image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / OP mladší minižákyně U11+U12 / Základní část


tabulka
1. BK Žabiny Brno 24 24 0 1610:574 48
2. KP Brno 24 18 6 1273:881 42
3. OSK Olomouc 24 15 9 1425:1154 39
4. TJ Sokol Lanžhot 24 12 12 1215:1044 36
5. BK Blansko 24 7 17 784:1180 31
6. Jiskra Kyjov 24 6 18 787:1186 30
7. SKB Tišnov 24 2 22 575:1650 26
1. kolo
1. KP Brno - OSK Olomouc 23.09.2017 10:00 55:58 (11:24 26:37 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Bráblík Jan

2. KP Brno - OSK Olomouc 23.09.2017 12:00 57:38 (16:12 27:17 44:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Bráblík Jan
Buryšek Zdeněk

5. SKB Tišnov - TJ Sokol Lanžhot 23.09.2017 10:00 21:61 (5:14 16:35 21:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Křápek Petr

6. SKB Tišnov - TJ Sokol Lanžhot 23.09.2017 11:45 39:71 (3:13 7:33 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 23.09.2017, 11:45:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Křápek Petr

7. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 23.09.2017 12:00 60:18 (10:4 26:7 40:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Olbort Jan

8. BK Žabiny Brno - Jiskra Kyjov 23.09.2017 14:00 69:25 (12:5 39:12 55:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 23.09.2017, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Olbort Jan

2. kolo
9. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 07.10.2017 10:00 71:12 (28:8 42:12 56:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 07.10.2017, 10:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

10. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 07.10.2017 12:00 49:8 (13:0 23:3 43:3)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 07.10.2017, 12:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Hudec Filip

11. TJ Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno 07.10.2017 09:00 21:56 (4:17 6:13 4:16 7:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Jansa Martin
Jansová Kristýna

12. TJ Sokol Lanžhot - BK Žabiny Brno 07.10.2017 10:45 22:65 (10:20 6:14 2:27 4:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 07.10.2017, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Jansa Martin
Jansová Kristýna

13. SKB Tišnov - BK Blansko 07.10.2017 09:30 57:24 (21:6 26:12 43:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2017, 09:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Adamcová Michaela

14. SKB Tišnov - BK Blansko 07.10.2017 11:15 35:27 (21:1 23:10 29:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2017, 11:15:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Humpolíková Gabriela

3. kolo
19. SKB Tišnov - KP Brno 21.10.2017 08:00 22:75 (5:15 13:32 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 19

datum: 21.10.2017, 08:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Pololáníková Veronika

20. SKB Tišnov - KP Brno 21.10.2017 09:45 12:58 (2:22 2:29 8:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 20

datum: 21.10.2017, 09:45:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Čechovičová Adéla

21. BK Žabiny Brno - BK Blansko 22.10.2017 14:00 53:26 (15:6 27:10 40:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 21

datum: 22.10.2017, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Olbort Jan

22. BK Žabiny Brno - BK Blansko 22.10.2017 16:00 57:24 (8:12 24:16 28:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 22

datum: 22.10.2017, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Olbort Jan

23. Jiskra Kyjov - TJ Sokol Lanžhot 21.10.2017 08:30 20:66 (8:23 10:34 16:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2017, 08:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Slavík Josef
Kotala Dominik

24. Jiskra Kyjov - TJ Sokol Lanžhot 21.10.2017 10:15 22:69 (7:13 9:35 12:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 24

datum: 21.10.2017, 10:15:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slavík Josef

4. kolo
25. OSK Olomouc - TJ Sokol Lanžhot 04.11.2017 10:00 82:69 (19:4 31:32 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Doležal Vratislav

26. OSK Olomouc - TJ Sokol Lanžhot 04.11.2017 11:30 71:53 (14:16 34:35 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 26

datum: 04.11.2017, 11:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Doležal Vratislav

27. BK Blansko - Jiskra Kyjov 04.11.2017 09:00 30:28 (10:8 16:10 4:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin
Adamcová Michaela

28. BK Blansko - Jiskra Kyjov 04.11.2017 10:30 42:19 (13:5 21:10 8:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 28

datum: 04.11.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Sekáč Martin
Adamcová Michaela

29. KP Brno - BK Žabiny Brno 04.11.2017 10:00 28:62 (14:25 18:39 23:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

30. KP Brno - BK Žabiny Brno 04.11.2017 12:00 26:56 (14:13 16:29 19:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 30

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

5. kolo
33. SKB Tišnov - OSK Olomouc 18.11.2017 10:00 19:105 (10:24 12:63 16:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 33

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Adamcová Michaela

34. SKB Tišnov - OSK Olomouc 18.11.2017 11:45 24:76 (14:13 14:39 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 34

datum: 18.11.2017, 11:45:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Pololáníková Veronika

37. Jiskra Kyjov - KP Brno 18.11.2017 10:00 35:57 (9:15 17:28 25:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 37

datum: 18.11.2017, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Čada Filip

