018, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


112. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 24.02.2018 19:00 68:80 (24:17 40:37 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 24.02.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


113. BK Klatovy - Sokol Písek B 24.02.2018 19:00 72:52 (16:22 31:31 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 24.02.2018, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


114. Jiskra Domažlice - BC Benešov 24.02.2018 18:00 67:79 (17:18 34:41 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000/---)
Balog Lukáš (3.000/1.000/---)


20. kolo
115. BC Slaný - SKB Rokycany 25.02.2018 11:00 59:81 (13:11 31:30 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


116. BK Kladno - BK Mariánské Lázně 25.02.2018 13:00 74:60 (25:14 34:34 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 25.02.2018, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


117. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 25.02.2018 18:00 86:63 (18:13 46:30 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.02.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


118. Sokol Vyšehrad - Slavoj BK Litoměřice "B" 25.02.2018 10:00 87:48 (18:10 38:25 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


119. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 25.02.2018 10:00 83:79 (22:18 41:35 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000/---)
Balog Lukáš (3.000/1.000/---)


120. BK Klatovy - BC Benešov 25.02.2018 11:00 79:60 (21:19 35:24 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Renc Jan (3.000/1.000/---)


21. kolo
121. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice 10.03.2018 17:00 80:65 (16:16 44:28 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.000/2.000/---)
Lejčko Jan (3.000/3.000/---)


122. SKB Rokycany - BK Klatovy 10.03.2018 18:00 102:75 (29:25 54:43 77:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 10.03.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/1.500/---)


123. BC Benešov - Wolves Radotín 10.03.2018 18:00 77:69 (23:17 41:28 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 10.03.2018, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Jan (2.500/3.000/---)
Křenek Karel (2.500/3.000/---)


124. Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 10.03.2018 17:00 48:87 (11:18 17:39 31:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


125. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 10.03.2018 17:00 82:56 (19:9 49:23 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


126. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 10.03.2018 10:30 62:55 (17:14 24:19 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 10.03.2018, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.500/---)
Menšík Richard (1.000/2.500/---)


22. kolo
127. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 11.03.2018 10:30 80:85 (22:21 35:52 56:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 11.03.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.500/---)


128. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 11.03.2018 11:00 79:75 (18:23 40:42 61:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.000/1.500/---)
Lejčko Jan (3.000/1.500/---)


129. Sokol Písek B - Wolves Radotín 11.03.2018 10:00 62:82 (14:29 25:43 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


130. BC Benešov - Sokol Vyšehrad 11.03.2018 10:00 71:58 (15:4 37:28 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Jan (3.000/1.000/---)
Křenek Karel (3.000/1.000/---)


131. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 11.03.2018 11:00 75:66 (9:16 34:29 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


132. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 11.03.2018 13:30 69:87 (16:21 32:48 48:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 11.03.2018, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry