image

muži / 2. liga / ročník 2018/19 / skupina C


tabulka
1. SA Brno 22 17 5 1904:1585 39
2. KK Valašské Meziříčí 22 16 6 1770:1633 38
3. SK Renocar Podolí 22 14 8 1563:1471 36
4. Basket Opava 2010 22 14 8 1708:1633 36
5. TJ Šumperk 22 13 9 1717:1691 35
6. TJ Sokol Karviná 22 12 10 1812:1692 34
7. SK Žabovřesky 22 9 13 1683:1665 31
8. VSK VŠB Ostrava 22 9 13 1474:1541 31
9. TJ Slavia Kroměříž 22 9 13 1545:1589 31
10. TJ Slovan Černá Pole Brno 22 9 13 1618:1692 31
11. BK Hladnov Ostrava 22 8 14 1706:1883 30
12. BK Krnov 22 2 20 1410:1835 24
1. kolo
265. BK Krnov - TJ Šumperk 15.12.2018 14:00 75:86 (16:15 31:36 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 265

datum: 15.12.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.000/---)
Opletal Petr (1.000/2.000/---)


266. VŠB Ostrava - BK Hladnov 11.12.2018 18:30 58:87 (17:12 28:32 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 266

datum: 11.12.2018, 18:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.500/---)
Tichov Michael (2.500/3.000/---)


267. KK Val. Meziříčí - Slavia Kroměříž 09.01.2019 19:30 88:70 (20:24 42:38 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 267

datum: 09.01.2019, 19:30:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


268. Basket Opava 2010 - Sokol Karviná 15.12.2018 12:00 85:71 (20:17 43:36 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 268

datum: 15.12.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)


269. SK Žabovřesky - Slovan Č. Pole Brno 15.12.2018 19:00 87:96 (22:20 43:48 62:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 269

datum: 15.12.2018, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/1.500/---)
Dolejš Václav (2.000/2.500/---)


270. SA Brno - Renocar Podolí 15.12.2018 17:30 92:61 (28:14 55:33 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 270

datum: 15.12.2018, 17:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


2. kolo
271. BK Krnov - SA Brno 06.10.2018 16:00 57:85 (17:15 36:41 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 271

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (2.500/1.000/---)


272. TJ Šumperk - Renocar Podolí 06.10.2018 18:00 61:69 (14:18 34:28 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 272

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


273. VŠB Ostrava - SK Žabovřesky 06.10.2018 17:30 71:53 (20:17 36:29 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 273

datum: 06.10.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500/---)
Tichov Michael (1.000/1.500/---)


274. BK Hladnov - Slovan Č. Pole Brno 06.10.2018 16:00 82:73 (21:17 41:38 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 274

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/2.000/---)
Menšík Jan (2.000/2.500/---)


275. KK Val. Meziříčí - Basket Opava 2010 06.10.2018 17:00 83:93 (24:22 37:42 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 275

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/2.000/---)


276. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 06.10.2018 14:00 80:70 (29:10 47:30 61:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 276

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/2.000/---)


3. kolo
277. BK Krnov - Renocar Podolí 07.10.2018 10:00 59:65 (14:11 36:22 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 277

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.500/1.000/---)


278. TJ Šumperk - SA Brno 07.10.2018 11:00 91:85 (23:16 46:38 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 278

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


279. VŠB Ostrava - Slovan Č. Pole Brno 07.10.2018 10:30 78:52 (25:13 36:27 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 279

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.500/---)
Tichov Michael (1.000/2.500/---)


280. BK Hladnov - SK Žabovřesky 07.10.2018 10:30 78:77 (8:19 31:39 55:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 280

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/1.000/---)


281. KK Val. Meziříčí - Sokol Karviná 07.10.2018 10:00 80:69 (7:10 30:29 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 281

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/4.000/---)
Hecl Jan (1.000/4.000/---)


282. Slavia Kroměříž - Basket Opava 2010 07.10.2018 10:00 75:65 (26:25 38:41 52:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 282

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


4. kolo
283. SA Brno - Basket Opava 2010 20.10.2018 16:00 104:72 (42:15 64:38 80:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 283

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.500/---)
Veis Martin (1.000/2.500/---)


284. Renocar Podolí - Sokol Karviná 20.10.2018 18:00 67:94 (20:27 32:44 47:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 284

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


285. SK Žabovřesky - KK Val. Meziříčí 20.10.2018 16:00 69:71 (19:10 27:31 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 285

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000/---)


286. Slovan Č. Pole Brno - Slavia Kroměříž 20.10.2018 18:00 60:80 (12:13 27:33 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 286

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.000/---)


287. BK Krnov - VŠB Ostrava 20.10.2018 16:00 58:89 (10:16 24:39 35:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 287

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/1.500/---)


288. TJ Šumperk - BK Hladnov 20.10.2018 18:00 100:81 (31:23 45:45 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 288

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/2.000/---)
Siegfried Jiří (3.000/3.000/---)


5. kolo
289. SA Brno - Sokol Karviná 21.10.2018 09:00 88:65 (25:22 46:37 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 289

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Veis Martin (1.000/3.000/---)


290. Renocar Podolí - Basket Opava 2010 21.10.2018 10:00 77:70 (16:18 35:37 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 290

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


291. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 21.10.2018 11:00 82:65 (26:16 47:30 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 291

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


292. Slovan Č. Pole Brno - KK Val. Meziříčí 21.10.2018 11:00 68:75 (17:20 36:33 55:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 292

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.500/1.000/---)


293. BK Krnov - BK Hladnov 21.10.2018 10:00 89:69 (30:20 52:34 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 293

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)
Kavan Jonáš (2.000/2.500/---)


294. TJ Šumperk - VŠB Ostrava 21.10.2018 11:00 77:59 (25:13 46:30 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 294

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.500/2.000/---)
Siegfried Jiří (4.000/2.500/---)


6. kolo
295. VŠB Ostrava - SA Brno 03.11.2018 19:00 74:85 (12:22 25:44 50:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 295

datum: 03.11.2018, 19:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.500/1.000/---)
Tichov Michael (2.500/1.000/---)


296. BK Hladnov - Renocar Podolí 03.11.2018 16:00 81:60 (21:14 42:28 62:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 296

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/1.000/---)
Menšík Jan (2.500/1.000/---)


297. KK Val. Meziříčí - BK Krnov 03.11.2018 17:00 72:56 (21:9 38:30 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 297

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000/---)
Giecek Adam (1.500/3.000/---)


298. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 03.11.2018 17:30 52:68 (15:13 29:32 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 298

datum: 03.11.2018, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.500/---)
Mynarčík Petr (1.000/2.000/---)


299. SK Žabovřesky - Basket Opava 2010 03.11.2018 18:00 78:66 (10:21 26:37 47:52 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 299

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/1.000/---)


300. Slovan Č. Pole Brno - Sokol Karviná 03.11.2018 18:00 67:70 (18:28 37:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 300

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500/7.500)
Válek Jakub (1.500/1.500/7.500)

komisař: Mikšík Milan

7. kolo
301. VŠB Ostrava - Renocar Podolí 04.11.2018 10:30 65:50 (14:18 32:30 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 301

datum: 04.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000/---)
Tichov Michael (1.500/1.000/---)


302. BK Hladnov - SA Brno 04.11.2018 09:30 68:92 (16:26 28:56 52:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 302

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/1.000/---)


303. KK Val. Meziříčí - TJ Šumperk 04.11.2018 10:00 89:61 (30:9 54:27 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 303

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/2.000/---)
Giecek Adam (1.500/2.000/---)


304. Slavia Kroměříž - BK Krnov 04.11.2018 10:00 77:38 (22:10 37:20 57:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 304

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/3.500/---)
Mynarčík Petr (1.000/3.500/---)


305. Slovan Č. Pole Brno - Basket Opava 2010 04.11.2018 10:00 87:65 (18:18 47:40 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 305

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000/---)
Hecl Jan (1.500/1.000/---)


306. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 04.11.2018 10:30 63:90 (14:22 25:54 42:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 306

datum: 04.11.2018, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/1.000/---)


8. kolo
307. SA Brno - SK Žabovřesky 17.11.2018 16:00 91:75 (26:23 44:40 69:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 307

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.500/---)


308. Renocar Podolí - Slovan Č. Pole Brno 17.11.2018 18:00 86:67 (23:13 48:34 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 308

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.000/---)
Mrázek Michal (1.000/3.000/---)


309. BK Krnov - Basket Opava 2010 17.11.2018 16:30 85:95 (12:28 36:55 56:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 309

datum: 17.11.2018, 16:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/2.000/---)
Siegfried Jiří (4.000/2.000/---)


310. TJ Šumperk - Sokol Karviná 17.11.2018 18:00 94:78 (27:22 47:37 67:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 310

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (3.000/1.000/---)


311. VŠB Ostrava - KK Val. Meziříčí 17.11.2018 13:30 57:58 (7:8 27:23 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 311

datum: 17.11.2018, 13:30:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Kremser Jakub (2.500/1.500/---)


312. BK Hladnov - Slavia Kroměříž 17.11.2018 16:00 63:57 (20:11 37:25 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 312

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Menšík Jan (1.500/1.000/---)


9. kolo
313. SA Brno - Slovan Č. Pole Brno 18.11.2018 15:00 86:66 (28:22 46:35 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 313

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.500/---)
Kovář Jan (1.000/3.000/---)


314. Renocar Podolí - SK Žabovřesky 18.11.2018 10:00 97:66 (22:16 47:30 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 314

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


315. BK Krnov - Sokol Karviná 18.11.2018 11:00 64:83 (11:23 31:37 45:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 315

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (4.000/1.000/---)


316. TJ Šumperk - Basket Opava 2010 18.11.2018 11:00 63:91 (9:32 21:51 40:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 316

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (3.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (3.000/1.000/---)


317. VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž 18.11.2018 10:30 83:66 (21:31 45:46 63:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 317

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/3.500/---)
Kremser Jakub (2.000/3.500/---)


318. BK Hladnov - KK Val. Meziříčí 18.11.2018 10:00 61:89 (16:22 31:39 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 318

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/1.000/---)
Menšík Jan (2.500/1.000/---)


10. kolo
319. KK Val. Meziříčí - SA Brno 01.12.2018 17:00 85:87 (27:25 43:40 70:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 319

datum: 01.12.2018, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


320. Slavia Kroměříž - Renocar Podolí 01.12.2018 18:30 61:75 (20:27 28:44 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 320

datum: 01.12.2018, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


321. Basket Opava 2010 - VŠB Ostrava 01.12.2018 18:00 64:58 (22:12 39:25 51:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 321

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Smelty Jiří (1.500/4.000/---)


322. BK Hladnov - Sokol Karviná 01.12.2018 15:00 90:96 (12:17 38:41 65:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 322

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/1.000/---)
Fanta Jiří (2.500/1.000/---)


323. SK Žabovřesky - BK Krnov 01.12.2018 16:00 101:79 (35:11 57:31 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 323

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


324. Slovan Č. Pole Brno - TJ Šumperk 01.12.2018 13:00 75:67 (24:19 33:35 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 324

datum: 01.12.2018, 13:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/3.000/---)
Petrák Robin (1.500/3.500/---)


11. kolo
325. KK Val. Meziříčí - Renocar Podolí 02.12.2018 10:00 82:77 (22:14 41:29 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 325

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


326. Slavia Kroměříž - SA Brno 02.12.2018 10:00 64:65 (13:25 30:36 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 326

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)


327. Basket Opava 2010 - BK Hladnov 02.12.2018 14:00 90:79 (17:25 46:40 70:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 327

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Smelty Jiří (1.500/4.000/---)


328. VŠB Ostrava - Sokol Karviná 02.12.2018 10:30 55:54 (19:5 27:19 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 328

datum: 02.12.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000/---)


329. SK Žabovřesky - TJ Šumperk 02.12.2018 12:00 92:57 (21:16 48:33 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 329

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.500/---)
Veis Martin (1.000/1.500/---)


330. Slovan Č. Pole Brno - BK Krnov 02.12.2018 14:30 79:60 (21:16 34:32 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 330

datum: 02.12.2018, 14:30:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500/---)
Petrák Robin (1.500/3.000/---)


12. kolo
331. TJ Šumperk - BK Krnov 16.12.2018 11:00 95:58 (32:9 60:24 82:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 331

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


332. BK Hladnov - VŠB Ostrava 12.12.2018 19:20 70:60 (12:21 21:36 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 332

datum: 12.12.2018, 19:20:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/2.000/---)
Giecek Adam (2.500/2.000/---)


333. Slavia Kroměříž - KK Val. Meziříčí 05.01.2019 19:15 74:79 (12:21 29:38 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 333

datum: 05.01.2019, 19:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)


334. Sokol Karviná - Basket Opava 2010 05.01.2019 18:00 69:81 (16:16 31:38 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 334

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/1.000/---)
Fanta Jiří (2.500/1.500/---)


335. Slovan Č. Pole Brno - SK Žabovřesky 14.12.2018 19:00 67:87 (14:18 34:48 48:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 335

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.500/1.000/---)


336. Renocar Podolí - SA Brno 16.12.2018 10:00 77:65 (13:12 37:26 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 336

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/4.000/---)


13. kolo
337. Renocar Podolí - BK Krnov 12.01.2019 18:00 90:53 (13:18 43:30 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 337

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


338. SA Brno - TJ Šumperk 12.01.2019 16:15 94:82 (20:29 43:44 68:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 338

datum: 12.01.2019, 16:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/3.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/2.500/---)


339. Slovan Č. Pole Brno - VŠB Ostrava 12.01.2019 19:00 75:65 (24:10 52:27 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 339

datum: 12.01.2019, 19:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Petrák Robin (2.000/1.500/---)


340. SK Žabovřesky - BK Hladnov 12.01.2019 16:00 79:96 (27:29 45:53 59:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 340

datum: 12.01.2019, 16:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)
Vaníček Marek (1.000/2.500/---)


341. Sokol Karviná - KK Val. Meziříčí 12.01.2019 18:00 74:79 (14:23 36:43 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 341

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.500/1.000/---)


342. Basket Opava 2010 - Slavia Kroměříž 12.01.2019 17:00 78:67 (30:20 48:31 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 342

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: SIŠ Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


14. kolo
343. SA Brno - BK Krnov 13.01.2019 09:00 104:54 (31:9 57:19 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 343

datum: 13.01.2019, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/2.500/---)
Večeřa Pavel (1.000/3.500/---)


344. Renocar Podolí - TJ Šumperk 13.01.2019 10:00 60:58 (18:11 27:26 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 344

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)
Petrák Robin (1.000/2.000/---)


345. SK Žabovřesky - VŠB Ostrava 13.01.2019 11:00 86:53 (19:20 41:25 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 345

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.500/---)


346. Slovan Č. Pole Brno - BK Hladnov 13.01.2019 15:30 101:76 (32:17 46:35 76:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 346

datum: 13.01.2019, 15:30:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (2.000/2.500/---)
Dolejš Václav (2.000/2.500/---)


347. Basket Opava 2010 - KK Val. Meziříčí 13.01.2019 11:15 74:67 (22:17 41:37 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 347

datum: 13.01.2019, 11:15:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/2.000/---)


348. Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 13.01.2019 11:00 88:90 (16:16 34:31 56:49 70:70 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 348

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Sýkora Václav (2.500/1.000/---)


15. kolo
349. Sokol Karviná - SA Brno 26.01.2019 17:00 101:78 (26:22 50:35 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 349

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.500/---)


350. Basket Opava 2010 - Renocar Podolí 26.01.2019 14:00 53:71 (11:20 28:40 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 350

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.000/---)


351. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 26.01.2019 17:30 81:77 (18:20 38:35 53:48 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 351

datum: 26.01.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Novák Petr (3.000/1.000/---)


