image

muži / 2. liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. SKB Rokycany 22 18 4 1902:1483 40
2. Sokol Vyšehrad 22 17 5 1797:1413 39
3. BC Benešov 22 16 6 1675:1509 38
4. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 16 6 1538:1467 38
5. BK Jiskra Domažlice 22 14 8 1705:1519 36
6. BK Wolves Radotín 22 13 9 1626:1558 35
7. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 9 13 1511:1567 31
8. BK Klatovy 22 8 14 1541:1592 30
9. BK Mariánské Lázně 22 7 15 1583:1850 29
10. BK Kladno 22 6 16 1380:1612 28
11. BC Slaný 22 4 18 1279:1782 26
12. Sokol Písek Sršni B 22 4 18 1427:1612 24
1. kolo
1. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 06.01.2018 20:00 75:67 (14:15 36:36 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.01.2018, 20:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


2. Sokol Písek B - BC Benešov 16.12.2017 10:00 77:86 (24:27 45:47 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.12.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


3. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 16.12.2017 18:00 88:60 (24:15 43:24 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500/---)
Novák Vratislav (1.500/1.500/---)


4. Wolves Radotín - Sokol Vyšehrad 16.12.2017 19:00 65:57 (16:15 36:35 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


5. BC Slaný - BK Kladno 12.12.2017 20:00 74:82 (19:14 28:39 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.12.2017, 20:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.000/---)


6. SKB Rokycany - BK Mariánské Lázně 14.12.2017 19:00 91:65 (22:16 44:25 75:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 14.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)


2. kolo
7. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 07.10.2017 17:00 49:75 (16:16 28:39 40:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


8. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 07.10.2017 15:00 64:73 (12:14 28:44 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


*9. Sokol Písek B - BC Slaný 07.10.2017 17:00 0:20 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


10. BC Benešov - BK Kladno 07.10.2017 18:30 80:49 (15:15 36:31 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 18:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


11. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 07.10.2017 18:00 74:54 (23:19 38:22 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)


12. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 07.10.2017 18:00 61:68 (20:14 37:33 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.500/1.000/---)
Ježek Václav (2.500/1.000/---)


3. kolo
13. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 08.10.2017 11:00 69:60 (15:10 31:31 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/4.000/---)
Menšík Richard (1.000/4.000/---)


14. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 08.10.2017 11:15 76:58 (16:22 34:30 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 11:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


*15. Sokol Písek B - BK Kladno 08.10.2017 10:00 0:20 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


16. BC Benešov - BC Slaný 08.10.2017 13:00 92:53 (21:7 44:22 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


17. Jiskra Domažlice - Sokol Vyšehrad 08.10.2017 10:00 68:80 (8:21 37:28 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)


18. BK Klatovy - Wolves Radotín 08.10.2017 11:00 63:71 (20:20 35:36 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


4. kolo
19. SKB Rokycany - Wolves Radotín 21.10.2017 17:30 109:67 (23:19 51:34 81:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)


20. BK Mariánské Lázně - Sokol Vyšehrad 21.10.2017 17:00 59:88 (17:20 27:35 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (4.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (4.000/1.000/---)


21. BC Slaný - Jiskra Domažlice 21.10.2017 18:00 48:75 (11:18 15:37 34:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


22. BK Kladno - BK Klatovy 21.10.2017 18:00 65:50 (18:11 30:31 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/3.500/---)
Vágnerová Tereza (1.000/3.500/---)


23. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 21.10.2017 19:00 78:53 (13:9 30:27 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/4.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/3.000/---)


24. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 21.10.2017 19:00 72:65 (14:18 33:35 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


5. kolo
25. SKB Rokycany - Sokol Vyšehrad 22.10.2017 10:30 82:61 (28:14 46:26 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


26. BK Mariánské Lázně - Wolves Radotín 22.10.2017 11:00 89:83 (18:23 49:50 65:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (4.000/1.500/---)
Ježek Václav (4.000/3.500/---)


27. BC Slaný - BK Klatovy 22.10.2017 11:00 56:83 (9:22 26:42 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.500/1.000/---)


28. BK Kladno - Jiskra Domažlice 22.10.2017 09:00 56:72 (15:19 33:36 42:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


29. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 22.10.2017 10:00 64:72 (13:16 31:36 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


30. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 22.10.2017 11:30 71:69 (20:19 36:38 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


6. kolo
31. Sokol Písek B - SKB Rokycany 04.11.2017 17:00 66:90 (18:19 24:46 46:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (2.000/1.000/---)


