image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina D


tabulka
1. BK Synthesia Pardubice "B" 24 21 3 1660:941 45
2. Kanonýři Josefov 24 19 5 1356:1001 43
3. Sokol Nová Paka 24 17 7 1389:1146 41
4. TJ Sokol BK Chrudim 24 9 15 980:1118 33
5. Loko Trutnov 24 8 16 907:1187 32
6. SŠB Pardubice 24 6 18 900:1335 30
7. Sokol Vysoké Mýto 24 4 20 783:1247 28
1. kolo
15001. TJ Sokol BK Chrudim - Synthesia Pardubice "B" 16.09.2017 09:00 30:63 (3:22 10:41 20:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15001

datum: 16.09.2017, 09:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Dočkal Petr
Kmošek Jakub

15002. TJ Sokol BK Chrudim - Synthesia Pardubice "B" 16.09.2017 11:00 36:59 (10:19 18:34 24:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15002

datum: 16.09.2017, 11:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Dočkal Petr

15003. kanonýři Josefov - SŠB Pardubice 16.09.2017 14:00 84:44 (28:10 46:17 68:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15003

datum: 16.09.2017, 14:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Jiříček Petr
Mareš Štěpán

15004. kanonýři Josefov - SŠB Pardubice 16.09.2017 16:00 92:54 (15:9 36:26 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15004

datum: 16.09.2017, 16:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Jiříček Petr

15005. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 16.09.2017 09:00 53:31 (14:8 26:15 44:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15005

datum: 16.09.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Polda Tomáš
Kult Michal

15006. Sokol Nová Paka - Loko Trutnov 16.09.2017 11:00 82:38 (26:11 42:21 65:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
1. kolo, zápas č. 15006

datum: 16.09.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Kult Michal
Polda Tomáš

2. kolo
15011. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 01.10.2017 13:00 52:40 (13:10 23:21 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15011

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Týfa Ondřej
Chocholoušová Karla

15012. Loko Trutnov - Sokol Vysoké Mýto 01.10.2017 15:00 48:31 (15:10 23:11 33:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15012

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Týfa Ondřej

15013. SŠB Pardubice - Sokol Nová Paka 01.10.2017 09:00 42:61 (12:18 21:30 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15013

datum: 01.10.2017, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pačovský Jan
Bartoňová Pavlína

15014. SŠB Pardubice - Sokol Nová Paka 01.10.2017 11:00 55:80 (12:16 28:30 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15014

datum: 01.10.2017, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína
Pačovský Jan

15015. TJ Sokol BK Chrudim - kanonýři Josefov 30.09.2017 12:30 17:57 ((8:12 10:26 13:42))
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15015

datum: 30.09.2017, 12:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Bergerová Aneta
Večeřa Miroslav

15016. TJ Sokol BK Chrudim - kanonýři Josefov 30.09.2017 14:30 34:43 (10:6 17:16 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
2. kolo, zápas č. 15016

datum: 30.09.2017, 14:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Bergerová Aneta
Večeřa Miroslav

3. kolo
15017. kanonýři Josefov - Synthesia Pardubice "B" 26.10.2017 09:00 67:72 (21:11 35:26 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15017

datum: 26.10.2017, 09:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Nývltová Markéta

15018. kanonýři Josefov - Synthesia Pardubice "B" 26.10.2017 11:00 56:78 (25:18 36:34 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15018

datum: 26.10.2017, 11:00:00

místo: Sport.areál, O.Španiela 817, Jaroměř

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Plecháč Vojtěch

15019. Sokol Nová Paka - TJ Sokol BK Chrudim 14.10.2017 10:00 82:43 (18:9 44:15 67:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15019

datum: 14.10.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Novák Petr
Hlavová Adéla

15020. Sokol Nová Paka - TJ Sokol BK Chrudim 14.10.2017 12:00 69:37 (18:3 33:9 57:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15020

datum: 14.10.2017, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hlavová Adéla
Novák Petr

15021. Sokol Vysoké Mýto - SŠB Pardubice 15.10.2017 12:15 24:42 (14:14 18:23 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15021

datum: 15.10.2017, 12:15:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Krejsa Pavel
Krejsa Vojtěch

15022. Sokol Vysoké Mýto - SŠB Pardubice 15.10.2017 14:00 29:41 (16:12 20:17 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
3. kolo, zápas č. 15022

datum: 15.10.2017, 14:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch
Krejsa Pavel

4. kolo
15025. Synthesia Pardubice "B" - Loko Trutnov 28.10.2017 15:00 84:48 (26:21 46:30 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15025

datum: 28.10.2017, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Pačovský Jan

15026. Synthesia Pardubice "B" - Loko Trutnov 28.10.2017 16:30 62:27 (10:4 26:14 42:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15026

datum: 28.10.2017, 16:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David
Pačovský Jan

15029. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Vysoké Mýto 29.10.2017 12:00 26:31 (10:8 16:14 24:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15029

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Brandejs Tomáš
Pačovský Jan

15030. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Vysoké Mýto 29.10.2017 14:00 49:26 (12:8 26:12 36:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15030

datum: 29.10.2017, 14:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Pačovský Jan
Brandejs Tomáš

15031. kanonýři Josefov - Sokol Nová Paka 28.10.2017 14:00 54:39 (12:9 28:19 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15031

datum: 28.10.2017, 14:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Halíková Barbora
Kašpar Tomáš

15032. kanonýři Josefov - Sokol Nová Paka 28.10.2017 16:00 59:42 (13:13 34:22 47:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
4. kolo, zápas č. 15032

datum: 28.10.2017, 16:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Kašpar Tomáš
Halíková Barbora

5. kolo
15033. Sokol Nová Paka - Synthesia Pardubice "B" 11.11.2017 10:00 58:64 (12:17 30:29 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15033

datum: 11.11.2017, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Novák Petr
Jarolímek Otto

15034. Sokol Nová Paka - Synthesia Pardubice "B" 11.11.2017 12:00 53:46 (20:14 34:22 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15034

datum: 11.11.2017, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto
Novák Petr

15035. Sokol Vysoké Mýto - kanonýři Josefov 12.11.2017 09:00 36:50 (2:9 10:16 25:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15035

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Němec Karel
Poul Matěj

15036. Sokol Vysoké Mýto - kanonýři Josefov 12.11.2017 11:00 42:50 (4:15 19:20 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15036

datum: 12.11.2017, 11:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Poul Matěj
Němec Karel

15039. Loko Trutnov - SŠB Pardubice 11.11.2017 09:00 46:27 (13:10 26:16 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15039

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Pavel
Jiříček Petr

15040. Loko Trutnov - SŠB Pardubice 11.11.2017 11:00 40:45 (14:6 24:23 32:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
5. kolo, zápas č. 15040

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Jiříček Petr
Jiříček Pavel

6. kolo
15041. Synthesia Pardubice "B" - SŠB Pardubice 26.11.2017 12:15 68:25 (20:3 40:8 50:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15041

datum: 26.11.2017, 12:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš
Halíková Barbora

15042. Synthesia Pardubice "B" - SŠB Pardubice 26.11.2017 13:45 86:19 (19:3 39:9 71:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15042

datum: 26.11.2017, 13:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Halíková Barbora
Pokorný Tomáš

15043. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 25.11.2017 13:30 39:43 (2:12 13:24 21:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15043

datum: 25.11.2017, 13:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Němec Karel
Lang Martin

15044. TJ Sokol BK Chrudim - Loko Trutnov 25.11.2017 15:30 44:67 (3:18 17:29 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15044

datum: 25.11.2017, 15:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Lang Martin
Němec Karel

15047. Sokol Nová Paka - Sokol Vysoké Mýto 25.11.2017 13:00 78:45 (22:11 34:29 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15047

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Tejchman Martin
Polda Tomáš

15048. Sokol Nová Paka - Sokol Vysoké Mýto 25.11.2017 15:00 69:26 (18:10 39:14 50:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
6. kolo, zápas č. 15048

datum: 25.11.2017, 15:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Polda Tomáš
Tejchman Martin

7. kolo
15049. Sokol Vysoké Mýto - Synthesia Pardubice "B" 09.12.2017 09:00 46:62 (10:18 26:28 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15049

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Kašpar Vojtěch

15050. Sokol Vysoké Mýto - Synthesia Pardubice "B" 09.12.2017 11:00 42:63 (8:18 23:33 32:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15050

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Kašpar Vojtěch
Kmošek Jakub

15053. Loko Trutnov - kanonýři Josefov 09.12.2017 09:00 36:46 (9:11 19:19 28:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15053

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Týfa Ondřej
Doubková Tereza

15054. Loko Trutnov - kanonýři Josefov 09.12.2017 11:00 33:39 (6:13 8:25 20:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15054

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza
Týfa Ondřej

15055. SŠB Pardubice - TJ Sokol BK Chrudim 10.12.2017 13:00 33:44 (10:11 16:17 27:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15055

datum: 10.12.2017, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan
Schmidt David

15056. SŠB Pardubice - TJ Sokol BK Chrudim 10.12.2017 15:00 31:42 (6:13 15:17 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
7. kolo, zápas č. 15056

datum: 10.12.2017, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David
Kvoch Jan

8. kolo
15057. Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol BK Chrudim 06.01.2018 13:00 61:31 (14:8 40:14 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15057

datum: 06.01.2018, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Holubová Anežka

15058. Synthesia Pardubice "B" - TJ Sokol BK Chrudim 06.01.2018 15:00 61:40 (7:13 32:19 49:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15058

datum: 06.01.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka
Nývltová Markéta

15059. SŠB Pardubice - kanonýři Josefov 06.01.2018 13:00 25:55 (2:22 11:26 19:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15059

datum: 06.01.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Eva
Kohout Marek

15060. SŠB Pardubice - kanonýři Josefov 06.01.2018 15:00 37:51 (4:21 14:28 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15060

datum: 06.01.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kohout Marek
Nývltová Eva

15061. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 06.01.2018 14:00 32:51 (9:15 16:32 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15061

datum: 06.01.2018, 14:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Týfa Ondřej
Mareš Štěpán

15062. Loko Trutnov - Sokol Nová Paka 06.01.2018 16:00 44:74 (7:20 17:35 38:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
8. kolo, zápas č. 15062

datum: 06.01.2018, 16:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Týfa Ondřej

9. kolo
15067. Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov 20.01.2018 14:00 25:51 (6:11 8:22 20:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15067

datum: 20.01.2018, 14:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Bubeníček Daniel
Holubová Anežka

15068. Sokol Vysoké Mýto - Loko Trutnov 20.01.2018 16:00 24:30 (8:14 12:18 20:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15068

datum: 20.01.2018, 16:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Holubová Anežka
Bubeníček Daniel

15069. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 20.01.2018 10:00 66:45 (17:12 40:18 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15069

datum: 20.01.2018, 10:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hrdý Jakub
Foretová Alena

15070. Sokol Nová Paka - SŠB Pardubice 20.01.2018 12:00 63:35 (12:3 37:11 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15070

datum: 20.01.2018, 12:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Hrdý Jakub
Foretová Alena

15071. kanonýři Josefov - TJ Sokol BK Chrudim 20.01.2018 10:45 48:28 (20:5 26:10 36:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15071

datum: 20.01.2018, 10:45:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Nývltová Markéta

15072. kanonýři Josefov - TJ Sokol BK Chrudim 20.01.2018 12:45 62:47 (18:4 39:14 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
9. kolo, zápas č. 15072

datum: 20.01.2018, 12:45:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Plecháč Vojtěch

10. kolo
15073. Synthesia Pardubice "B" - kanonýři Josefov 03.02.2018 09:00 95:39 (20:13 44:19 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15073

datum: 03.02.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Mareš Roman

15074. Synthesia Pardubice "B" - kanonýři Josefov 03.02.2018 11:00 48:55 (13:17 24:25 35:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15074

datum: 03.02.2018, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman
Nývltová Markéta

15075. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Nová Paka 03.02.2018 10:00 56:37 (10:9 22:20 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15075

datum: 03.02.2018, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Lang Martin
Michlík Radek

15076. TJ Sokol BK Chrudim - Sokol Nová Paka 03.02.2018 12:00 83:21 (24:3 42:9 58:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15076

datum: 03.02.2018, 12:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Lang Martin
Michlík Radek

15077. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 18.02.2018 09:00 40:26 (18:4 25:10 31:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15077

datum: 18.02.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kašpar Tomáš
Holubová Anežka

15078. SŠB Pardubice - Sokol Vysoké Mýto 18.02.2018 11:00 49:24 (9:10 16:15 30:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
10. kolo, zápas č. 15078

datum: 18.02.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Holubová Anežka
Kašpar Tomáš

11. kolo
15081. Loko Trutnov - Synthesia Pardubice "B" 17.02.2018 09:00 28:47 (11:9 22:15 28:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15081

datum: 17.02.2018, 09:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza
Týfa Ondřej

15082. Loko Trutnov - Synthesia Pardubice "B" 17.02.2018 11:00 27:72 (8:18 14:31 15:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15082

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Týfa Ondřej
Doubková Tereza

15085. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 17.02.2018 13:30 45:37 (8:12 23:20 29:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15085

datum: 17.02.2018, 13:30:00

místo: Sportovní hala, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Kvoch Jan
Dočkal Petr

15086. Sokol Vysoké Mýto - TJ Sokol BK Chrudim 17.02.2018 15:30 43:41 (18:11 33:21 40:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15086

datum: 17.02.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Dočkal Petr
Kvoch Jan

15087. Sokol Nová Paka - kanonýři Josefov 17.02.2018 09:00 40:65 (14:14 23:36 30:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15087

datum: 17.02.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jiříček Pavel
Jarolímek Otto

15088. Sokol Nová Paka - kanonýři Josefov 17.02.2018 11:00 41:40 (9:14 22:21 32:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
11. kolo, zápas č. 15088

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:
Jarolímek Otto
Jiříček Pavel

12. kolo
15089. Synthesia Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 03.03.2018 15:00 72:53 (19:9 39:27 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15089

datum: 03.03.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šindelář Miloš
Nývltová Markéta

15090. Synthesia Pardubice "B" - Sokol Nová Paka 03.03.2018 17:00 61:68 (16:17 31:36 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15090

datum: 03.03.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Šindelář Miloš

15091. kanonýři Josefov - Sokol Vysoké Mýto 03.03.2018 09:00 56:27 (13:7 23:21 39:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15091

datum: 03.03.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Jiříček Petr
Plecháč Vojtěch

15092. kanonýři Josefov - Sokol Vysoké Mýto 03.03.2018 11:00 34:39 (11:16 15:29 19:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15092

datum: 03.03.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Plecháč Vojtěch
Jiříček Petr

15095. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 04.03.2018 13:00 34:49 (14:5 24:19 30:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15095

datum: 04.03.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kvoch Jan
Scholze Michal

15096. SŠB Pardubice - Loko Trutnov 04.03.2018 15:00 46:31 (3:5 14:9 27:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
12. kolo, zápas č. 15096

datum: 04.03.2018, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Schmidt David
Kvoch Jan

13. kolo
15097. SŠB Pardubice - Synthesia Pardubice "B" 05.04.2018 15:45 26:77 (6:14 13:36 22:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15097

datum: 05.04.2018, 15:45:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Chocholoušová Karla

15098. SŠB Pardubice - Synthesia Pardubice "B" 05.04.2018 17:10 28:89 (5:28 15:50 22:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15098

datum: 05.04.2018, 17:10:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Šindelář Miloš

15099. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 17.03.2018 09:30 29:33 (9:12 17:16 21:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15099

datum: 17.03.2018, 09:30:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Doubková Tereza
Mareš Štěpán

15100. Loko Trutnov - TJ Sokol BK Chrudim 17.03.2018 11:15 30:35 (9:8 15:17 23:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15100

datum: 17.03.2018, 11:15:00

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Štěpán
Doubková Tereza

15103. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nová Paka 18.03.2018 14:15 37:53 (9:17 14:35 22:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15103

datum: 18.03.2018, 14:15:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Šorf Martin
Scholze Štěpán

15104. Sokol Vysoké Mýto - Sokol Nová Paka 18.03.2018 16:00 36:56 (7:18 13:26 29:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
13. kolo, zápas č. 15104

datum: 18.03.2018, 16:00:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Scholze Štěpán
Šorf Martin

14. kolo
15105. Synthesia Pardubice "B" - Sokol Vysoké Mýto 07.04.2018 15:00 79:17 (16:4 40:4 65:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15105

datum: 07.04.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Chocholoušová Karla

15106. Synthesia Pardubice "B" - Sokol Vysoké Mýto 07.04.2018 16:45 91:22 (30:2 49:9 67:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15106

datum: 07.04.2018, 16:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Kmošek Jakub

15109. kanonýři Josefov - Loko Trutnov 07.04.2018 09:00 76:16 (19:3 39:11 65:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15109

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Černohorský Marek
Plecháč Vojtěch

15110. kanonýři Josefov - Loko Trutnov 07.04.2018 11:00 78:31 (26:4 42:13 60:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15110

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Černohorský Marek


15111. TJ Sokol BK Chrudim - SŠB Pardubice 07.04.2018 09:00 57:41 (14:8 26:16 42:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15111

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Martiník Matěj
Němec Karel

15112. TJ Sokol BK Chrudim - SŠB Pardubice 07.04.2018 11:00 51:36 (12:12 26:22 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina D
14. kolo, zápas č. 15112

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Němec Karel
Martiník Matěj

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.