image

muži / 1. liga / ročník 2018/19 / Základní část - skupina Východ


tabulka
1. BCM Orli Prostějov 18 14 4 1585:1407 32
2. Basketbal Olomouc 18 13 5 1555:1437 31
3. SKB Zlín 18 12 6 1523:1373 30
4. BC Vysočina 18 10 8 1480:1503 28
5. BK Synthesia Pardubice 18 9 9 1543:1439 27
6. Snakes Ostrava 18 8 10 1460:1489 26
7. BK Opava "B" 18 8 10 1574:1600 26
8. BC Nový Jičín 18 8 10 1403:1454 26
9. Sokol Šlapanice 18 7 11 1547:1603 25
10. SK UP Olomouc 18 1 17 1268:1633 19
1. kolo
91. Sokol Šlapanice - BK Opava "B" 23.09.2018 16:30 85:90 (27:15 40:44 64:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 91

datum: 23.09.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (8.500)
Musil Jan (8.000)

komisař: Reichl Petr

92. UP Olomouc - Synthesia Pardubice 21.09.2018 19:00 66:81 (7:16 21:42 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 92

datum: 21.09.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Hruša Petr (8.500)
Čarnecký Martin (5.500)

komisař: Mikšík Milan

93. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 23.09.2018 16:00 80:86 (20:26 44:46 64:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 93

datum: 23.09.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kovář Jan (7.000)
Fanta Jiří (6.500)

komisař: Latík Zdeněk

94. BC Vysočina - SKB Zlín 23.09.2018 15:30 62:82 (19:21 30:41 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 94

datum: 23.09.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (6.000)
Kovačovič Matej (6.000)

komisař: Süss Jiří

95. Snakes Ostrava - Basketbal Olomouc 23.09.2018 17:00 59:82 (20:24 34:47 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
1. kolo, zápas č. 95

datum: 23.09.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Jedlička Jiří (7.500)
Nehoda Pavel (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

2. kolo
96. BK Opava "B" - Basketbal Olomouc 28.09.2018 19:00 99:108 (27:27 51:53 80:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 96

datum: 28.09.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Hecl Jan (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

97. SKB Zlín - Snakes Ostrava 30.09.2018 15:00 85:61 (22:10 44:33 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 97

datum: 30.09.2018, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Petrák Jakub (6.000)

komisař: Süss Jiří

98. BCM Orli Prostějov - BC Vysočina 28.09.2018 19:00 96:83 (22:23 51:36 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 98

datum: 28.09.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (6.000)
Melichárek Ivo (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

99. Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín 30.11.2018 20:30 110:56 (34:16 52:30 82:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 99

datum: 30.11.2018, 20:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (8.500)
Kovář Jan (8.500)

komisař: Laš Luděk

100. Sokol Šlapanice - UP Olomouc 30.09.2018 16:30 110:55 (33:18 52:30 76:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
2. kolo, zápas č. 100

datum: 30.09.2018, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (7.000)
Fanta Jiří (7.000)

komisař: Reichl Petr

3. kolo
101. UP Olomouc - BK Opava "B" 05.10.2018 19:00 85:94 (17:20 38:39 54:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 101

datum: 05.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.000)
Petrák Jakub (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

102. BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 07.10.2018 16:00 78:74 (21:18 36:40 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 102

datum: 07.10.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Melichárek Ivo (7.000)

komisař: Mikšík Milan

103. BC Vysočina - Synthesia Pardubice 07.10.2018 15:30 92:84 (36:23 60:44 76:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 103

datum: 07.10.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (8.500)
Csöllei Pavel (7.500)

komisař: Laš Luděk

104. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 07.10.2018 17:00 62:70 (13:16 34:33 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 104

datum: 07.10.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (6.500)
Hecl Jan (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

105. Basketbal Olomouc - SKB Zlín 07.10.2018 18:00 85:79 (17:30 40:46 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
3. kolo, zápas č. 105

datum: 07.10.2018, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.500)
Dombrovský Filip (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

4. kolo
106. BK Opava "B" - SKB Zlín 12.10.2018 19:00 83:87 (23:25 48:40 67:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 106

datum: 12.10.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Fanta Jiří (8.000)

komisař: Mikšík Milan

107. BCM Orli Prostějov - Basketbal Olomouc 14.10.2018 18:00 81:76 (21:16 36:39 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 107

datum: 14.10.2018, 18:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Kubiš Michal (8.000)

komisař: Kašparová Renáta

108. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 12.10.2018 20:00 79:58 (15:18 37:29 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 108

datum: 12.10.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Petr (7.000)
Kovačovič Matej (7.500)

komisař: Lukeš Libor

109. Sokol Šlapanice - BC Vysočina 14.10.2018 16:30 86:115 (18:37 39:62 66:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 109

datum: 14.10.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Hartig Lukáš (7.000)

komisař: Süss Jiří

110. UP Olomouc - BC Nový Jičín 12.10.2018 19:00 61:76 (18:20 28:39 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
4. kolo, zápas č. 110

datum: 12.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Nehoda Pavel (6.500)
Dombrovský Filip (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

5. kolo
111. BC Nový Jičín - BK Opava "B" 21.10.2018 16:00 80:79 (19:22 39:45 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 111

datum: 21.10.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (8.000)
Novák Petr (8.000)

komisař: Kašparová Renáta

112. BC Vysočina - UP Olomouc 21.10.2018 15:30 110:72 (28:19 60:35 84:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 112

datum: 21.10.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Melichárek Ivo (7.000)

komisař: Macela Miroslav

113. Snakes Ostrava - Sokol Šlapanice 21.10.2018 17:00 88:86 (18:21 37:44 64:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 113

datum: 21.10.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (7.500)
Čarnecký Martin (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

114. Basketbal Olomouc - Synthesia Pardubice 19.10.2018 19:00 86:79 (16:17 47:36 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 114

datum: 19.10.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (6.500)
Nehoda Pavel (6.000)

komisař: Sládek Oldřich

115. SKB Zlín - BCM Orli Prostějov 21.10.2018 15:00 47:90 (20:22 26:37 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
5. kolo, zápas č. 115

datum: 21.10.2018, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Večeřa Pavel (8.000)

komisař: Süss Jiří

6. kolo
116. BK Opava "B" - BCM Orli Prostějov 26.10.2018 19:00 73:86 (17:22 35:47 56:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 116

datum: 26.10.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.000)
Dombrovský Filip (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

117. Synthesia Pardubice - SKB Zlín 26.10.2018 20:00 90:73 (19:13 31:33 61:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 117

datum: 26.10.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (7.500)
Hartig Lukáš (7.500)

komisař: Ticháček Antonín

118. Sokol Šlapanice - Basketbal Olomouc 28.10.2018 16:30 60:83 (22:14 28:39 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 118

datum: 28.10.2018, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (6.000)
Novák Petr (6.000)

komisař: Süss Jiří

119. UP Olomouc - Snakes Ostrava 26.10.2018 19:00 76:78 (20:23 33:38 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 119

datum: 26.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Křičková Lenka (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

120. BC Nový Jičín - BC Vysočina 28.10.2018 16:00 81:65 (16:17 33:32 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
6. kolo, zápas č. 120

datum: 28.10.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hecl Jan (7.000)
Fanta Jiří (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

7. kolo
121. BC Vysočina - BK Opava "B" 04.11.2018 15:30 95:87 (22:14 55:34 73:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 121

datum: 04.11.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Musil Jan (7.000)
Renc Jan (7.000)

komisař: Kukla Jiří

122. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 04.11.2018 17:00 86:81 (25:26 57:39 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 122

datum: 04.11.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.000)

komisař: Mikšík Milan

123. Basketbal Olomouc - UP Olomouc 04.11.2018 18:00 75:70 (19:11 40:35 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 123

datum: 04.11.2018, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Kovář Jan (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

124. SKB Zlín - Sokol Šlapanice 04.11.2018 15:00 96:74 (26:22 54:33 75:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 124

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Petrák Jakub (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

125. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 02.11.2018 19:00 80:72 (29:16 42:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
7. kolo, zápas č. 125

datum: 02.11.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (6.500)
Nehoda Pavel (7.000)

komisař: Süss Jiří

8. kolo
126. BK Opava "B" - Synthesia Pardubice 09.11.2018 19:00 94:85 (26:25 48:46 75:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 126

datum: 09.11.2018, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.500)
Hecl Jan (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

127. Sokol Šlapanice - BCM Orli Prostějov 11.11.2018 16:30 88:81 (21:24 37:35 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 127

datum: 11.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Večeřa Pavel (8.500)

komisař: Mikšík Milan

128. UP Olomouc - SKB Zlín 09.11.2018 19:00 75:96 (22:25 43:57 58:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 128

datum: 09.11.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.000)
Fanta Jiří (6.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

129. BC Nový Jičín - Basketbal Olomouc 11.11.2018 16:00 100:68 (13:24 45:37 82:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 129

datum: 11.11.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Křičková Lenka (7.000)

komisař: Sládek Oldřich

130. BC Vysočina - Snakes Ostrava 11.11.2018 15:30 82:73 (16:24 44:37 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
8. kolo, zápas č. 130

datum: 11.11.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Petrák Jakub (6.500)

komisař: Süss Jiří

9. kolo
131. Snakes Ostrava - BK Opava "B" 18.11.2018 17:00 95:66 (24:22 49:32 70:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 131

datum: 18.11.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

132. Basketbal Olomouc - BC Vysočina 18.11.2018 18:00 74:71 (14:18 41:35 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 132

datum: 18.11.2018, 18:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Nehoda Pavel (7.500)

komisař: Süss Jiří

133. SKB Zlín - BC Nový Jičín 18.11.2018 15:00 85:55 (20:11 52:21 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 133

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (8.500)
Hecl Jan (8.000)

komisař: Mikšík Milan

134. BCM Orli Prostějov - UP Olomouc 18.11.2018 16:30 104:64 (24:16 51:36 78:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 134

datum: 18.11.2018, 16:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

135. Synthesia Pardubice - Sokol Šlapanice 14.12.2018 20:00 81:85 (18:21 49:45 68:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
9. kolo, zápas č. 135

datum: 14.12.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Blahout Petr (8.000)
Znamínko Petr (8.000)

komisař: Hlaváček Pavel

10. kolo
136. BK Opava "B" - Sokol Šlapanice 25.11.2018 14:30 102:72 (32:12 57:30 79:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 136

datum: 25.11.2018, 14:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Fanta Jiří (7.500)
Nehoda Pavel (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

137. Synthesia Pardubice - UP Olomouc 23.11.2018 20:00 90:57 (28:15 44:25 69:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 137

datum: 23.11.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Perlík Michal (7.500)
Slanina Vladimír (7.500)

komisař: Lukeš Libor

138. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 23.11.2018 19:00 76:70 (16:12 35:29 56:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 138

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (7.000)
Novák Petr (6.000)

komisař: Latík Zdeněk

139. SKB Zlín - BC Vysočina 23.11.2018 19:00 93:56 (26:12 47:19 69:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 139

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Süss Jiří

140. Basketbal Olomouc - Snakes Ostrava 23.11.2018 19:00 105:78 (31:13 53:37 79:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
10. kolo, zápas č. 140

datum: 23.11.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.500)
Melichárek Ivo (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

11. kolo
141. Basketbal Olomouc - BK Opava "B" 29.11.2018 19:00 89:91 (22:31 36:58 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 141

datum: 29.11.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.000)
Večeřa Pavel (8.000)

komisař: Mikšík Milan

142. Snakes Ostrava - SKB Zlín 02.12.2018 17:00 78:81 (21:26 41:47 53:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 142

datum: 02.12.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

143. BC Vysočina - BCM Orli Prostějov 02.12.2018 15:30 98:90 (24:14 45:40 73:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 143

datum: 02.12.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Hecl Jan (8.000)
Fanta Jiří (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

144. BC Nový Jičín - Synthesia Pardubice 30.09.2018 16:00 69:64 (12:27 22:36 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 144

datum: 30.09.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Čarnecký Martin (7.500)
Nehoda Pavel (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

145. UP Olomouc - Sokol Šlapanice 30.11.2018 19:00 83:90 (15:29 50:44 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
11. kolo, zápas č. 145

datum: 30.11.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.000)
Novák Petr (7.000)

komisař: Kašparová Renáta

12. kolo
146. BK Opava "B" - UP Olomouc 09.12.2018 16:00 85:72 (22:11 48:33 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 146

datum: 09.12.2018, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hecl Jan (8.000)
Nehoda Pavel (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

147. Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 09.12.2018 16:30 100:96 (27:18 57:45 80:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 147

datum: 09.12.2018, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.500)
Kovář Jan (8.500)

komisař: Süss Jiří

148. Synthesia Pardubice - BC Vysočina 07.12.2018 20:00 95:71 (24:16 54:32 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 148

datum: 07.12.2018, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Záruba Matěj (7.500)
Šmůla Petr (7.500)

komisař: Laš Luděk

149. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 09.12.2018 16:00 111:88 (27:20 50:42 78:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 149

datum: 09.12.2018, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (8.000)
Kubiš Michal (8.500)

komisař: Mikšík Milan

150. SKB Zlín - Basketbal Olomouc 07.12.2018 19:00 101:95 (27:21 52:41 76:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
12. kolo, zápas č. 150

datum: 07.12.2018, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Dombrovský Filip (7.000)

komisař: Valoušek Zdeněk

13. kolo
151. SKB Zlín - BK Opava "B" 16.12.2018 15:00 100:67 (33:13 51:23 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 151

datum: 16.12.2018, 15:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Fanta Jiří (8.000)

komisař: Süss Jiří

152. Basketbal Olomouc - BCM Orli Prostějov 14.12.2018 19:00 88:85 (27:17 46:41 70:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 152

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Scholze Michal (7.000)
Hartig Lukáš (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

153. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 16.12.2018 17:00 83:70 (25:23 43:32 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 153

datum: 16.12.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Nehoda Pavel (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

154. BC Vysočina - Sokol Šlapanice 16.12.2018 15:30 76:74 (24:16 46:36 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 154

datum: 16.12.2018, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Baloun Jan (8.500)
Slanina Vladimír (8.000)

komisař: Peška Petr

155. BC Nový Jičín - UP Olomouc 16.12.2018 16:00 96:71 (29:20 51:37 78:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
13. kolo, zápas č. 155

datum: 16.12.2018, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Mikšík Milan

14. kolo
156. BK Opava "B" - BC Nový Jičín 06.01.2019 16:00 89:77 (26:16 45:28 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 156

datum: 06.01.2019, 16:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

157. UP Olomouc - BC Vysočina 04.01.2019 19:00 97:89 (25:21 52:36 70:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 157

datum: 04.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (7.500)
Novák Petr (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

158. Sokol Šlapanice - Snakes Ostrava 06.01.2019 16:30 95:87 (28:18 49:40 76:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 158

datum: 06.01.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.500)
Fanta Jiří (6.500)

komisař: Süss Jiří

159. Synthesia Pardubice - Basketbal Olomouc 04.01.2019 20:00 72:82 (14:14 31:32 61:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 159

datum: 04.01.2019, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Perlík Michal (8.000)
Svoboda Martin (8.000)

komisař: Laš Luděk

160. BCM Orli Prostějov - SKB Zlín 06.01.2019 16:30 81:77 (22:24 50:39 64:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
14. kolo, zápas č. 160

datum: 06.01.2019, 16:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (7.000)
Dombrovský Filip (6.500)

komisař: Kašparová Renáta

15. kolo
161. BCM Orli Prostějov - BK Opava "B" 13.01.2019 16:30 98:89 (19:27 47:45 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 161

datum: 13.01.2019, 16:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Nehoda Pavel (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

162. SKB Zlín - Synthesia Pardubice 11.01.2019 19:00 101:88 (22:21 46:40 67:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 162

datum: 11.01.2019, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Karafiát Kamil (7.000)
Toboláková Barbora (5.000)

komisař: Mikšík Milan

163. Basketbal Olomouc - Sokol Šlapanice 11.01.2019 19:00 114:88 (26:26 59:41 85:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 163

datum: 11.01.2019, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Melichárek Ivo (8.000)

komisař: Sládek Oldřich

164. Snakes Ostrava - UP Olomouc 13.01.2019 17:00 100:69 (24:13 52:38 73:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 164

datum: 13.01.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (7.000)
Novák Petr (5.500)

komisař: Kašparová Renáta

165. BC Vysočina - BC Nový Jičín 13.01.2019 15:30 79:72 (22:16 41:27 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
15. kolo, zápas č. 165

datum: 13.01.2019, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (8.500)
Kubiš Michal (8.000)

komisař: Ticháček Antonín

16. kolo
166. BK Opava "B" - BC Vysočina 18.01.2019 19:00 85:89 (29:17 56:43 76:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 166

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.000)
Novák Petr (5.500)

komisař: Kašparová Renáta

167. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 20.01.2019 16:00 78:98 (24:28 38:55 55:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 167

datum: 20.01.2019, 16:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hecl Jan (7.500)
Dombrovský Filip (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

168. UP Olomouc - Basketbal Olomouc 18.01.2019 19:00 73:88 (11:31 29:54 59:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 168

datum: 18.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Komprs Michal (7.000)
Holubek Tomáš (7.000)

komisař: Süss Jiří

169. Sokol Šlapanice - SKB Zlín 20.01.2019 16:30 94:78 (13:17 42:46 69:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 169

datum: 20.01.2019, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Süss Jiří

170. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 22.01.2019 19:00 96:91 (21:16 51:39 61:56 85:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
16. kolo, zápas č. 170

datum: 22.01.2019, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (7.500)
Kovačovič Matej (7.500)

komisař: Lukeš Libor

17. kolo
171. Synthesia Pardubice - BK Opava "B" 25.01.2019 20:00 94:89 (23:21 43:48 67:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 171

datum: 25.01.2019, 20:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (8.000)
Výborný Dominik (8.000)

komisař: Laš Luděk

172. BCM Orli Prostějov - Sokol Šlapanice 27.01.2019 16:30 87:80 (24:19 47:47 65:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 172

datum: 27.01.2019, 16:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (6.500)
Fanta Jiří (6.500)

komisař: Valoušek Zdeněk

173. SKB Zlín - UP Olomouc 27.01.2019 15:30 79:46 (23:6 37:26 62:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 173

datum: 27.01.2019, 15:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kubiš Michal (8.500)
Veis Martin (7.000)

komisař: Mikšík Milan

174. Basketbal Olomouc - BC Nový Jičín 25.01.2019 19:00 80:65 (26:8 43:30 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 174

datum: 25.01.2019, 19:00:00

místo: SH Gymnázia Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Karafiát Kamil (8.000)
Hartig Lukáš (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

175. Snakes Ostrava - BC Vysočina 27.01.2019 17:00 85:61 (21:23 51:33 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
17. kolo, zápas č. 175

datum: 27.01.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (7.500)
Nehoda Pavel (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

18. kolo
176. BK Opava "B" - Snakes Ostrava 01.02.2019 19:00 112:103 (40:23 64:48 83:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 176

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (8.000)
Melichárek Ivo (7.500)

komisař: Sládek Oldřich

177. BC Vysočina - Basketbal Olomouc 03.02.2019 15:30 86:77 (23:22 43:39 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 177

datum: 03.02.2019, 15:30:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Scholze Michal (7.500)
Svoboda Martin (7.500)

komisař: Peška Petr

178. BC Nový Jičín - SKB Zlín 01.02.2019 19:00 93:83 (30:27 57:48 74:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 178

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kubiš Michal (7.500)
Čarnecký Martin (7.500)

komisař: Kašparová Renáta

179. UP Olomouc - BCM Orli Prostějov 01.02.2019 19:00 76:92 (24:18 43:44 60:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 179

datum: 01.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (8.500)
Toboláková Barbora (7.000)

komisař: Süss Jiří

180. Sokol Šlapanice - Synthesia Pardubice 03.02.2019 16:30 106:113 (23:23 47:48 74:69 95:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 1. liga
Základní část - skupina Východ
18. kolo, zápas č. 180

datum: 03.02.2019, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (8.500)
Dombrovský Filip (8.000)

komisař: Reichl Petr

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.