image

Muži / Oblasti / ročník 2017/18 / muži - Severočeská liga / muži - Severočeská liga


tabulka
1. BA Louny 16 15 1 1299:1055 31
2. BK Teplice 16 13 3 1252:1093 29
3. BK Levharti Chomutov 16 11 5 1245:992 27
4. Válečníci Děčín A 16 9 7 1168:1121 25
5. Slavoj BK Litoměřice C 16 6 10 966:1089 22
6. SLUNETA Ústí n.L. 16 6 10 1173:1208 22
7. BK Baník Most A 16 5 11 1122:1213 21
8. TJ Slovan Varnsdorf 16 4 12 1064:1319 20
9. USK Slavia Liberec 16 3 13 1059:1258 19
1. kolo
1. USK Slavia Liberec - BK Levharti Chomutov 29.09.2017 19:30 52:108 (14:34 27:56 37:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Sutr David (---/1.000/---)


2. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most A 29.09.2017 19:30 49:63 (19:10 29:29 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


3. BK Teplice - Válečníci Děčín A 19.10.2017 19:30 89:72 (31:24 56:37 69:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.10.2017, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


4. SLUNETA Ústí n.L. - BA Louny 29.09.2017 19:00 43:76 (9:22 18:38 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
1. kolo, zápas č. 4

datum: 29.09.2017, 19:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500/---)
Bukovský Michal (1.000/1.500/---)


2. kolo
5. Válečníci Děčín A - SLUNETA Ústí n.L. 06.10.2017 19:30 73:58 (22:15 41:32 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Sutr David (2.000/1.000/---)


6. BK Baník Most A - BK Teplice 06.10.2017 19:30 57:66 (14:13 34:32 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (2.000/1.000/---)
Pešek Lukáš (2.000/1.000/---)


7. BK Levharti Chomutov - Slavoj BK Litoměřice C 07.10.2017 18:00 78:52 (27:18 47:33 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 7

datum: 07.10.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)


8. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec 07.10.2017 17:00 70:67 (16:11 42:33 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
2. kolo, zápas č. 8

datum: 07.10.2017, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---/---)
Sutr David (1.000/---/---)


3. kolo
9. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf 13.10.2017 19:30 81:53 (28:11 50:30 70:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


10. BK Teplice - BK Levharti Chomutov 13.10.2017 19:00 71:94 (21:27 31:45 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2017, 19:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


11. BK Baník Most A - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2017 19:30 90:83 (13:18 28:43 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000/---)
Doksanský Milan (2.000/1.000/---)


12. BA Louny - Válečníci Děčín A 13.10.2017 19:30 85:83 (24:20 43:40 60:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
3. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Málek Jan (1.500/1.500/---)
Bukovský Michal (1.500/1.500/---)


4. kolo
13. BK Baník Most A - BA Louny 20.10.2017 19:30 70:80 (19:19 29:37 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 13

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.500/---)
Kesler Vladimír (2.000/1.500/---)


14. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 20.10.2017 19:30 76:39 (19:12 30:27 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


15. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 21.10.2017 18:15 63:100 (17:15 37:45 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2017, 18:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Sutr David (2.000/2.000/---)
Hošek Václav (2.000/2.000/---)


16. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 20.10.2017 19:30 66:52 (17:9 37:31 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
4. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Poživil Jaroslav (---/1.000/---)


5. kolo
17. BK Teplice - USK Slavia Liberec 03.11.2017 19:20 80:60 (29:15 43:35 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 17

datum: 03.11.2017, 19:20:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/---/---)
Anton Karel (1.000/---/---)


18. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 03.11.2017 20:00 97:72 (17:16 44:35 77:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.11.2017, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/3.000/---)
Menšík Richard (1.000/1.500/---)


19. BA Louny - BK Levharti Chomutov 24.11.2017 19:30 96:68 (28:16 46:29 71:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 19

datum: 24.11.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.000/---)
Bukovský Michal (1.500/1.000/---)


20. Válečníci Děčín A - BK Baník Most A 03.11.2017 19:30 81:59 (17:22 38:34 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.11.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.000/---)
Sutr David (1.000/2.000/---)


6. kolo
21. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín A 10.11.2017 20:30 77:50 (17:16 30:35 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 21

datum: 10.11.2017, 20:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/2.000/---)


22. BA Louny - Slovan Varnsdorf 10.11.2017 19:30 85:72 (24:9 46:27 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.500/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.500/1.000/---)


23. USK Slavia Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 10.11.2017 19:30 79:108 (24:26 36:55 56:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 23

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Šikner Roman (---/1.000/---)
Menšík Richard (---/1.000/---)


24. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice 10.11.2017 19:30 53:78 (19:26 34:40 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.11.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


7. kolo
25. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice C 14.11.2017 20:00 56:85 (13:21 24:37 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 25

datum: 14.11.2017, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


26. BA Louny - USK Slavia Liberec 17.11.2017 19:30 84:57 (29:11 45:25 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.11.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/---/---)
Doksanský Milan (1.500/---/---)


27. Válečníci Děčín A - Slovan Varnsdorf 17.11.2017 19:00 93:59 (21:13 40:35 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.11.2017, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.500/---)


28. BK Baník Most A - BK Levharti Chomutov 16.11.2017 19:30 70:73 (18:15 33:37 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
7. kolo, zápas č. 28

datum: 16.11.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/2.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/2.000/---)


8. kolo
29. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most A 02.12.2017 18:00 79:72 (16:17 37:36 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 29

datum: 02.12.2017, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Liška Jaroslav (2.000/2.000/---)
Sutr David (2.000/2.000/---)


30. USK Slavia Liberec - Válečníci Děčín A 01.12.2017 19:30 92:96 (18:21 41:37 54:60 81:81 88:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 30

datum: 01.12.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Sutr David (---/1.000/---)
Menšík Richard (---/2.000/---)


31. Slavoj BK Litoměřice C - BA Louny 01.12.2017 19:30 51:68 (13:26 26:44 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 31

datum: 01.12.2017, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.500/---)


32. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 01.12.2017 19:30 (97:90) (31:21 53:43 76:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
8. kolo, zápas č. 32

datum: 01.12.2017, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


9. kolo
33. BA Louny - BK Teplice 08.12.2017 19:30 69:63 (22:26 32:41 51:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 33

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


34. Válečníci Děčín A - Slavoj BK Litoměřice C 08.12.2017 19:30 64:49 (21:2 27:18 50:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 34

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000/---)
Šikner Roman (1.000/1.000/---)


35. BK Baník Most A - USK Slavia Liberec 08.12.2017 19:30 80:70 (13:21 31:37 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 35

datum: 08.12.2017, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/---/---)
Matějček Josef (1.500/---/---)


36. BK Levharti Chomutov - Slovan Varnsdorf 08.12.2017 18:00 86:57 (17:16 46:29 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
9. kolo, zápas č. 36

datum: 08.12.2017, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/2.000/---)
Doksanský Milan (1.000/2.000/---)


10. kolo
37. BK Levharti Chomutov - USK Slavia Liberec 15.12.2017 19:30 76:53 (23:16 40:38 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 37

datum: 15.12.2017, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/---/---)
Rom Daniel (1.000/---/---)


38. BK Baník Most A - Slavoj BK Litoměřice C 16.12.2017 16:00 68:49 (14:15 28:24 45:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 38

datum: 16.12.2017, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


39. Válečníci Děčín A - BK Teplice 15.12.2017 20:15 66:69 (16:10 38:33 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 39

datum: 15.12.2017, 20:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/1.000/---)
Šikner Roman (1.000/1.000/---)


40. BA Louny - SLUNETA Ústí n.L. 15.12.2017 19:30 88:66 (27:13 50:27 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
10. kolo, zápas č. 40

datum: 15.12.2017, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.500/1.000/---)


11. kolo
41. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín A 05.01.2018 20:00 83:54 (14:13 35:26 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 41

datum: 05.01.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/3.000/---)
Buršík Martin (1.000/3.000/---)


42. BK Teplice - BK Baník Most A 05.01.2018 19:20 72:63 (18:17 34:32 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 42

datum: 05.01.2018, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


43. Slavoj BK Litoměřice C - BK Levharti Chomutov 05.01.2018 19:30 79:74 (17:16 44:30 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 43

datum: 05.01.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)


44. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf 05.01.2018 19:30 78:61 (24:11 39:29 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
11. kolo, zápas č. 44

datum: 05.01.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Sutr David (---/1.000/---)
Šikner Roman (---/1.000/---)


12. kolo
45. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C 13.01.2018 17:00 80:57 (23:16 44:27 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 45

datum: 13.01.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Sutr David (1.500/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.500/1.000/---)


46. BK Levharti Chomutov - BK Teplice 12.01.2018 19:30 82:63 (18:21 33:40 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.01.2018, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


47. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most A 12.01.2018 20:00 104:76 (28:27 57:39 81:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.01.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/2.000/---)
Sutr David (1.000/2.000/---)


48. Válečníci Děčín A - BA Louny 12.01.2018 19:30 73:75 (21:19 43:44 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.01.2018, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Výborný Rudolf (1.000/3.000/---)
Tesař Michal (1.000/4.000/---)


13. kolo
49. BA Louny - BK Baník Most A 19.01.2018 19:30 88:75 (20:13 40:33 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 49

datum: 19.01.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/4.000/---)
Bukovský Michal (1.500/4.000/---)


50. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 19.01.2018 20:00 69:61 (20:25 41:41 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 50

datum: 19.01.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Menšík Richard (1.000/2.500/---)
Sutr David (1.000/2.500/---)


51. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 19.01.2018 19:20 90:54 (22:8 43:26 70:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 51

datum: 19.01.2018, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)


52. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 19.01.2018 19:30 68:64 (14:10 24:17 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
13. kolo, zápas č. 52

datum: 19.01.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/---/---)
Matějček Josef (1.000/---/---)


14. kolo
53. USK Slavia Liberec - BK Teplice 26.01.2018 19:30 65:75 (8:24 21:42 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 53

datum: 26.01.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Menšík Richard (---/1.000/---)
Sutr David (---/1.000/---)


54. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 26.01.2018 19:15 71:62 (22:19 46:27 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 54

datum: 26.01.2018, 19:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šikner Roman (1.500/1.000/---)
Šmíd Pavel (1.500/1.000/---)


55. BK Levharti Chomutov - BA Louny 27.01.2018 20:00 70:77 (10:17 33:37 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 55

datum: 27.01.2018, 20:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


56. BK Baník Most A - Válečníci Děčín A 02.02.2018 19:30 75:85 (17:30 42:58 59:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
14. kolo, zápas č. 56

datum: 02.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (2.000/1.000/---)


15. kolo
57. Válečníci Děčín A - BK Levharti Chomutov 23.02.2018 20:15 55:53 (10:11 25:18 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 57

datum: 23.02.2018, 20:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.500/1.000/---)


58. Slovan Varnsdorf - BA Louny 02.02.2018 19:15 68:91 (19:19 34:52 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 58

datum: 02.02.2018, 19:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Sutr David (1.000/1.000/---)


59. SLUNETA Ústí n.L. - USK Slavia Liberec 09.02.2018 20:00 82:61 (24:18 44:36 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 59

datum: 09.02.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/---/---)
Hendrych Jan (1.000/---/---)


60. BK Teplice - Slavoj BK Litoměřice C 09.02.2018 19:20 79:57 (24:17 40:33 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
15. kolo, zápas č. 60

datum: 09.02.2018, 19:20:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Matějček Josef (1.000/1.000/---)


16. kolo
61. Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí n.L. 16.02.2018 19:30 70:59 (21:16 40:35 58:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 61

datum: 16.02.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


62. USK Slavia Liberec - BA Louny 16.02.2018 19:30 58:78 (15:19 31:42 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 62

datum: 16.02.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/1.000/---)
Menšík Richard (---/1.000/---)


63. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín A 17.02.2018 17:00 85:95 (11:15 27:42 52:58 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 63

datum: 17.02.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


64. BK Levharti Chomutov - BK Baník Most A 16.02.2018 19:30 96:46 (23:8 40:22 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
16. kolo, zápas č. 64

datum: 16.02.2018, 19:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000/---)
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)


17. kolo
65. BK Baník Most A - Slovan Varnsdorf 02.03.2018 19:30 92:57 (18:17 38:30 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 65

datum: 02.03.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


66. Válečníci Děčín A - USK Slavia Liberec 02.03.2018 20:15 74:56 (16:19 39:29 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 66

datum: 02.03.2018, 20:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/---/---)
Linka Michael (1.000/---/---)


67. BA Louny - Slavoj BK Litoměřice C 02.03.2018 19:30 85:57 (29:10 54:20 73:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 67

datum: 02.03.2018, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000/---)


68. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 02.03.2018 20:00 74:79 (15:16 32:40 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
17. kolo, zápas č. 68

datum: 02.03.2018, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


18. kolo
69. BK Teplice - BA Louny 09.03.2018 20:00 81:74 (14:15 32:33 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 69

datum: 09.03.2018, 20:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500/---)


70. Slavoj BK Litoměřice C - Válečníci Děčín A 09.03.2018 20:00 57:54 (13:11 29:30 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 70

datum: 09.03.2018, 20:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.000/3.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


71. USK Slavia Liberec - BK Baník Most A 09.03.2018 19:30 81:66 (25:10 41:34 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 71

datum: 09.03.2018, 19:30:00

místo: Sportovní hala TU, Liberec 15

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/1.000/---)
Liška Jaroslav (---/1.000/---)


72. Slovan Varnsdorf - BK Levharti Chomutov 10.03.2018 17:00 63:73 (11:15 27:38 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga muži - Severočeská liga
18. kolo, zápas č. 72

datum: 10.03.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/1.000/---)
Šikner Roman (1.500/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC