image

muži / 1. liga / ročník 2018/19 / Základní část - skupina Západ


tabulka
1. Basket Fio banka Jindřichův Hradec 12 12 0 1164:764 24
2. USK Praha B 12 10 2 828:779 22
3. Sokol Písek Sršni 12 7 5 1046:1001 19
4. Slavoj BK Litoměřice 12 7 5 806:854 19
5. BK Lokomotiva Plzeň 12 6 6 896:870 18
6. Basket Košíře 12 5 7 928:961 17
7. GBA Europe 12 4 8 867:888 16
8. Sokol Pražský 12 4 8 914:961 16
9. Basketball Nymburk B 12 4 8 923:1003 16
10. Sokol Vyšehrad 12 1 11 750:1041 13
1. kolo
1. Sokol Písek - Sokol Pražský 21.09.2018 19:00 98:85 (20:28 50:44 75:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.09.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (7.500)
Csöllei Pavel (7.000)

komisař: Opava Josef

2. Basketball Nymburk B - Fio banka J. Hradec 23.09.2018 17:00 64:103 (18:23 35:43 49:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 23.09.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (8.000)
Perlík Michal (8.000)

komisař: Laš Luděk

3. Sokol Vyšehrad - Basket Košíře 21.09.2018 19:00 70:78 (8:24 30:35 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 3

datum: 21.09.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Výborný Dominik (6.500)

komisař: Ticháček Antonín

4. Slavoj Litoměřice - USK Praha B 21.09.2018 19:00 75:62 (21:17 35:36 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 4

datum: 21.09.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (7.000)
Bohata Pavel (7.000)

komisař: Beneš Otakar

5. GBA EU - BK Loko Plzeň 21.09.2018 20:00 57:71 (21:22 33:38 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
1. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Linhart Tomáš (7.500)
Renc Jan (7.000)

komisař: Buršík Petr

2. kolo
6. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 28.09.2018 19:30 59:85 (18:28 31:51 44:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (7.500)
Hartig Lukáš (7.000)

komisař: Beneš Otakar

7. USK Praha B - GBA EU 28.09.2018 20:00 63:61 (15:9 28:20 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (8.000)
Šmůla Petr (8.000)

komisař: Šikner Roman

8. Basket Košíře - Slavoj Litoměřice 28.09.2018 20:00 74:80 (17:17 36:37 55:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (8.000)
Jon Miloslav (8.000)

komisař: Laš Luděk

9. Fio banka J. Hradec - Sokol Vyšehrad 28.09.2018 19:00 101:56 (29:9 55:32 79:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (7.500)
Kubiš Michal (7.000)

komisař: Buršík Petr

10. Sokol Písek - Basketball Nymburk B 17.10.2018 19:00 105:83 (27:28 61:50 86:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
2. kolo, zápas č. 10

datum: 17.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Musil Jan (7.500)

komisař: Peška Petr

3. kolo
11. Basketball Nymburk B - Sokol Pražský 07.10.2018 17:00 99:90 (27:20 50:45 73:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 11

datum: 07.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Svoboda Martin (6.000)

komisař: Šikner Roman

12. Sokol Vyšehrad - Sokol Písek 05.10.2018 19:00 89:87 (28:22 48:44 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 12

datum: 05.10.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (8.500)
Slanina Vladimír (8.500)

komisař: Laš Luděk

13. Slavoj Litoměřice - Fio banka J. Hradec 05.10.2018 19:00 63:99 (17:31 32:63 50:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 13

datum: 05.10.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kučírek Martin (7.000)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Beneš Otakar

14. GBA EU - Basket Košíře 05.10.2018 20:00 64:77 (23:25 37:39 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 14

datum: 05.10.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr (8.000)
Musil Jan (7.500)

komisař: Opava Josef

15. BK Loko Plzeň - USK Praha B 05.10.2018 19:00 59:66 (13:17 33:36 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
3. kolo, zápas č. 15

datum: 05.10.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Vávrová Veronika (7.500)
Peterková Lucie (7.000)

komisař: Peška Petr

4. kolo
16. Sokol Pražský - USK Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


17. Basket Košíře - BK Loko Plzeň 12.10.2018 20:00 76:80 (18:15 36:46 49:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 17

datum: 12.10.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj (7.500)
Bohata Pavel (7.000)

komisař: Ticháček Antonín

18. Fio banka J. Hradec - GBA EU 12.10.2018 19:00 85:60 (24:8 41:25 58:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 18

datum: 12.10.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (8.000)
Csöllei Pavel (7.000)

komisař: Peška Petr

19. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 12.10.2018 19:00 91:59 (32:16 52:24 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (8.000)
Perlík Michal (8.000)

komisař: Buršík Petr

20. Basketball Nymburk B - Sokol Vyšehrad 14.10.2018 17:00 94:60 (20:19 43:29 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
4. kolo, zápas č. 20

datum: 14.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Jon Miloslav (7.000)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Kukla Jiří

5. kolo
21. Sokol Vyšehrad - Sokol Pražský 19.10.2018 19:00 68:92 (17:18 32:41 52:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 21

datum: 19.10.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kovář Jan (8.000)
Svoboda Martin (8.000)

komisař: Kukla Jiří

22. Slavoj Litoměřice - Basketball Nymburk B 19.10.2018 19:00 68:61 (13:13 32:31 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 22

datum: 19.10.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Slanina Vladimír (7.500)

komisař: Šikner Roman

23. GBA EU - Sokol Písek 19.10.2018 20:00 94:80 (21:20 40:40 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 23

datum: 19.10.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Baloun Jan (9.000)
Petrák Jakub (8.000)

komisař: Laš Luděk

24. BK Loko Plzeň - Fio banka J. Hradec 19.10.2018 19:00 77:98 (20:25 38:54 65:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 24

datum: 19.10.2018, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Hošek Jan (7.000)
Kovačovič Matej (6.500)

komisař: Smetana Jiří

25. USK Praha B - Basket Košíře 19.10.2018 20:00 77:59 (19:10 34:27 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
5. kolo, zápas č. 25

datum: 19.10.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.500)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Lukeš Libor

6. kolo
26. Sokol Pražský - Basket Košíře 26.10.2018 19:30 90:87 (29:25 45:51 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Šafařík Michal (8.000)

komisař: Beneš Otakar

27. Fio banka J. Hradec - USK Praha B 28.10.2018 18:00 97:43 (20:10 42:21 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 27

datum: 28.10.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Peterková Lucie (7.500)
Perlík Michal (7.500)

komisař: Opava Josef

28. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 26.10.2018 19:00 81:72 (23:25 45:43 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Bohata Pavel (6.000)
Šmůla Petr (5.500)

komisař: Smetana Jiří

29. Basketball Nymburk B - GBA EU 28.10.2018 17:00 71:69 (17:23 34:35 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 29

datum: 28.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (6.500)
Kovář Jan (7.000)

komisař: Výborný Rudolf

30. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 26.10.2018 19:00 42:69 (12:16 24:33 37:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
6. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (7.000)
Vávrová Veronika (7.000)

komisař: Peška Petr

7. kolo
31. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 02.11.2018 19:00 59:51 (19:16 33:30 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.000)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Beneš Otakar

32. GBA EU - Sokol Vyšehrad 02.11.2018 20:00 90:62 (14:16 44:38 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Csöllei Pavel (8.000)
Kejklíček Roman (8.000)

komisař: Laš Luděk

33. BK Loko Plzeň - Basketball Nymburk B 02.11.2018 19:00 82:85 (22:20 50:46 61:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (8.000)
Jon Miloslav (6.500)

komisař: Opava Josef

34. USK Praha B - Sokol Písek 02.11.2018 20:00 97:77 (36:26 52:52 77:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (7.500)
Slanina Vladimír (6.500)

komisař: Výborný Rudolf

35. Basket Košíře - Fio banka J. Hradec 02.11.2018 20:00 64:95 (21:28 35:53 47:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
7. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Scholze Michal (6.500)
Svoboda Martin (6.500)

komisař: Smetana Jiří

8. kolo
36. Sokol Pražský - Fio banka J. Hradec 09.11.2018 19:30 69:91 (16:24 30:34 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Znamínko Petr (8.000)
Bohata Pavel (8.000)

komisař: Laš Luděk

37. Sokol Písek - Basket Košíře 09.11.2018 19:00 93:84 (24:26 52:39 70:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 37

datum: 09.11.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (7.000)
Csöllei Pavel (6.500)

komisař: Smetana Jiří

38. Basketball Nymburk B - USK Praha B 15.11.2018 19:00 74:77 (32:14 52:35 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2018, 19:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Peterková Lucie (7.500)
Hartig Lukáš (7.500)

komisař: Ticháček Antonín

39. Sokol Vyšehrad - BK Loko Plzeň 09.11.2018 19:00 60:86 (10:19 30:43 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 39

datum: 09.11.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šafařík Michal (7.500)
Perlík Michal (7.500)

komisař: Kukla Jiří

40. Slavoj Litoměřice - GBA EU 09.11.2018 19:00 56:73 (16:27 30:37 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
8. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (8.000)
Kovačovič Matej (8.000)

komisař: Lukeš Libor

9. kolo
41. GBA EU - Sokol Pražský 16.11.2018 20:00 81:74 (28:16 48:34 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (5.500)
Petrák Jakub (5.500)

komisař: Smetana Jiří

42. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 16.11.2018 19:00 77:82 (26:18 44:34 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2018, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kejklíček Roman (8.000)
Šmůla Petr (8.000)

komisař: Peška Petr

43. USK Praha B - Sokol Vyšehrad 16.11.2018 20:00 69:58 (25:13 33:23 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (7.500)
Svoboda Martin (7.500)

komisař: Opava Josef

44. Basket Košíře - Basketball Nymburk B 16.11.2018 20:00 87:83 (22:29 51:44 69:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel (5.500)
Renc Jan (6.000)

komisař: Výborný Rudolf

45. Fio banka J. Hradec - Sokol Písek 16.11.2018 19:00 101:80 (25:17 37:38 74:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
9. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Dombrovský Filip (7.500)

komisař: Buršík Petr

10. kolo
46. Sokol Pražský - Sokol Písek 23.11.2018 19:30 99:76 (32:14 48:38 78:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Výborný Dominik (8.000)

komisař: Výborný Rudolf

47. Fio banka J. Hradec - Basketball Nymburk B 23.11.2018 19:00 106:73 (24:14 50:32 77:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Vávrová Veronika (8.000)
Jon Miloslav (7.500)

komisař: Opava Josef

48. Basket Košíře - Sokol Vyšehrad 23.11.2018 20:00 82:65 (25:19 37:37 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (8.000)
Kovačovič Matej (8.000)

komisař: Ringsmuth Zdeněk

49. USK Praha B - Slavoj Litoměřice 23.11.2018 20:00 56:44 (20:10 33:21 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 49

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (7.500)
Hartig Lukáš (7.500)

komisař: Beneš Otakar

50. BK Loko Plzeň - GBA EU 23.11.2018 19:00 82:77 (15:23 37:46 60:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
10. kolo, zápas č. 50

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.000)
Renc Jan (7.500)

komisař: Buršík Petr

11. kolo
51. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 30.11.2018 19:00 74:63 (19:15 40:29 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (7.000)
Bohata Pavel (7.000)

komisař: Smetana Jiří

52. GBA EU - USK Praha B 30.11.2018 20:00 63:77 (20:21 35:37 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (8.500)
Peterková Lucie (8.000)

komisař: Peška Petr

53. Slavoj Litoměřice - Basket Košíře 30.11.2018 19:00 86:70 (30:17 46:31 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (8.000)
Petrák Jakub (6.500)

komisař: Beneš Otakar

54. Sokol Vyšehrad - Fio banka J. Hradec 30.11.2018 19:00 50:90 (11:27 22:46 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (7.500)
Musil Jan (7.500)

komisař: Buršík Petr

55. Basketball Nymburk B - Sokol Písek 02.12.2018 17:30 68:75 (14:17 32:31 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
11. kolo, zápas č. 55

datum: 02.12.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Šafařík Michal (7.500)
Kejklíček Roman (7.000)

komisař: Kukla Jiří

12. kolo
56. Sokol Pražský - Basketball Nymburk B 07.12.2018 19:30 81:68 (27:19 49:33 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2018, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (7.000)
Csöllei Pavel (6.000)

komisař: Smetana Jiří

57. Sokol Písek - Sokol Vyšehrad 07.12.2018 19:00 103:70 (29:7 47:26 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vondráček Marek (8.000)
Výborný Dominik (7.500)

komisař: Opava Josef

58. Fio banka J. Hradec - Slavoj Litoměřice 07.12.2018 19:00 98:65 (23:23 46:30 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kovačovič Matej (7.500)
Renc Jan (7.500)

komisař: Buršík Petr

59. Basket Košíře - GBA EU 07.12.2018 20:00 90:78 (17:22 42:36 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2018, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.500)
Hartig Lukáš (7.000)

komisař: Výborný Rudolf

60. USK Praha B - BK Loko Plzeň 07.12.2018 20:00 66:51 (12:10 37:27 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
12. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (8.000)
Perlík Michal (8.000)

komisař: Šikner Roman

13. kolo
61. USK Praha B - Sokol Pražský 12.10.2018 20:00 75:61 (19:11 38:27 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 61

datum: 12.10.2018, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (7.500)
Renc Jan (6.500)

komisař: Smetana Jiří

62. BK Loko Plzeň - Basket Košíře 14.12.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kučírek Martin (---)
Kovačovič Matej (---)

komisař: Opava Josef

63. GBA EU - Fio banka J. Hradec 14.12.2018 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2018, 20:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (---)
Bohata Pavel (---)

komisař: Ticháček Antonín

64. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 14.12.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (---)
Šmůla Petr (---)

komisař: Beneš Otakar

65. Sokol Vyšehrad - Basketball Nymburk B 14.12.2018 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
13. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (---)
Peterková Lucie (---)

komisař: Smetana Jiří

14. kolo
66. Sokol Pražský - Sokol Vyšehrad 04.01.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 66

datum: 04.01.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


67. Basketball Nymburk B - Slavoj Litoměřice 06.01.2019 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 67

datum: 06.01.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


68. Sokol Písek - GBA EU 04.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 68

datum: 04.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


69. Fio banka J. Hradec - BK Loko Plzeň 06.01.2019 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 69

datum: 06.01.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


70. Basket Košíře - USK Praha B 04.01.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
14. kolo, zápas č. 70

datum: 04.01.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


15. kolo
71. Basket Košíře - Sokol Pražský 11.01.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


72. USK Praha B - Fio banka J. Hradec 11.01.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


73. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 11.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 73

datum: 11.01.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


74. GBA EU - Basketball Nymburk B 11.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 74

datum: 11.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


75. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 11.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
15. kolo, zápas č. 75

datum: 11.01.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


16. kolo
76. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 18.01.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


77. Sokol Vyšehrad - GBA EU 18.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


78. Basketball Nymburk B - BK Loko Plzeň 20.01.2019 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 78

datum: 20.01.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


79. Sokol Písek - USK Praha B 18.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 79

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


80. Fio banka J. Hradec - Basket Košíře 18.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
16. kolo, zápas č. 80

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


17. kolo
81. Fio banka J. Hradec - Sokol Pražský 25.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---)
(---)


82. Basket Košíře - Sokol Písek 25.01.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2019, 20:00:00

místo: Hala Ing. Škvora, Praha 6

rozhodčí:
(---)
(---)


83. USK Praha B - Basketball Nymburk B 25.01.2019 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2019, 20:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


84. BK Loko Plzeň - Sokol Vyšehrad 25.01.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 84

datum: 25.01.2019, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---)
(---)


85. GBA EU - Slavoj Litoměřice 25.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
17. kolo, zápas č. 85

datum: 25.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---)
(---)


18. kolo
86. Sokol Pražský - GBA EU 01.02.2019 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2019, 19:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


87. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 01.02.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---)
(---)


88. Sokol Vyšehrad - USK Praha B 01.02.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---)
(---)


89. Basketball Nymburk B - Basket Košíře 03.02.2019 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 89

datum: 03.02.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---)
(---)


90. Sokol Písek - Fio banka J. Hradec 01.02.2019 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Západ
18. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---)
(---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry