image

ženy / 1. liga / ročník 2017/18 / základní část


tabulka
1. USK Praha 22 20 2 1526:1198 42
2. Bižuterie Jablonec n.N. 22 17 5 1514:1255 39
3. Sokol Nusle 22 14 8 1548:1421 36
4. BK Studánka Pardubice 22 13 9 1398:1365 35
5. TJ Sokol Pečky 22 12 10 1527:1415 34
6. BK Havířov 22 11 11 1494:1524 33
7. BK Žabiny Brno B 22 11 11 1562:1550 33
8. KP Brno B 22 11 11 1448:1450 33
9. Aritma Praha 22 9 13 1327:1399 31
10. SK UP Olomouc 22 8 14 1421:1514 30
11. Sparta Praha 22 5 17 1187:1454 27
12. TJ Lokomotiva Liberec I 22 1 21 1223:1630 23
1. kolo
1. BK Havířov - SK UP Olomouc 16.12.2017 15:00 78:69 (12:9 29:27 46:40 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.12.2017, 15:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


2. Lokomotiva Liberec - Aritma Praha 16.12.2017 15:30 62:82 (13:24 28:48 41:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.12.2017, 15:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500/---)
Menšík Richard (1.500/1.500/---)


3. Sokol Pečky - Studánka Pardubice 16.12.2017 20:00 71:82 (19:18 36:45 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.12.2017, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/1.000/---)
Hartig Lukáš (1.500/1.000/---)


4. Žabiny Brno B - KP Brno B 16.12.2017 18:00 87:76 (23:24 45:45 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/1.000/---)


5. USK Praha - Sparta Praha 16.12.2017 12:00 73:68 (14:15 32:35 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.12.2017, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Rom Daniel (1.000/2.000/---)


6. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N. 16.12.2017 18:00 66:63 (17:11 33:29 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Horník Michal (3.000/1.500/---)
Mareš Jan (2.000/2.500/---)


2. kolo
7. BK Havířov - Sokol Nusle 07.10.2017 17:15 60:57 (14:9 27:30 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)


8. SK UP Olomouc - B. Jablonec n. N. 07.10.2017 18:00 56:67 (13:16 28:36 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (2.000/1.500/---)
Hecl Jan (1.500/1.500/---)


9. Lokomotiva Liberec - USK Praha 07.10.2017 19:00 58:73 (19:13 37:37 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500/---)
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)


*10. Aritma Praha - Sparta Praha 07.10.2017 11:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.500/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.500/---)


11. Sokol Pečky - Žabiny Brno B 07.10.2017 13:00 91:71 (15:21 37:35 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.500/---)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500/---)


12. Studánka Pardubice - KP Brno B 07.10.2017 14:00 42:59 (10:11 23:25 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.500/1.000/---)


3. kolo
13. BK Havířov - B. Jablonec n. N. 08.10.2017 09:00 65:78 (11:18 33:40 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)


14. SK UP Olomouc - Sokol Nusle 08.10.2017 10:00 65:60 (23:15 35:27 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/4.000/---)
Hecl Jan (1.500/4.000/---)


*15. Lokomotiva Liberec - Sparta Praha 08.10.2017 14:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.500/---)
Rom Daniel (2.000/1.500/---)


16. Aritma Praha - USK Praha 08.10.2017 14:00 39:62 (14:9 22:24 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 14:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000/---)
Horník Michal (1.500/2.000/---)


17. Sokol Pečky - KP Brno B 08.10.2017 10:00 59:46 (17:14 34:22 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.000/---)


18. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 08.10.2017 11:00 51:80 (13:13 25:32 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 08.10.2017, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Štancl Dominik (1.000/1.500/---)


4. kolo
19. Sokol Nusle - Žabiny Brno B 21.10.2017 17:00 93:49 (31:16 53:28 74:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mareš Jan (2.000/1.500/---)
Holeš Daniel (2.000/1.500/---)


20. B. Jablonec n. N. - KP Brno B 21.10.2017 17:00 72:54 (20:17 32:29 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


21. USK Praha - Sokol Pečky 21.10.2017 11:45 64:58 (11:11 32:23 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 11:45:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Zikánová Tereza (1.500/3.000/---)


22. Sparta Praha - Studánka Pardubice 21.10.2017 18:00 84:69 (21:22 48:39 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.500/1.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.000/---)


23. BK Havířov - Lokomotiva Liberec 21.10.2017 17:15 78:70 (22:23 37:41 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)


24. SK UP Olomouc - Aritma Praha 21.10.2017 14:00 50:58 (13:16 29:30 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.500/---)


5. kolo
25. Sokol Nusle - KP Brno B 22.10.2017 11:00 72:50 (10:15 26:28 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mareš Jan (1.500/1.000/---)
Holeš Daniel (1.500/1.000/---)


26. B. Jablonec n. N. - Žabiny Brno B 22.10.2017 09:30 72:61 (21:17 38:31 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.500/---)
Rom Daniel (1.500/1.500/---)


27. USK Praha - Studánka Pardubice 22.10.2017 10:00 74:45 (16:9 36:20 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


28. Sparta Praha - Sokol Pečky 22.10.2017 10:30 65:88 (18:20 32:48 49:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 10:30:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.500/---)
Křenek Karel (2.000/2.000/---)


29. BK Havířov - Aritma Praha 22.10.2017 11:15 78:60 (19:4 34:24 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/3.500/---)


30. SK UP Olomouc - Lokomotiva Liberec 22.10.2017 10:00 95:72 (15:21 34:43 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/2.000/---)


6. kolo
31. Lokomotiva Liberec - Sokol Nusle 04.11.2017 20:00 68:92 (25:26 38:50 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 20:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.000/---)
Menšík Richard (1.500/4.000/---)


32. Aritma Praha - B. Jablonec n. N. 04.11.2017 18:00 48:65 (11:14 21:27 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/2.500/---)
Zámostný Jindřich (2.000/2.500/---)


33. Sokol Pečky - BK Havířov 04.11.2017 16:00 74:60 (25:20 34:35 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.11.2017, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tax Tomáš (4.000/1.000/---)
Horník Michal (2.500/1.000/---)


34. Studánka Pardubice - SK UP Olomouc 04.11.2017 11:00 77:58 (25:18 35:35 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.500/---)


35. Žabiny Brno B - USK Praha 04.11.2017 16:00 63:68 (21:13 36:29 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)
Petrák Robin (1.500/1.500/---)


36. KP Brno B - Sparta Praha 04.11.2017 15:00 53:62 (11:19 24:30 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.500/---)
Toboláková Barbora (1.500/1.500/---)


7. kolo
37. Lokomotiva Liberec - B. Jablonec n. N. 05.11.2017 17:00 55:78 (10:16 23:38 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.000/---)
Menšík Richard (1.500/2.000/---)


38. Aritma Praha - Sokol Nusle 05.11.2017 10:30 62:78 (18:16 25:32 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/4.000/---)
Zámostný Jindřich (1.500/2.000/---)


39. Sokol Pečky - SK UP Olomouc 05.11.2017 10:00 79:62 (24:19 43:35 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tax Tomáš (4.000/4.000/---)
Lejčko Jan (4.000/4.000/---)


40. Studánka Pardubice - BK Havířov 05.11.2017 10:00 68:53 (12:19 28:36 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


41. Žabiny Brno B - Sparta Praha 05.11.2017 11:00 68:44 (16:4 38:15 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.500/---)
Petrák Robin (1.500/1.500/---)


42. KP Brno B - USK Praha 05.11.2017 13:00 46:79 (11:16 20:42 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 13:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. Sokol Nusle - USK Praha 18.11.2017 17:00 77:58 (21:16 36:33 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.500/2.000/---)


*44. B. Jablonec n. N. - Sparta Praha 18.11.2017 19:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.500/2.000/---)
Bohata Pavel (2.500/2.500/---)


45. BK Havířov - Žabiny Brno B 18.11.2017 10:00 74:71 (24:18 44:44 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Holeš Daniel (1.000/1.500/---)


46. SK UP Olomouc - KP Brno B 18.11.2017 16:00 65:61 (20:15 34:34 50:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 16:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.500/---)


47. Lokomotiva Liberec - Sokol Pečky 18.11.2017 17:00 59:70 (19:18 35:45 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Scholzová Michaela (2.500/2.000/---)
Bohata Pavel (2.500/2.000/---)


48. Aritma Praha - Studánka Pardubice 18.11.2017 18:00 50:59 (18:12 30:27 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/2.500/---)


9. kolo
*49. Sokol Nusle - Sparta Praha 19.11.2017 10:00 79:48 (17:9 38:25 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Havlíček Petr (2.000/2.000/---)


50. B. Jablonec n. N. - USK Praha 19.11.2017 11:30 69:65 (18:19 34:24 45:39 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500/---)
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)


51. BK Havířov - KP Brno B 19.11.2017 11:15 83:61 (21:23 39:35 67:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Holeš Daniel (1.000/1.500/---)


52. SK UP Olomouc - Žabiny Brno B 19.11.2017 10:00 55:72 (15:20 24:32 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.500/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.500/---)


53. Lokomotiva Liberec - Studánka Pardubice 19.11.2017 15:00 44:58 (11:19 22:34 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.000/---)


54. Aritma Praha - Sokol Pečky 19.11.2017 10:30 69:71 (9:15 28:29 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/2.000/---)
Petrák Robin (2.000/2.000/---)


10. kolo
55. Sokol Pečky - Sokol Nusle 02.12.2017 20:00 72:82 (21:27 35:41 52:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2017, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Svoboda Martin (4.000/4.000/---)
Kuřitka Pavel (4.000/2.000/---)


56. Studánka Pardubice - B. Jablonec n. N. 02.12.2017 18:30 67:72 (14:14 28:32 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 18:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.000/2.000/---)
Frátrik Josef (1.500/2.500/---)


57. Žabiny Brno B - Lokomotiva Liberec 02.12.2017 18:30 101:60 (32:15 53:30 82:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 18:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.500/---)
Toboláková Barbora (1.500/2.500/---)


58. KP Brno B - Aritma Praha 12.01.2018 19:45 81:64 (12:16 31:26 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 12.01.2018, 19:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)


59. USK Praha - BK Havířov 02.12.2017 17:00 67:42 (16:15 33:24 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Zikánová Tereza (1.000/1.000/---)


60. Sparta Praha - SK UP Olomouc 02.12.2017 13:30 75:51 (13:10 31:18 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 13:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Koudela Martin (1.000/1.500/---)


11. kolo
61. Sokol Pečky - B. Jablonec n. N. 03.12.2017 10:00 69:73 (12:18 36:35 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Svoboda Martin (4.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (4.000/1.500/---)


62. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 03.12.2017 16:30 71:56 (20:18 36:34 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 16:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Frátrik Josef (1.500/2.000/---)


63. Žabiny Brno B - Aritma Praha 20.12.2017 17:00 75:66 (18:22 38:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 20.12.2017, 17:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.500/---)
Vaníček Marek (1.500/1.500/---)


64. KP Brno B - Lokomotiva Liberec 03.12.2017 11:00 86:60 (20:14 48:28 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/2.000/---)


65. USK Praha - SK UP Olomouc 03.12.2017 10:00 53:52 (20:9 32:20 42:38 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/3.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/3.000/---)


66. Sparta Praha - BK Havířov 03.12.2017 10:30 69:63 (17:16 33:24 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Koudela Martin (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. SK UP Olomouc - BK Havířov 17.12.2017 14:00 64:57 (16:8 35:29 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 17.12.2017, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/1.000/---)


68. Aritma Praha - Lokomotiva Liberec 17.12.2017 13:30 81:60 (22:13 46:33 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2017, 13:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.500/2.000/---)
Rom Daniel (2.000/2.500/---)


69. Studánka Pardubice - Sokol Pečky 17.12.2017 10:00 68:52 (22:6 39:20 56:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)
Mycak Michael (1.000/4.000/---)


70. KP Brno B - Žabiny Brno B 17.12.2017 13:30 80:78 (24:23 46:41 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 17.12.2017, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)
Petrák Robin (1.000/1.500/---)


71. Sparta Praha - USK Praha 17.12.2017 10:30 61:76 (17:16 37:39 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 17.12.2017, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)
Perlík Michal (1.500/1.000/---)


72. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle 17.12.2017 12:00 83:48 (20:8 41:20 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 17.12.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/3.000/---)
Menšík Richard (2.000/4.000/---)


13. kolo
73. B. Jablonec n. N. - BK Havířov 13.01.2018 17:30 77:52 (19:14 37:30 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 13.01.2018, 17:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.500/2.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)


74. Sokol Nusle - SK UP Olomouc 13.01.2018 18:00 79:64 (22:17 40:30 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 13.01.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Koudela Martin (1.500/2.000/---)


75. Sparta Praha - Lokomotiva Liberec 13.01.2018 21:00 77:66 (19:19 42:30 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 13.01.2018, 21:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000/---)
Šmídková Hana (1.000/2.000/---)


76. USK Praha - Aritma Praha 13.01.2018 16:00 63:46 (17:11 32:26 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


77. KP Brno B - Sokol Pečky 13.01.2018 14:00 66:46 (18:6 30:15 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 13.01.2018, 14:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/2.000/---)


78. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 13.01.2018 16:00 67:60 (25:13 37:34 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Vildová Linda (1.500/2.500/---)


14. kolo
79. Sokol Nusle - BK Havířov 14.01.2018 11:00 84:51 (21:12 34:31 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000/---)
Koudela Martin (3.000/1.000/---)


80. B. Jablonec n. N. - SK UP Olomouc 14.01.2018 09:30 70:62 (19:18 37:34 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 14.01.2018, 09:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Zikánová Tereza (1.500/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)


81. USK Praha - Lokomotiva Liberec 14.01.2018 10:00 55:19 (18:6 23:8 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)
Anton Karel (1.000/1.500/---)


82. Sparta Praha - Aritma Praha 14.01.2018 21:00 57:74 (11:20 28:36 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 14.01.2018, 21:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000/---)
Musil Jan (1.500/2.500/---)


83. Žabiny Brno B - Sokol Pečky 14.01.2018 12:00 68:67 (15:19 33:39 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 14.01.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/4.000/---)
Vildová Linda (1.500/4.000/---)


84. KP Brno B - Studánka Pardubice 14.01.2018 09:30 76:71 (22:14 39:38 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 14.01.2018, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/2.000/---)


15. kolo
85. KP Brno B - Sokol Nusle 27.01.2018 10:00 89:74 (17:16 38:31 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 27.01.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/4.000/---)
Vaníček Marek (1.000/4.000/---)


86. Žabiny Brno B - B. Jablonec n. N. 27.01.2018 18:30 72:57 (22:23 45:33 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 27.01.2018, 18:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.500/---)
Veis Martin (1.500/1.500/---)


87. Studánka Pardubice - USK Praha 27.01.2018 16:00 67:75 (19:22 34:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (3.000/3.000/---)
Kult Michal (1.500/2.000/---)


88. Sokol Pečky - Sparta Praha 27.01.2018 10:30 87:55 (19:15 45:32 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 27.01.2018, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.500/1.500/---)


89. Aritma Praha - BK Havířov 27.01.2018 18:00 80:74 (19:19 41:33 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 27.01.2018, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/2.500/---)
Anton Karel (1.500/3.000/---)


90. Lokomotiva Liberec - SK UP Olomouc 27.01.2018 19:30 56:81 (18:26 33:45 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 27.01.2018, 19:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Tax Tomáš (2.000/2.000/---)
Balog Lukáš (2.000/2.500/---)


16. kolo
91. Žabiny Brno B - Sokol Nusle 28.01.2018 10:30 71:82 (15:27 35:44 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 28.01.2018, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/4.000/---)
Veis Martin (1.500/4.000/---)


92. KP Brno B - B. Jablonec n. N. 28.01.2018 09:30 71:70 (19:12 33:36 50:55 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 28.01.2018, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


93. Sokol Pečky - USK Praha 28.01.2018 10:00 63:74 (11:17 25:40 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Theodor Pavel (2.000/2.000/---)


94. Studánka Pardubice - Sparta Praha 28.01.2018 09:30 57:53 (11:11 21:27 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 28.01.2018, 09:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.500/---)


95. Lokomotiva Liberec - BK Havířov 28.01.2018 10:00 66:69 (19:17 37:39 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Tax Tomáš (3.000/1.500/---)
Balog Lukáš (3.000/1.500/---)


96. Aritma Praha - SK UP Olomouc 28.01.2018 10:30 69:74 (18:26 33:39 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 28.01.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.500/---)
Anton Karel (1.500/1.500/---)


17. kolo
97. B. Jablonec n. N. - Lokomotiva Liberec 10.02.2018 18:00 77:47 (19:13 38:23 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)
Timko Viktor (1.000/2.000/---)


98. Sokol Nusle - Aritma Praha 10.02.2018 18:00 58:76 (17:21 35:35 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.500/---)
Zámostný Jindřich (3.000/1.500/---)


99. SK UP Olomouc - Sokol Pečky 10.02.2018 19:00 58:68 (17:19 32:37 46:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 10.02.2018, 19:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.000/---)
Vaníček Marek (3.000/4.000/---)


100. BK Havířov - Studánka Pardubice 10.02.2018 17:15 67:72 (24:15 40:36 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 10.02.2018, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


101. Sparta Praha - Žabiny Brno B 10.02.2018 18:30 64:80 (28:16 33:39 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 10.02.2018, 18:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/1.500/---)
Rom Daniel (2.000/1.500/---)


102. USK Praha - KP Brno B 10.02.2018 14:15 58:51 (22:18 29:26 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 10.02.2018, 14:15:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)


18. kolo
103. Sokol Nusle - Lokomotiva Liberec 11.02.2018 10:00 68:55 (13:6 33:27 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Zámostný Jindřich (2.500/1.500/---)


104. B. Jablonec n. N. - Aritma Praha 11.02.2018 10:00 77:51 (20:18 37:22 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šupej Michal (1.000/3.000/---)
Anton Karel (1.000/2.500/---)


105. BK Havířov - Sokol Pečky 11.02.2018 09:00 76:55 (22:21 43:27 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 11.02.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000/---)
Konvička Jan (1.000/2.000/---)


106. SK UP Olomouc - Studánka Pardubice 11.02.2018 10:00 58:62 (19:12 38:25 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (3.500/1.000/---)


107. USK Praha - Žabiny Brno B 11.02.2018 10:00 76:52 (15:14 40:25 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/2.000/---)
Lukeš Petr (1.500/1.500/---)


108. Sparta Praha - KP Brno B 11.02.2018 14:30 46:70 (14:18 20:37 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 11.02.2018, 14:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/1.000/---)
Rom Daniel (2.500/1.000/---)


19. kolo
109. Sparta Praha - Sokol Nusle 24.02.2018 18:00 90:95 (15:27 34:48 52:56 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (3.000/2.500/---)
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/2.500/---)


110. USK Praha - B. Jablonec n. N. 24.02.2018 14:00 58:47 (12:11 23:23 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 24.02.2018, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/2.500/---)
Frátrik Josef (2.000/2.500/---)


111. KP Brno B - BK Havířov 24.02.2018 19:15 70:84 (17:30 35:46 52:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 24.02.2018, 19:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/1.000/---)


112. Žabiny Brno B - SK UP Olomouc 24.02.2018 18:00 75:85 (22:19 40:39 58:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/1.500/---)


113. Studánka Pardubice - Lokomotiva Liberec 24.02.2018 15:00 79:43 (22:12 37:27 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 24.02.2018, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Koudela Pavel (1.000/1.500/---)


114. Sokol Pečky - Aritma Praha 24.02.2018 20:00 77:35 (19:12 41:18 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 24.02.2018, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)


20. kolo
115. USK Praha - Sokol Nusle 25.02.2018 12:00 75:44 (19:14 35:23 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 25.02.2018, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Barták Dominik (2.000/1.500/---)
Frátrik Josef (2.000/4.000/---)


116. Sparta Praha - B. Jablonec n. N. 25.02.2018 11:00 56:85 (12:27 24:49 39:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: TJ Pankrác, Praha 4

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.500/1.000/---)
Ašenbrenerová Ingrid (2.500/1.000/---)


117. Žabiny Brno B - BK Havířov 25.02.2018 08:00 63:78 (19:17 34:37 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.02.2018, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/1.000/---)


118. KP Brno B - SK UP Olomouc 25.02.2018 08:45 82:58 (16:19 34:39 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 25.02.2018, 08:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/2.000/---)


119. Sokol Pečky - Lokomotiva Liberec 25.02.2018 10:00 90:58 (28:14 47:34 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)


120. Studánka Pardubice - Aritma Praha 25.02.2018 10:00 60:51 (19:13 32:26 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.500/---)


21. kolo
121. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 23.09.2017 17:00 68:70 (19:15 39:38 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 23.09.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)
Lukeš Petr (1.000/1.500/---)


122. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 11.10.2017 20:50 48:51 (4:11 21:21 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 11.10.2017, 20:50:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (2.000/1.000/---)


123. Aritma Praha - Žabiny Brno B 23.09.2017 18:15 77:61 (19:14 38:33 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.09.2017, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.500/---)
Barták Dominik (1.000/1.500/---)


124. Lokomotiva Liberec - KP Brno B 23.09.2017 15:00 51:63 (13:10 21:32 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 23.09.2017, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Lukeš Petr (1.500/1.000/---)


125. SK UP Olomouc - USK Praha 23.09.2017 18:00 55:83 (5:28 23:48 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.09.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000/---)
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)


*126. BK Havířov - Sparta Praha 23.09.2017 17:00 76:52 (20:17 42:23 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.09.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.500/1.500/---)
Pavlík Michael (2.000/2.000/---)


22. kolo
127. Sokol Nusle - Sokol Pečky 10.10.2017 18:45 56:50 (11:9 30:19 45:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 10.10.2017, 18:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (4.000/4.000/---)


128. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice 24.09.2017 11:30 74:62 (14:21 37:32 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 24.09.2017, 11:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Lukeš Petr (1.000/1.000/---)


129. Lokomotiva Liberec - Žabiny Brno B 24.09.2017 09:30 74:77 (17:12 40:26 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 24.09.2017, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500/---)
Lukeš Petr (1.500/1.500/---)


130. Aritma Praha - KP Brno B 24.09.2017 10:30 69:57 (18:16 36:31 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 24.09.2017, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Scholzová Michaela (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


131. BK Havířov - USK Praha 24.09.2017 10:00 76:97 (23:26 42:49 59:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 24.09.2017, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.500/1.000/---)
Pavlík Michael (2.000/1.000/---)


*132. SK UP Olomouc - Sparta Praha 24.09.2017 10:00 84:61 (24:20 51:27 72:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 24.09.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.500/---)
Mrázek Michal (1.500/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry