image

nejmladší minižactvo / Oblasti / ročník 2017/18 / kvalifikace o NF U11 - chlapci / kvalifikace o NF - chlapci


tabulka
1. Válečníci Děčín 4 3 1 196:118 7
2. SLUNETA Ústí n.L. 4 3 1 207:136 7
3. Slavoj BK Litoměřice 4 0 4 98:247 4
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 17.03.2018 11:00 24:73 (5:25 7:35 14:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 1

datum: 17.03.2018, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 17.03.2018 13:00 52:41 (18:3 27:20 40:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.03.2018, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

3. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 17.03.2018 15:00 62:22 (12:7 26:17 54:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 3

datum: 17.03.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

4. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 07.04.2018 09:00 60:30 (25:11 32:15 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.04.2018, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

5. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 07.04.2018 10:45 22:52 (6:8 9:25 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.04.2018, 10:45:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Krob Vlastimil (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

6. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 07.04.2018 12:30 41:22 (6:5 20:15 28:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2017/18, nejmladší minižactvo, Oblasti
kvalifikace o NF U11 - chlapci kvalifikace o NF - chlapci
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.04.2018, 12:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (---/1.000)
Krob Vlastimil (---/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.