image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. USK Praha 24 24 0 2453:636 48
2. BA Sparta 24 20 4 1681:633 44
3. Sokol Kbely 24 19 5 1599:1007 43
4. TJ Sokol Pražský 24 18 6 1512:999 42
5. Basketbalová škola Praha 24 16 8 1436:952 40
6. BK Kladno 24 16 8 1557:946 40
7. NBK 2009 24 12 12 1189:1133 36
8. Sokol Žižkov Cubs 24 10 14 1171:1307 34
9. Sokol Vyšehrad 24 9 15 776:1183 33
10. TJ Sokol Dubeč 24 6 18 1159:1384 30
11. BA Radotín 24 3 21 426:1843 26
12. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 24 1 23 378:1960 25
13. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 24 2 22 429:1783 24
1. kolo
2. USK Praha - BA Radotín 26.11.2017 11:50 138:14 (32:8 66:8 98:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.11.2017, 11:50:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Beran Štěpán

3. BŠ-Tygři Praha - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 16.12.2017 11:30 81:7 (17:0 35:3 52:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.12.2017, 11:30:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

4. BA Sparta - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 16.12.2017 10:00 84:5 (24:2 43:2 57:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.12.2017, 10:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

5. Sokol Pražský - TJ Sokol Dubeč 16.12.2017 15:30 82:57 (19:14 43:23 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.12.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Matiášková Klára

6. Sokol Vyšehrad - NBK 2009 16.12.2017 13:40 32:66 (8:20 18:35 28:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.12.2017, 13:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Matiášková Klára

7. Sokol Žižkov Cubs - BK Kladno 21.10.2017 10:40 14:83 (2:25 10:37 12:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 7

datum: 21.10.2017, 10:40:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sekava Albert
Šenk Pavel

2. kolo
9. NBK 2009 - Sokol Žižkov Cubs 26.11.2017 14:15 44:28 (14:15 21:16 35:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 26.11.2017, 14:15:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Syrovátka František

10. TJ Sokol Dubeč - Sokol Vyšehrad 16.12.2017 11:50 45:50 (12:10 20:22 28:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 16.12.2017, 11:50:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kršková Veronika

11. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - Sokol Pražský 17.12.2017 16:00 6:93 (0:24 2:54 8:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 17.12.2017, 16:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Beran Štěpán

12. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - BA Sparta 16.12.2017 16:00 2:93 (0:25 2:39 2:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 16.12.2017, 16:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Beran Štěpán

13. BA Radotín - BŠ-Tygři Praha 16.12.2017 08:30 13:67 (7:24 9:32 13:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 13

datum: 16.12.2017, 08:30:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

14. Sokol Kbely - USK Praha 22.10.2017 17:50 48:75 (11:15 26:32 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2017, 17:50:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Gráfová Eliška

3. kolo
16. BŠ-Tygři Praha - Sokol Kbely 21.10.2017 08:30 34:57 (8:20 17:30 25:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2017, 08:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Průša Jan

17. BA Sparta - BA Radotín 16.12.2017 13:00 83:8 (26:2 42:2 62:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.12.2017, 13:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Beran Štěpán

18. Sokol Pražský - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 17.12.2017 10:00 106:20 (39:0 55:10 87:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kršková Veronika

19. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 17.12.2017 11:30 61:28 (15:5 32:13 51:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 19

datum: 17.12.2017, 11:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kršková Veronika

20. Sokol Žižkov Cubs - TJ Sokol Dubeč 26.11.2017 09:00 38:37 (8:17 18:19 28:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 20

datum: 26.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šmídková Hana
Kopecká Barbora

21. BK Kladno - NBK 2009 26.11.2017 10:45 46:26 (15:14 21:14 25:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 21

datum: 26.11.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šmídková Hana
Kopecká Barbora

4. kolo
23. TJ Sokol Dubeč - BK Kladno 26.11.2017 12:30 38:66 (11:27 21:35 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.11.2017, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Syrovátka František

24. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - Sokol Žižkov Cubs 25.11.2017 08:30 9:89 (0:33 2:54 8:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.11.2017, 08:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Beran Štěpán

25. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - Sokol Vyšehrad 17.12.2017 14:30 17:34 (3:14 5:18 13:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 25

datum: 17.12.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Beran Štěpán

26. BA Radotín - Sokol Pražský 17.12.2017 13:00 32:69 (8:13 10:37 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 26

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Beran Štěpán

27. Sokol Kbely - BA Sparta 22.10.2017 14:30 63:53 (13:12 26:26 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 27

datum: 22.10.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Gráfová Eliška

28. USK Praha - BŠ-Tygři Praha 22.10.2017 16:10 77:21 (26:2 36:6 57:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 28

datum: 22.10.2017, 16:10:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Gráfová Eliška

5. kolo
30. BA Sparta - USK Praha 21.10.2017 10:10 46:68 (9:22 24:45 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2017, 10:10:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Průša Jan

31. Sokol Pražský - Sokol Kbely 25.11.2017 10:40 64:55 (8:26 31:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 31

datum: 25.11.2017, 10:40:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Tvrdíková Michaela

32. Sokol Vyšehrad - BA Radotín 17.12.2017 08:30 49:12 (11:1 21:6 39:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 32

datum: 17.12.2017, 08:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kršková Veronika

33. Sokol Žižkov Cubs - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 25.11.2017 10:00 101:15 (32:2 54:4 81:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 33

datum: 25.11.2017, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Beran Štěpán

34. BK Kladno - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 25.11.2017 11:30 92:12 (20:0 42:7 70:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 34

datum: 25.11.2017, 11:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kohout Radomír
Beran Štěpán

35. NBK 2009 - TJ Sokol Dubeč 21.10.2017 08:00 42:31 (18:6 22:14 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 35

datum: 21.10.2017, 08:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Bendová Linda

6. kolo
37. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - NBK 2009 22.10.2017 08:00 23:67 (6:18 11:36 15:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 37

datum: 22.10.2017, 08:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Matiášková Klára

38. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - BK Kladno 25.11.2017 14:30 18:110 (8:24 10:60 14:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 38

datum: 25.11.2017, 14:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Kopecká Barbora

39. BA Radotín - Sokol Žižkov Cubs 25.11.2017 13:00 10:90 (4:25 10:49 10:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 39

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Kopecká Barbora

40. Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 25.11.2017 14:00 91:25 (17:0 47:4 57:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 40

datum: 25.11.2017, 14:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kršková Veronika

41. USK Praha - Sokol Pražský 25.11.2017 12:20 135:26 (40:8 71:18 109:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 41

datum: 25.11.2017, 12:20:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Kršková Veronika

42. BŠ-Tygři Praha - BA Sparta 21.10.2017 11:50 23:69 (17:15 17:37 23:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 42

datum: 21.10.2017, 11:50:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Průša Jan

7. kolo
44. Sokol Pražský - BŠ-Tygři Praha 26.11.2017 09:00 56:43 (12:22 24:36 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2017, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hejduk Jakub

45. Sokol Vyšehrad - USK Praha 25.11.2017 09:00 8:121 (2:21 6:59 6:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 45

datum: 25.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Tvrdíková Michaela

46. Sokol Žižkov Cubs - Sokol Kbely 16.12.2017 12:20 48:67 (15:18 24:34 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 46

datum: 16.12.2017, 12:20:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



47. BK Kladno - BA Radotín 25.11.2017 16:00 94:22 (18:6 49:8 70:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2017, 16:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Kopecká Barbora

48. NBK 2009 - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 21.10.2017 11:00 75:16 (31:1 45:5 65:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 48

datum: 21.10.2017, 11:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Melzerová Johana
Matiášková Klára

49. TJ Sokol Dubeč - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 22.10.2017 12:30 86:8 (21:0 41:6 57:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 49

datum: 22.10.2017, 12:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Melzerová Johana
Liška Jan

8. kolo
51. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - TJ Sokol Dubeč 22.10.2017 09:30 6:72 (2:22 4:46 4:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 51

datum: 22.10.2017, 09:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Matiášková Klára

52. BA Radotín - NBK 2009 22.10.2017 11:00 14:113 (4:33 10:53 12:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 52

datum: 22.10.2017, 11:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Matiášková Klára

53. Sokol Kbely - BK Kladno 16.12.2017 14:00 58:56 (19:21 31:34 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 53

datum: 16.12.2017, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



54. USK Praha - Sokol Žižkov Cubs 16.12.2017 10:40 110:36 (22:8 49:18 83:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 54

datum: 16.12.2017, 10:40:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



*55. BŠ-Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 26.11.2017 12:20 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 55

datum: 26.11.2017, 12:20:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Sekava Albert
Gráfová Eliška

56. BA Sparta - Sokol Pražský 26.11.2017 10:40 35:41 (10:10 18:21 28:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 56

datum: 26.11.2017, 10:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kohout Radomír
Hejduk Jakub

9. kolo
*58. Sokol Vyšehrad - BA Sparta 26.11.2017 14:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 58

datum: 26.11.2017, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Sekava Albert
Gráfová Eliška

59. Sokol Žižkov Cubs - BŠ-Tygři Praha 17.12.2017 13:40 37:68 (5:24 23:40 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 59

datum: 17.12.2017, 13:40:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Matiášková Klára

60. BK Kladno - USK Praha 16.12.2017 09:00 33:93 (9:38 21:54 25:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 60

datum: 16.12.2017, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



61. NBK 2009 - Sokol Kbely 17.12.2017 17:40 30:61 (7:4 13:31 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 61

datum: 17.12.2017, 17:40:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Bendová Linda

62. TJ Sokol Dubeč - BA Radotín 21.10.2017 12:30 86:14 (22:4 40:7 68:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 62

datum: 21.10.2017, 12:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Melzerová Johana
Matiášková Klára

*63. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 21.10.2017 14:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 63

datum: 21.10.2017, 14:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Melzerová Johana
Matiášková Klára

10. kolo
*65. BA Radotín - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 21.10.2017 09:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 65

datum: 21.10.2017, 09:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Bendová Linda

66. Sokol Kbely - TJ Sokol Dubeč 17.12.2017 14:30 89:34 (14:14 37:22 62:34 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 66

datum: 17.12.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Syrovátka František

67. USK Praha - NBK 2009 17.12.2017 16:10 82:25 (19:13 35:20 51:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 67

datum: 17.12.2017, 16:10:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Bendová Linda

*68. BŠ-Tygři Praha - BK Kladno 17.12.2017 10:10 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 68

datum: 17.12.2017, 10:10:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Melzerová Johana
Gráfová Eliška

69. BA Sparta - Sokol Žižkov Cubs 17.12.2017 11:50 69:11 (15:9 36:9 49:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 69

datum: 17.12.2017, 11:50:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Matiášková Klára

70. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 21.10.2017 09:00 77:9 (19:0 26:7 14:2 18:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 70

datum: 21.10.2017, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sekava Albert
Šenk Pavel

11. kolo
72. Sokol Žižkov Cubs - Sokol Pražský 22.10.2017 09:00 28:68 (9:10 7:18 8:17 4:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 72

datum: 22.10.2017, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bendová Linda

*73. BK Kladno - BA Sparta 17.12.2017 08:30 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 73

datum: 17.12.2017, 08:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Melzerová Johana
Gráfová Eliška

74. NBK 2009 - BŠ-Tygři Praha 25.11.2017 10:40 42:53 (18:6 20:35 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 74

datum: 25.11.2017, 10:40:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

75. TJ Sokol Dubeč - USK Praha 17.12.2017 13:00 14:111 (7:31 7:58 13:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 75

datum: 17.12.2017, 13:00:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Syrovátka František

76. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - Sokol Kbely 26.11.2017 10:10 25:90 (10:26 14:40 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 76

datum: 26.11.2017, 10:10:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Beran Štěpán

*77. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - BA Radotín 22.10.2017 14:00 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 77

datum: 22.10.2017, 14:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Melzerová Johana
Liška Jan

12. kolo
79. Sokol Kbely - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 26.11.2017 13:30 102:29 (35:7 57:15 84:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 79

datum: 26.11.2017, 13:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

80. USK Praha - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 26.11.2017 15:10 117:8 (25:4 55:4 81:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 80

datum: 26.11.2017, 15:10:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

81. BŠ-Tygři Praha - TJ Sokol Dubeč 25.11.2017 14:00 70:38 (15:14 25:19 54:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 81

datum: 25.11.2017, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Buršík Martin
Vrla Petr

82. BA Sparta - NBK 2009 25.11.2017 09:00 67:25 (13:8 31:12 45:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 82

datum: 25.11.2017, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hejduk Jakub

83. Sokol Pražský - BK Kladno 21.10.2017 14:15 53:45 (12:11 8:11 17:8 16:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 83

datum: 21.10.2017, 14:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Tvrdíková Michaela

84. Sokol Vyšehrad - Sokol Žižkov Cubs 21.10.2017 12:35 17:41 (6:8 6:14 9:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 84

datum: 21.10.2017, 12:35:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Tvrdíková Michaela

13. kolo
86. BK Kladno - Sokol Vyšehrad 22.10.2017 10:45 68:11 (24:4 40:6 52:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 86

datum: 22.10.2017, 10:45:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Bendová Linda

87. NBK 2009 - Sokol Pražský 16.12.2017 10:00 24:58 (2:20 8:36 16:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 87

datum: 16.12.2017, 10:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kršková Veronika

88. TJ Sokol Dubeč - BA Sparta 25.11.2017 12:20 33:81 (11:14 17:36 29:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 88

datum: 25.11.2017, 12:20:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šenk Pavel
Vrla Petr

89. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - BŠ-Tygři Praha 16.12.2017 14:30 18:90 (6:22 6:46 12:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 89

datum: 16.12.2017, 14:30:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Beran Štěpán

90. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - USK Praha 26.11.2017 08:30 12:127 (4:30 6:56 12:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 90

datum: 26.11.2017, 08:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Provazník Adam
Beran Štěpán

91. BA Radotín - Sokol Kbely 26.11.2017 16:50 6:87 (1:19 3:50 5:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 91

datum: 26.11.2017, 16:50:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

14. kolo
93. BA Radotín - USK Praha 04.03.2018 11:30 10:117 (0:27 2:56 6:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 93

datum: 04.03.2018, 11:30:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Průša Jan

94. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - BŠ-Tygři Praha 07.04.2018 11:30 4:134 (0:41 0:74 2:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 94

datum: 07.04.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Vlasta Michal

95. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - BA Sparta 07.04.2018 10:00 23:72 (6:20 14:33 21:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 95

datum: 07.04.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Vlasta Michal

96. TJ Sokol Dubeč - Sokol Pražský 07.04.2018 08:00 26:64 (6:19 12:39 15:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 96

datum: 07.04.2018, 08:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Sekava Albert
Šenk Pavel

97. NBK 2009 - Sokol Vyšehrad 07.04.2018 12:30 35:31 (7:10 17:13 27:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 97

datum: 07.04.2018, 12:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Čížek Daniel
Vrla Petr

98. BK Kladno - Sokol Žižkov Cubs 27.01.2018 14:15 68:37 (18:14 31:24 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 98

datum: 27.01.2018, 14:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Lišková Rebeka Anna

15. kolo
100. Sokol Žižkov Cubs - NBK 2009 04.03.2018 13:00 73:54 (14:20 33:38 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 100

datum: 04.03.2018, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



101. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Dubeč 07.04.2018 11:00 30:27 (4:13 11:16 17:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 101

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Čížek Daniel
Vrla Petr

102. Sokol Pražský - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 08.04.2018 10:20 72:16 (16:4 42:6 57:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 102

datum: 08.04.2018, 10:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Melzerová Johana
Vrla Petr

103. BA Sparta - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 07.04.2018 16:00 109:7 (27:0 55:4 99:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 103

datum: 07.04.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lišková Rebeka Anna

104. BŠ-Tygři Praha - BA Radotín 07.04.2018 08:30 98:22 (27:8 51:12 68:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 104

datum: 07.04.2018, 08:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Vlasta Michal

105. USK Praha - Sokol Kbely 28.01.2018 09:00 83:42 (20:16 38:17 67:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 105

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kršková Veronika

16. kolo
107. Sokol Kbely - BŠ-Tygři Praha 28.01.2018 10:40 41:52 (16:7 27:27 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 107

datum: 28.01.2018, 10:40:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kršková Veronika

108. BA Radotín - BA Sparta 07.04.2018 13:00 16:96 (2:28 11:48 13:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 108

datum: 07.04.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lišková Rebeka Anna

109. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - Sokol Pražský 08.04.2018 08:40 9:94 (0:23 4:43 9:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 109

datum: 08.04.2018, 08:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Melzerová Johana
Vrla Petr

110. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - Sokol Vyšehrad 08.04.2018 15:20 16:66 (8:14 10:42 12:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 110

datum: 08.04.2018, 15:20:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Kohout Radomír

111. TJ Sokol Dubeč - Sokol Žižkov Cubs 04.03.2018 11:00 38:48 (9:19 9:33 15:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 111

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



112. NBK 2009 - BK Kladno 04.03.2018 09:00 43:63 (12:16 23:32 34:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 112

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



17. kolo
114. BK Kladno - TJ Sokol Dubeč 04.03.2018 15:00 107:39 (18:21 50:25 73:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 114

datum: 04.03.2018, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



115. Sokol Žižkov Cubs - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 03.03.2018 08:30 90:33 (24:4 42:16 72:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 115

datum: 03.03.2018, 08:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šenk Pavel
Beran Štěpán

116. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 08.04.2018 12:00 77:10 (30:2 41:4 57:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 116

datum: 08.04.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Melzerová Johana
Vrla Petr

117. Sokol Pražský - BA Radotín 08.04.2018 13:40 55:25 (16:7 28:13 42:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 117

datum: 08.04.2018, 13:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Kohout Radomír

118. BA Sparta - Sokol Kbely 27.01.2018 10:40 87:21 (29:4 47:8 69:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 118

datum: 27.01.2018, 10:40:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sekava Albert
Kršková Veronika

119. BŠ-Tygři Praha - USK Praha 27.01.2018 12:20 41:80 (14:11 16:37 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 119

datum: 27.01.2018, 12:20:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sekava Albert
Kršková Veronika

18. kolo
121. USK Praha - BA Sparta 27.01.2018 09:00 67:61 (8:17 20:21 38:38 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 121

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sekava Albert
Kršková Veronika

122. Sokol Kbely - Sokol Pražský 03.03.2018 09:00 70:39 (24:6 38:16 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 122

datum: 03.03.2018, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sekava Albert
Hejduk Jakub

123. BA Radotín - Sokol Vyšehrad 08.04.2018 17:00 20:69 (4:14 6:42 17:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 123

datum: 08.04.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Kohout Radomír

124. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - Sokol Žižkov Cubs 03.03.2018 10:00 29:82 (3:36 15:45 19:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 124

datum: 03.03.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šenk Pavel
Beran Štěpán

125. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - BK Kladno 03.03.2018 11:30 18:84 (7:32 11:42 14:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 125

datum: 03.03.2018, 11:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šenk Pavel
Beran Štěpán

126. TJ Sokol Dubeč - NBK 2009 28.01.2018 16:00 45:69 (11:21 20:29 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 126

datum: 28.01.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

19. kolo
128. NBK 2009 - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 28.01.2018 12:30 92:14 (23:4 37:8 64:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 128

datum: 28.01.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

129. BK Kladno - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 03.03.2018 14:30 113:24 (30:8 50:16 95:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 129

datum: 03.03.2018, 14:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Kohout Radomír

130. Sokol Žižkov Cubs - BA Radotín 03.03.2018 13:00 68:20 (20:4 30:12 42:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 130

datum: 03.03.2018, 13:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Kohout Radomír

131. Sokol Vyšehrad - Sokol Kbely 03.03.2018 12:35 32:68 (2:8 14:28 30:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 131

datum: 03.03.2018, 12:35:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vlasta Michal
Vrla Petr

132. Sokol Pražský - USK Praha 03.03.2018 14:15 28:90 (4:22 14:50 20:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 132

datum: 03.03.2018, 14:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vlasta Michal
Vrla Petr

133. BA Sparta - BŠ-Tygři Praha 28.01.2018 12:20 67:37 (15:3 24:17 40:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 133

datum: 28.01.2018, 12:20:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kršková Veronika

20. kolo
135. BŠ-Tygři Praha - Sokol Pražský 04.03.2018 12:45 69:44 (14:13 32:20 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 135

datum: 04.03.2018, 12:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matys Pavel
Vlasta Michal

136. USK Praha - Sokol Vyšehrad 03.03.2018 10:40 93:18 (15:5 36:9 66:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 136

datum: 03.03.2018, 10:40:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Sekava Albert
Hejduk Jakub

137. Sokol Kbely - Sokol Žižkov Cubs 07.04.2018 08:30 58:46 (11:14 24:26 34:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 137

datum: 07.04.2018, 08:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

138. BA Radotín - BK Kladno 03.03.2018 16:00 22:108 (12:30 12:62 20:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 138

datum: 03.03.2018, 16:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Kohout Radomír

139. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - NBK 2009 27.01.2018 10:45 18:63 (4:23 6:39 10:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 139

datum: 27.01.2018, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hejduk Jakub

140. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - TJ Sokol Dubeč 27.01.2018 09:00 39:62 (15:23 23:38 31:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 140

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hejduk Jakub

21. kolo
142. TJ Sokol Dubeč - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 27.01.2018 14:15 79:51 (45:9 47:27 67:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 142

datum: 27.01.2018, 14:15:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Beran Štěpán

143. NBK 2009 - BA Radotín 27.01.2018 16:00 89:12 (25:0 43:2 75:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 143

datum: 27.01.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Beran Štěpán

144. BK Kladno - Sokol Kbely 07.04.2018 11:50 53:67 (16:13 25:34 39:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 144

datum: 07.04.2018, 11:50:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Provazník Adam
Matys Pavel

145. Sokol Žižkov Cubs - USK Praha 07.04.2018 10:10 30:108 (9:20 19:57 23:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 145

datum: 07.04.2018, 10:10:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Beran Štěpán

146. Sokol Vyšehrad - BŠ-Tygři Praha 04.03.2018 15:45 29:72 (6:17 10:42 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 146

datum: 04.03.2018, 15:45:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lišková Rebeka Anna

147. Sokol Pražský - BA Sparta 04.03.2018 11:15 46:61 (5:18 16:34 33:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 147

datum: 04.03.2018, 11:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Matys Pavel
Vlasta Michal

22. kolo
149. BA Sparta - Sokol Vyšehrad 04.03.2018 14:15 77:16 (24:4 34:6 59:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 149

datum: 04.03.2018, 14:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lišková Rebeka Anna

150. BŠ-Tygři Praha - Sokol Žižkov Cubs 08.04.2018 15:15 67:52 (18:16 33:27 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 150

datum: 08.04.2018, 15:15:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Matys Pavel
Svoboda Luděk

151. USK Praha - BK Kladno 07.04.2018 13:20 94:50 (24:12 53:23 75:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 151

datum: 07.04.2018, 13:20:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Provazník Adam
Matys Pavel

152. Sokol Kbely - NBK 2009 08.04.2018 12:20 82:40 (13:15 37:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 152

datum: 08.04.2018, 12:20:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Provazník Adam
Kršková Veronika

153. BA Radotín - TJ Sokol Dubeč 28.01.2018 10:45 17:124 (1:38 1:57 7:106)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 153

datum: 28.01.2018, 10:45:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Průša Jan

*154. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 28.01.2018 09:00 18:37 (6:12 10:20 14:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 154

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Průša Jan

23. kolo
*156. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - BA Radotín 27.01.2018 12:30 31:25 (4:5 17:14 27:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 156

datum: 27.01.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Hejduk Jakub

157. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely 08.04.2018 10:40 43:53 (10:13 16:33 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 157

datum: 08.04.2018, 10:40:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Syrovátka František

158. NBK 2009 - USK Praha 08.04.2018 14:00 13:113 (0:29 3:61 5:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 158

datum: 08.04.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Provazník Adam
Kršková Veronika

159. BK Kladno - BŠ-Tygři Praha 08.04.2018 17:00 61:58 (14:16 26:35 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 159

datum: 08.04.2018, 17:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Kunc Martin

160. Sokol Žižkov Cubs - BA Sparta 08.04.2018 17:00 30:94 (6:30 14:48 23:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 160

datum: 08.04.2018, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Matys Pavel
Svoboda Luděk

161. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 27.01.2018 12:30 33:72 (6:34 16:38 26:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
23. kolo, zápas č. 161

datum: 27.01.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Lišková Rebeka Anna

24. kolo
163. Sokol Pražský - Sokol Žižkov Cubs 28.01.2018 10:45 89:28 (22:6 44:12 63:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 163

datum: 28.01.2018, 10:45:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Syrovátka František
Beran Štěpán

164. BA Sparta - BK Kladno 08.04.2018 15:15 74:37 (20:10 33:22 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 164

datum: 08.04.2018, 15:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Kunc Martin

165. BŠ-Tygři Praha - NBK 2009 03.03.2018 09:00 41:60 (3:25 17:31 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 165

datum: 03.03.2018, 09:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Bendová Linda

166. USK Praha - TJ Sokol Dubeč 08.04.2018 09:00 91:29 (14:10 41:17 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 166

datum: 08.04.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Sýkora Vojtěch
Syrovátka František

167. Sokol Kbely - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 04.03.2018 10:00 67:18 (2:12 28:12 30:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 167

datum: 04.03.2018, 10:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Průša Jan

*168. BA Radotín - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 28.01.2018 14:15 33:21 (4:4 22:5 28:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
24. kolo, zápas č. 168

datum: 28.01.2018, 14:15:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vrla Petr

25. kolo
170. TJ Sokol I. Smíchov 3:3 - Sokol Kbely 04.03.2018 13:00 16:71 (2:1 2:35 14:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 170

datum: 04.03.2018, 13:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Vrla Petr
Beran Štěpán

171. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady - USK Praha 04.03.2018 14:30 14:116 (5:30 7:65 14:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 171

datum: 04.03.2018, 14:30:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Vrla Petr
Beran Štěpán

172. TJ Sokol Dubeč - BŠ-Tygři Praha 03.03.2018 12:20 50:67 (22:18 29:39 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 172

datum: 03.03.2018, 12:20:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lišková Rebeka Anna

173. NBK 2009 - BA Sparta 03.03.2018 10:40 28:72 (12:17 17:37 23:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 173

datum: 03.03.2018, 10:40:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vimmr Daniel
Bendová Linda

174. BK Kladno - Sokol Pražský 27.01.2018 09:00 59:58 (6:14 24:19 39:43 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 174

datum: 27.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Matiášková Klára

175. Sokol Žižkov Cubs - Sokol Vyšehrad 27.01.2018 10:45 26:52 (4:12 9:34 22:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
25. kolo, zápas č. 175

datum: 27.01.2018, 10:45:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Matiášková Klára

26. kolo
177. Sokol Vyšehrad - BK Kladno 28.01.2018 09:00 27:61 (8:12 12:22 18:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 177

datum: 28.01.2018, 09:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Syrovátka František
Beran Štěpán

178. Sokol Pražský - NBK 2009 07.04.2018 09:30 58:24 (18:9 38:11 46:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 178

datum: 07.04.2018, 09:30:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Sekava Albert
Šenk Pavel

179. BA Sparta - TJ Sokol Dubeč 03.03.2018 14:00 91:26 (28:15 45:16 71:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 179

datum: 03.03.2018, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Čížek Daniel
Lišková Rebeka Anna

180. BŠ-Tygři Praha - TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 07.04.2018 14:30 110:28 (6:16 46:16 72:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 180

datum: 07.04.2018, 14:30:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Lišková Rebeka Anna

181. USK Praha - TJ Sokol I. Smíchov 3:3 04.03.2018 08:30 147:9 (34:2 69:7 107:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 181

datum: 04.03.2018, 08:30:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel
Průša Jan

182. Sokol Kbely - BA Radotín 04.03.2018 16:00 91:19 (8:5 42:7 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Přebor Základní fáze
26. kolo, zápas č. 182

datum: 04.03.2018, 16:00:00

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Vrla Petr
Beran Štěpán

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.