38. Jiskra Kyjov - KP Brno 18.11.2017 12:00 42:50 (11:12 21:27 37:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 38

datum: 18.11.2017, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Dokoupil Tomáš

39. TJ Sokol Lanžhot - BK Blansko 18.11.2017 09:00 51:28 (9:13 10:2 6:11 26:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 39

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

40. TJ Sokol Lanžhot - BK Blansko 18.11.2017 10:45 79:30 (24:8 18:9 21:6 16:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2017, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

6. kolo
41. OSK Olomouc - BK Blansko 02.12.2017 12:30 62:40 (4:10 26:16 34:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 41

datum: 02.12.2017, 12:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Trmač Vladislav

42. OSK Olomouc - BK Blansko 02.12.2017 14:00 53:48 (16:6 20:24 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 42

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Trmač Vladislav
Zatloukal Ondřej

43. KP Brno - TJ Sokol Lanžhot 02.12.2017 09:30 39:44 (14:9 17:26 23:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 43

datum: 02.12.2017, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Čechovičová Adéla

44. KP Brno - TJ Sokol Lanžhot 02.12.2017 11:30 48:28 (19:4 29:15 40:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 44

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Čechovičová Adéla

47. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 02.12.2017 09:00 6:95 (0:30 2:45 6:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 47

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Hofman Radim
Adamcová Michaela

48. SKB Tišnov - BK Žabiny Brno 02.12.2017 10:45 12:77 (4:17 4:43 8:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 48

datum: 02.12.2017, 10:45:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Hofman Radim
Humpolíková Gabriela

7. kolo
49. BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 16.12.2017 09:00 78:37 (15:12 37:19 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 49

datum: 16.12.2017, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim
Marek Vojtěch

50. BK Žabiny Brno - OSK Olomouc 16.12.2017 11:00 48:37 (14:6 24:17 31:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 50

datum: 16.12.2017, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hofman Radim
Marek Vojtěch

51. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 17.12.2017 11:00 68:15 (20:4 32:9 58:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 51

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

52. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 17.12.2017 13:00 72:16 (19:4 29:10 47:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 52

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Mikulec Ivo

55. BK Blansko - KP Brno 16.12.2017 09:00 29:41 (14:21 7:10 8:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 55

datum: 16.12.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

56. BK Blansko - KP Brno 16.12.2017 10:30 26:37 (6:10 8:23 12:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 56

datum: 16.12.2017, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

8. kolo
57. OSK Olomouc - KP Brno 13.01.2018 09:00 50:70 (10:19 23:31 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 57

datum: 13.01.2018, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Siegfried Jiří

58. OSK Olomouc - KP Brno 13.01.2018 11:00 42:67 (10:20 17:38 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 58

datum: 13.01.2018, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Zatloukal Ondřej

61. TJ Sokol Lanžhot - SKB Tišnov 13.01.2018 10:00 83:6 (19:4 18:0 28:2 18:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 61

datum: 13.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

62. TJ Sokol Lanžhot - SKB Tišnov 13.01.2018 11:45 84:21 (20:4 22:12 12:5 30:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 62

datum: 13.01.2018, 11:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

63. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 13.01.2018 10:00 24:60 (0:14 9:27 19:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 63

datum: 13.01.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Račanský Martin

64. Jiskra Kyjov - BK Žabiny Brno 13.01.2018 12:00 18:50 (3:12 11:23 15:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 64

datum: 13.01.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Račanský Martin
Dokoupil Tomáš

9. kolo
65. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 27.01.2018 11:00 68:35 (15:8 35:19 53:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 65

datum: 27.01.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Čada Filip

66. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 27.01.2018 13:00 57:43 (9:8 20:23 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 66

datum: 27.01.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Čada Filip

67. BK Žabiny Brno - TJ Sokol Lanžhot 18.02.2018 09:00 59:22 (11:10 32:14 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 67

datum: 18.02.2018, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Hynková Klára

68. BK Žabiny Brno - TJ Sokol Lanžhot 18.02.2018 11:00 59:31 (28:6 34:14 53:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 68

datum: 18.02.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hynková Klára
Račanský Martin

69. BK Blansko - SKB Tišnov 27.01.2018 09:00 54:34 (24:17 10:7 20:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 69

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

70. BK Blansko - SKB Tišnov 27.01.2018 10:30 43:22 (22:8 13:4 8:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 70

datum: 27.01.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

10. kolo
75. KP Brno - SKB Tišnov 24.02.2018 08:30 58:14 (16:5 30:7 39:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 75

datum: 24.02.2018, 08:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Adamcová Michaela

76. KP Brno - SKB Tišnov 24.02.2018 10:00 52:24 (11:6 27:14 36:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 76

datum: 24.02.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Sekáč Martin
Adamcová Michaela

77. BK Blansko - BK Žabiny Brno 24.02.2018 09:00 14:81 (6:40 0:28 8:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 77

datum: 24.02.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Reichl Petr
Dospíšil Josef

78. BK Blansko - BK Žabiny Brno 24.02.2018 10:30 20:68 (2:38 8:14 10:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 78

datum: 24.02.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Reichl Petr

79. TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 24.02.2018 09:00 59:27 (22:4 16:8 14:1 7:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 79

datum: 24.02.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

80. TJ Sokol Lanžhot - Jiskra Kyjov 24.02.2018 10:45 64:23 (20:4 11:8 18:4 15:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 80

datum: 24.02.2018, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

11. kolo
81. TJ Sokol Lanžhot - OSK Olomouc 25.02.2018 09:00 44:65 (12:21 10:14 14:18 8:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 81

datum: 25.02.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

82. TJ Sokol Lanžhot - OSK Olomouc 25.02.2018 10:45 46:79 (10:19 8:20 14:17 14:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 82

datum: 25.02.2018, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

83. Jiskra Kyjov - BK Blansko 25.02.2018 13:00 32:39 (0:16 14:25 18:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 83

datum: 25.02.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Čada Filip

84. Jiskra Kyjov - BK Blansko 25.02.2018 14:45 26:34 (7:4 10:14 21:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 84

datum: 25.02.2018, 14:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Čada Filip
Dokoupil Tomáš

85. BK Žabiny Brno - KP Brno 26.02.2018 14:30 65:25 (22:8 30:14 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 85

datum: 26.02.2018, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

86. BK Žabiny Brno - KP Brno 26.02.2018 16:15 72:30 (14:5 24:16 58:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 86

datum: 26.02.2018, 16:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Sehnal Jiří

12. kolo
89. OSK Olomouc - SKB Tišnov 18.03.2018 10:00 83:32 (20:12 33:20 58:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 89

datum: 18.03.2018, 10:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Zachar Dominik

90. OSK Olomouc - SKB Tišnov 18.03.2018 12:00 99:39 (27:5 41:19 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 90

datum: 18.03.2018, 12:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zachar Dominik
Latík Zdeněk

93. KP Brno - Jiskra Kyjov 11.03.2018 10:00 68:16 (21:1 39:6 54:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 93

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Adamcová Michaela

94. KP Brno - Jiskra Kyjov 11.03.2018 12:00 65:14 (14:5 34:9 48:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 94

datum: 11.03.2018, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Adamcová Michaela

95. BK Blansko - TJ Sokol Lanžhot 08.04.2018 09:00 32:28 (9:3 15:13 8:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 95

datum: 08.04.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

96. BK Blansko - TJ Sokol Lanžhot 08.04.2018 10:30 41:49 (9:5 21:30 11:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 96

datum: 08.04.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

13. kolo
97. BK Blansko - OSK Olomouc 24.03.2018 09:00 32:59 (6:14 9:17 17:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 97

datum: 24.03.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

98. BK Blansko - OSK Olomouc 24.03.2018 10:30 40:53 (10:11 8:13 22:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 98

datum: 24.03.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala ČKD, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

99. TJ Sokol Lanžhot - KP Brno 24.03.2018 09:00 29:53 (3:8 7:10 13:16 6:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 99

datum: 24.03.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Čada Filip

100. TJ Sokol Lanžhot - KP Brno 24.03.2018 10:45 42:58 (8:25 16:14 11:14 7:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 100

datum: 24.03.2018, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Lanžhot

rozhodčí:
Čada Filip
Šebesta Zdeněk

103. BK Žabiny Brno - SKB Tišnov 24.03.2018 08:00 74:10 (17:6 40:8 48:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 103

datum: 24.03.2018, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

104. BK Žabiny Brno - SKB Tišnov 24.03.2018 10:00 98:20 (22:2 52:4 76:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 104

datum: 24.03.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Olbort Jan

14. kolo
105. OSK Olomouc - BK Žabiny Brno 07.04.2018 10:00 45:75 (9:20 23:30 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 105

datum: 07.04.2018, 10:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Krejčí Kristýna
Procházka Martin

106. OSK Olomouc - BK Žabiny Brno 07.04.2018 11:30 33:73 (5:29 13:43 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 106

datum: 07.04.2018, 11:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Procházka Martin
Krejčí Kristýna

107. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 07.04.2018 09:00 34:48 (8:21 16:33 24:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 107

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Humpolíková Gabriela

108. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 07.04.2018 10:30 41:65 (14:13 26:33 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 108

datum: 07.04.2018, 10:30:00

místo: SH ZŠ Smíškova Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Čechovičová Adéla

111. KP Brno - BK Blansko 07.04.2018 08:30 (80:24) (19:6 47:8 68:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 111

datum: 07.04.2018, 08:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Bilíček Aleš
Dospíšil Josef

112. KP Brno - BK Blansko 07.04.2018 10:00 (76:37) (12:12 31:18 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U11+U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 112

datum: 07.04.2018, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Bilíček Aleš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC