image

ženy / 1. liga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. ŠKO-ENERGO MB 22 18 4 1700:1490 40
2. USK Praha 22 18 4 1653:1333 40
3. BK Žabiny Brno B 22 16 6 1541:1442 38
4. BK Studánka Pardubice 22 13 9 1474:1361 35
5. TJ Sokol Pečky 22 10 12 1450:1478 32
6. BA Sparta 22 10 12 1644:1577 32
7. Bižuterie Jablonec n.N. 22 10 12 1459:1498 32
8. Aritma Praha 22 9 13 1557:1568 31
9. BK Havířov 22 9 13 1476:1629 31
10. Sokol Nusle 22 8 14 1549:1626 30
11. KP Brno B 22 6 16 1381:1620 28
12. SK UP Olomouc 22 5 17 1410:1672 27
1. kolo
1. SK UP Olomouc - BK Havířov 15.12.2018 15:00 76:64 (20:17 43:31 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2018, 15:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.000/---)
Menšík Jan (2.000/1.000/---)


2. B. Jablonec n. N. - Ško-Energo MB 15.12.2018 15:00 67:73 (13:19 35:43 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2018, 15:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000/---)
Křenek Karel (2.000/1.000/---)


3. Aritma Praha - BA Sparta 15.12.2018 18:00 60:89 (12:15 25:50 45:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.12.2018, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)
Vošahlík Marek (2.000/1.000/---)


4. KP Brno B - Žabiny Brno B 15.12.2018 15:15 49:72 (10:24 21:39 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 15.12.2018, 15:15:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Petrák Robin (2.000/1.000/---)
Vaníček Marek (2.000/1.000/---)


5. USK Praha - Sokol Nusle 13.12.2018 18:00 81:51 (19:19 39:27 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 13.12.2018, 18:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Slanina Vladimír (4.000/4.000/---)
Kejklíček Roman (3.000/4.000/---)


6. Studánka Pardubice - Sokol Pečky 15.12.2018 11:00 62:54 (14:14 27:29 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 15.12.2018, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/4.000/---)


2. kolo
7. SK UP Olomouc - Studánka Pardubice 06.10.2018 18:00 67:62 (18:16 30:28 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.500/---)
Dostal Vojtěch (2.500/2.500/---)


8. BK Havířov - Sokol Pečky 06.10.2018 18:15 65:58 (17:9 38:26 53:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 18:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.500/1.500/---)
Opletal Petr (3.000/1.500/---)


9. B. Jablonec n. N. - USK Praha 06.10.2018 13:30 65:94 (13:33 29:50 47:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 13:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.500/---)
Křenek Karel (2.000/1.500/---)


10. Sokol Nusle - Ško-Energo MB 06.10.2018 17:00 56:68 (12:16 27:37 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (4.000/2.500/---)
Šmíd Vojtěch (4.000/2.500/---)


11. Aritma Praha - KP Brno B 06.10.2018 18:00 69:59 (12:18 38:32 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rom Daniel (2.500/1.500/---)
Kotrbatá Zuzana (2.000/1.500/---)


12. BA Sparta - Žabiny Brno B 06.10.2018 14:00 70:72 (20:10 34:35 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)
Kavan Jonáš (1.500/1.500/---)


3. kolo
13. SK UP Olomouc - Sokol Pečky 07.10.2018 10:00 60:72 (11:16 25:32 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/1.500/---)
Dostal Vojtěch (1.500/1.500/---)


14. BK Havířov - Studánka Pardubice 07.10.2018 11:15 63:78 (19:16 33:31 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.500/2.000/---)
Opletal Petr (3.000/2.000/---)


15. B. Jablonec n. N. - Sokol Nusle 07.10.2018 10:00 78:62 (16:16 35:36 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.000/---)


16. Ško-Energo MB - USK Praha 07.10.2018 09:00 87:83 (20:24 32:50 58:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.000/3.000/---)
Šmídková Hana (2.000/2.000/---)


17. Aritma Praha - Žabiny Brno B 07.10.2018 10:30 73:75 (32:18 44:34 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Rom Daniel (2.000/1.500/---)
Kotrbatá Zuzana (2.500/1.500/---)


18. BA Sparta - KP Brno B 07.10.2018 11:00 71:76 (23:22 37:45 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ježek Václav (3.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (2.000/1.000/---)


4. kolo
19. Studánka Pardubice - KP Brno B 20.10.2018 11:00 64:42 (21:11 36:23 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.500/2.000/---)


20. Sokol Pečky - Žabiny Brno B 20.10.2018 19:00 55:79 (18:19 26:43 46:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Renc Jan (4.000/1.500/---)
Šmídková Hana (3.000/1.500/---)


21. USK Praha - Aritma Praha 20.10.2018 13:00 77:71 (30:20 42:40 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.500/1.000/---)


22. Sokol Nusle - BA Sparta 20.10.2018 18:00 102:96 (29:14 49:39 66:60 88:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mašek Tomáš (3.000/3.000/---)
Prchalová Simona (1.500/4.000/---)


23. SK UP Olomouc - B. Jablonec n. N. 20.10.2018 18:00 51:74 (12:16 25:34 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 18:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500/---)
Petrák Robin (2.500/1.500/---)


24. BK Havířov - Ško-Energo MB 20.10.2018 18:15 68:82 (15:16 32:36 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 18:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.000/---)
Sýkora Václav (1.500/2.000/---)


5. kolo
25. Studánka Pardubice - Žabiny Brno B 21.10.2018 10:00 84:58 (26:22 51:27 71:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.500/---)
Kotrbatá Zuzana (1.500/1.500/---)


26. Sokol Pečky - KP Brno B 21.10.2018 13:30 65:57 (11:17 33:31 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 13:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Renc Jan (4.000/3.500/---)
Šmídková Hana (2.000/2.000/---)


27. USK Praha - BA Sparta 21.10.2018 09:00 60:48 (17:13 29:27 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Ďurana Antonín (1.000/2.500/---)


28. Sokol Nusle - Aritma Praha 21.10.2018 11:00 83:88 (22:23 47:34 69:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mašek Tomáš (4.000/2.000/---)
Kout Jan (4.000/2.000/---)


29. SK UP Olomouc - Ško-Energo MB 21.10.2018 10:00 62:97 (15:32 28:61 41:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.500/---)
Petrák Robin (2.500/1.500/---)


30. BK Havířov - B. Jablonec n. N. 21.10.2018 11:15 80:66 (18:15 37:31 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.500/---)
Sýkora Václav (1.500/2.500/---)


6. kolo
31. B. Jablonec n. N. - Studánka Pardubice 03.11.2018 13:30 58:64 (10:15 27:34 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2018, 13:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.500/---)
Kejklíček Roman (1.500/1.500/---)


32. Sokol Pečky - Ško-Energo MB 03.11.2018 19:00 77:61 (13:15 37:36 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/2.000/---)
Broško Daniel (1.000/2.000/---)


33. Aritma Praha - SK UP Olomouc 03.11.2018 18:00 82:67 (18:18 41:38 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.500/---)
Csöllei Pavel (2.000/2.500/---)


34. BA Sparta - BK Havířov 03.11.2018 11:00 72:66 (16:21 36:37 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (2.500/1.000/---)


35. KP Brno B - USK Praha 03.11.2018 17:45 68:77 (12:19 33:45 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 17:45:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


36. Žabiny Brno B - Sokol Nusle 03.11.2018 10:00 79:55 (24:15 40:28 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/2.500/---)


7. kolo
37. B. Jablonec n. N. - Sokol Pečky 04.11.2018 10:00 57:73 (10:20 22:38 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Perlík Michal (3.500/1.500/---)
Kejklíček Roman (3.500/1.500/---)


38. Studánka Pardubice - Ško-Energo MB 04.11.2018 12:00 83:62 (19:22 40:32 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Šmídková Hana (1.000/2.000/---)


39. Aritma Praha - BK Havířov 04.11.2018 10:30 85:59 (16:17 36:34 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/2.000/---)
Jon Miloslav (1.500/2.000/---)


40. BA Sparta - SK UP Olomouc 04.11.2018 09:00 96:46 (18:16 39:28 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)


41. KP Brno B - Sokol Nusle 04.11.2018 11:00 48:93 (11:19 24:45 38:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/3.500/---)
Vildová Linda (1.000/3.500/---)


42. Žabiny Brno B - USK Praha 04.11.2018 12:30 76:56 (21:3 40:27 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 12:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/2.000/---)
Dostal Vojtěch (2.000/2.000/---)


8. kolo
43. Studánka Pardubice - USK Praha 17.11.2018 10:00 52:59 (15:18 22:31 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/1.500/---)


44. Sokol Pečky - Sokol Nusle 17.11.2018 16:30 84:62 (9:14 32:30 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/4.000/---)
Křenek Karel (1.500/4.000/---)


45. SK UP Olomouc - KP Brno B 17.11.2018 14:00 64:72 (14:23 26:35 45:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Zachar Dominik (4.000/1.000/---)


46. BK Havířov - Žabiny Brno B 17.11.2018 18:15 65:79 (17:26 32:51 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 18:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/2.000/---)
Veselý Ondřej (3.000/2.000/---)


47. B. Jablonec n. N. - Aritma Praha 17.11.2018 15:00 60:74 (22:17 32:36 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.500/---)


48. Ško-Energo MB - BA Sparta 17.11.2018 17:30 78:84 (20:29 40:48 56:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vošahlík Marek (3.500/1.500/---)
Kotrbatá Zuzana (4.000/2.500/---)


9. kolo
49. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 18.11.2018 10:00 66:67 (20:16 35:43 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/2.500/---)


50. Sokol Pečky - USK Praha 18.11.2018 10:30 60:78 (14:15 28:37 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/2.000/---)
Křenek Karel (1.500/2.000/---)


51. SK UP Olomouc - Žabiny Brno B 18.11.2018 10:00 88:97 (17:22 34:44 61:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/2.500/---)
Zachar Dominik (4.000/2.500/---)


52. BK Havířov - KP Brno B 18.11.2018 11:15 73:68 (15:24 32:43 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.500/---)
Veselý Ondřej (3.000/1.500/---)


53. B. Jablonec n. N. - BA Sparta 18.11.2018 10:00 75:68 (13:19 31:29 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.500/---)
Šmíd Vojtěch (1.500/2.500/---)


54. Ško-Energo MB - Aritma Praha 18.11.2018 10:30 81:69 (22:16 36:36 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. Aritma Praha - Studánka Pardubice 01.12.2018 18:00 73:80 (16:26 35:39 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


56. BA Sparta - Sokol Pečky 01.12.2018 11:00 76:58 (19:18 39:30 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/4.000/---)
Petrák Jakub (1.000/4.000/---)


57. KP Brno B - B. Jablonec n. N. 01.12.2018 18:00 71:72 (11:15 24:32 43:42 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.500/1.500/---)
Hecl Jan (1.500/1.500/---)


58. Žabiny Brno B - Ško-Energo MB 01.12.2018 10:00 73:70 (27:19 41:32 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/2.500/---)
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)


59. USK Praha - SK UP Olomouc 01.12.2018 15:00 70:66 (19:13 34:30 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/2.500/---)


60. Sokol Nusle - BK Havířov 01.12.2018 18:00 73:62 (18:14 40:32 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr (3.000/2.500/---)
Kotrbatá Zuzana (4.000/3.500/---)


11. kolo
61. Aritma Praha - Sokol Pečky 02.12.2018 10:30 81:63 (21:11 43:31 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/2.000/---)


62. BA Sparta - Studánka Pardubice 02.12.2018 11:00 69:68 (15:19 27:42 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/2.000/---)


63. KP Brno B - Ško-Energo MB 30.11.2018 16:30 74:85 (23:26 41:48 52:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 30.11.2018, 16:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/2.000/---)
Toboláková Barbora (1.500/1.500/---)


64. Žabiny Brno B - B. Jablonec n. N. 02.12.2018 14:00 66:69 (19:15 26:26 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.500/---)
Veis Martin (1.500/1.500/---)


65. USK Praha - BK Havířov 02.12.2018 11:00 80:46 (25:9 49:29 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Kult Michal (1.000/1.500/---)


66. Sokol Nusle - SK UP Olomouc 02.12.2018 10:00 79:88 (22:25 39:52 61:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.500/---)


12. kolo
67. BK Havířov - SK UP Olomouc 16.12.2018 10:00 83:53 (14:12 44:34 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 16.12.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/2.000/---)
Opletal Petr (2.500/2.000/---)


68. Ško-Energo MB - B. Jablonec n. N. 14.12.2018 18:00 68:64 (14:16 35:27 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 14.12.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Výborný Dominik (3.000/2.000/---)
Křenek Karel (1.500/1.500/---)


69. BA Sparta - Aritma Praha 16.12.2018 09:00 69:90 (11:16 36:45 59:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


70. Žabiny Brno B - KP Brno B 16.12.2018 13:30 60:44 (17:10 35:25 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 16.12.2018, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.500/1.000/---)


71. Sokol Nusle - USK Praha 14.12.2018 19:00 68:73 (13:20 29:38 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 14.12.2018, 19:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.000/1.500/---)


72. Sokol Pečky - Studánka Pardubice 16.12.2018 09:00 61:66 (17:20 34:36 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 16.12.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan Lejčko (1.500/1.000/---)


13. kolo
73. Sokol Pečky - SK UP Olomouc 12.01.2019 17:00 63:58 (13:12 31:31 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Scholze Michal (1.500/1.500/---)
Musil Jan (1.500/1.500/---)


74. Studánka Pardubice - BK Havířov 12.01.2019 17:00 82:46 (17:20 47:36 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 12.01.2019, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


75. Sokol Nusle - B. Jablonec n. N. 12.01.2019 18:00 71:80 (17:14 37:34 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/2.000/---)


76. USK Praha - Ško-Energo MB 12.01.2019 13:00 51:61 (21:19 32:33 41:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.01.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/1.000/---)
Hejnic Jan (1.500/1.000/---)


77. Žabiny Brno B - Aritma Praha 12.01.2019 18:00 75:73 (17:20 38:34 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Vaníček Marek (1.500/1.000/---)


78. KP Brno B - BA Sparta 12.01.2019 12:00 56:91 (22:22 28:51 37:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 12.01.2019, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500/---)
Krčmář Dominik (2.500/3.500/---)


14. kolo
79. Studánka Pardubice - SK UP Olomouc 13.01.2019 12:00 73:35 (15:13 37:23 56:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 13.01.2019, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Kubíček Jiří (1.000/2.000/---)


80. Sokol Pečky - BK Havířov 13.01.2019 09:00 74:80 (23:28 38:41 60:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 13.01.2019, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


81. USK Praha - B. Jablonec n. N. 13.01.2019 10:00 70:56 (14:10 34:22 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.500/---)
Hejnic Jan (1.000/1.500/---)


82. Ško-Energo MB - Sokol Nusle 13.01.2019 11:00 75:66 (24:17 42:34 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500/---)
Barták Matěj (2.000/2.500/---)


83. KP Brno B - Aritma Praha 13.01.2019 11:00 75:71 (15:16 36:34 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (2.500/1.000/---)


84. Žabiny Brno B - BA Sparta 13.01.2019 13:00 63:79 (14:14 29:29 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 13.01.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (3.500/2.000/---)
Mrázek Michal (3.500/2.000/---)


15. kolo
85. Žabiny Brno B - Studánka Pardubice 26.01.2019 09:00 67:58 (22:15 36:31 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (2.000/4.000/---)
Mynarčík Petr (2.000/4.000/---)


86. KP Brno B - Sokol Pečky 26.01.2019 15:00 74:81 (12:22 28:33 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500/---)
Veis Martin (1.500/1.500/---)


87. BA Sparta - USK Praha 26.01.2019 09:00 83:89 (8:24 26:43 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)
Jon Miloslav (1.000/1.500/---)


88. Aritma Praha - Sokol Nusle 26.01.2019 18:00 81:67 (14:17 33:32 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 26.01.2019, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/4.000/---)
Šmídková Hana (1.500/1.000/---)


89. Ško-Energo MB - SK UP Olomouc 26.01.2019 12:30 87:65 (17:14 42:37 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 26.01.2019, 12:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/3.000/---)
Balog Lukáš (1.000/3.500/---)


90. B. Jablonec n. N. - BK Havířov 26.01.2019 12:00 82:69 (23:18 39:37 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500/---)
Šenk Pavel (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. KP Brno B - Studánka Pardubice 25.01.2019 19:30 72:70 (21:15 28:30 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 25.01.2019, 19:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Veis Martin (1.000/1.000/---)


92. Žabiny Brno B - Sokol Pečky 27.01.2019 10:00 54:45 (11:7 27:19 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/2.000/---)
Kubeš Michal (1.500/3.500/---)


93. Aritma Praha - USK Praha 27.01.2019 10:30 42:69 (9:22 20:44 24:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


94. BA Sparta - Sokol Nusle 27.01.2019 11:00 82:56 (21:15 41:32 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/3.000/---)
Jon Miloslav (1.000/3.000/---)


95. B. Jablonec n. N. - SK UP Olomouc 27.01.2019 09:30 68:63 (20:6 40:29 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 27.01.2019, 09:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500/---)
Šenk Pavel (1.000/1.500/---)


96. Ško-Energo MB - BK Havířov 27.01.2019 09:00 77:56 (20:19 43:34 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)


17. kolo
97. Sokol Pečky - B. Jablonec n. N. 09.02.2019 18:00 71:64 (15:20 32:39 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.000/3.000/---)
Frátrik Josef (1.500/3.000/---)


98. Ško-Energo MB - Studánka Pardubice 09.02.2019 18:00 64:45 (25:13 36:20 45:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Lejčko Jan Lejčko (2.000/1.000/---)
Tax Tomáš (2.000/1.000/---)


99. BK Havířov - Aritma Praha 09.02.2019 17:00 72:66 (17:16 37:32 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000/---)
Krčmář Dominik (1.500/1.000/---)


100. SK UP Olomouc - BA Sparta 09.02.2019 19:00 66:55 (17:15 37:34 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 09.02.2019, 19:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)
Křičková Lenka (1.000/4.000/---)


101. Sokol Nusle - KP Brno B 09.02.2019 18:00 76:75 (14:9 37:32 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 09.02.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


102. USK Praha - Žabiny Brno B 09.02.2019 13:00 68:40 (23:14 42:22 61:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 09.02.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Renc Jan (1.000/1.500/---)


18. kolo
103. Studánka Pardubice - B. Jablonec n. N. 10.02.2019 10:00 69:58 (20:8 40:23 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


104. Ško-Energo MB - Sokol Pečky 10.02.2019 10:30 67:57 (20:10 38:18 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 10.02.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000/---)
Šmídková Hana (2.500/1.500/---)


105. SK UP Olomouc - Aritma Praha 10.02.2019 10:30 74:59 (16:20 32:31 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 10.02.2019, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dostal Vojtěch (4.000/3.000/---)
Bešina Marek (4.000/3.000/---)


106. BK Havířov - BA Sparta 10.02.2019 10:00 76:73 (12:19 38:35 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/2.000/---)
Krčmář Dominik (2.500/3.000/---)


107. USK Praha - KP Brno B 10.02.2019 10:00 78:44 (21:15 47:23 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


108. Sokol Nusle - Žabiny Brno B 10.02.2019 10:00 56:64 (17:23 31:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.500/---)
Šmíd Pavel (2.500/1.500/---)


19. kolo
109. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 23.02.2019 16:00 86:61 (15:10 39:30 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 23.02.2019, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Musil Jan (2.000/1.000/---)


110. USK Praha - Sokol Pečky 23.02.2019 13:00 97:55 (22:8 55:22 78:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 23.02.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)