32. BC Benešov - BK Mariánské Lázně 04.11.2017 15:00 88:71 (27:7 56:32 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.500/2.000/---)


33. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 04.11.2017 18:00 71:77 (14:21 31:31 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (4.000/1.000/---)
Renc Jan (4.000/1.000/---)


34. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 04.11.2017 18:30 68:61 (20:11 35:30 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/2.500/---)
Smetana Jiří (1.500/2.000/---)


35. Wolves Radotín - BC Slaný 04.11.2017 19:00 87:69 (21:16 37:39 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


36. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 04.11.2017 18:00 82:57 (18:10 40:30 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Sokol Písek B - BK Mariánské Lázně 05.11.2017 10:00 97:82 (32:28 51:54 72:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Novák Vratislav (1.000/2.000/---)


38. BC Benešov - SKB Rokycany 05.11.2017 10:00 69:85 (20:25 42:44 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)


39. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 05.11.2017 10:00 70:68 (18:12 36:27 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (3.000/1.500/---)
Renc Jan (4.000/1.500/---)


40. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 05.11.2017 11:00 59:60 (17:20 35:37 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kejklíček Roman (4.000/1.000/---)
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)


41. Wolves Radotín - BK Kladno 05.11.2017 18:00 98:85 (22:17 47:41 65:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/3.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/2.000/---)


42. Sokol Vyšehrad - BC Slaný 05.11.2017 15:30 121:45 (31:12 71:21 92:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Křenek Karel (1.000/3.000/---)


8. kolo
43. SKB Rokycany - BC Slaný 18.11.2017 17:30 116:63 (26:11 56:29 90:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Lukeš Václav (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


44. BK Mariánské Lázně - BK Kladno 18.11.2017 17:00 83:68 (22:20 41:35 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/2.000/---)


45. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 18.11.2017 19:00 79:68 (21:20 44:36 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


46. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Vyšehrad 18.11.2017 15:00 61:69 (13:11 29:26 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)


47. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 18.11.2017 17:00 73:90 (23:24 38:42 50:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.500/1.500/---)
Musil Jan (3.000/2.000/---)


48. BC Benešov - BK Klatovy 18.11.2017 17:00 107:86 (40:20 67:42 85:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


9. kolo
49. SKB Rokycany - BK Kladno 19.11.2017 10:30 92:45 (28:9 46:16 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


50. BK Mariánské Lázně - BC Slaný 19.11.2017 11:00 90:70 (24:15 48:33 71:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.500/---)


51. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Vyšehrad 19.11.2017 10:00 58:67 (16:12 31:28 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


52. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 19.11.2017 11:30 70:76 (23:19 39:42 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/1.500/---)
Šmíd Pavel (2.000/1.500/---)


53. Sokol Písek B - BK Klatovy 19.11.2017 10:00 85:56 (21:15 41:30 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/3.000/---)
Musil Jan (1.500/3.000/---)


54. BC Benešov - Jiskra Domažlice 19.11.2017 10:00 73:66 (21:14 45:31 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/2.500/---)


10. kolo
55. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 02.12.2017 18:00 93:90 (19:25 44:48 76:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


56. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 02.12.2017 19:00 74:57 (19:13 44:28 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/2.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)


57. Wolves Radotín - Sokol Písek B 02.12.2017 19:00 75:74 (18:12 42:40 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (2.000/1.000/---)


58. Sokol Vyšehrad - BC Benešov 02.12.2017 18:00 92:75 (28:20 49:40 62:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/3.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/3.500/---)


59. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 02.12.2017 18:00 62:73 (24:9 32:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.000/1.000/---)


60. BK Kladno - Slavoj BK Litoměřice "B" 02.12.2017 16:00 53:69 (12:11 19:28 37:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučera Vít (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Jiskra Domažlice - BK Mariánské Lázně 03.12.2017 10:00 97:51 (25:6 46:17 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Lukeš Václav (1.500/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/3.000/---)


62. BK Klatovy - SKB Rokycany 03.12.2017 11:00 60:62 (15:15 37:34 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


63. Wolves Radotín - BC Benešov 03.12.2017 18:00 60:68 (9:22 24:34 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Výborný Dominik (4.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (3.500/2.000/---)


64. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek B 03.12.2017 15:30 79:65 (18:20 37:32 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 15:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)


65. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 03.12.2017 11:00 67:80 (20:17 32:38 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


66. BK Kladno - Sluneta USK Ústí n.L. 03.12.2017 09:00 62:63 (17:9 29:24 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 16.12.2017 19:30 59:68 (17:18 30:31 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 16.12.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)


68. BC Benešov - Sokol Písek B 17.12.2017 13:30 62:76 (12:20 35:39 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2017, 13:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


69. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 17.12.2017 11:00 56:69 (14:10 26:35 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.500/2.000/---)


70. Sokol Vyšehrad - Wolves Radotín 17.12.2017 17:00 93:72 (26:15 48:37 75:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 17.12.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/3.000/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


71. BK Kladno - BC Slaný 14.12.2017 20:00 70:76 (25:17 45:37 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.12.2017, 20:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kec Jakub (2.500/1.000/---)
Bohata Pavel (2.500/1.000/---)


72. BK Mariánské Lázně - SKB Rokycany 16.12.2017 17:00 84:113 (20:27 34:58 51:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000/---)
Kocián Michal (2.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Mariánské Lázně - Sluneta USK Ústí n.L. 13.01.2018 17:00 82:93 (17:28 38:55 60:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/1.000/---)


74. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.01.2018 18:00 93:65 (31:14 51:32 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


75. BK Kladno - Sokol Písek B 13.01.2018 16:00 78:73 (22:23 39:43 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


76. BC Slaný - BC Benešov 13.01.2018 18:00 47:91 (17:26 34:43 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)
Horník Michal (1.500/1.000/---)


77. Sokol Vyšehrad - Jiskra Domažlice 13.01.2018 19:45 90:85 (23:16 52:39 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.01.2018, 19:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Mareš Jan (1.000/2.500/---)


78. Wolves Radotín - BK Klatovy 13.01.2018 19:00 86:81 (17:21 39:41 52:56 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Tax Tomáš (1.000/1.500/---)


14. kolo
79. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 14.01.2018 11:00 89:62 (16:23 41:38 70:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


80. BK Mariánské Lázně - Slavoj BK Litoměřice "B" 14.01.2018 11:00 75:88 (21:29 30:49 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Smetana Jiří (4.000/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (4.000/1.000/---)


81. BC Slaný - Sokol Písek B 14.01.2018 14:00 83:74 (25:25 41:44 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (2.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


82. BK Kladno - BC Benešov 14.01.2018 12:00 51:69 (12:29 21:35 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 14.01.2018, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


83. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 14.01.2018 18:00 53:64 (16:13 27:32 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 14.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.000/2.500/---)


84. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 14.01.2018 15:00 98:81 (24:24 47:43 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Mareš Jan (1.000/1.500/---)


15. kolo
85. Sokol Vyšehrad - SKB Rokycany 27.01.2018 18:45 48:60 (15:11 24:28 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 27.01.2018, 18:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


86. Wolves Radotín - BK Mariánské Lázně 27.01.2018 19:00 104:55 (23:10 52:22 77:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.000/1.500/---)
Šupej Michal (1.000/1.500/---)


87. BK Klatovy - BC Slaný 27.01.2018 19:00 94:53 (19:18 51:31 78:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2018, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


88. Jiskra Domažlice - BK Kladno 27.01.2018 18:00 107:67 (28:17 53:33 80:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.500/1.000/---)


89. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 27.01.2018 14:00 62:60 (6:12 19:18 38:34 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 27.01.2018, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)


90. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 27.01.2018 17:00 86:60 (18:15 44:31 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.500/---)


16. kolo
91. Wolves Radotín - SKB Rokycany 28.01.2018 18:00 80:71 (20:32 42:48 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 28.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000/---)
Šupej Michal (1.500/1.000/---)


92. Sokol Vyšehrad - BK Mariánské Lázně 28.01.2018 14:30 91:53 (17:16 37:36 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 28.01.2018, 14:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.500/---)
Hejnic Jan (1.000/2.500/---)


93. Jiskra Domažlice - BC Slaný 28.01.2018 10:00 101:50 (20:12 43:20 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/2.000/---)


94. BK Klatovy - BK Kladno 28.01.2018 11:00 76:62 (21:19 39:38 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/2.500/---)
Jon Miloslav (2.000/2.500/---)


95. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 28.01.2018 10:00 71:73 (18:17 37:34 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)


96. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 28.01.2018 15:00 65:56 (25:17 36:34 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 28.01.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/1.500/---)
Havlíček Petr (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. BK Mariánské Lázně - Sokol Písek B 10.02.2018 17:00 90:81 (24:20 44:37 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)
Lejčko Jan (1.500/1.500/---)


98. SKB Rokycany - BC Benešov 10.02.2018 17:30 84:71 (18:21 41:43 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Šmůla Petr (1.000/4.000/---)


99. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 10.02.2018 17:00 75:65 (25:19 37:38 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Kocián Michal (1.000/4.000/---)


100. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 10.02.2018 17:30 81:58 (26:11 52:29 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2018, 17:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)


101. BK Kladno - Wolves Radotín 10.02.2018 14:00 55:80 (7:19 23:41 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 10.02.2018, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


102. BC Slaný - Sokol Vyšehrad 10.02.2018 18:00 58:115 (12:35 21:67 37:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Eisner Petr (2.000/1.000/---)


18. kolo
103. SKB Rokycany - Sokol Písek B 09.02.2018 19:30 95:66 (22:11 52:30 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


104. BK Mariánské Lázně - BC Benešov 11.02.2018 11:00 87:93 (22:23 43:44 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Petrák Jakub (4.000/2.000/---)
Lejčko Jan (4.000/2.000/---)


105. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 11.02.2018 10:00 80:50 (23:11 49:19 65:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.500/---)
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)


106. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 11.02.2018 10:00 70:74 (19:21 43:38 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Kocián Michal (1.000/1.500/---)


*107. BC Slaný - Wolves Radotín 11.02.2018 11:00 20:42 (15:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Eisner Petr (2.000/1.000/---)


108. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 11.02.2018 09:00 65:93 (14:26 26:56 44:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 11.02.2018, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. BK Kladno - SKB Rokycany 24.02.2018 16:00 74:84 (19:19 38:43 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 24.02.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


110. BC Slaný - BK Mariánské Lázně 24.02.2018 18:00 84:58 (17:12 40:27 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


111. Sokol Vyšehrad - Sluneta USK Ústí n.L. 24.02.2018 18:30 73:76 (13:20 40:35 49:58 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 24.02.2018, 18:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


112. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 24.02.2018 19:00 68:80 (24:17 40:37 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 24.02.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


113. BK Klatovy - Sokol Písek B 24.02.2018 19:00 72:52 (16:22 31:31 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 24.02.2018, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


114. Jiskra Domažlice - BC Benešov 24.02.2018 18:00 67:79 (17:18 34:41 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000/---)
Balog Lukáš (3.000/1.000/---)


20. kolo
115. BC Slaný - SKB Rokycany 25.02.2018 11:00 59:81 (13:11 31:30 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


116. BK Kladno - BK Mariánské Lázně 25.02.2018 13:00 74:60 (25:14 34:34 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 25.02.2018, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


117. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 25.02.2018 18:00 86:63 (18:13 46:30 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.02.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


118. Sokol Vyšehrad - Slavoj BK Litoměřice "B" 25.02.2018 10:00 87:48 (18:10 38:25 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


119. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 25.02.2018 10:00 83:79 (22:18 41:35 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000/---)
Balog Lukáš (3.000/1.000/---)


120. BK Klatovy - BC Benešov 25.02.2018 11:00 79:60 (21:19 35:24 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Renc Jan (3.000/1.000/---)


21. kolo
121. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice 10.03.2018 17:00 80:65 (16:16 44:28 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.000/2.000/---)
Lejčko Jan (3.000/3.000/---)


122. SKB Rokycany - BK Klatovy 10.03.2018 18:00 102:75 (29:25 54:43 77:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 10.03.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/1.500/---)


123. BC Benešov - Wolves Radotín 10.03.2018 18:00 77:69 (23:17 41:28 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 10.03.2018, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Jan (2.500/3.000/---)
Křenek Karel (2.500/3.000/---)


124. Sokol Písek B - Sokol Vyšehrad 10.03.2018 17:00 48:87 (11:18 17:39 31:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


125. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 10.03.2018 17:00 82:56 (19:9 49:23 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


126. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Kladno 10.03.2018 10:30 62:55 (17:14 24:19 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 10.03.2018, 10:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/2.500/---)
Menšík Richard (1.000/2.500/---)


22. kolo
127. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 11.03.2018 10:30 80:85 (22:21 35:52 56:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 11.03.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/2.500/---)


128. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 11.03.2018 11:00 79:75 (18:23 40:42 61:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Šmůla Marek (3.000/1.500/---)
Lejčko Jan (3.000/1.500/---)


129. Sokol Písek B - Wolves Radotín 11.03.2018 10:00 62:82 (14:29 25:43 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


130. BC Benešov - Sokol Vyšehrad 11.03.2018 10:00 71:58 (15:4 37:28 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Mareš Jan (3.000/1.000/---)
Křenek Karel (3.000/1.000/---)


131. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 11.03.2018 11:00 75:66 (9:16 34:29 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


132. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Kladno 11.03.2018 13:30 69:87 (16:21 32:48 48:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 11.03.2018, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.