image

juniorky U19 / liga / ročník 2017/18 / play-out C


tabulka
3. OSK Olomouc 20 15 5 1220:1013 35
4. TJ Jiskra Kyjov 20 14 6 1139:1050 34
5. SK Basketbal Tišnov 20 13 7 1152:969 33
6. SBŠ Ostrava B 20 12 8 1207:1147 32
7. Basket Ostrava 20 4 16 1056:1255 24
8. BK Příbor 20 2 18 903:1243 21
1. kolo
235. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 03.03.2018 19:00 60:50 (6:9 23:21 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
1. kolo, zápas č. 235

datum: 03.03.2018, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/2.000)

236. BK Příbor - SKB Tišnov 20.01.2018 16:00 45:46 (3:15 23:25 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
1. kolo, zápas č. 236

datum: 20.01.2018, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.000/2.000)

237. OSK Olomouc - Jiskra Kyjov 20.01.2018 17:00 45:47 (15:12 22:20 34:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
1. kolo, zápas č. 237

datum: 20.01.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (2.500/1.000)
Krčmář Dominik (2.500/1.000)

2. kolo
238. BK Příbor - Jiskra Kyjov 21.01.2018 12:00 51:56 (10:20 21:31 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
2. kolo, zápas č. 238

datum: 21.01.2018, 12:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Smelty Jiří (1.000/1.000)

239. OSK Olomouc - SKB Tišnov 21.01.2018 10:00 74:66 (9:13 34:33 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
2. kolo, zápas č. 239

datum: 21.01.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

3. kolo
240. SKB Tišnov - Jiskra Kyjov 03.04.2018 17:30 38:47 (8:15 15:21 24:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
3. kolo, zápas č. 240

datum: 03.04.2018, 17:30:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

241. SBŠ Ostrava B - BK Příbor 03.02.2018 14:00 75:57 (13:17 31:26 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
3. kolo, zápas č. 241

datum: 03.02.2018, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

242. Basket Ostrava - OSK Olomouc 03.02.2018 16:30 55:63 (7:16 24:27 36:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
3. kolo, zápas č. 242

datum: 03.02.2018, 16:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (2.000/1.000)
Nováková Bára (2.500/1.000)

4. kolo
243. SBŠ Ostrava B - OSK Olomouc 04.02.2018 15:00 61:51 (13:14 26:29 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
4. kolo, zápas č. 243

datum: 04.02.2018, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

244. Basket Ostrava - BK Příbor 01.02.2018 18:30 71:62 (17:7 39:25 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
4. kolo, zápas č. 244

datum: 01.02.2018, 18:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.500/1.500)
Nováková Bára (1.500/1.500)

5. kolo
245. BK Příbor - OSK Olomouc 16.02.2018 19:00 53:58 (18:10 33:26 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
5. kolo, zápas č. 245

datum: 16.02.2018, 19:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

246. SKB Tišnov - SBŠ Ostrava B 10.04.2018 17:30 80:49 (24:11 42:24 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
5. kolo, zápas č. 246

datum: 10.04.2018, 17:30:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

247. Jiskra Kyjov - Basket Ostrava 17.02.2018 16:00 53:42 (16:10 28:21 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
5. kolo, zápas č. 247

datum: 17.02.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.500)
Krčmář Dominik (1.000/1.500)

6. kolo
248. SKB Tišnov - Basket Ostrava 18.02.2018 13:30 63:55 (14:14 31:24 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
6. kolo, zápas č. 248

datum: 18.02.2018, 13:30:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/2.000)

249. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava B 20.03.2018 18:45 65:53 (15:10 36:25 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
6. kolo, zápas č. 249

datum: 20.03.2018, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

7. kolo
250. Jiskra Kyjov - BK Příbor 03.03.2018 16:30 82:23 (29:7 39:12 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
7. kolo, zápas č. 250

datum: 03.03.2018, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

251. SKB Tišnov - OSK Olomouc 24.04.2018 18:00 56:40 (19:7 35:15 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
7. kolo, zápas č. 251

datum: 24.04.2018, 18:00:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.000)
Melichárek Ivo (1.000/4.000)

8. kolo
252. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 04.03.2018 10:30 69:66 (18:15 36:32 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
8. kolo, zápas č. 252

datum: 04.03.2018, 10:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Holeš Daniel (1.500/1.000)

253. SKB Tišnov - BK Příbor 04.03.2018 09:30 72:49 (25:15 47:28 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
8. kolo, zápas č. 253

datum: 04.03.2018, 09:30:00

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/2.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

254. Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 27.03.2018 18:45 41:65 (15:14 27:26 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
8. kolo, zápas č. 254

datum: 27.03.2018, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Škaroupka Michal (2.000/2.000)
Křičková Lenka (3.500/4.000)

9. kolo
255. OSK Olomouc - SBŠ Ostrava B 17.03.2018 15:00 80:68 (23:15 38:29 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
9. kolo, zápas č. 255

datum: 17.03.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

256. BK Příbor - Basket Ostrava 19.03.2018 18:00 49:44 (8:14 21:18 33:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
9. kolo, zápas č. 256

datum: 19.03.2018, 18:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Konvička Jan (1.000/1.500)

10. kolo
257. Jiskra Kyjov - SKB Tišnov 06.03.2018 18:45 28:59 (5:14 8:31 18:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
10. kolo, zápas č. 257

datum: 06.03.2018, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

258. BK Příbor - SBŠ Ostrava B 28.03.2018 16:00 50:57 (12:11 25:22 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
10. kolo, zápas č. 258

datum: 28.03.2018, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kocurek Ondřej (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

259. OSK Olomouc - Basket Ostrava 18.03.2018 09:00 55:45 (18:10 35:22 46:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
10. kolo, zápas č. 259

datum: 18.03.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500)
Petrák Robin (1.000/2.000)

11. kolo
260. Basket Ostrava - SKB Tišnov 07.04.2018 18:00 60:67 (15:15 35:37 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
11. kolo, zápas č. 260

datum: 07.04.2018, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.500)
Kapl Antonín (1.500/1.500)

261. SBŠ Ostrava B - Jiskra Kyjov 07.04.2018 14:00 52:72 (20:17 31:36 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
11. kolo, zápas č. 261

datum: 07.04.2018, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.500/1.000)

12. kolo
262. OSK Olomouc - BK Příbor 03.04.2018 18:15 85:41 (17:10 39:27 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
12. kolo, zápas č. 262

datum: 03.04.2018, 18:15:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

263. SBŠ Ostrava B - SKB Tišnov 08.04.2018 11:00 53:43 (20:14 30:26 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
12. kolo, zápas č. 263

datum: 08.04.2018, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.500)

264. Basket Ostrava - Jiskra Kyjov 08.04.2018 11:30 47:51 (6:13 19:22 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, juniorky U19, liga
play-out C
12. kolo, zápas č. 264

datum: 08.04.2018, 11:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Kapl Antonín (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.