image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2017/18 / skupina F


tabulka
1. TJ Start Havířov 14 14 0 1215:617 28
2. SK Bruntál 14 10 4 1142:883 24
3. Snakes Ostrava B 14 10 4 1045:908 24
4. BK Příbor B 14 9 5 870:813 23
5. BK Lipník *1x04 14 5 9 723:895 19
6. Basket Valmez 14 4 10 896:1046 18
7. Basketpoint Frýdek-Místek 14 3 11 927:1254 17
8. BC Nový Jičín 14 1 13 656:1058 15
1. kolo
1. BC Nový Jičín - BK Lipník 16.09.2017 10:00 36:55 (7:15 15:21 24:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.09.2017, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

2. Snakes Ostrava B - Basketpoint F-M 16.09.2017 09:00 92:76 (30:18 39:43 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.09.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Pilch Marek

3. SK Bruntál - Basket Valmez 16.09.2017 09:00 87:58 (22:13 49:29 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.09.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

4. TJ Start Havířov - BK Příbor B 16.09.2017 11:00 89:51 (17:10 36:23 63:39 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.09.2017, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Suder Lubor

2. kolo
5. BK Lipník - BK Příbor B 09.09.2017 10:00 39:63 (13:21 19:40 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
2. kolo, zápas č. 5

datum: 09.09.2017, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

6. Basket Valmez - TJ Start Havířov 17.09.2017 10:00 44:54 (17:22 24:28 30:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.09.2017, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

7. Basketpoint F-M - SK Bruntál 17.09.2017 10:00 73:94 (20:21 40:39 55:71 73:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.09.2017, 10:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Rusz Ondřej

8. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava B 17.09.2017 12:00 59:93 (11:20 24:42 47:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.09.2017, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

3. kolo
9. Snakes Ostrava B - BK Lipník 30.09.2017 10:00 59:86 (10:18 27:39 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 9

datum: 30.09.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr
Pilch Marek

10. SK Bruntál - BC Nový Jičín 30.09.2017 09:00 100:56 (24:11 59:28 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 10

datum: 30.09.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Čarnecký Martin
Jedličková Kateřina

11. TJ Start Havířov - Basketpoint F-M 30.09.2017 11:30 103:46 (23:7 49:21 81:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 11

datum: 30.09.2017, 11:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

12. BK Příbor B - Basket Valmez 26.09.2017 17:30 73:35 (13:7 31:18 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2017, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

4. kolo
13. BK Lipník - Basket Valmez 28.09.2017 10:00 39:73 (10:19 16:40 30:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 13

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

14. Basketpoint F-M - BK Příbor B 01.10.2017 13:00 72:82 (23:26 37:53 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 14

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Jurda Aleš
Kavka Radim

15. BC Nový Jičín - TJ Start Havířov 01.10.2017 13:00 27:75 (5:28 13:45 17:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 15

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan
Tichov Michael

16. Snakes Ostrava B - SK Bruntál 30.09.2017 15:00 86:69 (29:12 51:27 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
4. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Posker Jan
Pilch Marek

5. kolo
17. SK Bruntál - BK Lipník 14.10.2017 09:30 75:60 (19:15 41:31 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
5. kolo, zápas č. 17

datum: 14.10.2017, 09:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

18. TJ Start Havířov - Snakes Ostrava B 14.10.2017 11:30 90:63 (31:20 40:35 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
5. kolo, zápas č. 18

datum: 14.10.2017, 11:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

19. BK Příbor B - BC Nový Jičín 06.10.2017 17:00 53:30 (14:2 23:13 38:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
5. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2017, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Konvička Jan

20. Basket Valmez - Basketpoint F-M 14.10.2017 17:00 77:80 (23:23 46:39 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
5. kolo, zápas č. 20

datum: 14.10.2017, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

6. kolo
21. BK Lipník - Basketpoint F-M 15.10.2017 14:00 95:65 (17:11 39:27 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
6. kolo, zápas č. 21

datum: 15.10.2017, 14:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Tomáš

22. BC Nový Jičín - Basket Valmez 15.10.2017 09:00 52:64 (13:17 32:20 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
6. kolo, zápas č. 22

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

23. Snakes Ostrava B - BK Příbor B 14.10.2017 18:15 60:38 (24:3 29:15 42:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
6. kolo, zápas č. 23

datum: 14.10.2017, 18:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan
Nováková Bára

24. SK Bruntál - TJ Start Havířov 15.10.2017 13:30 56:77 (18:24 35:37 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
6. kolo, zápas č. 24

datum: 15.10.2017, 13:30:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Janovský Martin
Jedličková Kateřina

7. kolo
25. TJ Start Havířov - BK Lipník 26.10.2017 10:00 88:26 (28:9 42:16 68:24 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
7. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2017, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Jurda Aleš
Suder Lubor

26. BK Příbor B - SK Bruntál 28.10.2017 10:00 66:62 (15:17 30:32 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
7. kolo, zápas č. 26

datum: 28.10.2017, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Hudec Filip

27. Basket Valmez - Snakes Ostrava B 28.10.2017 13:00 70:84 (26:16 37:37 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
7. kolo, zápas č. 27

datum: 28.10.2017, 13:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Hudec Filip

28. Basketpoint F-M - BC Nový Jičín 28.10.2017 16:00 78:44 (24:12 46:28 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.10.2017, 16:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

8. kolo
29. BK Lipník - BC Nový Jičín 29.10.2017 10:00 49:39 (8:8 22:16 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
8. kolo, zápas č. 29

datum: 29.10.2017, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Bešina Marek

30. Basketpoint F-M - Snakes Ostrava B 29.10.2017 09:00 73:85 (9:26 32:37 54:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
8. kolo, zápas č. 30

datum: 29.10.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

31. Basket Valmez - SK Bruntál 29.10.2017 13:00 76:84 (16:15 38:41 54:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
8. kolo, zápas č. 31

datum: 29.10.2017, 13:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Děrda Rostislav

32. BK Příbor B - TJ Start Havířov 27.10.2017 17:30 36:72 (4:18 17:39 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
8. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2017, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan
Konvička Jan

9. kolo
33. BK Příbor B - BK Lipník 31.10.2017 17:30 75:26 (20:8 37:17 59:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
9. kolo, zápas č. 33

datum: 31.10.2017, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

34. TJ Start Havířov - Basket Valmez 11.11.2017 11:00 88:68 (30:14 46:33 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
9. kolo, zápas č. 34

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kocurek Ondřej
Posker Jan

35. SK Bruntál - Basketpoint F-M 11.11.2017 17:00 122:61 (29:13 54:30 82:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
9. kolo, zápas č. 35

datum: 11.11.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Krejčí Kristýna

36. Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 11.11.2017 18:00 80:56 (15:13 38:26 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
9. kolo, zápas č. 36

datum: 11.11.2017, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pospíšil Zdeněk
Pilch Marek

10. kolo
37. BK Lipník - Snakes Ostrava B 12.11.2017 10:00 46:65 (7:16 19:36 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
10. kolo, zápas č. 37

datum: 12.11.2017, 10:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Doležal Vratislav

38. BC Nový Jičín - SK Bruntál 12.11.2017 12:30 42:81 (18:21 25:38 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
10. kolo, zápas č. 38

datum: 12.11.2017, 12:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

39. Basketpoint F-M - TJ Start Havířov 12.11.2017 09:00 34:151 (8:44 21:87 25:121)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
10. kolo, zápas č. 39

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

40. Basket Valmez - BK Příbor B 11.10.2017 18:00 69:77 (17:14 38:44 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
10. kolo, zápas č. 40

datum: 11.10.2017, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Hudec Filip
Panák Daniel

11. kolo
41. Basket Valmez - BK Lipník 25.11.2017 16:30 79:67 (26:12 47:26 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
11. kolo, zápas č. 41

datum: 25.11.2017, 16:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan
Panák Daniel

42. BK Příbor B - Basketpoint F-M 05.12.2017 17:30 77:60 (15:23 35:39 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
11. kolo, zápas č. 42

datum: 05.12.2017, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Konvička Jan
Menšík Jan

43. TJ Start Havířov - BC Nový Jičín 25.11.2017 10:00 111:26 (31:3 56:6 86:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
11. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2017, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Nováková Bára
Suder Lubor

44. SK Bruntál - Snakes Ostrava B 25.11.2017 10:00 99:50 (28:14 47:25 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
11. kolo, zápas č. 44

datum: 25.11.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jedličková Kateřina
Krejčí Kristýna

12. kolo
45. BK Lipník - SK Bruntál 26.11.2017 10:30 33:68 (6:21 17:29 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
12. kolo, zápas č. 45

datum: 26.11.2017, 10:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Sokolovský Ladislav

46. Snakes Ostrava B - TJ Start Havířov 26.11.2017 08:30 42:80 (8:20 26:43 34:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
12. kolo, zápas č. 46

datum: 26.11.2017, 08:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tichov Michael
Holeš Daniel

47. BC Nový Jičín - BK Příbor B 16.11.2017 16:30 36:71 (3:23 6:42 22:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
12. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2017, 16:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Konvička Jan
Panák Daniel

48. Basketpoint F-M - Basket Valmez 26.11.2017 09:30 86:82 (17:10 41:36 70:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
12. kolo, zápas č. 48

datum: 26.11.2017, 09:30:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

13. kolo
49. Basketpoint F-M - BK Lipník 09.12.2017 15:00 48:64 (4:12 14:30 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
13. kolo, zápas č. 49

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek-Místek

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

50. Basket Valmez - BC Nový Jičín 09.12.2017 09:00 73:67 (19:9 36:33 55:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
13. kolo, zápas č. 50

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Petrák Robin
Mrázek Michal

51. BK Příbor B - Snakes Ostrava B 16.12.2017 15:30 38:78 (8:22 14:35 25:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
13. kolo, zápas č. 51

datum: 16.12.2017, 15:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Stáňa Lukáš
Konvička Jan

52. TJ Start Havířov - SK Bruntál 09.12.2017 13:00 75:60 (24:12 46:23 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
13. kolo, zápas č. 52

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav
Suder Lubor

14. kolo
53. BK Lipník - TJ Start Havířov 10.12.2017 12:30 38:62 (6:19 18:36 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
14. kolo, zápas č. 53

datum: 10.12.2017, 12:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

54. SK Bruntál - BK Příbor B 24.09.2017 13:00 85:70 (24:15 36:38 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
14. kolo, zápas č. 54

datum: 24.09.2017, 13:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kavan Jonáš

55. Snakes Ostrava B - Basket Valmez 16.12.2017 11:30 108:28 (33:2 63:6 82:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
14. kolo, zápas č. 55

datum: 16.12.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Pilch Marek
Ščurek Vojtěch

56. BC Nový Jičín - Basketpoint F-M 10.12.2017 13:00 86:75 (17:19 42:30 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, žáci U15, nadregionální soutěž
skupina F
14. kolo, zápas č. 56

datum: 10.12.2017, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kavka Radim
Karaffová Nikol

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.