image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2017/18 / starší minižáci U13, Otevřená soutěž / starší minižáci U13, Otevřená soutěž


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 28 28 0 2423:513 56
2. Válečníci Děčín 28 24 4 1987:761 52
3. BK Teplice 28 15 13 1210:1370 43
4. BK Baník Most 28 14 14 1365:1259 42
5. BK Levharti Chomutov 28 14 14 1113:1459 40
6. BA Tygři Louny 28 9 19 930:1396 37
7. Slavoj BK Litoměřice 28 7 21 881:1449 35
8. BA Lynx Liberec 28 1 27 528:2230 28
1. kolo
1. BK Chomutov - BA Tygři Louny 30.09.2017 12:00 30:40 (7:20 16:20 18:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 30.09.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.500)
Hušek Daniel (1.000/1.500)

2. BK Chomutov - BA Tygři Louny 30.09.2017 14:00 50:21 (22:5 26:7 32:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 30.09.2017, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.500)
Doksanský Milan (1.000/1.500)

3. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 30.09.2017 09:00 13:111 (2:32 6:50 8:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 30.09.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/1.000)
Blašková Martina (1.000/1.000)

4. Slavoj BK Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 30.09.2017 11:00 13:82 (7:11 7:26 11:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

5. BA Lynx Liberec - BK Teplice 28.09.2017 10:00 24:84 (6:18 12:44 20:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2017, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Prchalová Simona (1.000/1.000)

6. BA Lynx Liberec - BK Teplice 28.09.2017 12:00 18:77 (6:12 10:39 16:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2017, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

7. Válečníci Děčín - Baník Most 01.10.2017 13:00 52:41 (8:11 30:21 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 7

datum: 01.10.2017, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/1.500)

8. Válečníci Děčín - Baník Most 01.10.2017 15:00 74:21 (18:12 36:15 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
1. kolo, zápas č. 8

datum: 01.10.2017, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

2. kolo
9. BA Tygři Louny - Baník Most 14.10.2017 09:00 55:51 (16:12 25:25 36:42 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

10. BA Tygři Louny - Baník Most 14.10.2017 11:00 44:34 (5:11 22:14 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.500/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

11. BK Teplice - Válečníci Děčín 14.10.2017 09:00 31:77 (3:20 10:39 26:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

12. BK Teplice - Válečníci Děčín 14.10.2017 10:45 15:78 (4:19 8:40 13:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2017, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

13. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec 14.10.2017 12:00 138:7 (39:2 71:4 106:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 13

datum: 14.10.2017, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

14. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec 14.10.2017 14:00 158:9 (45:3 77:3 122:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 14

datum: 14.10.2017, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

15. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 14.10.2017 12:00 45:38 (18:10 22:28 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 15

datum: 14.10.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

16. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 14.10.2017 13:30 40:27 (12:12 26:20 34:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
2. kolo, zápas č. 16

datum: 14.10.2017, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

3. kolo
17. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 28.10.2017 09:00 42:40 (11:3 19:17 32:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 17

datum: 28.10.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.500)
Lepší Tereza (1.000/1.500)

18. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 28.10.2017 11:00 51:39 (10:10 24:18 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 18

datum: 28.10.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.500)
Šedivý Jan (1.000/1.500)

19. BA Lynx Liberec - BK Chomutov 18.11.2017 13:00 23:86 (4:14 14:45 15:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 19

datum: 18.11.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Grobarčíková Michaela (1.000/1.000)

20. BA Lynx Liberec - BK Chomutov 18.11.2017 15:00 16:63 (3:14 8:28 13:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 20

datum: 18.11.2017, 15:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hlavová Adéla (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

21. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 02.11.2017 16:00 32:63 (4:22 19:33 23:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 21

datum: 02.11.2017, 16:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

22. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 02.11.2017 18:00 42:66 (16:17 24:42 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 22

datum: 02.11.2017, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

23. Baník Most - BK Teplice 20.10.2017 16:00 49:56 (8:11 18:25 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kesler Vladimír (3.000/1.000)
Keslerová Barbora (2.000/1.000)

24. Baník Most - BK Teplice 20.10.2017 17:30 57:29 (12:13 27:15 44:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2017, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Keslerová Barbora (2.000/1.000)
Kesler Vladimír (3.000/1.000)

4. kolo
25. BA Tygři Louny - BK Teplice 11.11.2017 09:00 37:56 (5:15 11:33 20:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 25

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
(---/---)

26. BA Tygři Louny - BK Teplice 11.11.2017 11:00 43:47 (16:8 20:23 30:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 26

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
(---/---)

27. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 11.11.2017 09:00 85:13 (24:2 50:3 71:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 27

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 11.11.2017 11:00 78:16 (24:4 48:8 62:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 28

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

29. BK Chomutov - Válečníci Děčín 11.11.2017 10:00 27:85 (9:20 15:34 20:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 29

datum: 11.11.2017, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

30. BK Chomutov - Válečníci Děčín 11.11.2017 12:00 15:90 (7:25 9:44 15:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 30

datum: 11.11.2017, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

31. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 11.11.2017 09:00 55:19 (14:6 22:9 39:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

32. Slavoj BK Litoměřice - BA Lynx Liberec 11.11.2017 11:00 57:13 (17:1 26:9 48:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
4. kolo, zápas č. 32

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
33. BA Tygři Louny - BA Lynx Liberec 25.11.2017 11:30 39:24 (16:3 26:7 31:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 33

datum: 25.11.2017, 11:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

34. BA Tygři Louny - BA Lynx Liberec 25.11.2017 15:30 58:20 (21:1 32:6 48:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 34

datum: 25.11.2017, 15:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.500/1.000)
Kroček Jiří (1.500/1.000)

35. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 26.11.2017 09:30 26:100 (6:32 17:56 22:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 35

datum: 26.11.2017, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

36. Slavoj BK Litoměřice - Válečníci Děčín 26.11.2017 11:30 17:89 (4:26 10:41 12:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 36

datum: 26.11.2017, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

37. Baník Most - BK Chomutov 25.11.2017 16:00 58:47 (15:20 28:25 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 37

datum: 25.11.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

38. Baník Most - BK Chomutov 25.11.2017 18:00 38:71 (8:21 16:33 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 38

datum: 25.11.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Chojnacká Anna (1.000/1.000)

39. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 26.11.2017 12:30 20:104 (2:36 11:61 18:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 39

datum: 26.11.2017, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

40. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 26.11.2017 14:15 19:90 (5:20 11:41 15:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
5. kolo, zápas č. 40

datum: 26.11.2017, 14:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Růžička Šimon (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

6. kolo
41. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 08.12.2017 16:00 15:104 (3:23 3:53 14:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 41

datum: 08.12.2017, 16:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.500/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

42. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 08.12.2017 18:00 18:82 (8:24 14:37 16:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 42

datum: 08.12.2017, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.500/1.000)
Krob Vlastimil (1.500/1.000)

43. BK Chomutov - BK Teplice 09.12.2017 09:00 58:44 (11:13 36:22 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 43

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

44. BK Chomutov - BK Teplice 09.12.2017 11:00 60:55 (17:6 23:26 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 44

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

45. Slavoj BK Litoměřice - Baník Most 13.11.2017 15:00 48:30 (0:6 14:14 36:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 45

datum: 13.11.2017, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

46. Slavoj BK Litoměřice - Baník Most 13.11.2017 17:00 33:47 (4:20 12:31 22:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 46

datum: 13.11.2017, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

47. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 09.12.2017 15:00 23:115 (8:32 12:60 20:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

48. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 09.12.2017 17:00 15:95 (3:25 7:41 11:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
6. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2017, 17:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

7. kolo
49. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 06.01.2018 09:00 76:29 (22:14 40:17 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 49

datum: 06.01.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lipenský Dominik (1.000/1.000)

50. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 06.01.2018 11:00 86:28 (20:7 36:9 60:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 50

datum: 06.01.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.000/1.000)
Ďurana Antonín (1.000/1.000)

51. Baník Most - BA Lynx Liberec 06.01.2018 10:00 79:14 (19:2 32:10 58:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 51

datum: 06.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

52. Baník Most - BA Lynx Liberec 06.01.2018 12:00 79:12 (31:2 54:4 63:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 52

datum: 06.01.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.500/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

53. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice 06.01.2018 13:00 39:22 (11:4 17:6 31:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 53

datum: 06.01.2018, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

54. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice 06.01.2018 14:45 46:38 (12:12 20:21 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 54

datum: 06.01.2018, 14:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

55. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 06.01.2018 10:00 117:14 (33:3 65:3 92:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 55

datum: 06.01.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

56. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 06.01.2018 12:00 93:9 (26:1 50:5 71:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
7. kolo, zápas č. 56

datum: 06.01.2018, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

8. kolo
57. BA Tygři Louny - BK Chomutov 20.01.2018 09:00 38:53 (12:8 19:22 24:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 57

datum: 20.01.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Machálek Jan (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

58. BA Tygři Louny - BK Chomutov 20.01.2018 11:00 37:33 (9:5 21:11 33:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 58

datum: 20.01.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Machálek Jan (1.000/1.000)

59. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 20.01.2018 15:00 63:16 (13:2 26:6 46:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 59

datum: 20.01.2018, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

60. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice 20.01.2018 17:00 50:16 (12:2 26:4 37:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 60

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

61. BK Teplice - BA Lynx Liberec 20.01.2018 13:00 60:24 (13:6 28:14 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 61

datum: 20.01.2018, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

62. BK Teplice - BA Lynx Liberec 20.01.2018 14:45 73:31 (18:13 30:18 52:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 62

datum: 20.01.2018, 14:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

63. Baník Most - Válečníci Děčín 20.01.2018 10:00 41:51 (10:10 16:27 30:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 63

datum: 20.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vostatková Karolína (2.000/1.000)
Sedláček Jan František (2.000/1.000)

64. Baník Most - Válečníci Děčín 20.01.2018 12:00 42:54 (9:6 22:24 29:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
8. kolo, zápas č. 64

datum: 20.01.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Sedláček Jan František (2.000/1.000)
Vostatková Karolína (2.000/1.000)

9. kolo
65. Baník Most - BA Tygři Louny 24.01.2018 15:30 38:25 (11:5 23:10 31:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 65

datum: 24.01.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

66. Baník Most - BA Tygři Louny 24.01.2018 17:15 53:33 (17:13 27:18 43:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 66

datum: 24.01.2018, 17:15:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

67. Válečníci Děčín - BK Teplice 01.03.2018 16:00 64:12 (12:4 26:6 46:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 67

datum: 01.03.2018, 16:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Votrubcová Klára (1.000/1.000)
Machková Romana (1.000/1.000)

68. Válečníci Děčín - BK Teplice 01.03.2018 18:00 69:21 (17:3 31:9 47:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 68

datum: 01.03.2018, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Votrubcová Klára (1.000/1.000)

69. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 03.02.2018 10:00 20:121 (8:35 12:73 16:99)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 69

datum: 03.02.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

70. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 03.02.2018 12:00 16:94 (2:16 7:49 11:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 70

datum: 03.02.2018, 12:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

71. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 03.02.2018 10:00 17:45 (4:13 10:21 15:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 71

datum: 03.02.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

72. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 03.02.2018 12:00 30:59 (5:10 17:24 27:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
9. kolo, zápas č. 72

datum: 03.02.2018, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

10. kolo
73. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 25.02.2018 09:00 44:32 (8:8 23:18 31:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 73

datum: 25.02.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

74. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 25.02.2018 11:00 44:26 (12:4 21:16 27:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 74

datum: 25.02.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.500/1.000)
Asztalos Ondřej (1.500/1.000)

75. BK Chomutov - BA Lynx Liberec 17.02.2018 12:00 49:10 (4:2 21:4 35:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 75

datum: 17.02.2018, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

76. BK Chomutov - BA Lynx Liberec 17.02.2018 14:00 39:14 (12:6 22:6 27:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 76

datum: 17.02.2018, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

77. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 22.03.2018 17:00 51:37 (16:8 30:26 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 77

datum: 22.03.2018, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

78. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 22.03.2018 19:00 48:27 (16:0 26:16 34:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 78

datum: 22.03.2018, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

79. BK Teplice - Baník Most 23.03.2018 16:30 23:49 (3:20 7:27 19:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 79

datum: 23.03.2018, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

80. BK Teplice - Baník Most 23.03.2018 18:15 45:55 (8:17 18:36 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
10. kolo, zápas č. 80

datum: 23.03.2018, 18:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

11. kolo
81. BK Teplice - BA Tygři Louny 09.03.2018 16:30 38:27 (5:8 11:10 21:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 81

datum: 09.03.2018, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

82. BK Teplice - BA Tygři Louny 09.03.2018 18:00 60:27 (19:6 27:15 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 82

datum: 09.03.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Růžička Šimon (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

83. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 14.02.2018 16:00 37:76 (10:11 22:30 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 83

datum: 14.02.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

84. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 14.02.2018 17:30 24:102 (9:20 11:41 17:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 84

datum: 14.02.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

85. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.04.2018 13:00 58:14 (21:2 27:6 42:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 85

datum: 08.04.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kroupa Radek (1.000/---)
Machková Romana (1.000/---)

86. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.04.2018 15:00 77:22 (15:2 37:6 61:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 86

datum: 08.04.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Kroupa Radek (1.000/---)

87. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 04.03.2018 09:00 30:51 (8:2 18:17 27:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 87

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Řepková Kateřina (1.000/1.000)

88. BA Lynx Liberec - Slavoj BK Litoměřice 04.03.2018 11:00 32:55 (10:8 18:28 26:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
11. kolo, zápas č. 88

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Řepková Kateřina (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

12. kolo
89. BA Lynx Liberec - BA Tygři Louny 14.04.2018 11:30 47:43 (12:10 31:16 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 89

datum: 14.04.2018, 11:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

90. BA Lynx Liberec - BA Tygři Louny 14.04.2018 14:30 20:46 (5:14 8:20 18:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 90

datum: 14.04.2018, 14:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Martinovská Michaela (1.000/1.000)

91. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 17.03.2018 13:00 54:14 (18:2 26:8 38:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 91

datum: 17.03.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Grobarčíková Michaela (1.000/1.000)

92. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice 17.03.2018 15:00 59:14 (12:3 28:9 41:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 92

datum: 17.03.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Grobarčíková Michaela (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

93. BK Chomutov - Baník Most 20.03.2018 16:00 41:38 (10:14 20:21 30:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 93

datum: 20.03.2018, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

94. BK Chomutov - Baník Most 20.03.2018 17:30 29:71 (14:20 17:25 21:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 94

datum: 20.03.2018, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

95. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 17.03.2018 09:00 53:19 (9:2 28:10 35:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 95

datum: 17.03.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

96. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 17.03.2018 11:00 55:18 (24:2 31:2 43:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
12. kolo, zápas č. 96

datum: 17.03.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

13. kolo
97. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 07.04.2018 13:30 58:10 (20:4 38:6 46:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 97

datum: 07.04.2018, 13:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Blašková Martina (1.000/---)
Keslerová Barbora (1.000/---)

98. SLUNETA Ústí n.L. - BA Tygři Louny 07.04.2018 15:30 68:6 (22:1 38:3 51:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 98

datum: 07.04.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/---)
Blašková Martina (1.000/---)

99. BK Teplice - BK Chomutov 07.04.2018 09:00 57:50 (19:9 29:23 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 99

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. BK Teplice - BK Chomutov 07.04.2018 10:30 54:37 (11:8 30:10 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 100

datum: 07.04.2018, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. Baník Most - Slavoj BK Litoměřice 07.04.2018 16:00 70:32 (23:4 34:19 57:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 101

datum: 07.04.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

102. Baník Most - Slavoj BK Litoměřice 07.04.2018 18:00 47:24 (23:4 28:8 41:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 102

datum: 07.04.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
(---/---)

103. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 07.04.2018 09:00 121:16 (28:5 60:11 85:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 103

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lipenský Dominik (1.000/1.500)
Machková Romana (1.000/1.500)

104. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec 07.04.2018 11:00 108:5 (30:0 50:3 75:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
13. kolo, zápas č. 104

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.500)
Lipenský Dominik (1.000/1.500)

14. kolo
105. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 21.04.2018 09:00 25:63 (6:16 12:32 20:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 105

datum: 21.04.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

106. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 21.04.2018 11:00 19:54 (9:16 13:31 17:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 106

datum: 21.04.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Bár Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

107. BA Lynx Liberec - Baník Most 18.03.2018 10:30 11:86 (4:23 4:48 9:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 107

datum: 18.03.2018, 10:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

108. BA Lynx Liberec - Baník Most 18.03.2018 12:30 15:101 (5:26 7:46 14:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 108

datum: 18.03.2018, 12:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/1.000)
(---/---)

109. Slavoj BK Litoměřice - BK Teplice 28.04.2018 09:00 51:59 (12:2 20:17 30:28 42:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 109

datum: 28.04.2018, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/---)
Linka Michael (1.000/---)

110. Slavoj BK Litoměřice - BK Teplice 28.04.2018 11:00 23:53 (5:12 14:25 21:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 110

datum: 28.04.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/---)
Tesař Michal (1.000/---)

111. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 21.04.2018 13:00 15:87 (7:33 10:43 11:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 111

datum: 21.04.2018, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/---)
Hušek Daniel (1.000/---)

112. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 21.04.2018 15:00 12:126 (4:30 5:63 10:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Otevřená soutěž starší minižáci U13, Otevřená soutěž
14. kolo, zápas č. 112

datum: 21.04.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/---)
Hušek Daniel (1.000/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.