image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / OP mladší minižáci U12 / Skupina VÝCHOD


tabulka
1. SK Renocar Podolí 16 15 1 1196:539 31
2. SAM Brno B 16 13 3 1278:467 29
3. Jiskra Kyjov 16 6 10 621:961 22
4. Spartak Uherský Brod 16 4 12 583:1094 20
5. TJ Sokol Šlapanice 16 2 14 451:1068 18
1. kolo
1. Spartak Uherský Brod - Renocar Podolí 23.09.2017 09:00 14:71 (6:13 8:33 8:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

2. Spartak Uherský Brod - Renocar Podolí 23.09.2017 10:45 26:80 (9:19 11:42 24:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.09.2017, 10:45:00

místo: 3. ZŠ, Uherský Brod

rozhodčí:
Slezák Filip
Kraváček Břetislav

3. SAM Brno B. - Sokol Šlapanice 23.09.2017 09:00 102:21 (25:2 49:5 82:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
1. kolo, zápas č. 3

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Kapounek Petr
Marek Vojtěch

4. SAM Brno B. - Sokol Šlapanice 23.09.2017 11:00 98:8 (16:8 44:8 74:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
1. kolo, zápas č. 4

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Kapounek Petr
Marek Vojtěch

2. kolo
5. Renocar Podolí - SAM Brno B. 07.10.2017 09:00 62:52 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
2. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Račanský Martin

6. Renocar Podolí - SAM Brno B. 07.10.2017 11:00 44:55 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
2. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2017, 11:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Račanský Martin
Buryšek Zdeněk

7. Jiskra Kyjov - Spartak Uherský Brod 07.10.2017 10:00 57:60 (17:13 25:25 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Čada Filip

8. Jiskra Kyjov - Spartak Uherský Brod 07.10.2017 12:00 62:37 (17:7 32:22 48:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Dokoupil Tomáš

3. kolo
9. SAM Brno B. - Jiskra Kyjov 08.10.2017 09:00 99:13 (27:7 45:11 82:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Jansová Kristýna

10. SAM Brno B. - Jiskra Kyjov 08.10.2017 10:45 85:9 (20:3 38:6 62:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
3. kolo, zápas č. 10

datum: 08.10.2017, 10:45:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Jansová Kristýna

11. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 08.10.2017 13:00 74:12 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
3. kolo, zápas č. 11

datum: 08.10.2017, 13:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

12. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 08.10.2017 15:00 92:24 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
3. kolo, zápas č. 12

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

4. kolo
13. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 21.10.2017 12:00 38:36 (9:10 18:18 24:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
4. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Slavík Josef
Kotala Dominik

14. Jiskra Kyjov - Sokol Šlapanice 21.10.2017 13:45 40:35 (12:4 18:19 24:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
4. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2017, 13:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slavík Josef

15. Spartak Uherský Brod - SAM Brno B. 21.10.2017 13:00 24:82 (8:25 11:40 19:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
4. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikulec Ivo

16. Spartak Uherský Brod - SAM Brno B. 21.10.2017 14:45 27:88 (9:16 17:37 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
4. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2017, 14:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Mikulec Ivo

5. kolo
17. Sokol Šlapanice - Spartak Uherský Brod 04.11.2017 09:00 48:30 (10:6 21:13 34:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
5. kolo, zápas č. 17

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Křápek Petr

18. Sokol Šlapanice - Spartak Uherský Brod 04.11.2017 11:00 60:40 (17:6 32:18 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
5. kolo, zápas č. 18

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Křápek Petr
Buryšek Zdeněk

19. Renocar Podolí - Jiskra Kyjov 04.11.2017 09:00 72:38 (19:10 38:20 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Slezák Jiří
Hynková Klára

20. Renocar Podolí - Jiskra Kyjov 04.11.2017 11:00 80:36 (14:3 34:12 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Slezák Jiří
Hynková Klára

6. kolo
21. Renocar Podolí - Spartak Uherský Brod 05.11.2017 09:00 72:31 (18:7 30:17 52:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Račanský Martin

22. Renocar Podolí - Spartak Uherský Brod 05.11.2017 11:00 103:43 (30:13 53:27 76:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Račanský Martin
Buryšek Zdeněk

23. Sokol Šlapanice - SAM Brno B. 05.11.2017 09:00 8:92 (2:29 8:50 8:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin
Hynková Klára

24. Sokol Šlapanice - SAM Brno B. 05.11.2017 11:00 10:74 (2:14 7:37 7:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
6. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin
Hynková Klára

7. kolo
25. SAM Brno B. - Renocar Podolí 18.11.2017 09:00 58:62 (15:16 29:27 39:38 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 25

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansa Martin
Marek Vojtěch

26. SAM Brno B. - Renocar Podolí 18.11.2017 11:00 56:59 (13:14 30:23 52:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 26

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansa Martin
Marek Vojtěch

27. Spartak Uherský Brod - Jiskra Kyjov 18.11.2017 09:00 38:57 (8:15 23:25 29:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

28. Spartak Uherský Brod - Jiskra Kyjov 18.11.2017 10:45 52:46 (23:5 33:19 43:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.11.2017, 10:45:00

místo: 3. ZŠ, Uherský Brod

rozhodčí:
Slezák Filip
Urbánek Štěpán

8. kolo
29. Jiskra Kyjov - SAM Brno B. 02.12.2017 12:00 33:78 (12:25 19:41 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 29

datum: 02.12.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

30. Jiskra Kyjov - SAM Brno B. 02.12.2017 14:00 39:71 (13:16 26:34 32:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 30

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

31. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 02.12.2017 11:30 17:77 (6:22 8:40 9:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 31

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Jansová Kristýna

32. Sokol Šlapanice - Renocar Podolí 02.12.2017 13:00 19:103 (5:19 9:45 17:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
8. kolo, zápas č. 32

datum: 02.12.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Jansová Kristýna

9. kolo
33. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 03.12.2017 13:00 38:52 (6:12 11:28 23:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
9. kolo, zápas č. 33

datum: 03.12.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jansa Martin
Dospíšil Josef

34. Sokol Šlapanice - Jiskra Kyjov 03.12.2017 15:00 35:43 (4:9 20:22 26:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Jansa Martin

35. SAM Brno B. - Spartak Uherský Brod 03.12.2017 09:00 95:27 (35:4 55:10 84:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
9. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2017, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansa Martin
Křápek Petr

36. SAM Brno B. - Spartak Uherský Brod 03.12.2017 11:00 93:21 (30:4 49:8 76:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansa Martin
Křápek Petr

10. kolo
37. Spartak Uherský Brod - Sokol Šlapanice 21.01.2018 09:00 (58:48) (12:10 32:18 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
10. kolo, zápas č. 37

datum: 21.01.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

38. Spartak Uherský Brod - Sokol Šlapanice 21.01.2018 10:45 (55:32) (15:10 29:18 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
10. kolo, zápas č. 38

datum: 21.01.2018, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

39. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 16.12.2017 12:45 26:67 (10:19 12:42 16:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
10. kolo, zápas č. 39

datum: 16.12.2017, 12:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Šebesta Zdeněk

40. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 16.12.2017 14:30 32:78 (11:12 18:36 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Skupina VÝCHOD
10. kolo, zápas č. 40

datum: 16.12.2017, 14:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Dokoupil Tomáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.