image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2017/18 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"


tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16 15 1 939:289 31
2. Basket Pastelka MB U11G(mix) 16 15 1 899:322 31
3. Pandy Čelákovice U11G(mix) 16 10 6 648:447 26
4. BC Benešov U11G 16 9 7 471:406 25
5. TJ Sokol Kladno U11G 16 8 8 533:569 24
6. BK Studánka Pardubice U11G (ms) 16 7 9 593:657 23
7. TJ Sokol Pečky U11G(mix) 16 5 11 512:768 21
8. BC Slaný U11G(mix) 16 3 13 411:773 19
9. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 16 0 16 215:990 16
1. kolo
73. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BC Benešov U11G 24.09.2017 12:30 35:55 (4:17 9:33 19:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 73

datum: 24.09.2017, 12:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Nývltová Markéta
Holubová Anežka

74. BK Brandýs U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 24.09.2017 10:45 15:62 (3:7 5:29 7:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 74

datum: 24.09.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Vávra Petr

75. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 24.09.2017 11:00 29:54 (8:14 15:36 19:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 75

datum: 24.09.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Dub Michal
Timko Viktor

76. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Slaný U11G(mix) 23.09.2017 11:00 81:10 (19:5 40:5 67:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
1. kolo, zápas č. 76

datum: 23.09.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

2. kolo
77. TJ Sokol Kladno U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 30.09.2017 11:00 18:48 (8:8 8:24 14:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 77

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



78. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 01.10.2017 14:15 80:26 (16:6 40:8 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 78

datum: 01.10.2017, 14:15:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Matějček Josef

79. BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G 30.09.2017 11:00 48:9 (20:0 28:2 46:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 79

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Martínek Karel

80. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 30.09.2017 11:00 70:22 (21:3 35:8 49:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
2. kolo, zápas č. 80

datum: 30.09.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

3. kolo
81. BK Brandýs U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 14.10.2017 10:45 8:83 (2:18 6:41 6:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 81

datum: 14.10.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Dub Michal

82. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BC Benešov U11G 14.10.2017 11:00 22:62 (6:21 8:34 18:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 82

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Růzha Jan
Strnad Pavel

83. Basket Pastelka MB U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 14.10.2017 15:00 37:21 (6:4 20:9 27:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 83

datum: 14.10.2017, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Buršík Petr

84. Slaný U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 14.10.2017 11:30 23:54 (5:10 12:25 16:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
3. kolo, zápas č. 84

datum: 14.10.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



4. kolo
85. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Slaný U11G(mix) 27.11.2017 18:30 20:43 (2:14 11:17 11:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 85

datum: 27.11.2017, 18:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Marečková Eliška
Vávra Petr

86. BC Benešov U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 28.10.2017 12:00 11:33 (4:10 7:22 9:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 86

datum: 28.10.2017, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Bočková Lenka
Martínek Karel

87. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 20.10.2017 17:30 53:17 (12:6 26:8 45:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 87

datum: 20.10.2017, 17:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel


88. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - BK Brandýs U11G 29.10.2017 12:00 83:39 (11:13 31:25 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
4. kolo, zápas č. 88

datum: 29.10.2017, 12:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bergerová Aneta
Holubová Anežka

5. kolo
89. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 11.11.2017 11:00 49:26 (14:7 22:13 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 89

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Tejček Tomáš


90. Basket Pastelka MB U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.11.2017 11:00 41:35 (13:9 26:13 32:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 90

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Šupej Michal

91. Slaný U11G(mix) - BC Benešov U11G 11.11.2017 11:30 17:38 (4:9 6:20 11:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 91

datum: 11.11.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef


92. TJ Sokol Kladno U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 11.11.2017 11:00 22:52 (4:12 11:26 16:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
5. kolo, zápas č. 92

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch
Machálek Jan

6. kolo
93. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.11.2017 14:00 29:24 (7:2 15:6 16:14 20:20 22:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 93

datum: 25.11.2017, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

94. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Slaný U11G(mix) 25.11.2017 16:30 68:13 (24:0 34:2 58:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 94

datum: 25.11.2017, 16:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávra Petr
Moravcová Lucie

95. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.11.2017 13:00 20:50 (4:14 6:36 14:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 95

datum: 25.11.2017, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Tomáš


96. BK Brandýs U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 25.11.2017 10:45 22:43 (10:6 12:21 18:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
6. kolo, zápas č. 96

datum: 25.11.2017, 10:45:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Šťavík Radek
Pazourek Jaroslav

7. kolo
97. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Brandýs U11G 09.12.2017 11:00 101:16 (28:4 52:7 74:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 97

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šupej Michal
Tejček Tomáš

98. Slaný U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 09.12.2017 11:30 36:72 (2:24 7:45 22:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 98

datum: 09.12.2017, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Málek Jan
Veselý Jiří

99. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 10.03.2018 11:00 14:59 (2:12 6:25 10:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 99

datum: 10.03.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



100. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BC Benešov U11G 09.12.2017 15:00 20:23 (6:4 10:14 14:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
7. kolo, zápas č. 100

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Týř Jan
Šťavík Radek

8. kolo
101. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.12.2017 11:00 39:36 (18:8 24:12 24:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 101

datum: 17.12.2017, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

102. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Kladno U11G 17.12.2017 12:00 33:38 (11:8 22:17 26:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 102

datum: 17.12.2017, 12:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Chocholoušová Karla
Bartoňová Pavlína

103. BK Brandýs U11G - Slaný U11G(mix) 17.12.2017 15:00 18:47 (4:13 9:23 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 103

datum: 17.12.2017, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Marečková Eliška
Reitzová Patricie-Anna

104. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 16.12.2017 14:30 21:67 (6:12 9:30 13:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
8. kolo, zápas č. 104

datum: 16.12.2017, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Strnad Pavel

9. kolo
105. Slaný U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 06.01.2018 11:30 31:37 (10:11 13:17 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 105

datum: 06.01.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



106. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs U11G 06.01.2018 11:00 37:15 (10:5 24:9 30:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 106

datum: 06.01.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



107. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 07.01.2018 11:00 33:28 (10:9 18:18 26:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 107

datum: 07.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



108. BC Benešov U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 06.01.2018 16:00 4:44 (0:11 0:21 2:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
9. kolo, zápas č. 108

datum: 06.01.2018, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



10. kolo
109. BC Benešov U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 14.01.2018 11:00 24:30 (4:18 10:21 15:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 109

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



110. Pandy Čelákovice U11G(mix) - BK Brandýs U11G 14.01.2018 11:00 54:19 (6:6 20:12 36:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 110

datum: 14.01.2018, 11:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



111. TJ Sokol Kladno U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.02.2018 11:00 46:27 (4:2 22:14 32:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 111

datum: 04.02.2018, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



112. Slaný U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 14.01.2018 10:15 8:68 (2:22 4:40 6:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
10. kolo, zápas č. 112

datum: 14.01.2018, 10:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



11. kolo
113. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 05.04.2018 17:00 59:18 (19:2 33:8 53:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 113

datum: 05.04.2018, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



114. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 20.01.2018 11:00 24:57 (10:16 16:24 16:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 114

datum: 20.01.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



115. BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G 20.01.2018 12:00 17:46 (6:4 10:22 17:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 115

datum: 20.01.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



116. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 26.01.2018 18:30 6:61 (2:12 4:25 4:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11. kolo, zápas č. 116

datum: 26.01.2018, 18:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Bartoňová Pavlína


12. kolo
117. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs U11G 15.04.2018 11:00 77:2 (16:0 40:0 61:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 117

datum: 15.04.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



118. BC Benešov U11G - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 04.03.2018 11:00 45:18 (18:4 25:8 38:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 118

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



119. Pandy Čelákovice U11G(mix) - Basket Pastelka MB U11G(mix) 03.02.2018 12:30 24:40 (5:8 11:20 22:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 119

datum: 03.02.2018, 12:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



120. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G(mix) 03.02.2018 15:00 49:20 (15:2 23:9 37:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
12. kolo, zápas č. 120

datum: 03.02.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



13. kolo
121. Slaný U11G(mix) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 17.02.2018 11:30 17:50 (4:16 6:30 14:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 121

datum: 17.02.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



122. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BC Benešov U11G 17.02.2018 12:00 24:16 (6:4 12:4 17:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 122

datum: 17.02.2018, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



123. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 17.02.2018 11:00 23:84 (2:18 10:36 10:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 123

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



124. BK Brandýs U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 17.02.2018 11:00 8:52 (0:22 2:30 2:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
13. kolo, zápas č. 124

datum: 17.02.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



14. kolo
125. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 03.03.2018 12:45 47:32 (4:13 10:24 28:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 125

datum: 03.03.2018, 12:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Halíková Barbora
Bartoňová Pavlína

126. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 21.02.2018 17:00 51:39 (6:18 14:29 30:38 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 126

datum: 21.02.2018, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



127. BC Benešov U11G - Slaný U11G(mix) 04.02.2018 11:30 33:12 (4:2 12:6 21:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 127

datum: 04.02.2018, 11:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



128. Pandy Čelákovice U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 02.12.2017 11:30 39:36 (7:7 12:16 20:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14. kolo, zápas č. 128

datum: 02.12.2017, 11:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Šupej Michal
Nesvadba Miloš

15. kolo
129. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G 15.04.2018 17:00 24:16 (8:3 17:5 18:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 129

datum: 15.04.2018, 17:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



130. Slaný U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 11.03.2018 11:00 4:66 (0:15 2:29 2:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 130

datum: 11.03.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



131. Basket Pastelka MB U11G(mix) - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 14.04.2018 11:00 74:26 (30:8 44:16 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 131

datum: 14.04.2018, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



132. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - BK Brandýs U11G 17.03.2018 11:00 53:13 (15:9 25:11 37:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15. kolo, zápas č. 132

datum: 17.03.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



16. kolo
133. BK Brandýs U11G - Basket Pastelka MB U11G(mix) 25.03.2018 11:00 6:79 (6:12 6:38 6:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 133

datum: 25.03.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



134. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Slaný U11G(mix) 24.03.2018 13:00 49:22 (16:2 24:6 35:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 134

datum: 24.03.2018, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



135. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Kladno U11G 25.03.2018 11:00 76:30 (18:6 41:14 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 135

datum: 25.03.2018, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



136. BC Benešov U11G - Pandy Čelákovice U11G(mix) 25.03.2018 10:15 5:49 (4:11 4:23 5:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16. kolo, zápas č. 136

datum: 25.03.2018, 10:15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



17. kolo
137. Pandy Čelákovice U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 08.04.2018 13:30 14:45 (6:9 13:25 14:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 137

datum: 08.04.2018, 13:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



138. TJ Sokol Kladno U11G - BK Studánka Pardubice U11G (ms) 08.04.2018 16:00 29:36 (10:13 14:19 22:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 138

datum: 08.04.2018, 16:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



139. Slaný U11G(mix) - BK Brandýs U11G 08.04.2018 11:30 85:0 (20:0 43:0 65:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 139

datum: 08.04.2018, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



140. Basket Pastelka MB U11G(mix) - TJ Sokol Pečky U11G(mix) 08.04.2018 11:00 58:21 (23:2 32:7 48:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17. kolo, zápas č. 140

datum: 08.04.2018, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



18. kolo
141. TJ Sokol Pečky U11G(mix) - Slaný U11G(mix) 14.04.2018 11:15 70:23 (24:3 34:13 52:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 141

datum: 14.04.2018, 11:15:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



142. BK Brandýs U11G - TJ Sokol Kladno U11G 14.04.2018 11:00 8:40 (3:10 4:18 8:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 142

datum: 14.04.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



143. BK Studánka Pardubice U11G (ms) - Pandy Čelákovice U11G(mix) 15.04.2018 13:00 28:37 (2:16 11:22 12:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 143

datum: 15.04.2018, 13:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



144. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Benešov U11G 06.04.2018 17:00 28:16 (10:4 18:10 25:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
18. kolo, zápas č. 144

datum: 06.04.2018, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.