image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Skupina C


tabulka
1. Tygři JBC Brno 14 12 2 1295:784 26
2. SAM Brno 14 12 2 1095:798 26
3. BK Příbor 14 9 5 950:880 23
4. BK Snakes Ostrava 14 9 5 1115:995 23
5. TJ Slavia Kroměříž 14 6 8 947:1074 20
6. BC Vysočina 14 6 8 961:1089 20
7. BCM Orli Prostějov 14 2 12 929:1137 16
8. Sokol Šlapanice 14 0 14 745:1280 14
1. kolo
113. SAM Brno - Sokol Šlapanice 27.10.2018 11:00 98:40 (31:7 59:15 78:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 113

datum: 27.10.2018, 11:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

114. BCM Orli Prostějov - Slavia Kroměříž 27.10.2018 17:00 65:90 (17:17 40:44 54:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 114

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

115. Tygři JBC Brno - BC Vysočina 27.10.2018 16:00 92:37 (22:11 46:22 69:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 115

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (2.000/2.000)
Nehoda Pavel (2.000/2.000)

116. BK Příbor - Snakes Ostrava 23.10.2018 17:30 73:69 (13:22 32:35 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
1. kolo, zápas č. 116

datum: 23.10.2018, 17:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

2. kolo
117. SAM Brno - BK Příbor 15.09.2018 16:30 68:48 (18:8 34:19 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 117

datum: 15.09.2018, 16:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

118. Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 15.09.2018 18:00 64:82 (11:26 26:43 45:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 118

datum: 15.09.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

119. BCM Orli Prostějov - Tygři JBC Brno 19.09.2018 19:00 45:111 (11:34 21:58 38:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 119

datum: 19.09.2018, 19:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.000)
Petrák Robin (1.500/1.000)

120. Slavia Kroměříž - BC Vysočina 18.09.2018 17:00 85:57 (21:14 42:33 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
2. kolo, zápas č. 120

datum: 18.09.2018, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

3. kolo
121. SAM Brno - Snakes Ostrava 16.09.2018 10:00 84:71 (16:25 36:38 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 121

datum: 16.09.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dolejš Václav (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

122. Sokol Šlapanice - BK Příbor 16.09.2018 10:00 44:82 (10:24 25:44 31:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 122

datum: 16.09.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500)
Bráblík Jan (1.000/1.500)

123. BCM Orli Prostějov - BC Vysočina 25.09.2018 19:00 60:84 (10:29 25:52 47:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 123

datum: 25.09.2018, 19:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

124. Slavia Kroměříž - Tygři JBC Brno 16.09.2018 10:30 38:128 (12:30 20:57 27:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
3. kolo, zápas č. 124

datum: 16.09.2018, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

4. kolo
125. BK Příbor - Tygři JBC Brno 29.09.2018 16:00 53:68 (17:8 25:33 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 125

datum: 29.09.2018, 16:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/3.000)
Nevřela Tomáš (1.500/3.000)

126. Snakes Ostrava - BC Vysočina 29.09.2018 17:00 79:58 (23:13 43:20 65:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 126

datum: 29.09.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

127. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 29.09.2018 16:30 100:52 (29:10 59:27 79:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 127

datum: 29.09.2018, 16:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.500/1.500)
Bešina Štefan (1.500/2.000)

128. Sokol Šlapanice - Slavia Kroměříž 29.09.2018 17:00 51:57 (23:13 31:21 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
4. kolo, zápas č. 128

datum: 29.09.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

5. kolo
129. BK Příbor - BC Vysočina 30.09.2018 10:00 70:51 (14:17 29:32 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 129

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.500/2.000)

130. Snakes Ostrava - Tygři JBC Brno 30.09.2018 10:00 64:88 (18:13 38:41 55:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 130

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/2.000)
Vildová Linda (2.000/2.000)

131. SAM Brno - Slavia Kroměříž 30.09.2018 10:00 95:53 (22:17 47:32 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 131

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)
Bešina Štefan (1.000/1.000)

132. Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov 30.09.2018 10:00 52:77 (7:21 22:43 66:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
5. kolo, zápas č. 132

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/2.000)

6. kolo
133. BCM Orli Prostějov - BK Příbor 13.10.2018 16:00 55:74 (12:14 25:33 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 133

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Bešina Marek (2.000/1.500)

134. Slavia Kroměříž - Snakes Ostrava 13.10.2018 14:00 82:69 (23:17 48:30 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 134

datum: 13.10.2018, 14:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

135. Tygři JBC Brno - SAM Brno 13.10.2018 14:00 71:54 (27:19 36:31 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 135

datum: 13.10.2018, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000)
Vaníček Marek (1.500/1.500)

136. BC Vysočina - Sokol Šlapanice 13.10.2018 15:00 84:57 (26:13 52:20 72:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
6. kolo, zápas č. 136

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

7. kolo
137. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 14.10.2018 10:00 86:92 (11:23 26:42 52:54 72:72 77:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 137

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Krčmář Dominik (2.000/2.500)
Bešina Marek (3.000/3.500)

138. Slavia Kroměříž - BK Příbor 14.10.2018 10:00 50:72 (14:21 32:29 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 138

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Siegfried Jiří (1.000/1.000)

139. Tygři JBC Brno - Sokol Šlapanice 14.10.2018 09:30 119:51 (37:13 65:20 92:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 139

datum: 14.10.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000)
Vaníček Marek (1.500/1.000)

140. BC Vysočina - SAM Brno 14.10.2018 09:00 66:76 (18:21 32:40 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
7. kolo, zápas č. 140

datum: 14.10.2018, 09:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr (2.000/2.000)
Bráblík Jan (2.000/2.000)

8. kolo
141. Sokol Šlapanice - SAM Brno 28.10.2018 10:00 44:100 (14:25 33:47 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 141

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/1.500)

142. Slavia Kroměříž - BCM Orli Prostějov 28.10.2018 10:00 82:53 (20:17 43:26 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 142

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (1.000/1.500)
Bešina Marek (1.000/1.500)

143. BC Vysočina - Tygři JBC Brno 28.10.2018 09:00 79:111 (14:38 36:67 61:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 143

datum: 28.10.2018, 09:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

144. Snakes Ostrava - BK Příbor 22.10.2018 17:30 71:86 (16:18 38:36 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
8. kolo, zápas č. 144

datum: 22.10.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

9. kolo
145. Snakes Ostrava - SAM Brno 10.11.2018 16:45 70:68 (17:16 33:38 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 145

datum: 10.11.2018, 16:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.500)

146. BK Příbor - Sokol Šlapanice 10.11.2018 17:00 81:54 (18:18 41:28 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 146

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)

147. BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 10.11.2018 15:00 86:79 (20:18 43:42 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 147

datum: 10.11.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

148. Tygři JBC Brno - Slavia Kroměříž 10.11.2018 10:00 113:54 (28:10 61:26 93:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
9. kolo, zápas č. 148

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

10. kolo
149. BK Příbor - SAM Brno 11.11.2018 11:00 46:57 (10:24 26:32 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 149

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500)
Šuláková Pavlína (1.000/1.500)

150. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 11.11.2018 09:30 110:38 (23:10 50:21 74:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 150

datum: 11.11.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

151. Tygři JBC Brno - BCM Orli Prostějov 11.11.2018 10:00 82:69 (21:22 42:41 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 151

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (2.500/1.500)
Bešina Marek (2.500/1.500)

152. BC Vysočina - Slavia Kroměříž 11.11.2018 12:00 65:62 (17:20 31:36 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
10. kolo, zápas č. 152

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/2.000)

11. kolo
153. BC Vysočina - BK Příbor 24.11.2018 15:00 73:69 (17:22 38:45 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 153

datum: 24.11.2018, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

154. Tygři JBC Brno - Snakes Ostrava 24.11.2018 14:15 65:72 (28:15 39:45 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 154

datum: 24.11.2018, 14:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (2.500/1.000)
Veis Martin (3.000/1.000)

155. Slavia Kroměříž - SAM Brno 24.11.2018 18:00 60:68 (10:14 27:32 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 155

datum: 24.11.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

156. BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice 24.11.2018 16:00 113:50 (33:8 71:24 92:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
11. kolo, zápas č. 156

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (2.000/1.000)
Nevřela Tomáš (2.000/1.000)

12. kolo
157. Tygři JBC Brno - BK Příbor 08.11.2018 16:00 99:48 (26:12 56:22 79:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 157

datum: 08.11.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

158. BC Vysočina - Snakes Ostrava 25.11.2018 11:00 66:85 (21:19 34:41 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 158

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

159. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 25.11.2018 10:00 56:81 (15:24 19:46 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 159

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.500/1.500)
Nevřela Tomáš (1.500/2.000)

160. Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 25.11.2018 10:30 95:62 (31:15 41:33 75:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
12. kolo, zápas č. 160

datum: 25.11.2018, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000)

13. kolo
161. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 08.12.2018 15:00 83:62 (23:15 45:31 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 161

datum: 08.12.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

162. BK Příbor - Slavia Kroměříž 08.12.2018 17:00 78:64 (21:18 40:36 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 162

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.000)

163. Sokol Šlapanice - Tygři JBC Brno 08.12.2018 18:00 56:90 (16:30 33:52 43:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 163

datum: 08.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.000/1.500)
Kubeš Michal (1.000/1.500)

164. SAM Brno - BC Vysočina 08.12.2018 16:30 82:63 (19:14 42:31 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
13. kolo, zápas č. 164

datum: 08.12.2018, 16:30:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Novák Petr (1.500/1.000)

14. kolo
165. BK Příbor - BCM Orli Prostějov 09.12.2018 11:00 70:57 (17:19 45:34 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 165

datum: 09.12.2018, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/2.000)
Nováková Bára (1.000/2.000)

166. Snakes Ostrava - Slavia Kroměříž 09.12.2018 09:30 98:75 (23:23 49:41 76:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 166

datum: 09.12.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

167. SAM Brno - Tygři JBC Brno 09.12.2018 09:00 64:58 (20:18 33:33 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 167

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Melichárek Ivo (1.000/1.000)

168. Sokol Šlapanice - BC Vysočina 09.12.2018 10:00 82:92 (21:21 46:39 57:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, žáci U15, žákovská liga
Skupina C
14. kolo, zápas č. 168

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.