image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"


tabulka
1. BK Brandýs n. L. U12¨G 8 7 1 584:276 15
2. BC Benešov U12G 8 5 3 540:287 13
3. BA Sparta U12G 8 5 3 421:330 13
4. ŠSK Příbram U12G 8 3 5 357:376 11
5. BK Beroun U12G(ms) 8 0 8 133:766 8
1. kolo
102. BC Benešov U12G - BK Beroun U12G(ms) 23.09.2017 09:00 122:3 (29:0 65:0 92:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
1. kolo, zápas č. 102

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

103. ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G 23.09.2017 09:00 23:72 (8:20 10:40 15:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
1. kolo, zápas č. 103

datum: 23.09.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Křešťák Martin
Koch Augustin

2. kolo
104. BK Beroun U12G(ms) - ŠSK Příbram U12G 08.10.2017 10:00 12:91 (2:28 2:43 8:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
2. kolo, zápas č. 104

datum: 08.10.2017, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch
Šťavík Radek

105. BA Sparta U12G - BC Benešov U12G 24.09.2017 09:00 35:54 (2:25 14:25 23:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
2. kolo, zápas č. 105

datum: 24.09.2017, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Křešťák Martin
Růzha Jan

3. kolo
106. ŠSK Příbram U12G - BA Sparta U12G 21.10.2017 09:00 67:6 (24:2 38:4 60:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
3. kolo, zápas č. 106

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel
Zachara Jakub

107. Brandýs U12G - BK Beroun U12G(ms) 21.10.2017 09:00 128:10 (30:4 67:6 99:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
3. kolo, zápas č. 107

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna
Machálek Jan

4. kolo
108. BA Sparta U12G - Brandýs U12G 27.01.2018 15:00 55:34 (11:10 30:22 43:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
4. kolo, zápas č. 108

datum: 27.01.2018, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



109. BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G 04.11.2017 09:00 48:32 (11:11 25:17 42:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
4. kolo, zápas č. 109

datum: 04.11.2017, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Bočková Lenka

5. kolo
110. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 17.11.2017 09:30 60:50 (9:14 25:20 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
5. kolo, zápas č. 110

datum: 17.11.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Šupej Michal

111. BK Beroun U12G(ms) - BA Sparta U12G 17.11.2017 09:30 49:71 (5:6 15:37 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
5. kolo, zápas č. 111

datum: 17.11.2017, 09:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Křešťák Martin

6. kolo
112. BK Beroun U12G(ms) - BC Benešov U12G 02.12.2017 09:00 2:127 (0:41 0:67 2:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
6. kolo, zápas č. 112

datum: 02.12.2017, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Moravcová Lucie


113. Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G 02.12.2017 09:30 81:36 (24:6 52:10 66:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
6. kolo, zápas č. 113

datum: 02.12.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Buršík Petr


7. kolo
114. ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G(ms) 16.12.2017 09:30 55:10 (10:6 17:8 35:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
7. kolo, zápas č. 114

datum: 16.12.2017, 09:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Šťavík Radek
Dub Michal

115. BC Benešov U12G - BA Sparta U12G 07.01.2018 09:00 38:54 (18:7 23:11 27:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
7. kolo, zápas č. 115

datum: 07.01.2018, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. kolo
116. BA Sparta U12G - ŠSK Příbram U12G 25.11.2017 17:00 83:18 (24:2 38:8 61:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
8. kolo, zápas č. 116

datum: 25.11.2017, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



117. BK Beroun U12G(ms) - Brandýs U12G 13.01.2018 13:45 31:89 (11:29 17:47 25:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
8. kolo, zápas č. 117

datum: 13.01.2018, 13:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



9. kolo
118. Brandýs U12G - BA Sparta U12G 12.11.2017 15:00 54:34 (13:12 30:22 46:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
9. kolo, zápas č. 118

datum: 12.11.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Tejček Tomáš

119. ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G 27.01.2018 09:30 35:64 (13:19 19:34 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
9. kolo, zápas č. 119

datum: 27.01.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



10. kolo
120. BC Benešov U12G - Brandýs U12G 10.02.2018 10:00 37:66 (7:21 16:36 24:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
10. kolo, zápas č. 120

datum: 10.02.2018, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



121. BA Sparta U12G - BK Beroun U12G(ms) 21.01.2018 13:00 83:16 (20:4 43:6 65:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A"
10. kolo, zápas č. 121

datum: 21.01.2018, 13:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.