111. Žabiny Brno B - SK UP Olomouc 23.02.2019 20:00 73:60 (19:13 35:39 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 23.02.2019, 20:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/4.000/---)
Bráblík Jan (1.000/4.000/---)


112. KP Brno B - BK Havířov 23.02.2019 11:45 72:64 (15:22 29:46 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 23.02.2019, 11:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/2.000/---)
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)


113. BA Sparta - B. Jablonec n. N. 23.02.2019 09:00 66:51 (18:14 41:18 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 23.02.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Šmíd Vojtěch (3.000/2.500/---)
Koudela Pavel (3.000/2.500/---)


114. Aritma Praha - Ško-Energo MB 23.02.2019 18:00 70:99 (13:28 32:57 53:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. USK Praha - Studánka Pardubice 24.02.2019 10:00 78:44 (20:13 43:22 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000/---)
Bohata Pavel (2.500/1.000/---)


116. Sokol Nusle - Sokol Pečky 24.02.2019 10:00 59:50 (13:11 31:27 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/3.000/---)
Musil Jan (2.500/1.500/---)


117. KP Brno B - SK UP Olomouc 24.02.2019 10:00 71:67 (15:17 35:26 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Veis Martin (1.000/1.000/---)


118. Žabiny Brno B - BK Havířov 24.02.2019 10:00 82:56 (22:11 48:32 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000/---)
Křičková Lenka (1.000/1.000/---)


119. Aritma Praha - B. Jablonec n. N. 24.02.2019 10:30 57:34 (13:18 30:19 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.02.2019, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500/---)
Jon Miloslav (1.000/1.500/---)


120. BA Sparta - Ško-Energo MB 24.02.2019 13:00 87:93 (21:24 42:58 74:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 24.02.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub (2.000/2.000/---)
Koudela Pavel (2.500/1.500/---)


21. kolo
121. Sokol Pečky - Aritma Praha 22.09.2018 16:30 74:60 (21:6 38:19 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 22.09.2018, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (4.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


122. Studánka Pardubice - BA Sparta 22.09.2018 11:30 76:59 (20:15 35:31 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 22.09.2018, 11:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.500/---)
Hartig Lukáš (1.000/2.000/---)


123. Ško-Energo MB - KP Brno B 22.09.2018 16:00 82:60 (28:14 49:31 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 22.09.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)


124. B. Jablonec n. N. - Žabiny Brno B 22.09.2018 17:00 86:64 (25:15 47:32 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 22.09.2018, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/2.000/---)
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)


125. BK Havířov - USK Praha 22.09.2018 16:00 75:70 (19:16 40:33 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 22.09.2018, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/1.500/---)
Karabínová Natálie (2.500/2.000/---)


126. SK UP Olomouc - Sokol Nusle 22.09.2018 15:30 59:80 (8:20 21:38 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 22.09.2018, 15:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. Studánka Pardubice - Aritma Praha 23.09.2018 10:00 67:63 (23:16 36:28 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)
Hartig Lukáš (1.000/2.000/---)


128. Sokol Pečky - BA Sparta 23.09.2018 17:00 100:61 (26:10 57:31 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 23.09.2018, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Křenek Karel (1.000/1.500/---)


129. B. Jablonec n. N. - KP Brno B 23.09.2018 13:30 75:54 (30:13 39:30 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 23.09.2018, 13:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šmůla Petr (2.500/1.500/---)
Bohata Pavel (2.000/1.500/---)


130. Ško-Energo MB - Žabiny Brno B 23.09.2018 09:00 83:73 (20:12 36:33 60:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 23.09.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.500/2.000/---)
Mašek Tomáš (1.500/2.000/---)


131. SK UP Olomouc - USK Praha 23.09.2018 14:00 75:95 (15:30 39:52 59:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 23.09.2018, 14:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)


132. BK Havířov - Sokol Nusle 23.09.2018 10:00 88:81 (21:20 50:43 70:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, ženy, 1. liga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 23.09.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Konvička Jan (2.500/4.000/---)
Karabínová Natálie (2.500/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR