image

muži / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina B


tabulka
1. TJ Tesla Pardubice 22 15 7 1659:1565 37
2. BK NAPOS Vysoká n. L. 22 14 8 1725:1529 36
3. TJ Sokol BK Chrudim 22 13 9 1651:1558 35
4. BA LYNX Liberec 22 13 9 1729:1526 35
5. BK Kondoři Liberec 22 13 9 1770:1622 35
6. BVK Holice 22 14 8 1624:1593 35
7. BK Vlci Žďár 22 11 11 1518:1690 33
8. BK Brandýs nad Labem 22 10 12 1511:1611 32
9. Sokol Kutná Hora 22 9 13 1594:1684 31
10. BK Lions Jindřichův Hradec 22 9 13 1471:1526 31
11. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 8 14 1594:1637 30
12. Basket Poděbrady 22 3 19 1435:1740 25
1. kolo
133. Sokol Kutná Hora - Basket Poděbrady 15.12.2018 13:30 77:58 (19:21 41:30 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 15.12.2018, 13:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (1.000/2.000/---)


134. Lions J. Hradec - BK Vlci Žďár 15.12.2018 15:00 65:67 (22:20 38:42 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 15.12.2018, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.500/1.000/---)


135. BK NAPOS Vysoká n.L. - BVK Holice 15.12.2018 17:30 58:64 (11:17 26:25 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 15.12.2018, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


136. BA LYNX Liberec - BK Kondoři Liberec 11.12.2018 19:30 91:80 (20:15 39:38 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 11.12.2018, 19:30:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.500/1.000/---)
Pokorný Štěpán (2.500/1.000/---)


137. Sokol BK Chrudim - Tesla Pardubice 15.12.2018 17:00 91:80 (24:20 46:38 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 15.12.2018, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.500/---)


138. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 15.12.2018 15:00 87:46 (25:10 43:18 67:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 15.12.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/2.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/2.000/---)


2. kolo
139. Sokol Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 06.10.2018 14:30 86:89 (29:16 52:39 69:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 06.10.2018, 14:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.500/---)


140. Basket Poděbrady - BK Brandýs n.L. 06.10.2018 16:00 77:70 (16:15 38:26 51:44 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.000/---)
Jon Miloslav (2.000/2.000/---)


141. Lions J. Hradec - Sokol BK Chrudim 06.10.2018 15:00 70:80 (17:20 31:44 55:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Barták Matěj (1.500/1.000/---)


142. BK Vlci Žďár - Tesla Pardubice 06.10.2018 18:00 77:90 (20:24 44:45 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (2.000/1.000/---)


143. BK NAPOS Vysoká n.L. - BA LYNX Liberec 06.10.2018 17:30 74:51 (19:13 39:20 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 06.10.2018, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500/---)
Renc Jan (1.000/1.500/---)


144. BVK Holice - BK Kondoři Liberec 06.10.2018 19:00 81:44 (10:5 37:18 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 06.10.2018, 19:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (2.000/3.000/---)


3. kolo
145. Sokol Kutná Hora - BK Brandýs n.L. 07.10.2018 11:00 79:56 (20:24 37:40 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/3.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/3.000/---)


146. Basket Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 07.10.2018 12:00 58:78 (7:13 33:37 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000/---)
Jon Miloslav (2.000/1.000/---)


147. Lions J. Hradec - Tesla Pardubice 07.10.2018 10:00 87:77 (25:20 46:33 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Barták Matěj (1.500/1.000/---)


148. BK Vlci Žďár - Sokol BK Chrudim 07.10.2018 10:00 65:62 (15:19 34:34 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/2.000/---)
Vaníček Marek (1.000/2.000/---)


149. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Kondoři Liberec 07.10.2018 12:00 84:63 (17:18 37:33 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)
Renc Jan (1.500/1.000/---)


150. BVK Holice - BA LYNX Liberec 07.10.2018 15:00 75:66 (17:17 34:33 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 07.10.2018, 15:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (2.000/1.500/---)


4. kolo
151. AŠ Mladá Boleslav - BA LYNX Liberec 20.10.2018 15:00 63:80 (16:26 32:48 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.500/---)
Šmídková Hana (2.500/1.500/---)


152. BK Brandýs n.L. - BK Kondoři Liberec 20.10.2018 16:00 66:56 (14:19 34:31 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500/---)


