image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Skupina B


tabulka
1. BA Nymburk 14 13 1 1143:870 27
2. BK Kondoři Liberec 14 11 3 1230:849 25
3. BVK Holice 14 10 4 958:862 24
4. BK Synthesia Pardubice 14 8 6 992:983 22
5. Válečníci Děčín 14 7 7 893:881 21
6. BA Sparta 14 3 11 870:1058 17
7. TJ Sokol Kbely 14 2 12 714:1100 16
8. SLUNETA Ústí nad Labem 14 2 12 816:1013 16
1. kolo
57. BA Nymburk - Kondoři Liberec 27.10.2018 13:00 73:59 (16:11 29:21 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000)
Krejsa Vojtěch (2.000/1.000)

58. BA Sparta - TJ Sokol Kbely 27.10.2018 09:00 64:38 (13:9 27:17 47:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 27.10.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.500)
Prchalová Simona (1.000/2.000)

59. Synthesia Pardubice - BVK Holice 27.10.2018 14:30 67:44 (19:10 35:20 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 27.10.2018, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (1.000/2.000)

60. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 25.10.2018 16:30 50:64 (16:14 28:31 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 25.10.2018, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

2. kolo
61. BA Nymburk - SLUNETA Ústí n.L. 15.09.2018 15:30 76:64 (21:17 35:26 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 15.09.2018, 15:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.500/1.000)
Bakajsa Michal (2.500/1.000)

62. Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 15.09.2018 16:00 88:48 (34:10 58:24 74:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 15.09.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

63. BA Sparta - Synthesia Pardubice 15.09.2018 11:30 70:81 (25:32 35:54 49:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 15.09.2018, 11:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Prchalová Simona (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

64. TJ Sokol Kbely - BVK Holice 20.09.2018 18:35 53:73 (17:20 27:28 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 20.09.2018, 18:35:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000)

3. kolo
65. BA Nymburk - Válečníci Děčín 16.09.2018 09:30 78:55 (20:14 43:27 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 16.09.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Bakajsa Michal (1.500/1.000)

66. Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 16.09.2018 10:30 88:61 (31:12 52:21 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 16.09.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

67. BA Sparta - BVK Holice 27.09.2018 16:00 39:78 (6:21 15:40 26:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 27.09.2018, 16:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/2.000)
Balog Lukáš (1.000/2.000)

68. TJ Sokol Kbely - Synthesia Pardubice 16.09.2018 09:30 41:97 (10:35 18:55 28:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 16.09.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.500/1.000)

4. kolo
69. SLUNETA Ústí n.L. - Synthesia Pardubice 29.09.2018 13:00 65:70 (14:18 31:34 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 29.09.2018, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.000)
Horsáková Natálie (1.000/2.500)

70. Válečníci Děčín - BVK Holice 29.09.2018 16:30 58:65 (15:19 30:38 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 29.09.2018, 16:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/2.000)

71. BA Nymburk - BA Sparta 29.09.2018 15:00 79:60 (23:15 41:21 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 29.09.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Koudela Pavel (1.500/1.000)
Lejčko Jan (1.500/1.000)

72. Kondoři Liberec - TJ Sokol Kbely 29.09.2018 15:00 91:43 (28:6 47:13 70:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 29.09.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

5. kolo
73. SLUNETA Ústí n.L. - BVK Holice 30.09.2018 11:00 56:69 (19:24 32:37 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 30.09.2018, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/3.000)

74. Válečníci Děčín - Synthesia Pardubice 30.09.2018 09:00 67:58 (17:15 36:38 41:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.500)

75. BA Nymburk - TJ Sokol Kbely 30.09.2018 11:30 77:43 (15:6 41:18 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 30.09.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Koudela Pavel (2.000/1.000)
Lejčko Jan (2.000/1.000)

76. Kondoři Liberec - BA Sparta 30.09.2018 10:00 105:57 (34:11 54:24 76:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

6. kolo
77. BA Sparta - SLUNETA Ústí n.L. 13.10.2018 15:00 67:82 (12:15 32:44 52:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

78. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín 13.10.2018 16:00 44:80 (10:28 20:44 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Mycak Michael (2.500/1.000)
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)

79. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 13.10.2018 17:00 38:86 (9:24 17:39 30:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500)
Lejčko Jan (1.000/2.500)

80. BVK Holice - Kondoři Liberec 13.10.2018 17:00 72:70 (27:30 39:43 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.500)
Trmač Vladislav (2.000/3.000)

7. kolo
81. BA Sparta - Válečníci Děčín 14.10.2018 09:00 39:82 (2:24 13:42 28:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

82. TJ Sokol Kbely - SLUNETA Ústí n.L. 14.10.2018 09:30 66:71 (12:15 32:45 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 14.10.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Hejnic Jan (2.000/1.000)
Kout Jan (2.000/1.000)

83. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 14.10.2018 10:00 62:94 (10:27 30:47 43:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.500)
Štancl Dominik (2.000/1.500)

84. BVK Holice - BA Nymburk 14.10.2018 17:00 62:76 (16:18 33:44 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 14.10.2018, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kult Michal (3.000/1.500)
Halíková Barbora (3.000/1.500)

8. kolo
85. Kondoři Liberec - BA Nymburk 28.10.2018 11:30 101:83 (27:16 53:39 77:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 28.10.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/2.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/2.000)

86. TJ Sokol Kbely - BA Sparta 18.10.2018 18:20 63:61 (10:13 24:40 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 18.10.2018, 18:20:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

87. BVK Holice - Synthesia Pardubice 28.10.2018 10:00 84:66 (28:18 42:40 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/2.000)
Krejsa Vojtěch (2.000/3.000)

88. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 27.10.2018 13:00 71:62 (21:5 47:17 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
89. Válečníci Děčín - BA Nymburk 10.11.2018 11:00 54:71 (13:27 22:48 41:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 10.11.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000)

90. SLUNETA Ústí n.L. - Kondoři Liberec 10.11.2018 16:00 47:73 (13:14 27:35 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Josefus Ondřej (1.000/1.500)

91. BVK Holice - BA Sparta 10.11.2018 18:00 66:51 (19:13 30:26 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 10.11.2018, 18:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

92. Synthesia Pardubice - TJ Sokol Kbely 10.11.2018 17:00 85:53 (23:18 44:31 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Hartig Lukáš (1.000/1.000)

10. kolo
93. SLUNETA Ústí n.L. - BA Nymburk 11.11.2018 10:00 56:88 (13:17 29:43 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)

94. Válečníci Děčín - Kondoři Liberec 11.11.2018 11:00 68:61 (17:12 33:33 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/3.500)

95. Synthesia Pardubice - BA Sparta 11.11.2018 09:00 87:78 (32:15 58:39 73:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Halíková Barbora (2.000/1.000)

96. BVK Holice - TJ Sokol Kbely 11.11.2018 10:00 80:41 (15:11 37:15 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000)
Trmač Vladislav (2.000/1.000)

11. kolo
97. BVK Holice - SLUNETA Ústí n.L. 24.11.2018 17:00 73:60 (18:12 37:27 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 24.11.2018, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Balog Lukáš (2.000/1.000)

98. Synthesia Pardubice - Válečníci Děčín 24.11.2018 09:00 80:64 (19:21 42:32 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 24.11.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

99. TJ Sokol Kbely - BA Nymburk 24.11.2018 16:00 67:93 (23:18 40:51 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Broško Daniel (1.500/1.500)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.500)

100. BA Sparta - Kondoři Liberec 24.11.2018 09:00 69:99 (23:23 37:43 49:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 24.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Vimmr Daniel (1.000/1.000)

12. kolo
101. Synthesia Pardubice - SLUNETA Ústí n.L. 25.11.2018 09:00 66:41 (25:11 49:20 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

102. BVK Holice - Válečníci Děčín 23.11.2018 19:00 72:54 (19:19 42:33 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

103. BA Sparta - BA Nymburk 25.11.2018 09:00 64:93 (14:19 36:44 57:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Bakajsa Michal (1.000/1.500)

104. TJ Sokol Kbely - Kondoři Liberec 25.11.2018 09:30 58:104 (24:35 30:60 46:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 25.11.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Broško Daniel (2.000/2.500)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500)

13. kolo
105. Válečníci Děčín - BA Sparta 08.12.2018 17:00 57:78 (13:21 23:41 39:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000)

106. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kbely 08.12.2018 10:00 53:69 (11:12 28:29 41:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 08.12.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

107. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 05.12.2018 17:00 100:49 (29:19 60:34 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 05.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/3.000)
Josefus Ondřej (1.000/2.000)

108. BA Nymburk - BVK Holice 05.12.2018 18:00 74:61 (20:16 38:29 55:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 05.12.2018, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/2.000)
Frátrik Josef (1.500/2.000)

14. kolo
109. SLUNETA Ústí n.L. - BA Sparta 09.12.2018 09:00 48:73 (15:18 26:37 38:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

110. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 09.12.2018 15:00 71:35 (22:12 33:18 52:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 09.12.2018, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.500)

111. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 04.12.2018 16:30 96:86 (20:28 46:48 76:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 04.12.2018, 16:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

112. Kondoři Liberec - BVK Holice 04.12.2018 17:00 97:59 (19:14 45:29 74:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 04.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)
Výborný Dominik (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.