image

žáci U15 / kvalifikace o ligu / ročník 2018/19 / 2. kolo


1. kolo
39. BK Chomutov - Slavoj Litoměřice 09.06.2018 18:00 78:63 (16:13 41:33 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 39

datum: 09.06.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Chomutov

rozhodčí:
Balog Lukáš
Barták Matěj

40. BK Kladno - Královští Sokoli 09.06.2018 13:00 80:49 (21:7 42:21 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 40

datum: 09.06.2018, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Musil Jan
Lejčko Jan

41. TJ AŠ Mladá Boleslav - SLUNETA Ústí n.L. 09.06.2018 13:00 31:86 (10:29 21:45 23:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 41

datum: 09.06.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Timko Viktor
Lahoda Radek

42. BK Opava - Slavia Kroměříž 09.06.2018 16:00 64:84 (9:19 31:37 49:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 42

datum: 09.06.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam
Tichov Michael

43. BCM Orli Prostějov - Jiskra Kyjov 09.06.2018 19:30 77:56 (24:13 34:33 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
1. kolo, zápas č. 43

datum: 09.06.2018, 19:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan
Opletal Petr

2. kolo
44. Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 10.06.2018 10:30 66:66 (14:14 33:25 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 44

datum: 10.06.2018, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Petrák Jakub
Lejčko Jan

45. Královští Sokoli - BK Kladno 10.06.2018 14:00 55:72 (7:24 22:35 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 45

datum: 10.06.2018, 14:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Scholze Michal
Mycak Michael

46. SLUNETA Ústí n.L. - TJ AŠ Mladá Boleslav 10.06.2018 15:00 93:17 (33:4 55:9 74:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 46

datum: 10.06.2018, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Balog Lukáš

47. Slavia Kroměříž - BK Opava 10.06.2018 11:30 68:61 (15:16 39:31 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 47

datum: 10.06.2018, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej
Fanta Jiří

48. Jiskra Kyjov - BCM Orli Prostějov 10.06.2018 11:00 74:82 (13:21 31:37 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, kvalifikace o ligu
2. kolo
2. kolo, zápas č. 48

datum: 10.06.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Petrák Robin

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.