153. Sokol BK Chrudim - BK NAPOS Vysoká n.L. 20.10.2018 18:00 72:82 (24:18 40:30 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)
Kocián Michal (2.500/1.000/---)


154. Tesla Pardubice - BVK Holice 20.10.2018 19:30 86:75 (30:19 56:38 71:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 20.10.2018, 19:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/4.000/---)
Barták Dominik (1.000/2.000/---)


155. Sokol Kutná Hora - Lions J. Hradec 20.10.2018 10:00 77:59 (27:14 46:28 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 20.10.2018, 10:00:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/2.000/---)
Hartig Lukáš (1.500/2.000/---)


156. Basket Poděbrady - BK Vlci Žďár 20.10.2018 20:00 77:69 (18:17 37:37 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 20.10.2018, 20:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.500/---)
Frátrik Josef (2.500/1.500/---)


5. kolo
157. AŠ Mladá Boleslav - BK Kondoři Liberec 21.10.2018 15:00 83:85 (19:27 40:52 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 21.10.2018, 15:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.000/1.500/---)


158. BK Brandýs n.L. - BA LYNX Liberec 21.10.2018 11:00 50:67 (18:13 29:28 37:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.000/1.500/---)


159. Sokol BK Chrudim - BVK Holice 21.10.2018 10:00 97:79 (21:19 47:33 71:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)
Kocián Michal (1.500/2.000/---)


160. Tesla Pardubice - BK NAPOS Vysoká n.L. 21.10.2018 10:00 75:67 (31:12 47:25 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)


161. Sokol Kutná Hora - BK Vlci Žďár 21.10.2018 10:30 65:67 (16:16 37:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Znamínko Petr (2.000/1.000/---)
Barták Dominik (2.000/1.000/---)


162. Basket Poděbrady - Lions J. Hradec 21.10.2018 12:00 73:83 (21:14 40:35 54:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 21.10.2018, 12:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000/---)
Frátrik Josef (2.500/1.000/---)


6. kolo
163. Lions J. Hradec - AŠ Mladá Boleslav 03.11.2018 15:00 78:71 (21:23 44:29 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/2.000/---)
Pivovarský Michal (1.000/2.000/---)


164. BK Vlci Žďár - BK Brandýs n.L. 03.11.2018 18:00 60:58 (12:13 32:30 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.000/4.000/---)
Veis Martin (4.000/4.000/---)


165. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol Kutná Hora 03.11.2018 16:30 92:64 (19:20 40:41 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 03.11.2018, 16:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


166. BVK Holice - Basket Poděbrady 03.11.2018 18:00 79:70 (19:17 38:41 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/3.000/---)
Kubíček Jiří (2.000/2.500/---)


167. BA LYNX Liberec - Sokol BK Chrudim 03.11.2018 18:00 89:70 (21:20 48:40 72:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/2.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/2.500/---)


168. BK Kondoři Liberec - Tesla Pardubice 03.11.2018 16:30 66:75 (23:12 41:32 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 03.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.500/---)
Frátrik Josef (2.500/2.000/---)


7. kolo
169. Lions J. Hradec - BK Brandýs n.L. 04.11.2018 10:00 73:58 (21:15 43:31 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Novák Vratislav (1.000/2.000/---)
Pivovarský Michal (1.000/2.000/---)


170. BK Vlci Žďár - AŠ Mladá Boleslav 04.11.2018 09:00 90:77 (18:19 41:41 65:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Veis Martin (2.500/1.000/---)


171. BK NAPOS Vysoká n.L. - Basket Poděbrady 04.11.2018 10:00 85:60 (24:17 41:24 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


172. BVK Holice - Sokol Kutná Hora 04.11.2018 13:00 76:54 (17:14 43:31 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 04.11.2018, 13:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (2.000/1.500/---)


173. BA LYNX Liberec - Tesla Pardubice 04.11.2018 10:00 90:67 (25:19 45:31 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/3.000/---)


174. BK Kondoři Liberec - Sokol BK Chrudim 04.11.2018 14:00 58:81 (19:19 31:35 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 04.11.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/2.000/---)
Frátrik Josef (2.000/2.000/---)


8. kolo
175. AŠ Mladá Boleslav - Sokol BK Chrudim 17.11.2018 12:30 74:54 (12:18 32:33 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 17.11.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)


176. BK Brandýs n.L. - Tesla Pardubice 17.11.2018 17:30 91:71 (15:14 33:43 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/4.000/---)
Renc Jan (2.000/4.000/---)


177. Sokol Kutná Hora - BA LYNX Liberec 17.11.2018 13:30 80:89 (27:16 51:39 67:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 17.11.2018, 13:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.500/---)
Mycak Michael (1.000/2.500/---)


178. Basket Poděbrady - BK Kondoři Liberec 17.11.2018 17:00 48:77 (10:19 24:42 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Scholze Michal (2.500/2.000/---)
Šafařík Michal (2.000/2.000/---)


179. Lions J. Hradec - BK NAPOS Vysoká n.L. 17.11.2018 15:00 70:80 (17:21 51:42 60:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.500/---)


180. BK Vlci Žďár - BVK Holice 17.11.2018 18:00 67:85 (15:21 45:43 56:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.000/---)
Křičková Lenka (2.000/2.000/---)


9. kolo
181. AŠ Mladá Boleslav - Tesla Pardubice 18.11.2018 11:00 70:74 (20:19 34:38 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.500/---)
Lejčko Jan (1.500/1.500/---)


182. BK Brandýs n.L. - Sokol BK Chrudim 18.11.2018 12:00 73:81 (21:16 34:37 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 18.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávrová Veronika (3.000/2.000/---)
Renc Jan (3.000/2.000/---)


183. Sokol Kutná Hora - BK Kondoři Liberec 18.11.2018 10:30 83:93 (21:19 50:44 63:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000/---)


184. BA LYNX Liberec - Basket Poděbrady 18.11.2018 10:00 96:62 (29:8 52:30 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/2.000/---)
Broško Daniel (1.500/2.000/---)


185. Lions J. Hradec - BVK Holice 18.11.2018 10:00 74:85 (23:22 37:43 59:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/2.000/---)
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)


186. BK Vlci Žďár - BK NAPOS Vysoká n.L. 18.11.2018 10:00 89:78 (23:22 44:41 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


10. kolo
187. BK NAPOS Vysoká n.L. - AŠ Mladá Boleslav 01.12.2018 18:30 83:73 (22:18 47:35 72:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 01.12.2018, 18:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Hruša Petr (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


188. BVK Holice - BK Brandýs n.L. 01.12.2018 18:30 89:63 (27:13 40:26 71:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 01.12.2018, 18:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/2.000/---)
Hartig Lukáš (2.000/2.000/---)


189. BA LYNX Liberec - Lions J. Hradec 01.12.2018 18:30 75:60 (31:11 45:29 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 01.12.2018, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/2.000/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


190. BK Kondoři Liberec - BK Vlci Žďár 01.12.2018 16:30 113:75 (24:19 57:40 86:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 01.12.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)
Rom Daniel (1.500/4.000/---)


191. Sokol BK Chrudim - Sokol Kutná Hora 01.12.2018 17:00 88:54 (15:12 35:30 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.500/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


192. Tesla Pardubice - Basket Poděbrady 01.12.2018 19:00 81:70 (26:17 44:41 68:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 01.12.2018, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/2.000/---)
Frátrik Josef (1.500/2.000/---)


11. kolo
193. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Brandýs n.L. 02.12.2018 10:00 95:50 (23:21 42:25 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Hruša Petr (1.000/2.000/---)
Theodor Pavel (1.000/2.000/---)


194. BVK Holice - AŠ Mladá Boleslav 02.12.2018 10:00 87:80 (22:23 43:39 65:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Scholze Michal (2.000/2.000/---)
Svoboda Martin (2.000/2.000/---)


195. BA LYNX Liberec - BK Vlci Žďár 02.12.2018 14:30 94:64 (23:20 43:37 65:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 02.12.2018, 14:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Hejnic Jan (1.500/2.000/---)


196. BK Kondoři Liberec - Lions J. Hradec 02.12.2018 14:30 83:58 (24:14 44:31 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 02.12.2018, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500/---)
Rom Daniel (1.500/1.500/---)


197. Sokol BK Chrudim - Basket Poděbrady 02.12.2018 10:00 74:68 (23:23 43:32 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000/---)
Štancl Dominik (1.000/2.000/---)


198. Tesla Pardubice - Sokol Kutná Hora 02.12.2018 13:00 77:58 (15:8 37:25 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)
Frátrik Josef (1.500/1.000/---)


12. kolo
199. Basket Poděbrady - Sokol Kutná Hora 16.12.2018 11:30 75:60 (16:11 29:28 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 16.12.2018, 11:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.500/1.000/---)
Barták Matěj (2.000/1.000/---)


200. BK Vlci Žďár - Lions J. Hradec 16.12.2018 10:00 71:66 (17:20 32:36 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


201. BVK Holice - BK NAPOS Vysoká n.L. 14.12.2018 20:30 72:62 (25:18 42:32 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 14.12.2018, 20:30:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/1.000/---)
Barták Dominik (2.000/1.000/---)


202. BK Kondoři Liberec - BA LYNX Liberec 12.12.2018 20:00 70:67 (21:17 39:40 60:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 12.12.2018, 20:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/2.000/---)
Musil Jan (1.500/2.000/---)


203. Tesla Pardubice - Sokol BK Chrudim 16.12.2018 09:00 67:65 (18:19 27:32 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500/---)
Kult Michal (1.500/2.000/---)


204. BK Brandýs n.L. - AŠ Mladá Boleslav 16.12.2018 13:00 80:69 (15:26 34:40 59:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 16.12.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kocián Michal (2.000/2.500/---)
Lejčko Jan (2.000/1.500/---)


13. kolo
205. BK Brandýs n.L. - Sokol Kutná Hora 12.01.2019 17:30 100:49 (34:10 52:27 72:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 12.01.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Tax Tomáš (1.000/1.000/---)


206. AŠ Mladá Boleslav - Basket Poděbrady 12.01.2019 15:30 58:49 (17:17 37:30 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 12.01.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.500/---)


207. Tesla Pardubice - Lions J. Hradec 12.01.2019 19:00 75:56 (23:12 43:23 56:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 12.01.2019, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)
Kubíček Jiří (1.500/2.000/---)


208. Sokol BK Chrudim - BK Vlci Žďár 12.01.2019 17:00 68:51 (12:10 35:28 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.500/1.000/---)
Koudela Pavel (3.000/3.000/---)


209. BK Kondoři Liberec - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.01.2019 16:00 87:78 (21:19 40:36 67:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 12.01.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


210. BA LYNX Liberec - BVK Holice 12.01.2019 17:00 103:67 (25:19 46:40 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Kout Jan (1.000/2.000/---)


14. kolo
211. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Kutná Hora 13.01.2019 13:30 61:80 (9:22 27:48 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.500/1.000/---)


212. BK Brandýs n.L. - Basket Poděbrady 13.01.2019 11:30 76:67 (17:13 42:27 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 13.01.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500/---)
Tax Tomáš (1.000/2.500/---)


213. Sokol BK Chrudim - Lions J. Hradec 13.01.2019 10:00 60:62 (14:24 31:32 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


214. Tesla Pardubice - BK Vlci Žďár 13.01.2019 10:00 72:43 (29:8 47:20 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.500/1.500/---)


215. BA LYNX Liberec - BK NAPOS Vysoká n.L. 13.01.2019 14:30 70:71 (19:16 38:34 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 13.01.2019, 14:30:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)


216. BK Kondoři Liberec - BVK Holice 13.01.2019 10:30 125:70 (35:19 73:37 88:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 13.01.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Vošahlík Marek (1.000/2.000/---)


15. kolo
217. BK Kondoři Liberec - AŠ Mladá Boleslav 26.01.2019 16:30 93:74 (19:13 48:32 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 26.01.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.000/---)
Kvoch Jan (1.000/2.000/---)


218. BA LYNX Liberec - BK Brandýs n.L. 26.01.2019 17:00 102:54 (26:11 48:23 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.500/---)
Balog Lukáš (1.500/1.500/---)


219. BVK Holice - Sokol BK Chrudim 26.01.2019 19:00 92:97 (23:24 43:49 65:67 82:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 26.01.2019, 19:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/2.500/---)
Kocián Michal (3.000/2.500/---)


220. BK NAPOS Vysoká n.L. - Tesla Pardubice 26.01.2019 17:00 87:80 (24:11 34:28 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/2.000/---)
Štancl Dominik (1.500/4.000/---)


221. BK Vlci Žďár - Sokol Kutná Hora 26.01.2019 17:00 90:67 (17:13 45:39 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hartig Lukáš (3.000/1.000/---)
Havlíček Petr (3.000/1.000/---)


222. Lions J. Hradec - Basket Poděbrady 26.01.2019 15:00 77:67 (23:17 38:36 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)
Koc Ondřej (1.000/1.500/---)


16. kolo
223. BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav 27.01.2019 10:00 111:65 (31:11 60:27 90:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Hošek Jan (1.000/1.500/---)


224. BK Kondoři Liberec - BK Brandýs n.L. 27.01.2019 12:00 81:58 (19:6 42:17 62:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500/---)
Baudyš Petr (1.000/1.500/---)


225. BK NAPOS Vysoká n.L. - Sokol BK Chrudim 27.01.2019 10:30 62:64 (14:20 33:34 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/3.000/---)
Štancl Dominik (1.500/2.000/---)


226. BVK Holice - Tesla Pardubice 27.01.2019 13:00 57:74 (19:25 32:46 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 27.01.2019, 13:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/2.000/---)
Kocián Michal (2.000/2.000/---)


227. Lions J. Hradec - Sokol Kutná Hora 27.01.2019 10:00 85:76 (29:16 41:42 63:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)


228. BK Vlci Žďár - Basket Poděbrady 27.01.2019 10:00 74:59 (17:15 39:32 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hartig Lukáš (3.000/1.500/---)
Havlíček Petr (3.000/1.500/---)


17. kolo
229. BK Brandýs n.L. - Lions J. Hradec 09.02.2019 18:30 77:73 (15:18 29:32 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 09.02.2019, 18:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/2.500/---)
Šmůla Petr (3.000/2.500/---)


230. AŠ Mladá Boleslav - BK Vlci Žďár 09.02.2019 15:30 72:52 (17:13 30:21 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 09.02.2019, 15:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000/---)
Tax Tomáš (1.500/2.000/---)


231. Basket Poděbrady - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.02.2019 19:00 69:84 (14:26 34:51 53:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 09.02.2019, 19:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.000/---)


232. Sokol Kutná Hora - BVK Holice 09.02.2019 10:30 80:60 (20:11 37:30 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 09.02.2019, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


233. Tesla Pardubice - BA LYNX Liberec 09.02.2019 17:00 67:59 (15:14 33:27 49:43 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/2.000/---)


234. Sokol BK Chrudim - BK Kondoři Liberec 09.02.2019 17:00 92:72 (22:21 56:35 73:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/2.000/---)
Mareš Roman (1.500/1.500/---)


18. kolo
235. AŠ Mladá Boleslav - Lions J. Hradec 10.02.2019 10:00 87:58 (18:14 42:28 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.500/---)
Tax Tomáš (1.500/2.500/---)


236. BK Brandýs n.L. - BK Vlci Žďár 10.02.2019 13:00 90:53 (20:13 43:23 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 10.02.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)
Šmůla Petr (3.000/2.000/---)


237. Sokol Kutná Hora - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.02.2019 10:30 95:73 (25:21 54:33 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 10.02.2019, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


238. Basket Poděbrady - BVK Holice 10.02.2019 10:00 69:77 (21:26 35:44 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/2.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)


239. Sokol BK Chrudim - BA LYNX Liberec 10.02.2019 10:00 86:73 (18:12 37:34 50:47 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.500/2.000/---)


240. Tesla Pardubice - BK Kondoři Liberec 19.02.2019 20:30 75:74 (15:18 38:42 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 19.02.2019, 20:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/2.000/---)
Mareš Roman (1.500/2.000/---)


19. kolo
241. Tesla Pardubice - AŠ Mladá Boleslav 23.02.2019 18:30 75:68 (26:19 38:33 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 23.02.2019, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)
Frátrik Josef (1.000/2.000/---)


242. Sokol BK Chrudim - BK Brandýs n.L. 23.02.2019 17:00 64:94 (17:25 30:40 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000/---)
Štancl Dominik (2.000/1.000/---)


243. BK Kondoři Liberec - Sokol Kutná Hora 23.02.2019 16:30 87:77 (26:16 45:44 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 23.02.2019, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)
Renc Jan (1.500/1.500/---)


244. Basket Poděbrady - BA LYNX Liberec 23.02.2019 16:00 71:81 (16:18 37:31 51:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000/---)
Kocián Michal (2.000/1.000/---)


*245. BVK Holice - Lions J. Hradec 23.02.2019 17:00 0:20 (kontumačně)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kapl Antonín (2.000/1.500/---)
Theodor Pavel (2.000/1.500/---)


246. BK NAPOS Vysoká n.L. - BK Vlci Žďár 23.02.2019 17:30 95:56 (25:8 47:22 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 23.02.2019, 17:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Trmač Vladislav (2.000/1.500/---)


20. kolo
247. Sokol BK Chrudim - AŠ Mladá Boleslav 24.02.2019 09:30 56:65 (6:16 17:36 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 24.02.2019, 09:30:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Barták Dominik (1.500/1.500/---)
Štancl Dominik (2.500/1.500/---)


248. Tesla Pardubice - BK Brandýs n.L. 24.02.2019 11:00 54:56 (21:12 25:30 33:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Mareš Roman (4.000/4.000/---)
Frátrik Josef (4.000/4.000/---)


249. BA LYNX Liberec - Sokol Kutná Hora 24.02.2019 14:30 70:80 (14:20 34:42 48:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 24.02.2019, 14:30:00

místo: Tělocvična OU a PrŠ, Liberec 1

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.500/1.000/---)
Kocián Michal (1.500/1.000/---)


250. BK Kondoři Liberec - Basket Poděbrady 24.02.2019 10:30 107:55 (26:12 50:25 82:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 24.02.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.000/---)
Renc Jan (1.500/2.000/---)


251. BK NAPOS Vysoká n.L. - Lions J. Hradec 24.02.2019 10:30 73:70 (17:12 37:43 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 24.02.2019, 10:30:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)


252. BVK Holice - BK Vlci Žďár 24.02.2019 10:00 90:64 (19:14 40:38 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Kapl Antonín (2.000/1.000/---)
Theodor Pavel (2.000/2.500/---)


21. kolo
253. BK Brandýs n.L. - BK NAPOS Vysoká n.L. 09.03.2019 19:00 82:78 (18:21 37:43 60:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 09.03.2019, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.000/1.000/---)
Tax Tomáš (2.000/1.000/---)


254. AŠ Mladá Boleslav - BVK Holice 09.03.2019 17:30 77:78 (24:11 49:34 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 09.03.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/2.000/---)
Kovačovič Matej (1.500/2.000/---)


255. BK Vlci Žďár - BA LYNX Liberec 09.03.2019 18:00 85:64 (13:8 28:23 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/2.000/---)
Křičková Lenka (1.500/2.000/---)


256. Lions J. Hradec - BK Kondoři Liberec 09.03.2019 15:00 62:73 (15:21 27:36 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 09.03.2019, 15:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.500/---)
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)


257. Basket Poděbrady - Sokol BK Chrudim 09.03.2019 19:00 63:89 (13:26 31:44 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 09.03.2019, 19:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Renc Jan (2.500/1.500/---)
Barták Matěj (2.500/1.500/---)


258. Sokol Kutná Hora - Tesla Pardubice 09.03.2019 10:30 88:79 (25:19 45:38 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 09.03.2019, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/4.000/---)
Lejčko Jan (1.000/4.000/---)


22. kolo
259. AŠ Mladá Boleslav - BK NAPOS Vysoká n.L. 10.03.2019 11:30 53:84 (15:18 38:35 44:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 10.03.2019, 11:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


260. BK Brandýs n.L. - BVK Holice 10.03.2019 11:30 63:86 (8:29 24:50 47:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 10.03.2019, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Balog Lukáš (2.000/2.000/---)
Tax Tomáš (4.000/2.000/---)


261. Lions J. Hradec - BA LYNX Liberec 10.03.2019 10:00 65:41 (17:10 34:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/2.500/---)
Šmůla Petr (1.500/2.500/---)


262. BK Vlci Žďár - BK Kondoři Liberec 10.03.2019 10:00 89:83 (16:25 40:32 61:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.500/---)
Křičková Lenka (1.000/2.500/---)


263. Sokol Kutná Hora - Sokol BK Chrudim 10.03.2019 10:30 65:60 (11:13 32:28 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 10.03.2019, 10:30:00

místo: Výchovný ústav mládeže, Kutná Hora

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000/---)
Lejčko Jan (1.000/2.000/---)


264. Basket Poděbrady - Tesla Pardubice 10.03.2019 11:00 70:88 (15:28 33:44 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.000/1.000/---)
Barták Matěj (2.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR