image

kadetky U17 / liga / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. DBaK 14 11 3 982:826 25
2. BK Klatovy 14 11 3 932:761 25
3. TJ Sokol Kladno 14 9 5 861:758 23
4. USK Praha B 14 8 6 856:804 22
5. TJ Slovan Litoměřice 14 7 7 744:750 21
6. BK Lokomotiva Karlovy Vary 14 5 9 750:839 19
7. BK Kralupy junior 14 5 9 809:863 19
8. SLUNETA Ústí n.L. 14 0 14 690:1023 14
1. kolo
1. BKj. Kralupy n.V. - USK Praha B 17.11.2017 16:00 64:55 (12:9 24:31 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.11.2017, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


2. Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 18.11.2017 11:00 53:45 (16:4 32:23 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/3.000/---)
Rom Daniel (1.500/2.000/---)


3. TJ Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 18.11.2017 09:30 73:46 (19:15 43:30 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.11.2017, 09:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)
Štelbacká Kristina (1.000/1.000/---)


4. DBaK - BK Klatovy 18.11.2017 19:00 81:65 (11:20 38:29 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.11.2017, 19:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)


2. kolo
5. BKj. Kralupy n.V. - DBaK 07.10.2017 14:30 48:55 (14:11 20:20 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017, 14:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.000/---)
Lahoda Radek (1.000/1.000/---)


6. USK Praha B - BK Klatovy 28.09.2017 19:00 62:56 (12:15 27:30 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2017, 19:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Šmídková Hana (1.500/1.000/---)


7. Slovan Litoměřice - TJ Sokol Kladno 07.10.2017 19:00 47:67 (12:11 17:32 33:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 19:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


8. SLUNETA Ústí n. L. - Loko Karlovy Vary 07.10.2017 15:00 32:47 (14:12 27:23 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000/---)


3. kolo
9. BKj. Kralupy n.V. - BK Klatovy 08.10.2017 13:30 58:71 (24:23 34:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017, 13:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Timko Viktor (1.000/1.000/---)
Lahoda Radek (1.000/1.000/---)


10. USK Praha B - DBaK 05.10.2017 18:30 57:79 (16:8 22:28 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 05.10.2017, 18:30:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Holeš Daniel (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)


11. Slovan Litoměřice - Loko Karlovy Vary 08.10.2017 13:00 60:46 (18:5 37:12 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2017, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


12. SLUNETA Ústí n. L. - TJ Sokol Kladno 08.10.2017 10:30 46:74 (12:15 22:39 30:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017, 10:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ftáčková Lucie (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


4. kolo
13. DBaK - TJ Sokol Kladno 21.10.2017 17:30 62:56 (10:15 19:30 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2017, 17:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/2.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/2.500/---)


14. BK Klatovy - Loko Karlovy Vary 21.10.2017 15:30 85:44 (22:13 42:26 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2017, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500/---)
Lahoda Radek (1.000/1.500/---)


15. BKj. Kralupy n.V. - Slovan Litoměřice 21.10.2017 16:00 43:51 (11:11 29:27 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2017, 16:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Kohout Radomír (1.000/1.500/---)
Štelbacká Kristina (1.000/2.000/---)


16. USK Praha B - SLUNETA Ústí n. L. 21.10.2017 15:45 82:53 (30:9 47:21 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2017, 15:45:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (2.000/3.000/---)
Schaffner Vojta (1.500/2.000/---)


5. kolo
17. DBaK - Loko Karlovy Vary 22.10.2017 09:00 80:53 (13:12 32:21 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)
Timko Viktor (1.000/1.500/---)


18. BK Klatovy - TJ Sokol Kladno 22.10.2017 09:00 50:44 (12:10 28:20 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)
Lahoda Radek (1.000/1.000/---)


19. BKj. Kralupy n.V. - SLUNETA Ústí n. L. 22.10.2017 13:30 72:54 (21:14 36:22 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2017, 13:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)
Kocián Michal (1.000/2.000/---)


20. USK Praha B - Slovan Litoměřice 22.10.2017 14:00 46:45 (14:8 26:22 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 22.10.2017, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.500/1.000/---)
Zámostný Jindřich (2.500/1.000/---)


6. kolo
21. Slovan Litoměřice - DBaK 04.11.2017 11:00 50:53 (11:10 23:29 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Timko Viktor (1.000/1.000/---)


22. SLUNETA Ústí n. L. - BK Klatovy 04.11.2017 13:00 48:60 (13:9 23:23 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 04.11.2017, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000/---)


23. TJ Sokol Kladno - BKj. Kralupy n.V. 04.11.2017 14:00 70:54 (13:18 31:25 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 04.11.2017, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000/---)
Šmůla Marek (1.500/1.000/---)


24. Loko Karlovy Vary - USK Praha B 04.11.2017 11:00 70:51 (11:7 31:30 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)
Koudela Pavel (1.000/3.000/---)


7. kolo
25. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 05.11.2017 08:30 43:54 (12:9 28:28 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2017, 08:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Timko Viktor (1.000/1.000/---)


26. SLUNETA Ústí n. L. - DBaK 05.11.2017 13:00 49:90 (16:24 22:41 35:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2017, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Ftáčková Lucie (1.500/1.000/---)


27. TJ Sokol Kladno - USK Praha B 05.11.2017 11:30 55:54 (12:15 25:23 34:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2017, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/2.000/---)
Šmůla Marek (1.500/3.500/---)


28. Loko Karlovy Vary - BKj. Kralupy n.V. 05.11.2017 14:00 85:34 (24:4 41:16 61:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 05.11.2017, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


8. kolo
29. USK Praha B - BKj. Kralupy n.V. 19.11.2017 14:00 82:53 (14:9 35:23 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 19.11.2017, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000/---)
Koudela Pavel (1.500/1.000/---)


30. SLUNETA Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 19.11.2017 14:00 35:52 (11:11 19:29 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 19.11.2017, 14:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)


31. Loko Karlovy Vary - TJ Sokol Kladno 19.11.2017 13:30 46:60 (14:14 22:31 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 19.11.2017, 13:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


32. BK Klatovy - DBaK 19.11.2017 14:30 67:73 (6:15 32:30 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 19.11.2017, 14:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.000/1.000/---)


9. kolo
33. BK Klatovy - BKj. Kralupy n.V. 02.12.2017 17:00 61:54 (23:9 35:29 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)


34. DBaK - USK Praha B 02.12.2017 11:30 79:64 (13:14 27:32 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)
Novák Vratislav (1.000/2.500/---)


35. Loko Karlovy Vary - Slovan Litoměřice 02.12.2017 12:30 59:65 (16:9 29:26 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 02.12.2017, 12:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000/---)


36. TJ Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n. L. 02.12.2017 17:00 83:55 (19:10 39:27 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.000/1.000/---)


10. kolo
37. DBaK - BKj. Kralupy n.V. 03.12.2017 10:00 80:71 (15:16 31:29 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)


38. BK Klatovy - USK Praha B 03.12.2017 13:00 76:64 (16:17 40:27 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2017, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)


39. TJ Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 03.12.2017 10:00 58:67 (15:13 30:27 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


40. Loko Karlovy Vary - SLUNETA Ústí n. L. 03.12.2017 12:30 85:65 (16:18 32:38 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 03.12.2017, 12:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000/---)


11. kolo
41. Loko Karlovy Vary - DBaK 16.12.2017 13:00 59:52 (7:10 26:21 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 16.12.2017, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)


42. TJ Sokol Kladno - BK Klatovy 16.12.2017 17:00 60:69 (8:22 27:31 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (2.000/1.000/---)


43. SLUNETA Ústí n. L. - BKj. Kralupy n.V. 18.12.2017 18:00 57:76 (13:28 22:47 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 18.12.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/1.000/---)
Eisner Petr (1.000/1.000/---)


44. Slovan Litoměřice - USK Praha B 16.12.2017 17:00 55:56 (14:17 30:25 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)


12. kolo
45. TJ Sokol Kladno - DBaK 17.12.2017 10:30 63:62 (10:21 22:40 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 17.12.2017, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)
Lahoda Radek (1.000/1.000/---)


46. Loko Karlovy Vary - BK Klatovy 17.12.2017 14:00 42:62 (7:17 15:40 27:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 17.12.2017, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)


47. Slovan Litoměřice - BKj. Kralupy n.V. 17.12.2017 15:00 47:67 (17:11 26:24 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 17.12.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (3.000/1.000/---)
Bohata Pavel (3.000/1.000/---)


48. SLUNETA Ústí n. L. - USK Praha B 17.12.2017 12:00 48:78 (5:21 19:42 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 17.12.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.500/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)


13. kolo
49. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 13.01.2018 17:00 66:46 (16:14 37:28 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír (1.000/2.500/---)
Mužík Jiří (1.000/2.500/---)


50. DBaK - SLUNETA Ústí n. L. 13.01.2018 18:30 81:61 (21:15 33:32 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 13.01.2018, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000/---)
Rendlová Sandra (1.000/1.000/---)


51. USK Praha B - TJ Sokol Kladno 13.01.2018 14:00 42:37 (14:7 25:23 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 13.01.2018, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Anton Karel (2.000/1.000/---)
Ftáčková Lucie (2.000/1.000/---)


52. BKj. Kralupy n.V. - Loko Karlovy Vary 13.01.2018 14:00 57:34 (9:8 23:12 37:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 13.01.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


14. kolo
53. DBaK - Slovan Litoměřice 14.01.2018 09:00 55:63 (13:9 26:28 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)


54. BK Klatovy - SLUNETA Ústí n. L. 14.01.2018 11:00 90:42 (22:10 34:21 67:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000/---)
Mužík Jiří (1.000/1.000/---)


55. BKj. Kralupy n.V. - TJ Sokol Kladno 14.01.2018 14:00 58:61 (13:6 22:16 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


56. USK Praha B - Loko Karlovy Vary 14.01.2018 14:00 63:34 (19:2 32:19 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Ftáčková Lucie (1.000/1.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.