image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina A


tabulka
1. TJ Slovan Varnsdorf 12 11 1 1183:691 23
2. BK Baník Most (MS) 12 9 3 945:721 21
3. BK Kondoři Liberec B 12 8 4 916:769 20
4. BA 2006´Roudnice n. L. B 12 6 6 880:786 18
5. BK Teplice 12 4 8 768:859 16
6. Válečníci Děčín 12 4 8 786:881 16
7. TJ AŠ Mladá Boleslav 12 0 12 523:1294 12
1. kolo
17226. Válečníci Děčín - BA 2006´Roudnice n. L. B 07.10.2017 17:30 73:71 (17:14 31:35 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17226

datum: 07.10.2017, 17:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Grobarčíková Michaela

17227. AŠ Mladá Boleslav - BK Teplice 07.10.2017 14:00 46:97 (19:19 30:42 42:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
1. kolo, zápas č. 17227

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Marečková Eliška

2. kolo
17229. Slovan Varnsdorf - BA 2006´Roudnice n. L. B 08.10.2017 10:00 86:67 (23:13 44:27 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17229

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Hošek Václav

17231. Baník Most (MS) - BK Teplice 08.10.2017 15:00 61:53 (13:10 31:21 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
2. kolo, zápas č. 17231

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Krob Vlastimil
Tesař Michal

3. kolo
17233. BA 2006´Roudnice n. L. B - AŠ Mladá Boleslav 21.10.2017 10:00 122:26 (25:12 59:20 93:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 17233

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

17235. Kondoři Liberec B - Slovan Varnsdorf 21.10.2017 17:00 59:103 (16:24 31:47 44:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
3. kolo, zápas č. 17235

datum: 21.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jarolímek Otto
Kout Jan

4. kolo
17236. BA 2006´Roudnice n. L. B - Baník Most (MS) 17.10.2017 18:00 60:62 (14:14 23:27 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 17236

datum: 17.10.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Doksanský Milan

17238. Kondoři Liberec B - Válečníci Děčín 22.10.2017 15:00 95:72 (30:10 49:33 71:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
4. kolo, zápas č. 17238

datum: 22.10.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kout Jan
Grobarčíková Michaela

5. kolo
17239. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 04.11.2017 12:00 54:94 (22:31 38:61 48:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 17239

datum: 04.11.2017, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Lipenský Dominik

17241. Baník Most (MS) - Kondoři Liberec B 04.11.2017 15:00 102:46 (30:10 52:24 78:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 17241

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Kroček Jiří

17242. BK Teplice - BA 2006´Roudnice n. L. B 04.11.2017 17:00 68:77 (10:21 32:41 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
5. kolo, zápas č. 17242

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Tesař Michal
Asztalos Ondřej

6. kolo
17243. AŠ Mladá Boleslav - Kondoři Liberec B 05.11.2017 09:00 52:84 (13:24 27:46 42:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
6. kolo, zápas č. 17243

datum: 05.11.2017, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Zachara Jakub
Tejček Tomáš

7. kolo
17248. Válečníci Děčín - AŠ Mladá Boleslav 18.11.2017 18:00 106:37 (31:10 52:16 83:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 17248

datum: 18.11.2017, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Machková Romana

17249. Slovan Varnsdorf - Baník Most (MS) 17.11.2017 16:30 71:64 (17:10 40:30 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
7. kolo, zápas č. 17249

datum: 17.11.2017, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav
Boček Martin

8. kolo
17251. Kondoři Liberec B - BK Teplice 19.11.2017 14:00 77:63 (15:9 29:34 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 17251

datum: 19.11.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Boček Martin
Tesař Michal

17252. Válečníci Děčín - Baník Most (MS) 19.11.2017 09:00 64:42 (3:13 25:23 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 17252

datum: 19.11.2017, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Josefus Ondřej

17253. Slovan Varnsdorf - AŠ Mladá Boleslav 19.11.2017 12:15 161:44 (33:16 78:27 120:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
8. kolo, zápas č. 17253

datum: 19.11.2017, 12:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Hošek Václav

9. kolo
17254. AŠ Mladá Boleslav - Baník Most (MS) 02.12.2017 10:30 34:105 (6:30 13:57 25:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 17254

datum: 02.12.2017, 10:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Dub Michal
Tejček Tomáš

17255. BK Teplice - Válečníci Děčín 02.12.2017 17:00 70:59 (18:18 42:28 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
9. kolo, zápas č. 17255

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Šlaj Jiří

10. kolo
17258. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 03.12.2017 10:00 62:84 (19:24 34:49 46:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 17258

datum: 03.12.2017, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Výborný Rudolf
Šlaj Jiří

17260. BA 2006´Roudnice n. L. B - Kondoři Liberec B 03.12.2017 11:00 67:53 (15:17 37:29 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
10. kolo, zápas č. 17260

datum: 03.12.2017, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Kout Jan

11. kolo
17261. BA 2006´Roudnice n. L. B - Slovan Varnsdorf 16.12.2017 17:30 49:100 (7:25 22:49 31:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 17261

datum: 16.12.2017, 17:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Ftáčková Lucie
Kroček Jiří

17263. BK Teplice - Baník Most (MS) 14.12.2017 19:30 45:73 (10:20 22:42 34:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
11. kolo, zápas č. 17263

datum: 14.12.2017, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Eisner Petr
Hendrych Jan

12. kolo
17265. BA 2006´Roudnice n. L. B - Válečníci Děčín 17.12.2017 13:00 84:51 (15:17 30:26 64:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 17265

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Keslerová Barbora

17266. BK Teplice - AŠ Mladá Boleslav 17.12.2017 09:30 85:53 (21:9 37:24 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
12. kolo, zápas č. 17266

datum: 17.12.2017, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Kesler Vladimír

13. kolo
17268. Baník Most (MS) - BA 2006´Roudnice n. L. B 09.01.2018 18:00 108:78 (25:15 57:34 83:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 17268

datum: 09.01.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Kesler Vladimír

17270. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec B 13.01.2018 17:00 48:75 (19:22 25:34 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
13. kolo, zápas č. 17270

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Kroupa Radek

14. kolo
17272. AŠ Mladá Boleslav - BA 2006´Roudnice n. L. B 14.01.2018 09:00 46:73 (8:20 18:38 30:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 17272

datum: 14.01.2018, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Benda Tomáš
Laš Luděk

17274. Slovan Varnsdorf - Kondoři Liberec B 14.01.2018 10:00 67:57 (20:13 41:25 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
14. kolo, zápas č. 17274

datum: 14.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Hošek Václav

15. kolo
17275. Kondoři Liberec B - AŠ Mladá Boleslav 27.01.2018 16:30 138:38 (38:15 89:22 112:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
15. kolo, zápas č. 17275

datum: 27.01.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Martinovská Michaela

16. kolo
17278. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 28.01.2018 10:00 114:58 (33:12 63:25 89:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 17278

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Grobarčíková Michaela
Kout Jan

17280. Kondoři Liberec B - Baník Most (MS) 28.01.2018 10:00 92:68 (23:10 45:23 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 17280

datum: 28.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Martinovská Michaela

17281. BA 2006´Roudnice n. L. B - BK Teplice 28.01.2018 10:30 83:52 (21:11 39:26 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
16. kolo, zápas č. 17281

datum: 28.01.2018, 10:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael
Tesař Michal

17. kolo
17283. BK Teplice - Kondoři Liberec B 10.02.2018 10:30 40:79 (3:20 22:33 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17283

datum: 10.02.2018, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan
Tesař Michal

17284. Baník Most (MS) - Válečníci Děčín 09.02.2018 18:00 77:52 (28:8 44:24 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17284

datum: 09.02.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Linka Michael
Tesař Michal

17285. AŠ Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf 10.02.2018 16:30 31:126 (7:34 15:69 25:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
17. kolo, zápas č. 17285

datum: 10.02.2018, 16:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Laš Luděk
Zachara Jakub

18. kolo
17288. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín 24.02.2018 18:00 56:93 (13:17 28:40 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 17288

datum: 24.02.2018, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Dub Michal

17289. Baník Most (MS) - Slovan Varnsdorf 11.02.2018 12:00 79:66 (23:19 36:31 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
18. kolo, zápas č. 17289

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří
Tesař Michal

19. kolo
17290. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 24.02.2018 17:00 111:67 (24:21 49:31 85:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 17290

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan
Šikner Roman

17292. Kondoři Liberec B - BA 2006´Roudnice n. L. B 25.02.2018 12:30 61:49 (17:15 34:20 41:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
19. kolo, zápas č. 17292

datum: 25.02.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Martinovská Michaela

20. kolo
17293. Baník Most (MS) - AŠ Mladá Boleslav 25.02.2018 11:00 104:60 (28:20 57:31 81:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 17293

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Linka Michael
Tesař Michal

17294. Válečníci Děčín - BK Teplice 19.01.2018 19:30 56:66 (12:15 34:30 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina A
20. kolo, zápas č. 17294

datum: 19.01.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan
Josefus Ondřej

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.