image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2017/18 / Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 / skupina sever


tabulka
1. Královští Sokoli 18 14 4 1135:579 32
2. BK NAPOS Vysoká n.L. 18 13 5 979:696 31
3. TJ Sokol Stěžery 18 12 6 950:753 30
4. BSK Continental TJ Jičín 18 11 7 1130:851 29
5. Loko Trutnov 18 7 11 823:1041 25
6. Loko Trutnov "B" 18 5 13 727:1184 23
7. Sokol Hradec Králové 14 3 11 515:609 17
8. SK Týniště nad Orlicí 14 3 11 510:1056 17
1. kolo
11001. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery 28.09.2017 09:00 20:30 (2:8 8:13 16:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11001

datum: 28.09.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Michlík Radek ()

11002. Sokol Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery 28.09.2017 10:45 28:38 (12:8 18:20 23:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11002

datum: 28.09.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Halíková Barbora ()

11005. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 19.11.2017 13:00 51:55 (14:8 31:27 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11005

datum: 19.11.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Meisner Matyáš ()
Jiříček Pavel ()

11006. Loko Trutnov "B" - SK Týniště nad Orlicí 19.11.2017 15:00 74:57 (20:18 46:25 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11006

datum: 19.11.2017, 15:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Pavel ()
Meisner Matyáš ()

11007. Loko Trutnov - BSK Continental TJ Jičín 30.09.2017 13:00 53:41 (11:17 33:25 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11007

datum: 30.09.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza ()
Mareš Štěpán ()

11008. Loko Trutnov - BSK Continental TJ Jičín 30.09.2017 14:45 59:57 (3:19 14:31 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
1. kolo, zápas č. 11008

datum: 30.09.2017, 14:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Doubková Tereza ()

2. kolo
11009. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 14.10.2017 09:30 74:50 (11:16 27:27 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11009

datum: 14.10.2017, 09:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš ()
()

11010. SK Týniště nad Orlicí - Loko Trutnov 14.10.2017 11:30 68:52 (17:11 35:17 53:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11010

datum: 14.10.2017, 11:30:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš ()
()

11011. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 14.10.2017 09:00 68:29 (18:10 38:18 54:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11011

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

11012. BK NAPOS Vysoká n.L. - Loko Trutnov "B" 14.10.2017 10:45 60:27 (14:8 24:16 44:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11012

datum: 14.10.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

11015. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 14.10.2017 09:00 47:5 (15:0 25:4 38:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11015

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek ()
()

11016. Královští Sokoli - Sokol Hradec Králové 14.10.2017 11:00 46:16 (8:4 24:5 32:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
2. kolo, zápas č. 11016

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kohout Marek ()
()

3. kolo
11019. Loko Trutnov "B" - TJ Sokol Stěžery 28.10.2017 09:00 15:79 (9:20 9:38 9:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11019

datum: 28.10.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Pavel ()
Doubková Tereza ()

11020. Loko Trutnov "B" - TJ Sokol Stěžery 28.10.2017 10:45 16:62 (4:13 12:21 12:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11020

datum: 28.10.2017, 10:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza ()
Jiříček Pavel ()

11021. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 28.10.2017 13:00 29:72 (7:24 16:33 23:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11021

datum: 28.10.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
Švarcová Klára ()

11022. Loko Trutnov - BK NAPOS Vysoká n.L. 28.10.2017 14:45 29:83 (7:22 13:42 21:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11022

datum: 28.10.2017, 14:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Švarcová Klára ()
Mareš Štěpán ()

11023. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 28.10.2017 13:00 103:23 (20:9 39:13 69:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11023

datum: 28.10.2017, 13:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
Novák Petr ()

11024. BSK Continental TJ Jičín - SK Týniště nad Orlicí 28.10.2017 15:00 104:19 (22:2 48:3 68:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
3. kolo, zápas č. 11024

datum: 28.10.2017, 15:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Novák Petr ()
Hlavová Adéla ()

4. kolo
11025. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 11.11.2017 09:00 42:58 (8:7 18:24 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11025

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pačovský Jan ()
Večeřa Miroslav ()

11026. BK NAPOS Vysoká n.L. - BSK Continental TJ Jičín 11.11.2017 10:45 40:51 (10:12 21:26 31:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11026

datum: 11.11.2017, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Večeřa Miroslav ()
Pačovský Jan ()

11027. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 12.11.2017 09:00 63:31 (14:8 27:20 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11027

