image

muži / Oblasti / ročník 2017/18 / Oblastní přebor I / Základní část


tabulka
1. SK Žabovřesky A 20 16 4 1602:1212 36
2. TJ Třebíč 20 16 4 1580:1374 36
3. Jiskra Kyjov A 20 15 5 1463:1285 35
4. BCS Husovice A 20 12 8 1521:1406 32
5. Spartak Uherský Brod 20 11 9 1365:1255 31
6. BK Vlci Žďár B 20 10 10 1412:1427 30
7. Tesla Brno 20 10 10 1290:1364 30
8. Sokol Šlapanice A 20 8 12 1270:1421 28
9. ASK Blansko 20 7 13 1370:1457 27
10. BC VYSOČINA B 20 4 16 1154:1428 24
11. SKB Brno Černovice A 20 1 19 1094:1492 19
1. kolo
1. Sp. Uherský Brod - Jiskra Kyjov A 07.10.2017 18:30 57:49 (20:14 27:30 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Doležal Vratislav ()

2. SK Žabovřesky A - Sok. Šlapanice A 30.09.2017 19:00 79:50 (22:11 43:24 59:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2017, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Holubek Tomáš ()
Giecek Adam ()

3. SKB Černovice A - BCS Husovice A 06.10.2017 18:10 50:93 (17:33 31:55 44:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2017, 18:10:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Jansa Martin ()

4. BC VYSOČINA B - BK Vlci Žďár B 30.09.2017 17:00 56:63 (7:17 23:39 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Dolejš Václav ()

5. TJ Třebíč - Tesla Brno 30.09.2017 17:00 64:55 (12:12 32:21 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 30.09.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

2. kolo
6. Sp. Uherský Brod - ASK Blansko 14.10.2017 18:30 90:62 (27:25 43:44 57:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 14.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Dokoupil Tomáš ()

7. SK Žabovřesky A - TJ Třebíč 14.10.2017 18:00 81:57 (28:12 46:26 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2017, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Jansa Martin ()

8. Sok. Šlapanice A - Tesla Brno 14.10.2017 17:00 78:69 (16:24 37:36 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Sekáč Martin ()

9. SKB Černovice A - BC VYSOČINA B 14.10.2017 18:00 63:81 (17:27 35:47 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Buryšek Zdeněk ()

10. BCS Husovice A - BK Vlci Žďár B 14.10.2017 18:15 60:66 (18:14 37:34 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2017, 18:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel ()
Mrázek Michal ()

3. kolo
11. Jiskra Kyjov A - ASK Blansko 15.10.2017 12:00 76:71 (21:14 32:33 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Jakubík Petr ()

12. SK Žabovřesky A - Tesla Brno 13.10.2017 19:45 74:49 (16:8 35:17 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Mynarčík Petr ()

13. Sok. Šlapanice A - TJ Třebíč 15.10.2017 10:00 76:58 (19:8 40:28 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bělouch Jiří ()

14. SKB Černovice A - BK Vlci Žďár B 15.10.2017 10:00 58:69 (18:21 39:32 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bilíček Aleš ()

15. BCS Husovice A - BC VYSOČINA B 15.10.2017 13:30 71:45 (15:5 34:20 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 15.10.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Buryšek Zdeněk ()

4. kolo
16. ASK Blansko - BC VYSOČINA B 28.10.2017 17:30 68:61 (16:9 30:21 43:35 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 28.10.2017, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

17. TJ Třebíč - SKB Černovice A 28.10.2017 18:00 100:60 (22:16 46:34 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 17

datum: 28.10.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Novotný Tomáš ()

18. Tesla Brno - BCS Husovice A 31.10.2017 18:55 69:58 (22:20 35:35 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 18

datum: 31.10.2017, 18:55:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Mynarčík Petr ()

19. Sp. Uherský Brod - SK Žabovřesky A 28.10.2017 18:30 38:74 (16:12 18:31 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 28.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Doležal Vratislav ()

20. Jiskra Kyjov A - Sok. Šlapanice A 28.10.2017 19:00 80:44 (14:16 43:31 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 28.10.2017, 19:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin ()
Dostal Vojtěch ()

5. kolo
21. ASK Blansko - BK Vlci Žďár B 27.10.2017 19:30 79:66 (25:17 44:35 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2017, 19:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Horký Radim ()

22. TJ Třebíč - BCS Husovice A 29.10.2017 10:00 96:83 (23:17 45:36 73:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bilíček Aleš ()

23. Tesla Brno - SKB Černovice A 29.10.2017 11:00 93:52 (23:14 52:25 77:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 23

datum: 29.10.2017, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Buryšek Zdeněk ()

24. Sp. Uherský Brod - Sok. Šlapanice A 29.10.2017 10:00 84:47 (12:14 38:21 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 24

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

25. Jiskra Kyjov A - SK Žabovřesky A 29.10.2017 12:00 74:66 (15:20 40:33 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Robin ()
Dostal Vojtěch ()

6. kolo
26. SK Žabovřesky A - ASK Blansko 10.11.2017 19:45 91:68 (31:16 50:38 65:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 26

datum: 10.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

27. SKB Černovice A - Sp. Uherský Brod 11.11.2017 17:00 52:77 (15:15 29:42 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 27

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

28. BCS Husovice A - Jiskra Kyjov A 11.11.2017 17:30 72:57 (23:19 44:32 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 28

datum: 11.11.2017, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Vyplel David ()
Večeřa Pavel ()

29. BC VYSOČINA B - TJ Třebíč 11.11.2017 17:00 60:69 (12:20 23:31 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 29

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

30. BK Vlci Žďár B - Tesla Brno 11.11.2017 17:00 95:64 (25:14 47:25 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
6. kolo, zápas č. 30

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Novotný Tomáš ()

7. kolo
31. Sok. Šlapanice A - ASK Blansko 12.11.2017 10:00 73:61 (12:12 24:25 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 31

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Buryšek Zdeněk ()

32. SKB Černovice A - Jiskra Kyjov A 17.12.2017 10:00 78:102 (15:30 33:51 56:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 32

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Sehnal Jiří ()

33. BCS Husovice A - Sp. Uherský Brod 12.11.2017 13:30 84:80 (15:14 26:30 44:44 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2017, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Melichárek Ivo ()

34. BC VYSOČINA B - Tesla Brno 12.11.2017 10:00 59:67 (15:10 27:34 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 34

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

35. BK Vlci Žďár B - TJ Třebíč 12.11.2017 10:00 88:97 (24:30 38:44 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
7. kolo, zápas č. 35

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bilíček Aleš ()

8. kolo
36. ASK Blansko - TJ Třebíč 25.11.2017 17:30 73:92 (12:16 35:38 54:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 25.11.2017, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Horký Radim ()

37. Sp. Uherský Brod - BC VYSOČINA B 25.11.2017 18:00 74:43 (17:8 37:21 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 37

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Latík Zdeněk ()

38. Jiskra Kyjov A - BK Vlci Žďár B 25.11.2017 18:30 72:70 (18:19 31:43 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 38

datum: 25.11.2017, 18:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš ()
Urbánek Štěpán ()

39. SK Žabovřesky A - SKB Černovice A 25.11.2017 18:00 81:62 (18:8 47:34 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 39

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Theodor Pavel ()

40. Sok. Šlapanice A - BCS Husovice A 25.11.2017 18:00 75:78 (16:17 37:35 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
8. kolo, zápas č. 40

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Dombrovský Filip ()
Novotný Tomáš ()

9. kolo
41. ASK Blansko - Tesla Brno 24.11.2017 20:00 70:57 (21:15 37:31 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 41

datum: 24.11.2017, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Bráblík Jan ()

42. Sp. Uherský Brod - BK Vlci Žďár B 26.11.2017 10:00 89:54 (23:8 40:19 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 42

datum: 26.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

43. Jiskra Kyjov A - BC VYSOČINA B 26.11.2017 12:45 80:52 (19:19 47:28 68:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2017, 12:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán ()
Dokoupil Tomáš ()

44. SK Žabovřesky A - BCS Husovice A 24.11.2017 19:45 73:52 (20:17 44:33 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2017, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil ()
Mynarčík Petr ()

45. Sok. Šlapanice A - SKB Černovice A 26.11.2017 10:00 84:58 (17:22 41:35 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
9. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Bilíček Aleš ()

10. kolo
46. SKB Černovice A - ASK Blansko 01.12.2017 18:10 64:62 (14:15 33:25 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 46

datum: 01.12.2017, 18:10:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

47. BC VYSOČINA B - SK Žabovřesky A 09.12.2017 17:00 49:71 (14:19 26:35 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havlíček Petr ()
Veis Martin ()

48. BK Vlci Žďár B - Sok. Šlapanice A 09.12.2017 17:00 83:53 (30:15 52:27 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

49. TJ Třebíč - Sp. Uherský Brod 09.12.2017 18:00 96:62 (34:16 65:40 81:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 49

datum: 09.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Horký Radim ()

50. Tesla Brno - Jiskra Kyjov A 09.12.2017 17:00 85:75 (27:15 40:32 54:51 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
10. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Novotný Tomáš ()

11. kolo
51. BCS Husovice A - ASK Blansko 06.12.2017 19:50 88:70 (27:18 45:33 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 51

datum: 06.12.2017, 19:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka ()
Palacio Puente Pablo ()

52. BC VYSOČINA B - Sok. Šlapanice A 10.12.2017 10:00 61:79 (20:14 37:37 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 52

datum: 10.12.2017, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Veis Martin ()
Havlíček Petr ()

53. BK Vlci Žďár B - SK Žabovřesky A 10.12.2017 12:30 75:101 (12:34 35:55 53:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 53

datum: 10.12.2017, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Palacio Puente Pablo ()

54. TJ Třebíč - Jiskra Kyjov A 10.12.2017 10:00 78:71 (21:19 41:37 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 54

datum: 10.12.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Sehnal Jiří ()

55. Tesla Brno - Sp. Uherský Brod 06.01.2018 17:00 66:57 (12:17 25:30 39:39 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
11. kolo, zápas č. 55

datum: 06.01.2018, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

12. kolo
56. Jiskra Kyjov A - Sp. Uherský Brod 01.10.2017 13:00 73:63 (20:19 43:36 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 56

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Petrák Jakub ()
Mrázek Michal ()

57. Sok. Šlapanice A - SK Žabovřesky A 01.10.2017 10:00 50:82 (13:16 23:38 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 57

datum: 01.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Novotný Tomáš ()

58. BCS Husovice A - SKB Černovice A 04.10.2017 20:50 90:78 (23:30 50:38 65:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 58

datum: 04.10.2017, 20:50:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Urbánek Štěpán ()

59. BK Vlci Žďár B - BC VYSOČINA B 01.10.2017 12:00 58:59 (16:20 26:33 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 59

datum: 01.10.2017, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Barták Dominik ()
Theodor Pavel ()

60. Tesla Brno - TJ Třebíč 01.10.2017 11:00 67:58 (17:14 26:30 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
12. kolo, zápas č. 60

datum: 01.10.2017, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Kapounek Petr ()
Sehnal Jiří ()

13. kolo
61. ASK Blansko - Jiskra Kyjov A 06.01.2018 17:30 75:83 (21:18 43:45 60:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 61

datum: 06.01.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Bráblík Jan ()

62. Tesla Brno - SK Žabovřesky A 11.01.2018 20:30 50:76 (14:21 25:39 37:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 62

datum: 11.01.2018, 20:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

63. TJ Třebíč - Sok. Šlapanice A 06.01.2018 18:00 89:74 (31:15 45:29 67:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 63

datum: 06.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Novotný Tomáš ()

64. BK Vlci Žďár B - SKB Černovice A 06.01.2018 17:00 75:64 (20:13 35:29 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 64

datum: 06.01.2018, 17:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

65. BC VYSOČINA B - BCS Husovice A 06.01.2018 15:00 68:90 (15:23 43:46 60:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
13. kolo, zápas č. 65

datum: 06.01.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch ()
Veis Martin ()

14. kolo
66. ASK Blansko - Sp. Uherský Brod 07.01.2018 10:30 75:46 (22:22 41:33 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 66

datum: 07.01.2018, 10:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim ()
Hofman Radim ()

67. TJ Třebíč - SK Žabovřesky A 07.01.2018 10:00 72:65 (20:23 34:36 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 67

datum: 07.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Sehnal Jiří ()

68. Tesla Brno - Sok. Šlapanice A 07.01.2018 11:00 52:48 (21:18 38:31 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 68

datum: 07.01.2018, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal ()
Dombrovský Filip ()

69. BC VYSOČINA B - SKB Černovice A 07.01.2018 10:00 59:49 (24:11 31:27 41:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 69

datum: 07.01.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Slezák Jiří ()

70. BK Vlci Žďár B - BCS Husovice A 23.02.2018 20:00 79:65 (29:9 40:30 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
14. kolo, zápas č. 70

datum: 23.02.2018, 20:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

15. kolo
71. BK Vlci Žďár B - ASK Blansko 20.01.2018 17:00 72:59 (20:13 30:27 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 71

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Janík Karel ()

72. BCS Husovice A - TJ Třebíč 20.01.2018 17:00 75:87 (23:26 35:46 59:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 72

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Palacio Puente Pablo ()

73. SKB Černovice A - Tesla Brno 28.02.2018 20:15 66:70 (16:16 26:31 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 73

datum: 28.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Kubeš Michal ()

74. Sok. Šlapanice A - Sp. Uherský Brod 20.01.2018 17:00 74:60 (29:16 46:27 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 74

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Jansa Martin ()

75. SK Žabovřesky A - Jiskra Kyjov A 20.01.2018 14:00 60:76 (16:24 31:43 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
15. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

16. kolo
76. BC VYSOČINA B - ASK Blansko 21.01.2018 10:00 58:64 (12:15 24:24 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav ()
Kučírek Pavel ()

77. SKB Černovice A - TJ Třebíč 17.02.2018 17:00 64:78 (16:20 29:39 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 77

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

78. BCS Husovice A - Tesla Brno 31.01.2018 19:45 90:65 (25:16 55:32 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 78

datum: 31.01.2018, 19:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

79. SK Žabovřesky A - Sp. Uherský Brod 21.01.2018 10:00 84:75 (17:9 39:24 28:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim ()
Hofman Radim ()

80. Sok. Šlapanice A - Jiskra Kyjov A 21.01.2018 10:00 72:82 (28:23 43:33 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
16. kolo, zápas č. 80

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Buryšek Zdeněk ()

17. kolo
81. ASK Blansko - Sok. Šlapanice A 03.02.2018 17:30 88:66 (20:14 41:22 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 81

datum: 03.02.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bělouch Jiří ()

82. Jiskra Kyjov A - SKB Černovice A 03.02.2018 18:15 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 82

datum: 03.02.2018, 18:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Urbánek Štěpán ()

83. Sp. Uherský Brod - BCS Husovice A 02.02.2018 19:30 85:61 (13:11 34:33 70:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 83

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Toboláková Barbora ()
Dokoupil Tomáš ()

84. Tesla Brno - BC VYSOČINA B 03.02.2018 17:00 58:71 (15:10 24:29 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 84

datum: 03.02.2018, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš ()
Jansa Martin ()

85. TJ Třebíč - BK Vlci Žďár B 03.02.2018 18:00 88:69 (21:19 51:41 66:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
17. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Buryšek Zdeněk ()

18. kolo
86. ASK Blansko - SK Žabovřesky A 02.02.2018 20:00 64:81 (13:12 30:38 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2018, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Večeřa Pavel ()
Vaníček Marek ()

87. Sp. Uherský Brod - SKB Černovice A 04.02.2018 09:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 87

datum: 04.02.2018, 09:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

88. Jiskra Kyjov A - BCS Husovice A 04.02.2018 11:00 75:63 (13:20 29:31 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Hudec Filip ()
Mikšík Milan ()

89. TJ Třebíč - BC VYSOČINA B 04.02.2018 10:00 80:37 (20:11 43:22 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 89

datum: 04.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Bělouch Jiří ()

90. Tesla Brno - BK Vlci Žďár B 04.02.2018 11:00 67:56 (13:12 31:29 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
18. kolo, zápas č. 90

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Račanský Martin ()

19. kolo
91. Tesla Brno - ASK Blansko 13.02.2018 19:00 66:61 (19:14 33:25 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 91

datum: 13.02.2018, 19:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr ()
Bráblík Jan ()

92. BK Vlci Žďár B - Sp. Uherský Brod 17.02.2018 17:00 77:71 (13:24 27:37 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 92

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Vaníček Marek ()
Jakubík Petr ()

93. BC VYSOČINA B - Jiskra Kyjov A 17.02.2018 17:00 66:76 (13:14 32:38 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 93

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Palacio Puente Pablo ()

94. BCS Husovice A - SK Žabovřesky A 14.02.2018 19:45 85:66 (26:23 50:38 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 94

datum: 14.02.2018, 19:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

95. SKB Černovice A - Sok. Šlapanice A 14.02.2018 20:15 62:79 (15:20 24:50 45:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
19. kolo, zápas č. 95

datum: 14.02.2018, 20:15:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Sehnal Jiří ()

20. kolo
96. TJ Třebíč - ASK Blansko 18.02.2018 10:00 83:59 (17:14 39:35 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 96

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Horký Radim ()
Novotný Tomáš ()

97. BC VYSOČINA B - Sp. Uherský Brod 18.02.2018 10:00 63:79 (16:20 31:38 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 97

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr ()
Jakubík Petr ()

98. BK Vlci Žďár B - Jiskra Kyjov A 18.02.2018 10:00 75:89 (18:23 34:40 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 98

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hofman Radim ()
Sehnal Jiří ()

99. SKB Černovice A - SK Žabovřesky A 18.02.2018 10:00 55:93 (13:19 33:53 44:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 99

datum: 18.02.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

100. BCS Husovice A - Sok. Šlapanice A 18.02.2018 12:00 78:47 (21:24 42:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
20. kolo, zápas č. 100

datum: 18.02.2018, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin ()
Bráblík Jan ()

21. kolo
101. ASK Blansko - BCS Husovice A 03.03.2018 17:30 75:85 (20:24 39:40 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 101

datum: 03.03.2018, 17:30:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří ()
Horký Radim ()

102. Sok. Šlapanice A - BC VYSOČINA B 03.03.2018 18:00 65:61 (14:14 29:27 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 102

datum: 03.03.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš ()
Buryšek Zdeněk ()

103. SK Žabovřesky A - BK Vlci Žďár B 03.03.2018 13:30 100:66 (31:19 54:33 73:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 103

datum: 03.03.2018, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin ()
Sekáč Martin ()

104. Jiskra Kyjov A - TJ Třebíč 03.03.2018 18:45 69:74 (12:16 24:30 41:43 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 104

datum: 03.03.2018, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Dokoupil Tomáš ()

105. Sp. Uherský Brod - Tesla Brno 03.03.2018 17:00 72:57 (14:13 30:33 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
21. kolo, zápas č. 105

datum: 03.03.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav ()
Hudec Filip ()

22. kolo
106. ASK Blansko - SKB Černovice A 02.03.2018 20:00 66:59 (15:9 29:32 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 106

datum: 02.03.2018, 20:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Melichárek Ivo ()
Sekáč Martin ()

107. SK Žabovřesky A - BC VYSOČINA B 04.03.2018 10:30 104:45 (36:15 61:26 84:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 107

datum: 04.03.2018, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bilíček Jan ()
Sehnal Jiří ()

108. Sok. Šlapanice A - BK Vlci Žďár B 04.03.2018 10:00 (36:56) (8:11 20:26 32:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 108

datum: 04.03.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bělouch Jiří ()
Palacio Puente Pablo ()

109. Sp. Uherský Brod - TJ Třebíč 04.03.2018 10:30 86:64 (19:14 40:30 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 109

datum: 04.03.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Latík Zdeněk ()
Doležal Vratislav ()

110. Jiskra Kyjov A - Tesla Brno 04.03.2018 12:00 84:64 (32:16 55:32 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, muži, Oblasti
Oblastní přebor I Základní část
22. kolo, zápas č. 110

datum: 04.03.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan ()
Urbánek Štěpán ()

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.