352. KK Val. Meziříčí - Slovan Č. Pole Brno 26.01.2019 17:00 91:76 (31:18 56:35 77:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 352

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/2.000/---)


353. BK Hladnov - BK Krnov 26.01.2019 16:00 77:87 (24:16 38:38 61:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 353

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/1.500/---)
Kremser Jakub (2.500/2.000/---)


354. VŠB Ostrava - TJ Šumperk 26.01.2019 17:30 45:78 (8:18 24:37 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 354

datum: 26.01.2019, 17:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


16. kolo
355. Basket Opava 2010 - SA Brno 27.01.2019 10:30 80:79 (20:19 47:36 67:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 355

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/2.000/---)
Opletal Petr (1.500/1.500/---)


356. Sokol Karviná - Renocar Podolí 27.01.2019 11:00 77:61 (22:16 41:35 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 356

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)


357. KK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 27.01.2019 10:00 74:67 (26:18 43:36 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 357

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


358. Slavia Kroměříž - Slovan Č. Pole Brno 27.01.2019 10:00 75:81 (17:12 39:33 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 358

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500/---)
Novák Petr (1.000/1.500/---)


359. VŠB Ostrava - BK Krnov 27.01.2019 10:30 69:61 (21:12 38:34 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 359

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.500/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/3.000/---)


360. BK Hladnov - TJ Šumperk 27.01.2019 10:00 88:96 (18:25 55:55 70:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 360

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/2.000/---)
Kremser Jakub (2.500/2.500/---)


17. kolo
361. Renocar Podolí - VŠB Ostrava 09.02.2019 18:00 83:60 (17:10 41:25 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 361

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


362. SA Brno - BK Hladnov 09.02.2019 16:15 110:79 (28:23 53:45 79:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 362

datum: 09.02.2019, 16:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/4.000/---)
Novák Petr (1.000/2.000/---)


363. TJ Šumperk - KK Val. Meziříčí 09.02.2019 18:00 97:93 (21:20 48:46 72:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 363

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.500/1.000/---)


364. BK Krnov - Slavia Kroměříž 09.02.2019 15:00 76:77 (13:13 25:41 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 364

datum: 09.02.2019, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Rusz Ondřej (3.000/1.000/---)


365. Basket Opava 2010 - Slovan Č. Pole Brno 09.02.2019 20:00 84:64 (26:17 48:30 73:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 365

datum: 09.02.2019, 20:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500/---)
Siegfried Jiří (1.000/2.000/---)


366. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 09.02.2019 18:00 86:80 (23:18 39:40 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 366

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


18. kolo
367. SA Brno - VŠB Ostrava 10.02.2019 13:30 79:64 (26:12 49:34 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 367

datum: 10.02.2019, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)
Štancl Dominik (2.000/2.000/---)


368. Renocar Podolí - BK Hladnov 10.02.2019 10:00 81:59 (15:14 34:35 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 368

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


369. BK Krnov - KK Val. Meziříčí 10.02.2019 11:00 77:89 (13:22 34:39 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 369

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Šuláková Pavlína (4.000/3.000/---)


370. TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 10.02.2019 11:00 78:71 (22:18 41:32 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 370

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


371. Basket Opava 2010 - SK Žabovřesky 10.02.2019 11:15 83:69 (25:15 47:38 67:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 371

datum: 10.02.2019, 11:15:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)


372. Sokol Karviná - Slovan Č. Pole Brno 10.02.2019 11:00 85:79 (20:21 42:31 64:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 372

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/2.500/---)
Opletal Petr (1.000/1.500/---)


19. kolo
373. Slovan Č. Pole Brno - SA Brno 23.02.2019 18:00 78:79 (28:18 52:38 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 373

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000/---)
Válek Jakub (2.000/1.000/---)


374. SK Žabovřesky - Renocar Podolí 23.02.2019 12:00 71:56 (28:15 49:27 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 374

datum: 23.02.2019, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


375. Sokol Karviná - BK Krnov 23.02.2019 15:30 95:57 (18:8 52:22 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 375

datum: 23.02.2019, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


376. Basket Opava 2010 - TJ Šumperk 23.02.2019 19:00 82:71 (21:18 50:38 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 376

datum: 23.02.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.000/---)
Sýkora Václav (3.000/2.000/---)


377. Slavia Kroměříž - VŠB Ostrava 23.02.2019 17:30 64:55 (21:18 31:30 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 377

datum: 23.02.2019, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/4.000/---)
Mynarčík Petr (2.000/2.000/---)


378. KK Val. Meziříčí - BK Hladnov 20.02.2019 19:30 114:72 (28:16 63:38 91:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 378

datum: 20.02.2019, 19:30:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/2.000/---)


20. kolo
379. SK Žabovřesky - SA Brno 22.02.2019 19:45 78:71 (20:15 41:31 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 379

datum: 22.02.2019, 19:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/2.000/---)


380. Slovan Č. Pole Brno - Renocar Podolí 24.02.2019 11:00 56:51 (15:14 28:26 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 380

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Univerzity Obrany, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (2.000/1.000/---)
Válek Jakub (2.000/1.000/---)


381. Basket Opava 2010 - BK Krnov 24.02.2019 11:15 94:50 (25:11 49:33 72:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 381

datum: 24.02.2019, 11:15:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/3.000/---)
Sýkora Václav (3.000/4.000/---)


382. Sokol Karviná - TJ Šumperk 24.02.2019 11:00 101:54 (19:10 45:22 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 382

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Družby, Karviná - Nové Město

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500/---)
Tichov Michael (1.000/2.000/---)


383. KK Val. Meziříčí - VŠB Ostrava 07.03.2019 19:15 83:79 (24:12 40:35 54:51 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 383

datum: 07.03.2019, 19:15:00

místo: Tělocvična SPŠ stavební , Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Krčmář Dominik (1.000/2.500/---)


384. Slavia Kroměříž - BK Hladnov 24.02.2019 10:00 93:61 (25:18 42:38 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 384

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Melichárek Ivo (2.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (2.500/1.000/---)


21. kolo
385. Renocar Podolí - KK Val. Meziříčí 09.03.2019 18:00 81:69 (21:14 51:32 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 385

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.500/---)


386. SA Brno - Slavia Kroměříž 09.03.2019 18:15 91:54 (29:18 54:33 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 386

datum: 09.03.2019, 18:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/2.000/---)
Petrák Jakub (1.000/2.000/---)


387. BK Hladnov - Basket Opava 2010 09.03.2019 16:00 86:72 (26:13 41:24 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 387

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: Hala VŠB-TU Slezská Ostrava, Ostrava-Slezská Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.500/---)


388. Sokol Karviná - VŠB Ostrava 09.03.2019 18:00 87:97 (22:24 47:47 67:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 388

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)


389. TJ Šumperk - SK Žabovřesky 09.03.2019 18:00 79:73 (22:14 48:37 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 389

datum: 09.03.2019, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.000/1.500/---)


390. BK Krnov - Slovan Č. Pole Brno 09.03.2019 16:00 59:71 (18:22 29:40 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 390

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000/---)
Opletal Petr (1.000/2.000/---)


22. kolo
391. SA Brno - KK Val. Meziříčí 10.03.2019 13:30 94:60 (26:11 40:31 64:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 391

datum: 10.03.2019, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


392. Renocar Podolí - Slavia Kroměříž 10.03.2019 10:00 68:52 (11:12 40:20 53:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 392

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)


393. VŠB Ostrava - Basket Opava 2010 10.03.2019 10:30 80:71 (24:26 50:39 67:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 393

datum: 10.03.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Konvička Jan (1.000/1.500/---)


394. Sokol Karviná - BK Hladnov 10.03.2019 11:00 109:103 (30:25 56:42 74:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 394

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Mrázek Michal (1.000/1.500/---)


395. BK Krnov - SK Žabovřesky 10.03.2019 09:30 58:73 (12:24 28:43 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 395

datum: 10.03.2019, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


396. TJ Šumperk - Slovan Č. Pole Brno 10.03.2019 11:00 104:80 (23:20 54:41 76:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 396

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (2.000/3.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.