image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina D


tabulka
1. SK Bruntál 14 11 3 968:647 25
2. SBŠ Ostrava B 14 11 3 762:583 25
3. BK Panter Javorník 14 9 5 806:742 23
4. STRABAG Zlín 14 9 5 789:888 23
5. BK Frýdek-Místek 14 8 6 810:768 22
6. TJ Lokomotiva Krnov 14 4 10 761:782 18
7. Basket Ostrava 14 3 11 770:945 17
8. BK Příbor 14 1 13 619:930 15
1. kolo
1. SK Bruntál - BK Příbor 03.10.2017 18:30 67:39 (25:8 40:17 57:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2017, 18:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Janovský Martin

2. Basket Ostrava - BK Frýdek-Místek 07.10.2017 18:30 69:70 (11:20 34:41 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2017, 18:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

3. STRABAG Zlín - SBŠ Ostrava B 31.10.2017 18:50 51:49 (19:13 29:33 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 3

datum: 31.10.2017, 18:50:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

17617. Panter Javorník - Lokomotiva Krnov 01.05.2018 16:00 63:48 (13:14 30:25 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17617

datum: 01.05.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

2. kolo
4. BK Frýdek-Místek - STRABAG Zlín 21.10.2017 10:00 66:58 (21:17 36:25 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 4

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

5. BK Příbor - Basket Ostrava 22.10.2017 10:00 50:65 (12:17 22:35 37:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 5

datum: 22.10.2017, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

6. Lokomotiva Krnov - SK Bruntál 22.10.2017 14:00 67:51 (12:22 31:36 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 6

datum: 22.10.2017, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Krejčí Kristýna

17618. SBŠ Ostrava B - Panter Javorník 13.05.2018 13:00 54:41 (12:11 30:17 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17618

datum: 13.05.2018, 13:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

3. kolo
7. Basket Ostrava - Lokomotiva Krnov 12.10.2017 17:20 68:54 (20:8 31:22 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 7

datum: 12.10.2017, 17:20:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej
Pospíšil Zdeněk

8. STRABAG Zlín - BK Příbor 05.11.2017 10:00 70:57 (22:10 47:23 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 8

datum: 05.11.2017, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Bešina Marek
Krejčí Kristýna

9. SBŠ Ostrava B - BK Frýdek-Místek 08.11.2017 18:20 72:36 (20:9 35:18 55:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 9

datum: 08.11.2017, 18:20:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jurda Aleš
Pilch Marek

17619. Panter Javorník - SK Bruntál 07.01.2018 12:30 57:49 (17:12 28:23 39:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17619

datum: 07.01.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Opletal Petr
Smelty Jiří

4. kolo
10. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 18.11.2017 16:00 28:65 (4:13 10:31 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 10

datum: 18.11.2017, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Panák Daniel
Kavka Radim

11. Lokomotiva Krnov - STRABAG Zlín 19.11.2017 14:00 52:64 (11:12 27:30 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 11

datum: 19.11.2017, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kremser Jakub
Klapetek René

12. Basket Ostrava - SK Bruntál 16.11.2017 17:30 58:67 (11:25 30:38 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 12

datum: 16.11.2017, 17:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam
Šuláková Pavlína

17620. BK Frýdek-Místek - Panter Javorník 20.05.2018 10:30 55:59 (12:17 27:32 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17620

datum: 20.05.2018, 10:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

5. kolo
13. STRABAG Zlín - SK Bruntál 18.04.2018 17:30 31:117 (10:40 24:57 29:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 13

datum: 18.04.2018, 17:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Nedbálek Petr

14. SBŠ Ostrava B - Lokomotiva Krnov 02.12.2017 09:00 42:38 (7:5 24:20 34:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 14

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nováková Bára
Bešina Štefan

15. BK Frýdek-Místek - BK Příbor 02.12.2017 10:00 79:35 (22:8 41:21 61:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15

datum: 02.12.2017, 10:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

17621. Panter Javorník - Basket Ostrava 11.05.2018 18:30 74:51 (15:11 31:25 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17621

datum: 11.05.2018, 18:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Nevřela Tomáš

6. kolo
16. Lokomotiva Krnov - BK Frýdek-Místek 18.04.2018 16:00 56:67 (12:18 30:34 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 16

datum: 18.04.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

17. SK Bruntál - SBŠ Ostrava B 21.04.2018 11:00 57:46 (20:10 30:26 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17

datum: 21.04.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

18. Basket Ostrava - STRABAG Zlín 16.12.2017 17:00 63:79 (16:17 34:41 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 18

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch
Šuláková Pavlína

17622. Panter Javorník - BK Příbor 04.02.2018 12:00 63:56 (20:23 36:38 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17622

datum: 04.02.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Fanta Jiří
Vildová Linda

7. kolo
19. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 14.01.2018 10:00 60:34 (12:6 32:18 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 19

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

20. BK Frýdek-Místek - SK Bruntál 04.02.2018 12:30 57:46 (3:12 19:23 30:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 20

datum: 04.02.2018, 12:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

21. BK Příbor - Lokomotiva Krnov 13.01.2018 13:30 43:49 (13:15 22:29 34:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 21

datum: 13.01.2018, 13:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Panák Daniel

17623. STRABAG Zlín - Panter Javorník 14.01.2018 13:15 65:55 (16:16 31:29 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17623

datum: 14.01.2018, 13:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

8. kolo
22. BK Příbor - SK Bruntál 19.01.2018 18:00 26:52 (9:23 13:31 19:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 22

datum: 19.01.2018, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

23. BK Frýdek-Místek - Basket Ostrava 26.01.2018 17:45 60:45 (12:7 28:18 41:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 23

datum: 26.01.2018, 17:45:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

24. SBŠ Ostrava B - STRABAG Zlín 25.02.2018 09:00 56:36 (11:9 17:19 36:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 24

datum: 25.02.2018, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Tichov Michael

17624. Lokomotiva Krnov - Panter Javorník 28.01.2018 13:00 53:54 (8:25 20:38 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17624

datum: 28.01.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Šuláková Pavlína

9. kolo
25. STRABAG Zlín - BK Frýdek-Místek 10.02.2018 15:30 52:47 (18:12 34:26 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 25

datum: 10.02.2018, 15:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Slezák Filip
Nedbálek Petr

26. Basket Ostrava - BK Příbor 11.02.2018 11:30 66:58 (9:10 28:25 44:43 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 26

datum: 11.02.2018, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Ščurek Vojtěch

27. SK Bruntál - Lokomotiva Krnov 11.02.2018 17:00 58:38 (28:5 36:15 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 27

datum: 11.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Krejčí Kristýna

17625. Panter Javorník - SBŠ Ostrava B 13.05.2018 15:00 35:46 (12:8 19:27 24:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17625

datum: 13.05.2018, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jurda Aleš
Posker Jan

10. kolo
28. Lokomotiva Krnov - Basket Ostrava 25.02.2018 12:00 74:40 (24:11 46:21 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 28

datum: 25.02.2018, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Ščurek Vojtěch

29. BK Příbor - STRABAG Zlín 25.02.2018 13:00 43:69 (8:18 17:35 23:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 29

datum: 25.02.2018, 13:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Nováková Bára

30. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava B 24.02.2018 15:00 48:56 (12:4 28:19 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 30

datum: 24.02.2018, 15:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Suder Lubor

17626. SK Bruntál - Panter Javorník 18.05.2018 18:30 78:49 (18:14 35:24 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17626

datum: 18.05.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Janovský Martin

11. kolo
31. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 27.04.2018 19:00 69:27 (26:11 39:19 58:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 31

datum: 27.04.2018, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie
Konečná Pavlína

32. STRABAG Zlín - Lokomotiva Krnov 10.03.2018 09:30 74:67 (20:11 37:25 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 32

datum: 10.03.2018, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

33. SK Bruntál - Basket Ostrava 25.04.2018 18:00 110:55 (34:9 57:27 82:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 33

datum: 25.04.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

17627. Panter Javorník - BK Frýdek-Místek 11.03.2018 13:00 35:61 (10:14 20:25 26:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17627

datum: 11.03.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

12. kolo
34. SK Bruntál - STRABAG Zlín 18.03.2018 12:00 85:38 (24:4 43:11 65:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 34

datum: 18.03.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Krejčí Kristýna

35. Lokomotiva Krnov - SBŠ Ostrava B 25.03.2018 09:00 46:54 (15:12 28:27 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 35

datum: 25.03.2018, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Ščurek Vojtěch

36. BK Příbor - BK Frýdek-Místek 25.03.2018 11:30 65:64 (18:16 28:23 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 36

datum: 25.03.2018, 11:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Bešina Štefan
Veselý Ondřej

17628. Basket Ostrava - Panter Javorník 25.03.2018 15:00 48:70 (14:15 31:30 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17628

datum: 25.03.2018, 15:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Rusz Ondřej

13. kolo
37. BK Frýdek-Místek - Lokomotiva Krnov 17.12.2017 09:30 60:50 (14:10 26:24 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 37

datum: 17.12.2017, 09:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

38. SBŠ Ostrava B - SK Bruntál 21.04.2018 13:00 46:61 (13:24 22:40 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 38

datum: 21.04.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

39. STRABAG Zlín - Basket Ostrava 15.04.2018 13:00 72:63 (17:14 31:37 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 39

datum: 15.04.2018, 13:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Kotala Dominik

17629. BK Příbor - Panter Javorník 15.04.2018 11:00 48:83 (17:23 26:39 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17629

datum: 15.04.2018, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holeš Daniel
Karabínová Natálie

14. kolo
40. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 23.04.2018 18:15 45:47 (2:14 16:27 28:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 40

datum: 23.04.2018, 18:15:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Nevřela Tomáš

41. SK Bruntál - BK Frýdek-Místek 13.05.2018 13:00 70:40 (11:11 27:24 46:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 41

datum: 13.05.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Klapetek René

42. Lokomotiva Krnov - BK Příbor 29.04.2018 10:00 69:44 (14:12 28:28 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 42

datum: 29.04.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kremser Jakub

17630. Panter Javorník - STRABAG Zlín 01.05.2018 13:00 68:30 (19:10 35:12 49:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadetky U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17630

datum: 01.05.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.