image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2017/18 / nejmladší minižactvo U11 / nejmladší minižacrvo


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. d 14 13 1 682:329 27
2. Válečníci Děčín 10 9 1 826:198 19
3. BK Horejsek Děčín C 12 7 5 451:462 19
4. BA 2006 Roudnice n.L. 10 8 2 558:382 18
5. TJ Slovan Litoměřice 12 6 6 490:476 18
6. BA Tygři Louny 12 6 6 433:438 18
7. Slavoj BK Litoměřice 10 6 4 409:341 16
8. Levharti Chomutov 12 4 8 438:487 16
9. BK Česká lípa 12 3 9 233:676 15
10. BA LYNX Liberec 10 4 6 434:388 14
11. SLUNETA Ústí n.L. 8 6 2 375:379 14
12. BK Chomutov 9 4 5 393:349 13
13. BK Horejsek Děčín B 10 2 8 300:391 12
14. SLUNETA Ústí n.L. B 12 0 12 159:813 12
15. BK Baník Most 7 4 3 375:319 11
16. BK Teplice 8 2 6 276:349 10
17. TJ Slovan Varnsdorf 6 3 3 206:228 9
18. TJ Lokomotiva Liberec I 4 2 2 147:180 6
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 14.10.2017 09:00 42:23 (14:4 22:16 34:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 1

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

2. BK Teplice - BA LYNX Liberec 14.10.2017 11:00 55:34 (12:4 29:12 39:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Linka Michael (1.000/1.000)

3. BA LYNX Liberec - Slavoj Litoměřice 14.10.2017 13:00 15:56 (4:12 8:28 11:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.10.2017, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Linka Michael (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

4. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 15.10.2017 09:00 33:34 (10:18 23:10 25:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: Radobýl, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

5. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Horejsek Děčín B 15.10.2017 11:00 67:6 (14:0 33:2 50:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 5

datum: 15.10.2017, 11:00:00

místo: Radobýl, Litoměřice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

6. BK Horejsek Děčín B - TJ Slovan Litoměřice 15.10.2017 13:00 13:63 (4:8 4:27 8:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.10.2017, 13:00:00

místo: Radobýl, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

7. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 14.10.2017 09:00 56:33 (14:8 29:10 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2017, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BA Tygři Louny - Levharti Chomutov 14.10.2017 11:00 37:36 (7:16 21:22 23:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2017, 11:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. Levharti Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 14.10.2017 13:00 17:69 (10:13 10:39 16:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2017, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. BK Česká lípa - BK Horejsek Děčín C 14.10.2017 13:30 22:45 (4:20 16:25 20:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2017, 13:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/---)
Mísařová Daniela (1.000/---)

11. BK Česká lípa - BK Horejsek Děčín C 14.10.2017 15:30 9:29 (2:2 2:6 4:12 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 11

datum: 14.10.2017, 15:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mísařová Daniela (1.000/---)
Kout Jan (1.000/---)

12. - 14.10.2017       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2017, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 15.10.2017 09:00 12:106 (3:32 8:72 12:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 13

datum: 15.10.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

14. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 15.10.2017 11:00 86:17 (22:2 38:6 56:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 14

datum: 15.10.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

15. -       (0:31 8:40 13:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (---/---)
Josefus Ondřej (---/---)

16. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. B 15.10.2017 10:00 112:11 (36:3 64:5 96:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 16

datum: 15.10.2017, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Doksanský Milan (1.000/1.000)
Kroček Jiří (1.000/1.000)

17. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. B 15.10.2017 12:00 111:6 (29:4 59:4 91:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
1. kolo, zápas č. 17

datum: 15.10.2017, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Doksanský Milan (1.000/1.000)

2. kolo
18. BK Chomutov - BK Baník Most 12.11.2017 09:00 20:50 (7:18 12:31 16:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 18

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

21. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 12.11.2017 09:00 13:45 (2:10 7:20 8:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 21

datum: 12.11.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Blašková Martina (1.500/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

22. Válečníci Děčín - Levharti Chomutov 12.11.2017 11:00 100:16 (20:8 52:8 70:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 22

datum: 12.11.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Blašková Martina (1.000/---)

23. Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 12.11.2017 13:00 24:35 (10:6 14:17 17:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 23

datum: 12.11.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Blašková Martina (---/1.500)
Vostatková Karolína (---/1.500)

24. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 11.11.2017 09:30 30:49 (8:5 10:23 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 24

datum: 11.11.2017, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

25. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 11.11.2017 11:15 46:15 (11:0 23:8 31:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 25

datum: 11.11.2017, 11:15:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Růžička Šimon (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

26. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 11.11.2017 13:00 10:55 (2:12 4:30 8:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 26

datum: 11.11.2017, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

27. BK Česká lípa - SLUNETA Ústí n.L. B 11.11.2017 10:30 51:28 (16:9 31:9 37:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 27

datum: 11.11.2017, 10:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.500/1.000)
Strnad David (1.500/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. B - BA LYNX Liberec 11.11.2017 12:30 11:89 (1:30 7:45 7:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 28

datum: 11.11.2017, 12:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Strnad David (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

29. BA LYNX Liberec - BK Česká lípa 11.11.2017 14:30 74:17 (25:2 45:10 59:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 29

datum: 11.11.2017, 14:30:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Mareš Štěpán (1.000/1.000)
Strnad David (1.000/1.000)

30. TJ Slovan Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 11.11.2017 09:00 14:84 (7:21 11:45 11:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 30

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Hervertová Marie (1.000/1.000)

31. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Litoměřice 11.11.2017 11:00 100:13 (27:0 54:2 76:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Hervertová Marie (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Horejsek Děčín C 11.11.2017 09:00 66:35 (21:6 33:22 57:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 32

datum: 11.11.2017, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/---)
Bachmanová Simona (1.000/---)

33. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Horejsek Děčín C 11.11.2017 11:00 48:34 (13:5 25:17 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
2. kolo, zápas č. 33

datum: 11.11.2017, 11:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Bachmanová Simona (1.000/---)
Šedivý Jan (1.000/---)

3. kolo
34. Levharti Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 09.12.2017 13:00 42:44 (4:15 28:21 29:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 34

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/2.000)
(---/---)

35. Levharti Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 09.12.2017 15:00 23:32 (6:6 14:15 16:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 35

datum: 09.12.2017, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Kroček Jiří (1.000/2.000)
(---/---)

38. Válečníci Děčín - BA 2006 Roudnice n.L. 10.12.2017 10:00 88:17 (28:3 48:8 72:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 38

datum: 10.12.2017, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

39. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 10.12.2017 12:00 17:92 (0:32 8:44 11:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 39

datum: 10.12.2017, 12:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

40. BA LYNX Liberec - BK Horejsek Děčín C 09.12.2017 09:00 33:47 (9:10 13:25 21:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 40

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/---)
Mareš Štěpán (1.000/---)

41. BK Horejsek Děčín C - Slavoj Litoměřice 09.12.2017 11:00 19:68 (0:32 8:40 13:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 41

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Mareš Štěpán (---/1.000)
Martinovská Michaela (---/1.000)

42. Slavoj Litoměřice - BA LYNX Liberec 09.12.2017 13:00 75:13 (17:6 34:8 55:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 42

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Mareš Štěpán (1.000/1.000)

43. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Česká lípa 09.12.2017 09:00 20:28 (2:10 8:20 16:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 43

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

44. BK Česká lípa - BK Chomutov 09.12.2017 11:00 20:46 (6:17 7:31 14:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 44

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

45. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. B 09.12.2017 13:00 45:20 (12:6 20:13 40:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 45

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

46. BK Horejsek Děčín B - SLUNETA Ústí n.L. d 09.12.2017 09:00 14:42 (2:24 8:28 12:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 46

datum: 09.12.2017, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Boček Martin (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

47. SLUNETA Ústí n.L. d - BA Tygři Louny 09.12.2017 11:00 44:28 (14:8 26:11 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 47

datum: 09.12.2017, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Boček Martin (1.000/1.000)

48. BA Tygři Louny - BK Horejsek Děčín B 09.12.2017 13:00 40:11 (12:2 20:8 32:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
3. kolo, zápas č. 48

datum: 09.12.2017, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Boček Martin (1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/---)

4. kolo
49. BK Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 21.01.2018 14:00 27:71 (8:14 13:36 17:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 49

datum: 21.01.2018, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Drobná Jana (1.000/1.000)

50. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Horejsek Děčín C 21.01.2018 15:30 60:27 (25:5 35:19 41:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 50

datum: 21.01.2018, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/---)
Horsáková Natálie (1.000/---)

51. BK Horejsek Děčín C - BK Chomutov 21.01.2018 17:00 32:47 (4:16 12:25 14:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 51

datum: 21.01.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (---/1.000)
Drobná Jana (---/1.000)

52. Slavoj Litoměřice - BK Teplice 20.01.2018 09:00 46:39 (17:10 30:14 36:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 52

datum: 20.01.2018, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

53. BK Teplice - BA Tygři Louny 20.01.2018 11:00 32:58 (4:15 14:31 19:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 53

datum: 20.01.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

54. BA Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 20.01.2018 13:00 43:41 (19:7 31:27 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 54

datum: 20.01.2018, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
(---/---)

55. BK Baník Most - Válečníci Děčín 21.01.2018 10:00 8:112 (3:26 3:54 6:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 55

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vostatková Karolína (3.000/1.000)
Krob Vlastimil (3.000/1.000)

56. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 21.01.2018 12:00 61:62 (14:14 31:30 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 56

datum: 21.01.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Krob Vlastimil (---/1.000)
Vostatková Karolína (---/1.000)

57. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most 21.01.2018 14:00 90:22 (26:8 44:14 66:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 57

datum: 21.01.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/3.000)
Krob Vlastimil (1.000/3.000)

58. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín B 20.01.2018 09:00 13:64 (2:6 3:34 7:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 58

datum: 20.01.2018, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

59. BK Horejsek Děčín B - Levharti Chomutov 20.01.2018 11:00 26:44 (0:22 8:26 14:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 59

datum: 20.01.2018, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Lepší Tereza (1.000/1.000)

60. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. B 20.01.2018 13:00 55:18 (15:2 27:4 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 60

datum: 20.01.2018, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lepší Tereza (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

61. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 20.01.2018 09:00 40:30 (18:4 26:11 37:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 61

datum: 20.01.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. TJ Slovan Litoměřice - BK Česká lípa 20.01.2018 10:45 106:8 (26:0 64:2 80:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 62

datum: 20.01.2018, 10:45:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. BK Česká lípa - SLUNETA Ústí n.L. d 20.01.2018 12:30 2:69 (0:21 2:36 2:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 63

datum: 20.01.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. BA LYNX Liberec - TJ Lokomotiva Liberec I 21.01.2018 09:30 24:50 (10:10 19:21 24:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 64

datum: 21.01.2018, 09:30:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/---)
Martinovská Michaela (1.000/---)

65. BA LYNX Liberec - TJ Lokomotiva Liberec I 21.01.2018 11:00 29:48 (6:15 17:21 25:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
4. kolo, zápas č. 65

datum: 21.01.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.000/---)
Hošek Václav (1.000/---)

5. kolo
66. Levharti Chomutov - BK Baník Most 11.02.2018 09:00 41:43 (6:12 20:18 32:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 66

datum: 11.02.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

67. BK Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. d 11.02.2018 10:30 29:39 (13:12 20:21 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 67

datum: 11.02.2018, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Drobná Jana (1.000/1.000)

68. SLUNETA Ústí n.L. d - Levharti Chomutov 11.02.2018 12:00 20:29 (3:4 13:8 16:20 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 68

datum: 11.02.2018, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Drobná Jana (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

69. BK Chomutov - BA Tygři Louny 18.02.2018 09:00 23:43 (4:13 9:23 17:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 69

datum: 18.02.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

70. BA Tygři Louny - SLUNETA Ústí n.L. 18.02.2018 10:30 27:40 (8:8 10:15 22:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 70

datum: 18.02.2018, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Horsáková Natálie (1.000/1.000)

71. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 18.02.2018 12:00 59:32 (19:0 31:8 47:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 71

datum: 18.02.2018, 12:00:00

místo: ,

rozhodčí:
Horsáková Natálie (1.000/1.000)
Sedláček Jan František (1.000/1.000)

72. BK Česká lípa - BA LYNX Liberec 17.02.2018 10:00 22:73 (2:21 22:25 22:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 72

datum: 17.02.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Řepková Kateřina (2.000/1.000)

73. BA LYNX Liberec - SLUNETA Ústí n.L. B 17.02.2018 12:00 50:7 (12:1 21:1 37:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 73

datum: 17.02.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Řepková Kateřina (1.000/1.000)
Liška Jaroslav (1.000/1.000)

74. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Česká lípa 17.02.2018 14:00 12:32 (1:8 9:14 9:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
5. kolo, zápas č. 74

datum: 17.02.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Liška Jaroslav (1.000/1.000)
Řepková Kateřina (1.000/2.000)

6. kolo
75. BK Horejsek Děčín B - BK Horejsek Děčín C 04.03.2018 09:00 31:38 (16:0 16:23 29:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 75

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/---)
Strnad David (1.000/---)

76. BK Horejsek Děčín C - Slovan Varnsdorf 04.03.2018 11:00 34:31 (2:13 10:16 13:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 76

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Strnad David (---/2.500)
Josefus Ondřej (---/2.000)

77. Slovan Varnsdorf - BK Horejsek Děčín B 04.03.2018 13:00 27:25 (9:3 11:7 13:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 77

datum: 04.03.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Strnad David (2.500/1.000)

78. BK Teplice - Slavoj Litoměřice 03.03.2018 09:00 27:35 (7:6 9:18 19:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 78

datum: 03.03.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

79. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 03.03.2018 10:30 21:61 (6:15 15:28 17:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 79

datum: 03.03.2018, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Růžička Šimon (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

80. Válečníci Děčín - BK Teplice 03.03.2018 12:00 75:15 (22:2 37:7 61:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 80

datum: 03.03.2018, 12:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Růžička Šimon (1.000/1.000)

81. BA Tygři Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 04.03.2018 09:00 40:45 (10:10 20:22 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 81

datum: 04.03.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (4.000/1.000)
Vostatková Karolína (1.500/1.000)

82. BA 2006 Roudnice n.L. - TJ Slovan Litoměřice 04.03.2018 11:00 39:31 (0:16 18:20 39:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 82

datum: 04.03.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

83. TJ Slovan Litoměřice - BA Tygři Louny 04.03.2018 13:00 41:36 (4:16 20:21 28:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
6. kolo, zápas č. 83

datum: 04.03.2018, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/4.000)
Vostatková Karolína (---/1.500)

7. kolo
84. Slovan Varnsdorf - TJ Lokomotiva Liberec I 17.03.2018 09:00 50:34 (18:2 29:11 46:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 84

datum: 17.03.2018, 09:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/---)
Mísařová Daniela (1.500/---)

85. TJ Lokomotiva Liberec I - BK Horejsek Děčín B 17.03.2018 11:00 15:77 (2:20 7:28 11:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 85

datum: 17.03.2018, 11:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Mísařová Daniela (---/1.000)
Hošek Václav (---/1.000)

86. BK Horejsek Děčín B - Slovan Varnsdorf 17.03.2018 13:00 33:42 (7:16 15:22 19:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 86

datum: 17.03.2018, 13:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.500)
Mísařová Daniela (1.000/1.500)

87. BA LYNX Liberec - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 87

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Liška Jaroslav (---/---)
Boček Martin (---/---)

88. BA LYNX Liberec - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 88

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:
Boček Martin (---/---)
Liška Jaroslav (---/---)

89. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. B 18.03.2018 11:00 110:9 (27:3 61:5 79:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 89

datum: 18.03.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

90. SLUNETA Ústí n.L. B - BK Horejsek Děčín C 18.03.2018 12:45 4:66 (2:11 2:22 4:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 90

datum: 18.03.2018, 12:45:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Hušek Daniel (1.000/---)
Sedláček Jan František (1.000/---)

91. BK Horejsek Děčín C - BK Chomutov 18.03.2018 14:30 45:43 (26:11 32:27 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 91

datum: 18.03.2018, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Sedláček Jan František (---/1.000)
Hušek Daniel (---/1.000)

92. SLUNETA Ústí n.L. d - BK Česká lípa 18.03.2018 09:00 91:8 (22:4 41:6 61:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 92

datum: 18.03.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/---)
Šedivý Jan (1.000/---)

93. BK Česká lípa - Levharti Chomutov 18.03.2018 10:45 14:83 (2:26 2:46 10:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 93

datum: 18.03.2018, 10:45:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/1.000)
Machková Romana (---/1.000)

94. Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. d 18.03.2018 12:30 28:49 (10:11 19:25 23:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 94

datum: 18.03.2018, 12:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Machková Romana (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

95. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. d 07.04.2018 09:00 23:31 (6:8 10:13 16:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 95

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (---/1.000)
Josefus Ondřej (---/1.000)

96. SLUNETA Ústí n.L. d - Slovan Varnsdorf 07.04.2018 11:00 42:30 (11:1 25:12 37:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 96

datum: 07.04.2018, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.500)
Lepší Tereza (1.000/2.000)

97. Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice 07.04.2018 13:00 26:60 (0:22 12:26 22:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
nejmladší minižactvo U11 nejmladší minižacrvo
7. kolo, zápas č. 97

datum: 07.04.2018, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Lepší Tereza (2.500/---)
Josefus Ondřej (1.500/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC