image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2017/18 / základní část


tabulka
1. Sokol Písek Sršni 22 21 1 2103:1294 43
2. USK Praha 22 20 2 1774:1299 42
3. Sokol Pražský 22 19 3 1707:1293 41
4. BK Snakes Ostrava 22 13 9 1584:1427 35
5. Slavoj BK Litoměřice 22 13 9 1611:1475 35
6. BK Synthesia Pardubice 22 11 11 1635:1721 33
7. BA Nymburk 22 10 12 1554:1570 32
8. BK Kondoři Liberec 22 8 14 1534:1749 30
9. BCM Orli Prostějov 22 8 14 1519:1713 30
10. SAM Brno 22 5 17 1344:1716 27
11. BK NH Ostrava 22 4 18 1523:1865 26
12. BK Lokomotiva Plzeň 22 0 22 1093:1859 22
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 13.01.2018 17:00 88:49 (18:13 45:27 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Musil Jan (1.000/1.500)

2. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 13.01.2018 15:00 73:66 (25:18 37:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.01.2018, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/2.000)
Škaroupka Michal (1.500/1.500)

3. USK Praha - Sokol Pražský 06.01.2018 12:00 54:58 (9:10 24:23 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.01.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Vágnerová Tereza (1.000/1.500)

4. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.01.2018 15:30 74:61 (20:16 39:34 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.01.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 13.01.2018 16:00 119:35 (31:12 71:24 97:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

6. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.01.2018 12:00 73:61 (20:16 35:36 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.01.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.000)

2. kolo
7. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 07.10.2017 17:00 74:67 (18:16 42:29 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

8. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 07.10.2017 14:00 84:75 (21:15 45:41 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/1.500)
Bohata Pavel (1.500/2.000)

9. SAM Brno - Sokol Písek 07.10.2017 14:00 60:90 (16:25 30:42 48:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.000)
Petrák Robin (1.500/1.000)

10. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 07.10.2017 14:00 73:47 (20:12 40:30 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)

11. USK Praha - Snakes Ostrava 07.10.2017 14:30 84:72 (12:21 33:37 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 14:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/4.000)
Koudela Pavel (1.000/3.000)

12. Sokol Pražský - NH Ostrava 07.10.2017 15:00 78:57 (29:8 47:22 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 08.10.2017 13:15 81:60 (17:22 39:41 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 08.10.2017, 13:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Ďurana Antonín (1.000/2.000)

14. Kondoři Liberec - BA Nymburk 08.10.2017 10:00 81:76 (22:20 40:39 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

15. SAM Brno - BK Loko Plzeň 08.10.2017 11:15 86:39 (25:7 46:19 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 08.10.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

16. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 08.10.2017 10:00 60:89 (10:29 20:57 33:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000)

17. USK Praha - NH Ostrava 08.10.2017 10:00 104:63 (26:15 55:35 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

18. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 06.10.2017 19:30 59:38 (19:7 33:23 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

4. kolo
19. BA Nymburk - Snakes Ostrava 21.10.2017 14:00 59:78 (15:22 30:40 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

20. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 21.10.2017 15:00 88:68 (24:13 46:30 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael (2.500/1.000)
Krejsa Pavel (2.500/1.000)

21. USK Praha - Sokol Písek 21.10.2017 17:00 82:74 (24:12 39:32 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/2.000)

22. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 21.10.2017 17:00 41:74 (10:26 19:45 30:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.000)
Timko Viktor (1.500/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 21.10.2017 17:00 81:45 (28:12 46:18 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

24. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 21.10.2017 15:00 79:84 (21:17 36:42 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Frátrik Josef (3.000/1.000)

5. kolo
25. BA Nymburk - NH Ostrava 22.10.2017 09:30 79:59 (24:18 43:36 67:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

26. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 22.10.2017 10:00 68:65 (23:15 33:33 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mycak Michael (3.000/3.000)
Krejsa Pavel (3.500/3.000)

27. Sokol Pražský - Sokol Písek 22.10.2017 10:00 56:59 (17:8 29:21 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000)
Pokorný Štěpán (1.500/1.000)

28. BK Loko Plzeň - USK Praha 22.10.2017 09:00 52:65 (12:16 31:31 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000)
Novák Vratislav (1.500/1.500)

29. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 22.10.2017 09:30 86:60 (22:12 38:30 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

30. Kondoři Liberec - SAM Brno 22.10.2017 10:30 76:66 (27:20 43:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 22.10.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500)
Tax Tomáš (1.500/2.000)

6. kolo
31. SAM Brno - BA Nymburk 04.11.2017 13:30 79:77 (26:18 50:41 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

32. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 04.11.2017 14:00 67:79 (14:18 41:48 57:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.11.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/2.500)

33. Slavoj Litoměřice - USK Praha 06.11.2017 17:30 54:74 (13:17 32:28 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2017, 17:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Rom Daniel (3.500/1.000)

34. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 04.11.2017 15:00 92:69 (29:16 48:39 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500)
Mycak Michael (2.000/1.500)

35. Snakes Ostrava - Sokol Písek 04.11.2017 14:30 58:92 (22:18 33:48 44:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 04.11.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

36. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 04.11.2017 17:00 76:72 (14:22 33:39 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.500)
Nováková Bára (1.000/1.500)

7. kolo
37. SAM Brno - Synthesia Pardubice 05.11.2017 11:15 68:108 (14:27 35:44 49:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 05.11.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.500)

38. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 05.11.2017 11:00 70:79 (12:25 38:37 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

39. Kondoři Liberec - USK Praha 05.11.2017 11:00 56:98 (7:30 22:52 34:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Horník Michal (1.500/1.000)

40. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 05.11.2017 10:00 78:57 (24:21 49:29 71:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/2.000)
Mycak Michael (2.000/3.000)

41. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 05.11.2017 09:30 68:43 (23:9 34:18 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 05.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.500)
Veselý Ondřej (1.000/1.500)

42. NH Ostrava - Sokol Písek 05.11.2017 09:00 63:118 (12:34 32:67 46:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

8. kolo
43. BA Nymburk - Sokol Písek 18.11.2017 15:00 54:82 (20:26 29:47 40:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

44. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 18.11.2017 18:00 102:43 (21:15 45:25 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 18.11.2017, 18:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000)
Koudela Martin (1.500/1.000)

45. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 18.11.2017 17:00 88:72 (20:19 44:36 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

46. Kondoři Liberec - NH Ostrava 18.11.2017 15:00 70:100 (26:20 41:49 55:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.000)

47. SAM Brno - USK Praha 18.11.2017 13:30 59:75 (16:25 29:40 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 18.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

48. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 18.11.2017 14:00 69:72 (25:17 38:45 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 18.11.2017, 14:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500)
Vildová Linda (3.000/2.000)

9. kolo
49. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 19.11.2017 09:30 79:63 (24:12 34:24 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Kocián Michal (1.000/2.000)

50. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 19.11.2017 10:00 68:117 (25:32 45:68 63:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 19.11.2017, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/1.000)
Koudela Martin (1.500/1.000)

51. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 19.11.2017 09:30 93:64 (22:18 44:28 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

52. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 19.11.2017 11:30 61:81 (19:23 26:42 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 19.11.2017, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)

53. SAM Brno - Sokol Pražský 19.11.2017 11:15 56:68 (16:15 31:35 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 19.11.2017, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.500)
Vaníček Marek (1.000/1.500)

54. BCM Orli Prostějov - USK Praha 19.11.2017 11:00 73:81 (12:14 32:38 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 19.11.2017, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/2.500)
Vildová Linda (2.500/3.500)

10. kolo
55. USK Praha - BA Nymburk 22.11.2017 15:00 75:63 (27:12 42:25 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 22.11.2017, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

56. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 02.12.2017 18:00 92:68 (15:18 45:32 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Rom Daniel (1.500/1.500)

57. Snakes Ostrava - SAM Brno 02.12.2017 15:30 78:44 (16:16 39:23 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 02.12.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Krčmář Dominik (1.000/1.500)

58. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 02.12.2017 12:00 65:66 (20:19 37:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.500)

59. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 02.12.2017 16:00 88:49 (19:7 44:22 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 02.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

60. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 02.12.2017 17:00 59:79 (19:26 30:44 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500)
Šmůla Marek (1.500/1.500)

11. kolo
61. USK Praha - Synthesia Pardubice 31.01.2018 15:00 68:62 (22:12 31:25 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 31.01.2018, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej (3.000/1.000)
Lahoda Radek (3.000/1.000)

62. Sokol Pražský - BA Nymburk 03.12.2017 11:30 83:57 (22:17 38:34 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 03.12.2017, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Rom Daniel (2.000/1.000)

63. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 03.12.2017 10:00 66:70 (17:21 33:40 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (3.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

64. NH Ostrava - SAM Brno 03.12.2017 09:00 75:64 (21:19 41:34 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/2.000)

65. Sokol Písek - Kondoři Liberec 03.12.2017 09:30 90:53 (25:19 53:33 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 03.12.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

66. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 03.12.2017 10:00 70:74 (23:24 34:41 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000)
Šmůla Marek (1.500/1.000)

12. kolo
67. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 14.01.2018 10:00 70:76 (23:19 39:45 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.000)
Šmídková Hana (2.000/1.000)

68. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 14.01.2018 10:00 77:54 (25:9 43:31 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/2.000)

69. Sokol Pražský - USK Praha 07.01.2018 11:30 66:71 (14:21 35:32 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2018, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000)
Šmídková Hana (1.500/1.000)

70. NH Ostrava - Snakes Ostrava 14.01.2018 11:00 63:79 (15:17 33:39 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 14.01.2018 11:15 46:117 (12:32 27:58 37:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.01.2018, 11:15:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500)

72. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 14.01.2018 15:00 68:60 (15:13 37:26 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 14.01.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000)

13. kolo
73. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 27.01.2018 12:30 63:72 (21:18 38:31 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 27.01.2018, 12:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lukeš Petr (1.500/2.000)
Mycak Michael (2.000/2.500)

74. BA Nymburk - Kondoři Liberec 27.01.2018 13:30 79:71 (14:11 40:33 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 27.01.2018, 13:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

75. BK Loko Plzeň - SAM Brno 27.01.2018 18:30 60:76 (13:16 22:32 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 27.01.2018, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Timko Viktor (2.000/1.000)

76. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 27.01.2018 16:00 102:55 (27:14 51:26 89:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.500)

77. NH Ostrava - USK Praha 27.01.2018 14:30 43:100 (16:21 21:46 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 27.01.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

78. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 27.01.2018 17:00 80:85 (20:25 37:40 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

14. kolo
79. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 28.01.2018 11:30 67:51 (22:8 36:19 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 28.01.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Horník Michal (1.000/1.500)

80. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 28.01.2018 12:00 95:90 (21:18 41:47 66:59 80:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 28.01.2018, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/2.000)
Mycak Michael (2.000/2.000)

81. Sokol Písek - SAM Brno 28.01.2018 11:00 94:56 (29:14 50:27 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 28.01.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Výborný Dominik (1.500/1.000)

82. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 28.01.2018 09:30 61:91 (6:23 24:46 50:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 28.01.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000)
Timko Viktor (1.500/1.500)

83. Snakes Ostrava - USK Praha 28.01.2018 10:15 69:80 (15:28 38:47 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 28.01.2018, 10:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (3.000/1.000)
Kavan Jonáš (3.000/1.000)

84. NH Ostrava - Sokol Pražský 28.01.2018 10:00 58:81 (21:25 35:43 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

15. kolo
85. NH Ostrava - BA Nymburk 10.02.2018 18:00 73:81 (19:17 30:42 42:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 10.02.2018, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (2.000/1.000)
Tichov Michael (2.000/1.000)

86. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 21.02.2018 18:15 78:68 (27:14 49:32 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 21.02.2018, 18:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kremser Jakub (3.000/1.000)

87. Sokol Písek - Sokol Pražský 10.02.2018 17:00 81:75 (18:21 33:42 49:53 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (2.000/3.500)
Novák Vratislav (3.000/4.000)

88. USK Praha - BK Loko Plzeň 10.02.2018 19:00 81:26 (24:7 34:18 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 10.02.2018, 19:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Menšík Richard (1.000/1.500)

89. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 10.02.2018 19:00 71:66 (9:16 30:27 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 10.02.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000)
Dolejš Václav (1.500/1.000)

90. SAM Brno - Kondoři Liberec 10.02.2018 14:15 62:78 (20:20 36:41 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 10.02.2018, 14:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.500)
Krčmář Dominik (1.500/1.500)

16. kolo
91. Snakes Ostrava - BA Nymburk 11.02.2018 09:30 83:70 (11:22 33:39 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 11.02.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000)
Kremser Jakub (2.000/1.000)

92. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 01.03.2018 16:00 69:80 (21:15 38:29 44:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 01.03.2018, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Kavan Jonáš (1.000/2.000)

93. Sokol Písek - USK Praha 11.02.2018 11:30 80:70 (19:19 42:35 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 11.02.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000)
Novák Vratislav (2.500/1.000)

94. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 11.02.2018 10:30 88:30 (22:3 45:15 71:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 11.02.2018, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.500)
Koc Ondřej (1.000/1.500)

95. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 11.02.2018 09:45 66:76 (24:28 44:48 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 11.02.2018, 09:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

96. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 11.02.2018 12:00 59:83 (17:24 31:39 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.500)
Dolejš Václav (2.000/1.500)

17. kolo
97. Synthesia Pardubice - SAM Brno 24.02.2018 17:00 82:54 (21:10 37:19 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.500/2.000)

98. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 24.02.2018 16:30 90:70 (18:10 48:34 72:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 24.02.2018, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Šmídková Hana (1.000/2.500)

99. USK Praha - Kondoři Liberec 24.02.2018 16:00 78:54 (18:13 40:29 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 24.02.2018, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Koudela Martin (1.500/1.500)

100. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 24.02.2018 17:00 60:69 (20:17 29:36 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

101. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 24.02.2018 17:00 44:87 (8:17 24:47 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Lahoda Radek (1.500/1.000)

102. Sokol Písek - NH Ostrava 24.02.2018 17:00 106:84 (29:25 45:43 79:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

18. kolo
103. BA Nymburk - SAM Brno 25.02.2018 09:30 75:52 (19:19 34:26 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 25.02.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/2.000)
Šmídková Hana (1.000/2.000)

104. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 25.02.2018 10:30 96:84 (23:33 49:52 75:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2018, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.500)
Kotrbatá Zuzana (2.000/2.000)

105. USK Praha - Slavoj Litoměřice 25.02.2018 12:30 75:55 (15:11 37:26 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 25.02.2018, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000)
Koudela Martin (2.000/1.000)

106. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 25.02.2018 10:30 58:72 (23:11 36:25 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 25.02.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.500)
Ďurana Antonín (3.000/2.000)

107. Sokol Písek - Snakes Ostrava 25.02.2018 10:00 73:48 (17:17 36:24 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Tax Tomáš (1.000/1.000)

108. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 25.02.2018 09:30 68:81 (14:24 32:40 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2018, 09:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/1.000)
Lahoda Radek (2.000/1.000)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 10.03.2018 18:00 51:80 (9:20 19:39 34:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 10.03.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (2.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (2.000/1.000)

110. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 10.03.2018 17:00 128:47 (37:18 82:27 110:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Buršík Martin (1.000/1.500)

111. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 10.03.2018 14:00 54:99 (15:26 24:51 40:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 10.03.2018, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

112. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 10.03.2018 18:30 83:61 (14:18 41:36 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 10.03.2018, 18:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.000/1.500)
Tichov Michael (1.000/1.500)

113. Sokol Pražský - SAM Brno 10.03.2018 14:00 100:51 (24:9 58:20 76:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 10.03.2018, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.500/1.000)
Mycak Michael (1.500/1.000)

114. USK Praha - BCM Orli Prostějov 12.03.2018 13:00 99:70 (18:17 50:31 79:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 12.03.2018, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

20. kolo
115. Sokol Písek - BA Nymburk 11.03.2018 11:00 97:54 (29:11 49:24 77:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

116. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 11.03.2018 10:30 66:89 (15:29 31:44 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 11.03.2018, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.500/1.000)

117. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 11.03.2018 11:00 82:59 (16:12 36:28 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.000/1.000)

118. NH Ostrava - Kondoři Liberec 11.03.2018 10:00 83:89 (21:23 39:38 63:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (3.000/1.500)
Kremser Jakub (4.000/1.500)

119. USK Praha - SAM Brno 13.03.2018 15:30 101:36 (25:11 55:17 84:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 13.03.2018, 15:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

120. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 11.03.2018 11:00 77:50 (23:12 50:24 68:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.500/1.000)
Mycak Michael (1.500/1.000)

21. kolo
121. Synthesia Pardubice - USK Praha 24.03.2018 13:30 57:94 (13:23 28:48 44:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 24.03.2018, 13:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

122. BA Nymburk - Sokol Pražský 23.03.2018 18:15 78:84 (21:25 40:42 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2018, 18:15:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000)
Theodor Pavel (1.000/2.000)

123. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 21.03.2018 19:30 40:76 (7:19 23:42 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 21.03.2018, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (2.500/1.000)
Toboláková Barbora (2.500/1.000)

124. SAM Brno - NH Ostrava 30.03.2018 13:00 82:71 (27:23 40:38 62:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 30.03.2018, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Kubiš Michal (1.000/1.000)

125. Kondoři Liberec - Sokol Písek 24.03.2018 12:00 57:107 (9:26 25:58 39:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 24.03.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.000/1.000)

126. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 24.03.2018 11:00 108:31 (22:3 54:17 81:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 24.03.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.500)
Nesper Jindřich (2.000/1.500)

22. kolo
127. BA Nymburk - USK Praha 25.03.2018 09:30 57:65 (15:20 29:35 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 25.03.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

128. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 25.03.2018 10:30 51:100 (13:25 24:45 38:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 25.03.2018, 10:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Frátrik Josef (1.000/1.500)

129. SAM Brno - Snakes Ostrava 25.03.2018 10:00 55:69 (11:26 30:32 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 25.03.2018, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Veis Martin (2.000/1.000)

130. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 22.03.2018 19:00 94:93 (27:23 53:41 74:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 22.03.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Siegfried Jiří (1.500/3.000)

131. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 25.03.2018 10:00 64:100 (13:36 30:68 47:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 25.03.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

132. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 22.03.2018 19:00 66:46 (17:15 31:32 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 22.03.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500)
Rom Daniel (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.