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

11028. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov 12.11.2017 10:45 53:22 (10:8 27:12 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11028

datum: 12.11.2017, 10:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

11029. Královští Sokoli - Loko Trutnov "B" 11.11.2017 09:00 131:12 (31:4 58:9 100:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11029

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Nývltová Eva ()

11030. Královští Sokoli - Loko Trutnov "B" 11.11.2017 11:00 100:12 (26:6 45:8 78:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
4. kolo, zápas č. 11030

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Nývltová Eva ()

5. kolo
11033. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové 25.11.2017 09:00 46:37 (18:10 30:14 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11033

datum: 25.11.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
()

11034. Loko Trutnov "B" - Sokol Hradec Králové 25.11.2017 10:45 23:70 (14:12 17:24 23:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11034

datum: 25.11.2017, 10:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
()

11035. Loko Trutnov - Královští Sokoli 25.11.2017 13:00 29:71 (7:21 15:38 18:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11035

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Pavel ()
Doubková Tereza ()

11036. Loko Trutnov - Královští Sokoli 25.11.2017 14:45 33:68 (9:16 13:34 20:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11036

datum: 25.11.2017, 14:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza ()
Jiříček Pavel ()

11037. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Stěžery 25.11.2017 13:00 76:39 (18:11 32:20 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11037

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Novák Petr ()
()

11038. BSK Continental TJ Jičín - TJ Sokol Stěžery 25.11.2017 15:00 79:45 (16:10 42:15 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11038

datum: 25.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Novák Petr ()
()

11039. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 25.11.2017 09:00 38:63 (6:14 14:37 26:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11039

datum: 25.11.2017, 09:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Brandejs Tomáš ()
Černohorský Marek ()

11040. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 25.11.2017 11:00 42:94 (8:20 23:47 35:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
5. kolo, zápas č. 11040

datum: 25.11.2017, 11:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Brandejs Tomáš ()

6. kolo
11041. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 09.12.2017 13:00 87:23 (25:2 52:6 64:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11041

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
()

11042. TJ Sokol Stěžery - SK Týniště nad Orlicí 09.12.2017 14:45 100:22 (20:10 46:14 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11042

datum: 09.12.2017, 14:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
()

11043. Královští Sokoli - BSK Continental TJ Jičín 18.11.2017 09:00 79:37 (15:13 35:17 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11043

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Michlík Radek ()

11044. Královští Sokoli - BSK Continental TJ Jičín 18.11.2017 11:00 77:57 (18:15 35:25 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11044

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Michlík Radek ()
Halíková Barbora ()

11045. Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov 09.12.2017 09:00 40:58 (6:21 16:35 32:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11045

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel ()
()

11046. Sokol Hradec Králové - Loko Trutnov 09.12.2017 11:00 41:55 (13:14 23:29 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
6. kolo, zápas č. 11046

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel ()
()

7. kolo
11051. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Hradec Králové 07.01.2018 13:30 58:23 (12:2 29:4 43:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11051

datum: 07.01.2018, 13:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Rejlek Martin ()
Jarolímek Otto ()

11052. BSK Continental TJ Jičín - Sokol Hradec Králové 07.01.2018 15:30 73:34 (30:4 44:10 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11052

datum: 07.01.2018, 15:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Jarolímek Otto ()
Rejlek Martin ()

11053. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 07.01.2018 10:00 35:68 (13:14 21:33 24:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11053

datum: 07.01.2018, 10:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Černohorský Marek ()
Kohout Marek ()

11054. SK Týniště nad Orlicí - Královští Sokoli 07.01.2018 12:00 28:94 (8:24 18:44 24:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11054

datum: 07.01.2018, 12:00:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Kohout Marek ()
Černohorský Marek ()

11055. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 06.01.2018 09:00 54:23 (8:11 20:20 34:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11055

datum: 06.01.2018, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

11056. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 06.01.2018 10:45 67:19 (6:2 23:11 51:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
7. kolo, zápas č. 11056

datum: 06.01.2018, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

8. kolo
11057. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.01.2018 09:00 35:41 (13:8 21:18 27:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11057

datum: 21.01.2018, 09:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Schmidt David ()
Zima Jan ()

11058. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.01.2018 11:00 31:37 (13:9 23:19 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11058

datum: 21.01.2018, 11:00:00

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Schmidt David ()
Zima Jan ()

11059. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 21.01.2018 13:00 51:10 (10:4 25:8 39:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11059

datum: 21.01.2018, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

11060. Sokol Hradec Králové - SK Týniště nad Orlicí 21.01.2018 14:45 65:16 (14:2 32:4 54:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11060

datum: 21.01.2018, 14:45:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
()

11063. Loko Trutnov "B" - Loko Trutnov 19.01.2018 16:00 34:83 (18:21 25:48 29:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11063

datum: 19.01.2018, 16:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

11064. Loko Trutnov "B" - Loko Trutnov 19.01.2018 17:30 32:59 (10:16 17:34 25:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
8. kolo, zápas č. 11064

datum: 19.01.2018, 17:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán ()
()

9. kolo
11065. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 18.02.2018 13:00 52:71 (4:25 17:39 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11065

datum: 18.02.2018, 13:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Rejlek Martin ()
Hlavová Adéla ()

11066. BSK Continental TJ Jičín - Loko Trutnov "B" 18.02.2018 15:00 54:70 (20:13 25:30 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11066

datum: 18.02.2018, 15:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
Rejlek Martin ()

11069. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové 17.02.2018 15:30 59:48 (10:18 28:31 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11069

datum: 17.02.2018, 15:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Němec Karel ()
Bubeníček Daniel ()

11070. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Hradec Králové 17.02.2018 17:15 50:37 (14:8 23:20 31:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11070

datum: 17.02.2018, 17:15:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Bubeníček Daniel ()
Němec Karel ()

11071. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 17.02.2018 09:00 41:75 (13:20 29:36 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11071

datum: 17.02.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

11072. TJ Sokol Stěžery - Královští Sokoli 17.02.2018 10:45 25:44 (6:12 13:20 21:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
9. kolo, zápas č. 11072

datum: 17.02.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Havrda Martin ()
()

10. kolo
11307. BSK Continental TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.03.2018 12:30 38:51 (12:8 18:20 28:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
10. kolo, zápas č. 11307

datum: 04.03.2018, 12:30:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
Čapková Barbora ()

11308. BSK Continental TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 04.03.2018 14:30 60:59 (15:11 30:24 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
10. kolo, zápas č. 11308

datum: 04.03.2018, 14:30:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
Čapková Barbora ()

11309. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov "B" 04.03.2018 09:00 56:54 (6:9 6:15 31:29 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
10. kolo, zápas č. 11309

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Karel ()
Halíková Barbora ()

11310. TJ Sokol Stěžery - Loko Trutnov "B" 04.03.2018 10:45 62:45 (12:10 29:18 50:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
10. kolo, zápas č. 11310

datum: 04.03.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Svoboda Karel ()

11. kolo
11311. BSK Continental TJ Jičín - Královští Sokoli 18.03.2018 12:00 73:26 (13:8 39:12 59:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11. kolo, zápas č. 11311

datum: 18.03.2018, 12:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hrdý Jakub ()
Hlavová Adéla ()

11312. BSK Continental TJ Jičín - Královští Sokoli 18.03.2018 14:00 59:41 (14:12 35:22 51:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11. kolo, zápas č. 11312

datum: 18.03.2018, 14:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hlavová Adéla ()
Hrdý Jakub ()

11313. Loko Trutnov - Loko Trutnov "B" 09.03.2018 16:00 82:72 (21:12 36:33 48:54 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11. kolo, zápas č. 11313

datum: 09.03.2018, 16:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Mareš Štěpán ()

11314. Loko Trutnov - Loko Trutnov "B" 09.03.2018 17:45 17:44 (0:16 0:24 2:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
11. kolo, zápas č. 11314

datum: 09.03.2018, 17:45:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr ()
Mareš Štěpán ()

12. kolo
11315. BK NAPOS Vysoká n.L. - Královští Sokoli 07.04.2018 09:00 20:42 (6:10 8:24 10:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
12. kolo, zápas č. 11315

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin ()
Halíková Barbora ()

11316. BK NAPOS Vysoká n.L. - Královští Sokoli 07.04.2018 10:45 19:60 (2:10 7:28 13:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
12. kolo, zápas č. 11316

datum: 07.04.2018, 10:45:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Halíková Barbora ()
Havrda Martin ()

11317. Loko Trutnov - TJ Sokol Stěžery 07.04.2018 09:00 42:67 (4:27 23:33 29:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
12. kolo, zápas č. 11317

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza ()
()

11318. Loko Trutnov - TJ Sokol Stěžery 07.04.2018 11:00 40:61 (4:26 20:38 26:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 skupina sever
12. kolo, zápas č. 11318

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza ()
()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry