image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina D


tabulka
1. TJ Spartak DDM Uherský Brod 28 26 2 2695:1309 54
2. SK Žabovřesky 28 24 4 2811:1173 52
3. TJ Slavia Kroměříž 28 18 10 2292:1799 46
4. BBK Blansko 28 16 12 1687:1712 44
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28 9 19 2028:2304 37
6. TJ Lokomotiva Břeclav 28 9 19 1276:2215 37
7. BK Žďár nad Sázavou B 28 7 21 1358:2234 35
8. BBK DS Brno 28 3 25 1130:2531 31
1. kolo
17113. Žďár n. S. B - BBK DS Brno 23.09.2017 15:00 88:50 (16:13 42:33 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17113

datum: 23.09.2017, 15:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Janík Karel

17114. Žďár n. S. B - BBK DS Brno 23.09.2017 17:00 73:71 (12:20 31:37 52:49 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17114

datum: 23.09.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel
Kučírek Pavel

17115. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 23.09.2017 15:30 34:90 (4:25 11:51 20:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17115

datum: 23.09.2017, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan
Račanský Martin

17116. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 23.09.2017 17:30 52:85 (16:13 33:30 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17116

datum: 23.09.2017, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan
Račanský Martin

17117. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BBK Blansko 23.09.2017 10:00 78:67 (17:5 43:16 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17117

datum: 23.09.2017, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Fikarová Žaneta
Dubnová Lucie

17118. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BBK Blansko 23.09.2017 12:00 60:88 (9:24 26:46 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17118

datum: 23.09.2017, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Dubnová Lucie
Fikarová Žaneta

17119. Sp. DDM Uh. Brod - Loko Břeclav 23.09.2017 15:30 118:38 (26:10 65:21 91:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17119

datum: 23.09.2017, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Dokoupil Tomáš
Urbánek Štěpán

17120. Sp. DDM Uh. Brod - Loko Břeclav 23.09.2017 17:15 108:28 (28:6 61:14 86:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 17120

datum: 23.09.2017, 17:15:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Dokoupil Tomáš

2. kolo
17121. Žďár n. S. B - Loko Břeclav 08.10.2017 15:00 40:50 (6:11 12:17 27:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17121

datum: 08.10.2017, 15:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Plánka Jakub
Slámová Natálie

17122. Žďár n. S. B - Loko Břeclav 08.10.2017 17:00 46:48 (16:10 24:25 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17122

datum: 08.10.2017, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Plánka Jakub
Pololáníková Veronika

17123. Sp. DDM Uh. Brod - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017 14:00 94:39 (19:6 46:16 76:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17123

datum: 07.10.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

17124. Sp. DDM Uh. Brod - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.10.2017 15:45 117:67 (26:20 67:35 91:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17124

datum: 07.10.2017, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slezák Filip
Urbánek Štěpán

17125. BBK Blansko - Slavia Kroměříž 07.10.2017 09:00 59:50 (10:15 23:28 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17125

datum: 07.10.2017, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chaloupka Libor

17126. BBK Blansko - Slavia Kroměříž 07.10.2017 10:45 73:70 (21:18 41:39 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17126

datum: 07.10.2017, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Sehnal Jiří

17127. SK Žabovřesky - BBK DS Brno 07.10.2017 09:30 108:20 (29:6 56:11 80:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17127

datum: 07.10.2017, 09:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Křápek Petr

17128. SK Žabovřesky - BBK DS Brno 07.10.2017 13:30 100:27 (32:3 52:9 84:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 17128

datum: 07.10.2017, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Křápek Petr

3. kolo
17129. Sp. DDM Uh. Brod - Žďár n. S. B 21.10.2017 09:00 110:36 (29:4 62:11 84:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17129

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slezák Filip

17130. Sp. DDM Uh. Brod - Žďár n. S. B 21.10.2017 10:45 128:34 (32:8 71:12 98:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17130

datum: 21.10.2017, 10:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slezák Filip
Kraváček Břetislav

17131. BBK Blansko - Loko Břeclav 21.10.2017 09:00 61:53 (14:14 31:24 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17131

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Reichl Petr
Chaloupka Tomáš

17132. BBK Blansko - Loko Břeclav 21.10.2017 10:45 76:64 (21:18 42:41 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17132

datum: 21.10.2017, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Reichl Petr

17133. SK Žabovřesky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.10.2017 10:00 92:39 (18:10 43:21 64:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17133

datum: 21.10.2017, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Plánka Jakub
Janík Karel

17134. SK Žabovřesky - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.10.2017 14:00 88:33 (25:11 49:19 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17134

datum: 21.10.2017, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Horký Radim
Chaloupka Libor

17135. BBK DS Brno - Slavia Kroměříž 21.10.2017 12:30 (23:125) (12:38 19:57 21:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17135

datum: 21.10.2017, 12:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17136. BBK DS Brno - Slavia Kroměříž 21.10.2017 15:30 15:118 (2:39 3:74 7:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 17136

datum: 21.10.2017, 15:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

4. kolo
17137. Žďár n. S. B - Slavia Kroměříž 04.11.2017 09:00 60:88 (18:18 29:39 42:70 60:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17137

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Plánka Jakub
Krajcigr Jan

17138. Žďár n. S. B - Slavia Kroměříž 04.11.2017 11:00 45:105 (15:34 21:57 38:83 45:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17138

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Plánka Jakub
Krajcigr Jan

17139. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BBK DS Brno 04.11.2017 15:00 143:40 (33:14 63:24 95:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17139

datum: 04.11.2017, 15:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan
Duben Pavel

17140. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BBK DS Brno 04.11.2017 17:00 123:41 (27:13 61:21 90:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17140

datum: 04.11.2017, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Pavel
Krajcigr Jan

17141. Loko Břeclav - SK Žabovřesky 04.11.2017 16:00 26:110 (4:30 10:52 20:82 26:110)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17141

datum: 04.11.2017, 16:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Vybíral Michal
Šebesta Zdeněk

17142. Loko Břeclav - SK Žabovřesky 04.11.2017 18:00 26:112 (4:23 10:56 16:87 26:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17142

datum: 04.11.2017, 18:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Vybíral Michal

17143. Sp. DDM Uh. Brod - BBK Blansko 04.11.2017 14:00 90:30 (23:9 48:16 74:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17143

datum: 04.11.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Čada Filip

17144. Sp. DDM Uh. Brod - BBK Blansko 04.11.2017 15:45 101:46 (26:5 46:17 70:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 17144

datum: 04.11.2017, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Čada Filip
Slezák Filip

5. kolo
17145. BBK Blansko - Žďár n. S. B 18.11.2017 09:00 67:37 (16:12 40:15 52:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17145

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Horký Radim
Dospíšil Josef

17146. BBK Blansko - Žďár n. S. B 18.11.2017 11:00 64:26 (16:14 37:18 51:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17146

datum: 18.11.2017, 11:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Horký Radim

17147. SK Žabovřesky - Sp. DDM Uh. Brod 18.11.2017 09:00 55:65 (14:16 24:35 41:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17147

datum: 18.11.2017, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Račanský Martin

17148. SK Žabovřesky - Sp. DDM Uh. Brod 18.11.2017 13:00 89:68 (18:21 46:39 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17148

datum: 18.11.2017, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin
Bělouch Jiří

17149. BBK DS Brno - Loko Břeclav 19.11.2017 09:30 35:51 (6:14 13:30 24:34 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17149

datum: 19.11.2017, 09:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17150. BBK DS Brno - Loko Břeclav 19.11.2017 13:30 36:48 (10:10 22:24 34:36 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17150

datum: 19.11.2017, 13:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Sehnal Jiří

17151. Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18.11.2017 15:00 94:69 (19:16 47:33 75:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17151

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Bešina Štefan

17152. Slavia Kroměříž - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18.11.2017 17:00 89:64 (26:18 42:35 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 17152

datum: 18.11.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Bešina Štefan
Doležal Vratislav

6. kolo
17153. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Žďár n. S. B 02.12.2017 09:00 80:52 (17:14 34:28 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17153

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Chalupová Kateřina
Duben Tomáš

17154. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Žďár n. S. B 02.12.2017 11:00 92:58 (17:17 41:26 69:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17154

datum: 02.12.2017, 11:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Chalupová Kateřina

17155. Loko Břeclav - Slavia Kroměříž 02.12.2017 15:00 37:83 (8:22 14:53 29:66 37:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17155

datum: 02.12.2017, 15:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Čada Filip
Ratajský Roman

17156. Loko Břeclav - Slavia Kroměříž 02.12.2017 17:00 52:125 (11:34 21:65 36:107 52:125)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17156

datum: 02.12.2017, 17:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Čada Filip

17157. Sp. DDM Uh. Brod - BBK DS Brno 02.12.2017 14:00 111:25 (33:4 52:15 78:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17157

datum: 02.12.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Doležal Vratislav

17158. Sp. DDM Uh. Brod - BBK DS Brno 02.12.2017 15:45 105:34 (18:10 50:21 77:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17158

datum: 02.12.2017, 15:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

17159. BBK Blansko - SK Žabovřesky 02.12.2017 09:00 46:89 (13:27 19:48 34:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17159

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Spáčil Jan
Novotný Tomáš

17160. BBK Blansko - SK Žabovřesky 02.12.2017 10:45 41:89 (6:26 17:44 41:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 17160

datum: 02.12.2017, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Spáčil Jan

7. kolo
17161. SK Žabovřesky - Žďár n. S. B 11.03.2018 13:00 105:34 (18:6 52:12 78:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17161

datum: 11.03.2018, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal
Janík Karel

17162. SK Žabovřesky - Žďár n. S. B 11.03.2018 15:00 119:22 (33:2 58:11 85:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17162

datum: 11.03.2018, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Janík Karel
Kubeš Michal

17163. BBK DS Brno - BBK Blansko 16.12.2017 12:00 27:89 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17163

datum: 16.12.2017, 12:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Dospíšil Josef

17164. BBK DS Brno - BBK Blansko 16.12.2017 15:15 24:95 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17164

datum: 16.12.2017, 15:15:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Dospíšil Josef

17165. Slavia Kroměříž - Sp. DDM Uh. Brod 16.12.2017 15:00 53:84 (15:23 24:43 40:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17165

datum: 16.12.2017, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Kotala Dominik

17166. Slavia Kroměříž - Sp. DDM Uh. Brod 16.12.2017 17:00 69:98 (14:31 34:51 43:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17166

datum: 16.12.2017, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kotala Dominik
Slavík Josef

17167. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Břeclav 16.12.2017 13:00 106:59 (22:20 48:32 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17167

datum: 16.12.2017, 13:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan
Krajcigrová Adéla

17168. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Břeclav 16.12.2017 15:00 99:57 (22:12 43:32 74:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 17168

datum: 16.12.2017, 15:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan
Krajcigrová Adéla

8. kolo
17169. Loko Břeclav - Žďár n. S. B 13.01.2018 15:00 61:44 (12:2 31:10 49:30 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17169

datum: 13.01.2018, 15:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Čada Filip

17170. Loko Břeclav - Žďár n. S. B 13.01.2018 17:00 67:48 (20:6 32:22 54:30 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17170

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Čada Filip
Ratajský Roman

17171. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sp. DDM Uh. Brod 13.01.2018 11:00 61:108 (12:30 28:47 47:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17171

datum: 13.01.2018, 11:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan
Fikarová Žaneta

17172. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sp. DDM Uh. Brod 13.01.2018 13:00 52:109 (13:37 23:63 35:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17172

datum: 13.01.2018, 13:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Fikarová Žaneta
Krajcigr Jan

17173. Slavia Kroměříž - BBK Blansko 13.01.2018 14:00 81:59 (22:10 41:35 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17173

datum: 13.01.2018, 14:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Slavík Josef

17174. Slavia Kroměříž - BBK Blansko 13.01.2018 16:00 59:55 (17:8 29:33 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17174

datum: 13.01.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

17175. BBK DS Brno - SK Žabovřesky 13.01.2018 12:00 9:194 (2:39 83:6 7:131 9:194)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17175

datum: 13.01.2018, 12:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Kubeš Michal
Dospíšil Josef

17176. BBK DS Brno - SK Žabovřesky 13.01.2018 15:15 11:141 (3:38 5:71 7:111 11:141)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 17176

datum: 13.01.2018, 15:15:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Dospíšil Josef
Kubeš Michal

9. kolo
17177. BBK DS Brno - Žďár n. S. B 27.01.2018 12:00 67:38 (16:9 31:23 53:25 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17177

datum: 27.01.2018, 12:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Dospíšil Josef

17178. BBK DS Brno - Žďár n. S. B 27.01.2018 15:15 71:41 (11:11 31:15 53:30 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17178

datum: 27.01.2018, 15:15:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Jansa Martin
Dospíšil Josef

17179. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 26.01.2018 17:45 112:48 (32:16 59:18 81:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17179

datum: 26.01.2018, 17:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel
Křápek Petr

17180. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 26.01.2018 19:30 122:53 (39:10 66:24 89:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17180

datum: 26.01.2018, 19:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal
Křápek Petr

17181. BBK Blansko - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27.01.2018 09:00 72:65 (26:12 37:29 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17181

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Bráblík Jan

17182. BBK Blansko - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27.01.2018 11:00 70:63 (18:12 35:30 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17182

datum: 27.01.2018, 11:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Bráblík Jan
Novotný Tomáš

17183. Loko Břeclav - Sp. DDM Uh. Brod 27.01.2018 15:00 39:91 (6:29 20:44 31:66 39:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17183

datum: 27.01.2018, 15:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Ratajský Roman

17184. Loko Břeclav - Sp. DDM Uh. Brod 27.01.2018 17:00 28:90 (4:26 16:44 22:65 28:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 17184

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Juránek Zdeněk

10. kolo
17185. Žďár n. S. B - Sp. DDM Uh. Brod 11.02.2018 09:00 25:116 (0:29 6:55 16:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17185

datum: 11.02.2018, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Smolík Ondřej

17186. Žďár n. S. B - Sp. DDM Uh. Brod 11.02.2018 11:00 35:130 (9:30 12:65 25:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17186

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Götz Patrik

17187. Loko Břeclav - BBK Blansko 24.02.2018 15:00 26:66 (6:13 8:28 18:47 26:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17187

datum: 24.02.2018, 15:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Čada Filip

17188. Loko Břeclav - BBK Blansko 24.02.2018 17:00 24:66 (4:21 10:36 12:50 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17188

datum: 24.02.2018, 17:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Čada Filip
Ratajský Roman

17189. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Žabovřesky 24.02.2018 10:00 51:123 (13:42 27:71 40:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17189

datum: 24.02.2018, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Jan
Duben Tomáš

17190. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Žabovřesky 24.02.2018 12:00 61:109 (23:33 35:62 48:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17190

datum: 24.02.2018, 12:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Krajcigr Jan

17191. Slavia Kroměříž - BBK DS Brno 02.03.2018 18:15 90:33 (25:10 41:20 63:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17191

datum: 02.03.2018, 18:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Slavík Josef

17192. Slavia Kroměříž - BBK DS Brno 02.03.2018 19:45 76:48 (17:14 36:20 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 17192

datum: 02.03.2018, 19:45:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Sokolovský Ladislav

11. kolo
17193. Slavia Kroměříž - Žďár n. S. B 10.03.2018 13:00 99:42 (26:8 45:22 69:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17193

datum: 10.03.2018, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mikšík Milan
Slavík Josef

17194. Slavia Kroměříž - Žďár n. S. B 10.03.2018 15:00 109:39 (14:11 52:18 82:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17194

datum: 10.03.2018, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Mikšík Milan

17195. BBK DS Brno - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04.03.2018 15:15 67:69 (23:11 20:18 9:16 15:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17195

datum: 04.03.2018, 15:15:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

17196. BBK DS Brno - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 04.03.2018 16:45 83:60 (16:25 27:11 18:11 22:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17196

datum: 04.03.2018, 16:45:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

17197. SK Žabovřesky - Loko Břeclav 10.03.2018 09:00 120:25 (32:6 59:10 86:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17197

datum: 10.03.2018, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17198. SK Žabovřesky - Loko Břeclav 10.03.2018 11:00 108:24 (21:5 46:14 75:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17198

datum: 10.03.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Sehnal Jiří

17199. BBK Blansko - Sp. DDM Uh. Brod 10.03.2018 09:00 54:79 (7:25 22:39 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17199

datum: 10.03.2018, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Tomáš
Chaloupka Libor

17200. BBK Blansko - Sp. DDM Uh. Brod 10.03.2018 10:45 41:84 (10:24 12:42 31:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 17200

datum: 10.03.2018, 10:45:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Chaloupka Libor
Chaloupka Tomáš

12. kolo
17201. Žďár n. S. B - BBK Blansko 22.04.2018 10:30 42:40 (12:11 28:19 33:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17201

datum: 22.04.2018, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel
Slavíková Lenka

17202. Žďár n. S. B - BBK Blansko 22.04.2018 12:30 45:55 (11:14 20:26 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17202

datum: 22.04.2018, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel
Slavíková Lenka

17203. Sp. DDM Uh. Brod - SK Žabovřesky 24.03.2018 14:15 73:69 (22:20 34:42 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17203

datum: 24.03.2018, 14:15:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hudec Filip
Slavík Josef

17204. Sp. DDM Uh. Brod - SK Žabovřesky 24.03.2018 16:00 58:82 (17:17 29:39 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17204

datum: 24.03.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slavík Josef
Hudec Filip

17205. Loko Břeclav - BBK DS Brno 24.03.2018 15:00 68:41 (14:10 32:20 52:28 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17205

datum: 24.03.2018, 15:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Šebesta Zdeněk

17206. Loko Břeclav - BBK DS Brno 24.03.2018 17:00 65:47 (18:13 33:24 46:35 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17206

datum: 24.03.2018, 17:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Ratajský Roman

17207. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Slavia Kroměříž 24.03.2018 11:00 87:114 (25:27 47:75 63:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17207

datum: 24.03.2018, 11:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Krajcigr Miroslav
Duben Tomáš

17208. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Slavia Kroměříž 24.03.2018 13:00 85:128 (21:33 41:69 62:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 17208

datum: 24.03.2018, 13:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Duben Tomáš
Krajcigr Miroslav

13. kolo
17209. Žďár n. S. B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.04.2018 15:00 76:58 (22:20 48:30 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17209

datum: 07.04.2018, 15:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel
Smolík Ondřej

17210. Žďár n. S. B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.04.2018 16:45 79:63 (26:12 42:30 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17210

datum: 07.04.2018, 16:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel
Mazourek Petr

17211. Slavia Kroměříž - Loko Břeclav 07.04.2018 16:00 80:44 (21:11 38:24 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17211

datum: 07.04.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Račanský Martin
Slavík Josef

17212. Slavia Kroměříž - Loko Břeclav 07.04.2018 18:00 98:38 (19:13 43:21 73:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17212

datum: 07.04.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Račanský Martin

17213. BBK DS Brno - Sp. DDM Uh. Brod 08.04.2018 10:00 31:84 (16:18 23:47 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17213

datum: 08.04.2018, 10:00:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Křápek Petr

17214. BBK DS Brno - Sp. DDM Uh. Brod 08.04.2018 11:30 47:95 (15:27 50:31 71:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17214

datum: 08.04.2018, 11:30:00

místo: Hala míč. sportů Kampus, Brno

rozhodčí:
Křápek Petr
Sehnal Jiří

17215. SK Žabovřesky - BBK Blansko 07.04.2018 13:00 88:44 (18:11 45:22 69:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17215

datum: 07.04.2018, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Bělouch Jiří
Marek Vojtěch

17216. SK Žabovřesky - BBK Blansko 07.04.2018 15:00 91:30 (24:9 48:18 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 17216

datum: 07.04.2018, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Marek Vojtěch
Bělouch Jiří

14. kolo
17217. Žďár n. S. B - SK Žabovřesky 21.04.2018 10:30 75:69 (17:17 38:39 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17217

datum: 21.04.2018, 10:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bříza Jiří
Slámová Natálie

17218. Žďár n. S. B - SK Žabovřesky 21.04.2018 12:30 78:52 (23:13 39:25 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17218

datum: 21.04.2018, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bříza Jiří
Slámová Natálie

17219. BBK Blansko - BBK DS Brno 21.04.2018 09:00 70:51 (21:12 34:23 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17219

datum: 21.04.2018, 09:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Olbort Jan

17220. BBK Blansko - BBK DS Brno 21.04.2018 11:00 63:56 (14:13 25:24 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17220

datum: 21.04.2018, 11:00:00

místo: SH Blansko, Blansko

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Olbort Jan

17221. Sp. DDM Uh. Brod - Slavia Kroměříž 20.04.2018 17:45 91:60 (32:19 51:33 71:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17221

datum: 20.04.2018, 17:45:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Slezák Filip

17222. Sp. DDM Uh. Brod - Slavia Kroměříž 20.04.2018 19:30 90:42 (23:10 45:19 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17222

datum: 20.04.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Slezák Filip
Urbánek Štěpán

17223. Loko Břeclav - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.04.2018 11:00 74:73 (17:21 34:32 51:48 74:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17223

datum: 21.04.2018, 11:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Ratajský Roman
Šebesta Zdeněk

17224. Loko Břeclav - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.04.2018 13:00 56:88 (21:15 40:36 51:66 56:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 17224

datum: 21.04.2018, 13:00:00

místo: TJ Lokomotiva Břeclav, Břeclav

rozhodčí:
Šebesta Zdeněk
Ratajský Roman

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.