image

kadetky U17 / liga / ročník 2017/18 / skupina C


tabulka
1. SBŠ Ostrava 14 14 0 1098:599 28
2. OSK Olomouc 14 12 2 1068:647 26
3. SBŠ Ostrava B 14 8 6 816:769 22
4. BK Žabiny Brno B 14 6 8 839:916 20
5. KP Brno B 14 6 8 863:787 20
6. BK Havířov B 13 4 9 663:847 17
7. BC Vysočina 14 3 11 694:979 17
8. Jiskra Kyjov 13 2 11 533:1030 15
1. kolo
113. SBŠ Ostrava - SBŠ Ostrava B 18.11.2017 10:00 74:48 (15:16 37:24 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


114. KP Brno B - Jiskra Kyjov 07.12.2017 17:15 86:35 (26:3 45:12 72:18 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 07.12.2017, 17:15:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


115. OSK Olomouc - BK Havířov B 18.11.2017 16:00 88:38 (18:10 44:13 65:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 18.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


116. BC Vysočina - Žabiny Brno B 18.11.2017 13:00 67:97 (25:23 34:45 56:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 18.11.2017, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000/---)
Krejsa Pavel (1.000/1.000/---)


2. kolo
117. SBŠ Ostrava - BC Vysočina 07.10.2017 18:00 65:22 (8:10 30:14 45:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


118. SBŠ Ostrava B - Žabiny Brno B 07.10.2017 16:00 65:36 (16:8 38:15 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 07.10.2017, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


119. KP Brno B - OSK Olomouc 07.10.2017 14:00 51:63 (11:15 19:32 39:50 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Hudec Filip (1.000/1.000/---)


120. Jiskra Kyjov - BK Havířov B 07.10.2017 17:00 45:43 (17:13 22:24 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (2.000/2.000/---)


3. kolo
121. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno B 08.10.2017 14:00 85:27 (12:5 35:14 57:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 08.10.2017, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


122. SBŠ Ostrava B - BC Vysočina 08.10.2017 12:00 54:35 (16:7 35:15 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 08.10.2017, 12:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


123. KP Brno B - BK Havířov B 08.10.2017 09:00 86:47 (16:10 36:22 58:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/2.000/---)
Hudec Filip (1.000/2.000/---)


124. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 08.10.2017 10:00 22:101 (6:21 15:46 21:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Bešina Štefan (2.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.000/1.000/---)


4. kolo
125. BC Vysočina - OSK Olomouc 21.10.2017 15:00 31:76 (12:14 19:33 21:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 21.10.2017, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


126. Žabiny Brno B - BK Havířov B 21.10.2017 19:15 68:56 (19:14 34:32 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 21.10.2017, 19:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


127. SBŠ Ostrava - KP Brno B 21.10.2017 17:30 70:50 (20:18 33:29 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 21.10.2017, 17:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000/---)
Nováková Bára (1.000/2.500/---)


128. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 21.10.2017 15:30 93:28 (23:13 52:15 75:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 21.10.2017, 15:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


5. kolo
129. BC Vysočina - BK Havířov B 22.10.2017 10:00 67:57 (24:10 33:27 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


130. Žabiny Brno B - OSK Olomouc 22.10.2017 12:00 45:61 (8:28 17:37 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 22.10.2017, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)


131. SBŠ Ostrava - Jiskra Kyjov 22.10.2017 11:30 97:30 (22:7 50:23 73:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 22.10.2017, 11:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


132. SBŠ Ostrava B - KP Brno B 22.10.2017 09:30 62:60 (16:13 29:29 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000/---)
Nováková Bára (1.000/2.500/---)


6. kolo
133. KP Brno B - BC Vysočina 04.11.2017 11:00 55:35 (9:6 23:17 37:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)


134. Jiskra Kyjov - Žabiny Brno B 04.11.2017 15:00 45:72 (16:22 31:41 36:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


135. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava 03.11.2017 18:30 55:67 (16:20 30:41 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 03.11.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


136. BK Havířov B - SBŠ Ostrava B 13.11.2017 16:15 64:46 (18:14 36:22 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 13.11.2017, 16:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/2.000/---)


7. kolo
137. KP Brno B - Žabiny Brno B 05.11.2017 09:00 56:53 (10:9 25:27 41:38 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


138. Jiskra Kyjov - BC Vysočina 05.11.2017 11:00 36:80 (5:21 16:33 27:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


139. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 31.10.2017 18:30 85:36 (28:7 48:16 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 31.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.000/2.000/---)


140. BK Havířov B - SBŠ Ostrava 08.11.2017 16:15 53:71 (16:23 32:38 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 08.11.2017, 16:15:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


8. kolo
141. SBŠ Ostrava B - SBŠ Ostrava 17.11.2017 19:30 37:65 (10:21 14:36 30:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 17.11.2017, 19:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Holeš Daniel (1.000/1.000/---)


142. Jiskra Kyjov - KP Brno B 07.12.2017 19:00 46:101 (11:23 23:43 36:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 07.12.2017, 19:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


143. BK Havířov B - OSK Olomouc 19.11.2017 13:00 37:83 (6:22 19:37 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 19.11.2017, 13:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


144. Žabiny Brno B - BC Vysočina 19.11.2017 09:00 73:57 (14:11 30:28 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 19.11.2017, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


9. kolo
145. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava 02.12.2017 11:30 40:88 (10:31 27:50 30:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/1.000/---)


146. BC Vysočina - SBŠ Ostrava B 02.12.2017 15:00 71:66 (25:19 41:35 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 02.12.2017, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


147. BK Havířov B - KP Brno B 02.12.2017 17:00 52:38 (9:6 34:19 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/2.500/---)
Smelty Jiří (1.000/2.500/---)


148. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 12.12.2017 18:30 79:51 (17:18 37:33 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 12.12.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


10. kolo
149. BC Vysočina - SBŠ Ostrava 03.12.2017 11:00 40:99 (9:27 23:57 33:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


150. Žabiny Brno B - SBŠ Ostrava B 03.12.2017 12:00 63:68 (18:11 30:33 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 03.12.2017, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.500/1.000/---)


151. OSK Olomouc - KP Brno B 03.12.2017 10:00 65:49 (14:10 29:25 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


*152. BK Havířov B - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
153. BK Havířov B - BC Vysočina 16.12.2017 18:00 65:46 (9:11 29:17 46:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 16.12.2017, 18:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


154. OSK Olomouc - Žabiny Brno B 16.12.2017 17:00 88:61 (25:12 40:33 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.500/---)


155. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava 16.12.2017 18:30 44:73 (19:23 25:39 35:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 16.12.2017, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.000/1.000/---)


156. KP Brno B - SBŠ Ostrava B 16.12.2017 12:15 57:68 (20:20 32:37 41:53 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 16.12.2017, 12:15:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.500/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)


12. kolo
157. OSK Olomouc - BC Vysočina 17.12.2017 10:00 93:33 (24:15 42:21 74:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


158. BK Havířov B - Žabiny Brno B 17.12.2017 10:00 76:59 (17:14 41:25 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.500/---)


159. KP Brno B - SBŠ Ostrava 17.12.2017 14:00 43:67 (11:23 24:38 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 17.12.2017, 14:00:00

místo: STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (2.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (2.000/1.000/---)


160. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 17.12.2017 09:00 35:74 (6:15 21:35 26:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 17.12.2017, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Jakubík Petr (1.500/1.000/---)


13. kolo
161. Žabiny Brno B - KP Brno B 13.01.2018 09:00 68:55 (13:12 33:19 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 13.01.2018, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


162. BC Vysočina - Jiskra Kyjov 13.01.2018 13:00 54:67 (9:15 24:37 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 13.01.2018, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (1.000/1.000/---)


163. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 13.01.2018 11:00 40:54 (18:11 24:26 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 13.01.2018, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.000/---)


164. SBŠ Ostrava - BK Havířov B 16.01.2018 18:45 91:33 (16:17 43:21 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 16.01.2018, 18:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


14. kolo
165. BC Vysočina - KP Brno B 14.01.2018 12:30 56:76 (15:17 32:35 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 14.01.2018, 12:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)


166. Žabiny Brno B - Jiskra Kyjov 14.01.2018 14:00 77:49 (16:13 38:27 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 14.01.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Vildová Linda (1.500/1.000/---)


167. SBŠ Ostrava - OSK Olomouc 09.01.2018 19:00 86:77 (18:21 35:29 58:49 68:68 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 09.01.2018, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)


168. SBŠ Ostrava B - BK Havířov B 14.01.2018 08:00 59:42 (6:12 29:24 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 14.01.2018, 08:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.