image

kadeti U17 / liga / ročník 2017/18 / play-out B


tabulka
3. BC Vysočina 20 14 6 1379:1215 34
4. BK Sojky Pelhřimov 20 13 7 1358:1203 33
5. Královští Sokoli 20 12 8 1350:1226 32
6. TJ Sokol BK Chrudim 20 8 12 1168:1298 28
7. USK Praha B 20 8 12 1244:1320 28
8. BA Nymburk B 20 5 15 1191:1428 25
1. kolo
229. USK Praha B - BA Nymburk B 09.03.2018 16:30 67:68 (17:18 32:34 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
1. kolo, zápas č. 229

datum: 09.03.2018, 16:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

230. Královští Sokoli - BC Vysočina 27.01.2018 18:00 52:61 (12:16 33:32 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
1. kolo, zápas č. 230

datum: 27.01.2018, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Krejsa Vojtěch (3.500/1.000)
Zima Jan (2.000/1.000)

231. TJ Sokol BK Chrudim - BK Pelhřimov 27.01.2018 19:00 55:75 (10:17 22:27 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
1. kolo, zápas č. 231

datum: 27.01.2018, 19:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000)
Kult Michal (2.000/1.500)

2. kolo
232. Královští Sokoli - BK Pelhřimov 28.01.2018 16:30 59:64 (14:15 30:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
2. kolo, zápas č. 232

datum: 28.01.2018, 16:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500)
Kult Michal (1.000/1.500)

233. TJ Sokol BK Chrudim - BC Vysočina 28.01.2018 15:00 52:55 (8:17 22:37 39:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
2. kolo, zápas č. 233

datum: 28.01.2018, 15:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000)
Štancl Dominik (2.000/1.000)

3. kolo
234. BC Vysočina - BK Pelhřimov 10.02.2018 17:00 79:70 (18:23 44:37 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
3. kolo, zápas č. 234

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/2.500)
Mynarčík Petr (1.000/2.500)

235. USK Praha B - Královští Sokoli 10.02.2018 17:00 63:64 (9:18 34:34 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
3. kolo, zápas č. 235

datum: 10.02.2018, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.500)
Týř Pavel (1.000/1.500)

236. BA Nymburk B - TJ Sokol BK Chrudim 10.02.2018 10:00 44:70 (15:16 27:31 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
3. kolo, zápas č. 236

datum: 10.02.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000)
Horník Michal (2.000/1.000)

4. kolo
237. USK Praha B - TJ Sokol BK Chrudim 11.02.2018 11:00 63:62 (12:19 26:30 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
4. kolo, zápas č. 237

datum: 11.02.2018, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

238. BA Nymburk B - Královští Sokoli 11.02.2018 10:00 59:74 (7:31 26:50 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
4. kolo, zápas č. 238

datum: 11.02.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Treml Radek (1.500/1.000)

5. kolo
239. Královští Sokoli - TJ Sokol BK Chrudim 24.02.2018 11:00 63:68 (9:19 22:33 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
5. kolo, zápas č. 239

datum: 24.02.2018, 11:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.500)
Trmač Vladislav (1.000/1.500)

240. BC Vysočina - USK Praha B 24.02.2018 15:00 63:52 (9:18 31:33 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
5. kolo, zápas č. 240

datum: 24.02.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Vaníček Marek (1.000/1.000)

241. BK Pelhřimov - BA Nymburk B 24.02.2018 14:00 69:55 (25:15 46:29 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
5. kolo, zápas č. 241

datum: 24.02.2018, 14:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000)
Havlíček Petr (1.000/2.000)

6. kolo
242. BC Vysočina - BA Nymburk B 25.02.2018 10:00 75:57 (25:17 44:28 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
6. kolo, zápas č. 242

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Vaníček Marek (1.000/1.500)

243. BK Pelhřimov - USK Praha B 25.02.2018 10:00 60:56 (18:12 31:18 39:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
6. kolo, zápas č. 243

datum: 25.02.2018, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

7. kolo
244. BK Pelhřimov - Královští Sokoli 28.03.2018 19:00 64:83 (23:11 35:40 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
7. kolo, zápas č. 244

datum: 28.03.2018, 19:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.500/1.000)
Peška Petr (1.500/1.000)

245. BC Vysočina - TJ Sokol BK Chrudim 10.03.2018 13:00 81:58 (17:12 41:23 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
7. kolo, zápas č. 245

datum: 10.03.2018, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

8. kolo
246. BA Nymburk B - USK Praha B 11.03.2018 14:30 62:74 (15:17 33:38 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
8. kolo, zápas č. 246

datum: 11.03.2018, 14:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/2.000)
Koudela Pavel (2.000/2.000)

247. BC Vysočina - Královští Sokoli 10.04.2018 19:00 59:76 (12:21 29:35 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
8. kolo, zápas č. 247

datum: 10.04.2018, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Veis Martin (1.000/1.000)

248. BK Pelhřimov - TJ Sokol BK Chrudim 11.03.2018 10:00 83:50 (19:14 44:31 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
8. kolo, zápas č. 248

datum: 11.03.2018, 10:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

9. kolo
249. TJ Sokol BK Chrudim - USK Praha B 24.03.2018 16:00 79:53 (21:17 36:33 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
9. kolo, zápas č. 249

datum: 24.03.2018, 16:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

250. Královští Sokoli - BA Nymburk B 24.03.2018 12:30 92:67 (28:15 48:29 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
9. kolo, zápas č. 250

datum: 24.03.2018, 12:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.500)
Štancl Dominik (1.000/2.500)

10. kolo
251. BK Pelhřimov - BC Vysočina 05.04.2018 19:00 73:56 (17:18 36:28 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
10. kolo, zápas č. 251

datum: 05.04.2018, 19:00:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

252. Královští Sokoli - USK Praha B 25.03.2018 14:00 75:65 (18:10 31:19 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
10. kolo, zápas č. 252

datum: 25.03.2018, 14:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Kult Michal (1.500/1.000)

253. TJ Sokol BK Chrudim - BA Nymburk B 25.03.2018 13:00 70:60 (22:17 32:30 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
10. kolo, zápas č. 253

datum: 25.03.2018, 13:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/2.500)
Theodor Pavel (3.500/2.500)

11. kolo
254. BA Nymburk B - BC Vysočina 14.04.2018 18:00 64:58 (11:14 23:27 41:43 54:54 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
11. kolo, zápas č. 254

datum: 14.04.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Koudela Martin (2.000/1.000)
Koudela Pavel (2.000/1.000)

255. USK Praha B - BK Pelhřimov 14.04.2018 15:00 56:52 (17:16 30:28 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
11. kolo, zápas č. 255

datum: 14.04.2018, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.500)

12. kolo
256. TJ Sokol BK Chrudim - Královští Sokoli 15.04.2018 14:30 49:81 (13:18 32:36 35:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
12. kolo, zápas č. 256

datum: 15.04.2018, 14:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Krejsa Pavel (1.000/2.000)
Krejsa Vojtěch (1.000/2.500)

257. USK Praha B - BC Vysočina 15.04.2018 13:00 70:84 (22:10 40:33 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
12. kolo, zápas č. 257

datum: 15.04.2018, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.000)
Mareš Jan (1.500/1.000)

258. BA Nymburk B - BK Pelhřimov 15.04.2018 17:00 59:78 (13:15 29:40 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, kadeti U17, liga
play-out B
12. kolo, zápas č. 258

datum: 15.04.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/1.000)
Tax Tomáš (2.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.