image

muži / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina A


tabulka
1. BC Benešov 22 18 4 1677:1504 40
2. Sokol Žižkov 22 17 5 1609:1400 39
3. BK Wolves Radotín 22 16 6 1947:1515 38
4. SLUNETA USK Ústí nad Labem 22 15 7 1605:1494 37
5. BK Jiskra Domažlice 22 13 9 1715:1589 35
6. SKB Rokycany 22 13 9 1708:1547 35
7. Sokol Písek Sršni B 22 12 10 1772:1699 34
8. Slavoj BK Litoměřice "B" 22 10 12 1540:1559 32
9. TJ Sokol Kbely 22 7 15 1622:1713 29
10. BK Klatovy 22 6 16 1505:1664 28
11. BK Mariánské Lázně 22 4 18 1467:1848 26
12. BC Slaný 22 1 21 1221:1856 23
1. kolo
1. SKB Rokycany - BK Mariánské Lázně 15.12.2018 18:30 94:67 (25:19 47:37 71:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.500/---)
Barták Matěj (1.000/2.500/---)


2. BC Benešov - Sokol Kbely 15.12.2018 13:00 81:75 (26:14 47:31 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2018, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)


3. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sluneta USK Ústí n.L. 12.12.2018 19:30 77:78 (23:23 42:35 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.12.2018, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


4. BC Slaný - Sokol Žižkov 15.12.2018 18:00 59:75 (13:19 26:38 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


5. Sokol Písek B - Wolves Radotín 16.12.2018 13:00 85:88 (18:15 33:41 60:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.12.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Csöllei Pavel (2.500/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


6. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 15.12.2018 18:30 54:65 (18:20 29:32 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.12.2018, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Novák Vratislav (1.500/1.500/---)


2. kolo
7. SKB Rokycany - BK Klatovy 06.10.2018 18:00 88:56 (33:17 53:35 79:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Kocián Michal (1.000/1.500/---)


8. BK Mariánské Lázně - Jiskra Domažlice 06.10.2018 17:00 57:86 (14:15 26:38 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Bohata Pavel (4.000/1.000/---)
Anton Karel (4.000/1.000/---)


9. BC Benešov - Sokol Písek B 06.10.2018 19:00 85:65 (20:24 46:35 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


10. Sokol Kbely - Wolves Radotín 06.10.2018 16:00 70:91 (17:24 38:47 52:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Scholze Michal (2.500/1.000/---)
Svoboda Martin (2.500/1.000/---)


11. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Slaný 06.10.2018 18:00 76:43 (22:14 40:27 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500/---)
Balog Lukáš (1.000/2.000/---)


12. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Žižkov 06.10.2018 18:00 78:72 (19:15 38:42 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 07.10.2018 11:30 80:78 (23:15 37:34 51:46 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.500/---)
Kocián Michal (1.000/4.000/---)


14. BK Mariánské Lázně - BK Klatovy 07.10.2018 11:00 56:62 (6:14 25:35 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Bohata Pavel (4.000/1.500/---)
Anton Karel (4.000/1.500/---)


15. BC Benešov - Wolves Radotín 07.10.2018 13:00 82:77 (19:10 40:28 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


16. Sokol Kbely - Sokol Písek B 07.10.2018 11:00 81:73 (22:20 38:34 67:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


17. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Žižkov 07.10.2018 10:00 55:54 (12:11 21:25 42:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000/---)
Balog Lukáš (1.500/1.000/---)


18. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Slaný 07.10.2018 10:00 76:36 (26:10 44:22 63:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. BK Klatovy - BC Slaný 20.10.2018 18:30 64:54 (21:15 36:32 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)


20. Jiskra Domažlice - Sokol Žižkov 20.10.2018 18:00 65:70 (13:19 29:33 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/3.000/---)
Lejčko Jan (2.000/2.000/---)


21. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice "B" 20.10.2018 18:00 102:71 (29:21 48:47 76:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/4.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/2.000/---)


22. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 20.10.2018 19:00 52:65 (10:17 28:34 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


23. SKB Rokycany - BC Benešov 20.10.2018 20:00 58:67 (21:15 32:28 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)


24. BK Mariánské Lázně - Sokol Kbely 20.10.2018 17:00 84:69 (19:16 36:37 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (2.000/2.500/---)
Eisner Petr (2.000/2.000/---)


5. kolo
25. BK Klatovy - Sokol Žižkov 21.10.2018 11:00 49:62 (9:14 22:30 33:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)


26. Jiskra Domažlice - BC Slaný 21.10.2018 10:00 86:46 (23:8 46:18 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)
Lejčko Jan (1.500/1.000/---)


27. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 21.10.2018 13:00 81:58 (30:18 44:28 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


28. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice "B" 21.10.2018 18:00 79:80 (23:20 41:42 69:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


29. SKB Rokycany - Sokol Kbely 21.10.2018 12:30 91:71 (28:16 51:37 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.500/2.000/---)


30. BK Mariánské Lázně - BC Benešov 21.10.2018 11:00 60:66 (14:21 29:33 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (3.500/1.000/---)
Eisner Petr (3.500/1.000/---)


6. kolo
31. BC Benešov - BK Klatovy 03.11.2018 17:00 83:77 (27:21 47:39 68:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500/---)
Renc Jan (1.000/1.500/---)


32. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 03.11.2018 16:00 65:69 (25:18 41:36 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


33. Slavoj BK Litoměřice "B" - SKB Rokycany 03.11.2018 17:00 56:66 (12:10 32:30 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


34. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Mariánské Lázně 03.11.2018 15:30 86:71 (22:22 46:34 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 15:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Křenek Karel (1.000/1.500/---)


35. BC Slaný - Sokol Písek B 03.11.2018 18:30 67:89 (8:25 32:48 52:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 18:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


36. Sokol Žižkov - Wolves Radotín 03.11.2018 16:00 50:71 (13:22 24:43 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.500/---)
Kočovský Dominik (1.000/1.500/---)


7. kolo
37. BC Benešov - Jiskra Domažlice 04.11.2018 16:00 85:64 (29:17 48:23 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)


38. Sokol Kbely - BK Klatovy 04.11.2018 11:00 78:75 (23:21 50:41 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


39. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Mariánské Lázně 04.11.2018 10:00 84:57 (14:16 42:30 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.500/---)
Lejčko Jan (1.000/1.500/---)


40. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 04.11.2018 12:00 73:64 (22:11 40:27 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


41. BC Slaný - Wolves Radotín 04.11.2018 17:30 45:103 (18:30 27:57 34:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 17:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500/---)
Mycak Michael (1.000/1.500/---)


42. Sokol Žižkov - Sokol Písek B 04.11.2018 12:00 77:68 (11:16 28:31 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. BK Klatovy - Sokol Písek B 17.11.2018 18:30 85:86 (19:26 42:56 62:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2018, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pivovarský Michal (3.000/1.000/---)
Novák Václav (4.000/1.000/---)


44. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 17.11.2018 18:00 96:86 (23:21 47:37 75:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.500/---)
Kubíček Jiří (1.500/2.500/---)


45. SKB Rokycany - BC Slaný 17.11.2018 18:00 109:51 (26:13 62:26 87:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.000/1.000/---)
Broško Daniel (1.000/1.000/---)


46. BK Mariánské Lázně - Sokol Žižkov 17.11.2018 17:00 60:86 (22:20 28:44 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/2.000/---)


47. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 17.11.2018 19:00 60:50 (15:15 32:23 50:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Jon Miloslav (1.000/1.500/---)


48. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L. 17.11.2018 16:00 80:90 (18:24 39:45 66:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (2.000/1.000/---)


9. kolo
49. BK Klatovy - Wolves Radotín 18.11.2018 11:00 60:96 (13:31 25:51 41:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.500/1.500/---)
Novák Václav (3.000/1.500/---)


50. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 18.11.2018 10:00 87:96 (21:25 38:41 65:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)
Kubíček Jiří (3.000/1.000/---)


51. SKB Rokycany - Sokol Žižkov 18.11.2018 10:30 69:57 (21:18 38:42 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Ježek Václav (1.500/1.000/---)


52. BK Mariánské Lázně - BC Slaný 18.11.2018 11:00 68:83 (16:21 35:36 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


53. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 18.11.2018 11:30 71:68 (24:7 29:21 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 11:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


54. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice "B" 18.11.2018 11:00 71:65 (12:16 32:32 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000/---)


10. kolo
55. Slavoj BK Litoměřice "B" - BK Klatovy 01.12.2018 16:00 65:62 (14:16 36:27 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500/---)
Kavan Jonáš (1.000/1.500/---)


56. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 01.12.2018 19:00 81:68 (23:14 43:33 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 19:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


57. BC Slaný - BC Benešov 01.12.2018 18:00 74:84 (20:15 44:33 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.000/---)
Hendrych Jan (1.500/1.000/---)


58. Sokol Žižkov - Sokol Kbely 06.12.2018 21:20 61:57 (15:20 27:33 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2018, 21:20:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)


59. Sokol Písek B - SKB Rokycany 01.12.2018 18:00 68:80 (13:22 30:44 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)


60. Wolves Radotín - BK Mariánské Lázně 01.12.2018 19:00 89:40 (24:14 45:19 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Kejklíček Roman (1.000/3.000/---)


11. kolo
61. Slavoj BK Litoměřice "B" - Jiskra Domažlice 02.12.2018 12:00 68:60 (18:13 31:28 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)


62. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy 02.12.2018 14:00 78:70 (22:15 45:36 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


63. BC Slaný - Sokol Kbely 02.12.2018 11:00 67:76 (11:20 25:34 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Eisner Petr (4.000/1.500/---)
Hendrych Jan (4.000/2.500/---)


64. BC Benešov - Sokol Žižkov 07.12.2018 19:30 87:72 (27:18 49:34 74:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 07.12.2018, 19:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


65. Sokol Písek B - BK Mariánské Lázně 02.12.2018 11:00 86:41 (21:0 43:6 58:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


66. Wolves Radotín - SKB Rokycany 02.12.2018 19:00 107:42 (20:11 49:30 80:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. BK Mariánské Lázně - SKB Rokycany 16.12.2018 11:00 86:74 (26:27 40:46 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (3.000/1.000/---)


68. Sokol Kbely - BC Benešov 16.12.2018 11:00 75:84 (16:15 33:51 61:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000/---)
Eisner Petr (1.500/1.000/---)


69. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice "B" 16.12.2018 12:00 82:55 (20:18 33:25 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 16.12.2018, 12:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)


70. Sokol Žižkov - BC Slaný 16.12.2018 12:00 80:53 (12:10 27:23 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 16.12.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


71. Wolves Radotín - Sokol Písek B 15.12.2018 19:00 108:81 (26:14 53:35 77:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 15.12.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Theodor Pavel (2.000/1.000/---)
Štancl Dominik (2.000/1.000/---)


72. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 16.12.2018 15:00 84:74 (19:9 44:30 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 16.12.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.500/---)
Ulrych Lukáš (1.500/2.500/---)


13. kolo
73. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 12.01.2019 18:00 89:74 (25:19 48:50 68:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000/---)
Jon Miloslav (3.000/1.000/---)


74. BK Klatovy - BK Mariánské Lázně 12.01.2019 18:30 79:74 (14:14 30:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2019, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.500/---)
Balog Lukáš (1.500/2.500/---)


75. Wolves Radotín - BC Benešov 12.01.2019 19:00 74:92 (17:15 34:35 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 12.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Eisner Petr (1.500/1.000/---)


76. Sokol Písek B - Sokol Kbely 12.01.2019 16:00 89:84 (22:20 46:35 71:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.01.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000/---)
Novák Václav (1.000/2.000/---)


77. Sokol Žižkov - Slavoj BK Litoměřice "B" 12.01.2019 13:30 61:55 (16:15 34:26 50:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 12.01.2019, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/2.000/---)
Kavan Jonáš (1.000/2.000/---)


78. BC Slaný - Sluneta USK Ústí n.L. 12.01.2019 19:00 67:74 (14:15 31:30 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 12.01.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (2.500/1.000/---)


14. kolo
79. BK Klatovy - SKB Rokycany 13.01.2019 11:00 48:94 (5:27 18:48 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.500/---)
Balog Lukáš (1.500/2.000/---)


80. Jiskra Domažlice - BK Mariánské Lázně 13.01.2019 14:00 83:61 (21:20 46:28 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.01.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/3.500/---)
Jon Miloslav (3.000/3.500/---)


81. Sokol Písek B - BC Benešov 13.01.2019 11:00 72:70 (18:18 39:33 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/1.000/---)


82. Wolves Radotín - Sokol Kbely 13.01.2019 19:00 87:76 (16:21 33:50 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 13.01.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500/---)
Kavan Jonáš (1.000/1.500/---)


83. BC Slaný - Slavoj BK Litoměřice "B" 13.01.2019 10:00 69:77 (18:20 38:39 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.500/---)
Šmíd Vojtěch (2.000/1.500/---)


84. Sokol Žižkov - Sluneta USK Ústí n.L. 13.01.2019 11:00 57:56 (12:10 29:27 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Veis Martin (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Sokol Žižkov - BK Klatovy 26.01.2019 12:00 88:55 (16:17 40:28 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500/---)
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)


86. BC Slaný - Jiskra Domažlice 26.01.2019 19:00 44:86 (12:24 21:39 29:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 26.01.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


87. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 26.01.2019 11:00 77:63 (15:21 36:31 57:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 26.01.2019, 11:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


88. Slavoj BK Litoměřice "B" - Wolves Radotín 26.01.2019 15:00 76:84 (18:14 39:33 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.500/3.500/---)
Mycak Michael (3.500/3.500/---)


89. Sokol Kbely - SKB Rokycany 26.01.2019 16:00 100:83 (20:11 49:37 73:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/2.500/---)
Toboláková Barbora (1.500/3.500/---)


90. BC Benešov - BK Mariánské Lázně 26.01.2019 19:00 105:69 (29:7 54:25 78:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 26.01.2019, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500/---)
Tax Tomáš (1.000/1.500/---)


16. kolo
91. BC Slaný - BK Klatovy 27.01.2019 14:00 55:82 (13:21 26:44 36:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 27.01.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


92. Sokol Žižkov - Jiskra Domažlice 27.01.2019 12:00 89:48 (23:15 39:28 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.000/2.000/---)


93. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Písek B 27.01.2019 12:00 89:56 (21:22 40:39 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000/---)
Mycak Michael (3.000/1.000/---)


94. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín 27.01.2019 15:30 61:80 (20:23 34:47 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 27.01.2019, 15:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


95. BC Benešov - SKB Rokycany 27.01.2019 13:00 68:56 (21:10 34:20 56:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 27.01.2019, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000/---)
Tax Tomáš (1.000/1.500/---)


96. Sokol Kbely - BK Mariánské Lázně 27.01.2019 11:00 92:51 (25:9 47:16 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


17. kolo
97. Jiskra Domažlice - BC Benešov 09.02.2019 18:00 85:67 (15:9 32:34 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000/---)
Pivovarský Michal (1.500/3.000/---)


98. BK Klatovy - Sokol Kbely 09.02.2019 18:00 81:43 (31:14 43:21 71:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.500/3.000/---)
Koc Ondřej (1.500/3.500/---)


99. BK Mariánské Lázně - Slavoj BK Litoměřice "B" 09.02.2019 17:00 71:94 (12:27 32:44 49:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


100. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 09.02.2019 18:00 75:62 (16:13 30:36 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


101. Wolves Radotín - BC Slaný 09.02.2019 19:00 114:56 (21:11 61:31 87:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 09.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


102. Sokol Písek B - Sokol Žižkov 09.02.2019 18:00 68:70 (12:15 32:31 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Novák Václav (3.000/1.000/---)


18. kolo
103. BK Klatovy - BC Benešov 10.02.2019 11:30 65:75 (19:21 38:46 55:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 10.02.2019, 11:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.500/1.000/---)
Koc Ondřej (1.500/1.000/---)


104. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 10.02.2019 10:00 97:67 (17:23 49:38 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/1.000/---)
Pivovarský Michal (1.500/1.000/---)


105. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice "B" 10.02.2019 10:00 94:66 (20:16 46:33 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


106. BK Mariánské Lázně - Sluneta USK Ústí n.L. 10.02.2019 11:00 80:70 (24:12 35:35 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


107. Sokol Písek B - BC Slaný 10.02.2019 11:00 92:31 (22:5 45:22 63:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/1.000/---)


108. Wolves Radotín - Sokol Žižkov 08.02.2019 19:30 81:90 (20:12 41:35 59:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 08.02.2019, 19:30:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. Wolves Radotín - BK Klatovy 23.02.2019 19:00 100:66 (23:21 53:41 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 23.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


110. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 23.02.2019 19:00 100:77 (29:13 62:29 79:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 23.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/3.000/---)


111. Sokol Žižkov - SKB Rokycany 26.02.2019 19:30 84:66 (21:19 43:35 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 26.02.2019, 19:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


112. BC Slaný - BK Mariánské Lázně 23.02.2019 19:00 59:75 (15:24 26:42 36:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 23.02.2019, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/2.000/---)


113. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov 23.02.2019 17:00 61:53 (15:26 22:35 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


114. Slavoj BK Litoměřice "B" - Sokol Kbely 23.02.2019 16:00 86:63 (28:9 49:25 66:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000/---)
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)


20. kolo
115. Sokol Písek B - BK Klatovy 24.02.2019 13:00 102:95 (30:26 47:34 60:59 83:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.02.2019, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


116. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 24.02.2019 17:00 89:51 (18:17 45:29 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.02.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


117. BC Slaný - SKB Rokycany 24.02.2019 14:00 60:93 (18:27 36:51 47:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 24.02.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Ježek Václav (2.500/1.500/---)
Nesper Jindřich (3.000/1.500/---)


118. Sokol Žižkov - BK Mariánské Lázně 24.02.2019 09:15 93:68 (23:18 42:41 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 24.02.2019, 09:15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


119. Slavoj BK Litoměřice "B" - BC Benešov 24.02.2019 10:00 68:70 (15:16 32:33 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


120. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely 24.02.2019 13:30 84:62 (23:11 47:30 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.02.2019, 13:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)


21. kolo
121. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice "B" 09.03.2019 18:00 94:73 (28:23 50:39 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


122. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 09.03.2019 18:00 63:84 (21:21 33:48 51:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Pivovarský Michal (1.500/1.000/---)


123. Sokol Kbely - BC Slaný 09.03.2019 16:00 105:41 (32:10 45:20 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


124. Sokol Žižkov - BC Benešov 09.03.2019 16:00 78:70 (28:21 49:31 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


125. BK Mariánské Lázně - Sokol Písek B 09.03.2019 17:00 94:100 (25:21 54:47 78:67 88:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 09.03.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (4.000/2.500/---)
Nesper Jindřich (4.000/4.000/---)


126. SKB Rokycany - Wolves Radotín 09.03.2019 17:30 74:83 (20:15 35:39 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 09.03.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/2.000/---)
Broško Daniel (1.500/2.000/---)


22. kolo
127. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice "B" 10.03.2019 11:00 83:54 (31:10 54:26 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Pivovarský Michal (1.500/1.000/---)


128. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 10.03.2019 10:00 97:63 (38:18 58:34 78:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.500/1.000/---)


129. BC Benešov - BC Slaný 10.03.2019 12:00 72:61 (13:9 39:15 59:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 10.03.2019, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


130. Sokol Kbely - Sokol Žižkov 10.03.2019 11:00 62:83 (19:15 37:37 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


131. SKB Rokycany - Sokol Písek B 10.03.2019 10:30 84:50 (17:10 37:23 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 10.03.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/3.500/---)
Broško Daniel (1.500/3.500/---)


132. BK Mariánské Lázně - Wolves Radotín 10.03.2019 11:00 77:108 (24:27 36:57 55:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hendrych Jan (4.000/2.500/---)
Nesper Jindřich (4.000/2.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR