image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"


tabulka
1. BA Sparta U12G 8 7 1 506:364 15
2. BC Benešov U12G 8 5 3 560:279 13
3. BK Brandýs n. L. U12¨G 8 5 3 559:330 13
4. ŠSK Příbram U12G 8 3 5 424:444 11
5. BK Beroun U12G(ms) 8 0 8 184:816 8
1. kolo
132. BC Benešov U12G - BK Beroun U12G(ms) 23.09.2017 11:00 106:13 (22:0 40:3 72:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
1. kolo, zápas č. 132

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Buršík Petr

133. ŠSK Příbram U12G - Brandýs U12G 23.09.2017 10:30 17:70 (2:26 7:43 13:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
1. kolo, zápas č. 133

datum: 23.09.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Koch Augustin
Křešťák Martin

2. kolo
134. BK Beroun U12G(ms) - ŠSK Příbram U12G 08.10.2017 12:00 24:132 (4:28 12:67 20:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
2. kolo, zápas č. 134

datum: 08.10.2017, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Šťavík Radek

135. BA Sparta U12G - BC Benešov U12G 24.09.2017 11:00 58:50 (14:10 26:20 45:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
2. kolo, zápas č. 135

datum: 24.09.2017, 11:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Růzha Jan
Křešťák Martin

3. kolo
136. ŠSK Příbram U12G - BA Sparta U12G 21.10.2017 10:30 79:24 (19:8 39:12 53:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
3. kolo, zápas č. 136

datum: 21.10.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Martínek Karel
Zachara Jakub

137. Brandýs U12G - BK Beroun U12G(ms) 21.10.2017 10:45 103:22 (21:6 46:12 63:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
3. kolo, zápas č. 137

datum: 21.10.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Machálek Jan
Reitzová Patricie-Anna

4. kolo
138. BA Sparta U12G - Brandýs U12G 27.01.2018 17:00 65:34 (15:13 31:21 51:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
4. kolo, zápas č. 138

datum: 27.01.2018, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



139. BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G 04.11.2017 11:00 71:33 (23:6 31:15 47:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
4. kolo, zápas č. 139

datum: 04.11.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Buršík Petr

5. kolo
140. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 17.11.2017 11:30 59:58 (4:20 23:28 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
5. kolo, zápas č. 140

datum: 17.11.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šupej Michal
Marečková Eliška

141. BK Beroun U12G(ms) - BA Sparta U12G 17.11.2017 11:30 52:103 (7:29 15:51 22:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
5. kolo, zápas č. 141

datum: 17.11.2017, 11:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Křešťák Martin
Dub Michal

6. kolo
142. BK Beroun U12G(ms) - BC Benešov U12G 02.12.2017 10:30 13:104 (2:28 2:48 9:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
6. kolo, zápas č. 142

datum: 02.12.2017, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Moravcová Lucie


143. Brandýs U12G - ŠSK Příbram U12G 02.12.2017 11:15 89:32 (21:10 45:14 67:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
6. kolo, zápas č. 143

datum: 02.12.2017, 11:15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Buršík Petr


7. kolo
144. ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G(ms) 16.12.2017 11:00 74:25 (20:2 41:10 62:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
7. kolo, zápas č. 144

datum: 16.12.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Dub Michal
Šťavík Radek

145. BC Benešov U12G - BA Sparta U12G 07.01.2018 11:00 38:53 (16:17 23:31 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
7. kolo, zápas č. 145

datum: 07.01.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. kolo
146. BA Sparta U12G - ŠSK Příbram U12G 25.11.2017 18:30 74:39 (10:16 28:20 56:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
8. kolo, zápas č. 146

datum: 25.11.2017, 18:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



147. BK Beroun U12G(ms) - Brandýs U12G 13.01.2018 15:30 14:121 (6:24 12:52 14:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
8. kolo, zápas č. 147

datum: 13.01.2018, 15:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



9. kolo
148. Brandýs U12G - BA Sparta U12G 12.11.2017 16:45 51:56 (18:8 30:29 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
9. kolo, zápas č. 148

datum: 12.11.2017, 16:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Marečková Eliška

149. ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G 27.01.2018 11:00 18:67 (6:16 10:32 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
9. kolo, zápas č. 149

datum: 27.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:



10. kolo
150. BC Benešov U12G - Brandýs U12G 10.02.2018 12:00 66:32 (13:8 27:17 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
10. kolo, zápas č. 150

datum: 10.02.2018, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



151. BA Sparta U12G - BK Beroun U12G(ms) 21.01.2018 15:00 73:21 (25:4 33:10 57:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1"
10. kolo, zápas č. 151

datum: 21.01.2018, 15:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.