image

junioři U19 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. USK Praha 12 12 0 981:670 24
2. GBA Europe 12 11 1 1073:794 23
3. Sokol Písek Sršni 12 8 4 989:866 20
4. BA Nymburk 12 8 4 976:898 20
5. BCM Orli Prostějov 12 7 5 1021:882 19
6. BK Snakes Ostrava 12 6 6 975:944 18
7. BK Kondoři Liberec 12 6 6 940:953 18
8. Sokol pražský 12 5 7 860:906 17
9. BK Synthesia Pardubice 12 4 8 814:893 16
10. BK Lokomotiva Plzeň 12 4 8 909:1038 16
11. Slavoj BK Litoměřice 12 1 11 732:1009 13
12. SAM Brno 12 0 12 736:1153 12
1. kolo
1. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 08.12.2018 15:00 50:74 (12:11 26:36 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Kocián Michal (1.000/1.500)

2. Sokol Písek - Sokol pražský 08.12.2018 17:00 85:57 (24:15 48:25 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)

3. BK Loko Plzeň - GBA EU 08.12.2018 17:00 70:96 (28:26 51:55 63:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.12.2018, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

4. Synthesia Pardubice - SAM Brno 08.12.2018 13:00 85:54 (23:16 49:28 66:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2018, 13:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Hartig Lukáš (1.000/1.500)

5. USK Praha - BA Nymburk 08.12.2018 12:30 92:62 (30:20 56:40 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2018, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.000/1.000)

6. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 09.12.2018 10:30 98:78 (24:21 50:41 78:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 09.12.2018, 10:30:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Křičková Lenka (1.000/1.000)

2. kolo
7. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 29.09.2018 15:00 62:83 (18:19 37:50 56:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

8. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 29.09.2018 17:30 77:100 (21:31 50:57 58:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.000/1.000)

9. Sokol Písek - USK Praha 01.11.2018 16:30 52:83 (13:23 25:42 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 01.11.2018, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Csöllei Pavel (1.000/1.000)

10. Sokol pražský - BA Nymburk 29.09.2018 15:00 76:69 (25:21 30:42 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2018, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Šafařík Michal (1.500/1.000)

11. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 05.12.2018 16:00 65:67 (16:10 33:26 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 05.12.2018, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/2.000)

12. GBA EU - SAM Brno 29.09.2018 15:30 105:53 (26:13 49:25 79:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 29.09.2018, 15:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

3. kolo
13. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 30.09.2018 08:45 52:66 (5:18 19:33 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2018, 08:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

14. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 30.09.2018 12:30 74:92 (15:23 31:41 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.000/1.000)

15. Sokol Písek - BA Nymburk 10.10.2018 18:00 81:95 (22:25 44:52 61:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2018, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.000)
Csöllei Pavel (2.500/1.000)

16. Sokol pražský - USK Praha 30.09.2018 12:00 50:80 (12:24 27:40 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2018, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Peterková Lucie (2.000/1.000)

17. BK Loko Plzeň - SAM Brno 30.09.2018 10:00 84:66 (21:11 39:35 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

18. GBA EU - Synthesia Pardubice 24.10.2018 19:30 83:56 (22:12 44:30 69:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 24.10.2018, 19:30:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

4. kolo
19. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 13.10.2018 14:00 87:42 (17:8 36:23 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2018, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Fanta Jiří (1.000/2.500)

20. Snakes Ostrava - SAM Brno 13.10.2018 17:00 125:49 (38:12 75:28 108:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.10.2018, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000)
Konvička Jan (1.000/1.000)

21. USK Praha - BK Loko Plzeň 13.10.2018 12:30 94:63 (20:15 38:35 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2018, 12:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

22. BA Nymburk - GBA EU 13.10.2018 15:00 75:77 (16:25 25:42 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 13.10.2018 14:00 57:78 (9:30 24:44 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/1.000)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

24. Kondoři Liberec - Sokol pražský 13.10.2018 17:30 80:68 (21:21 41:38 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2018, 17:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/2.000)

5. kolo
25. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 14.10.2018 10:00 102:54 (26:12 57:25 77:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

26. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 14.10.2018 10:00 88:79 (28:21 56:45 70:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/2.500)
Konvička Jan (1.000/3.000)

27. USK Praha - GBA EU 14.10.2018 11:30 69:60 (19:15 35:30 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 14.10.2018, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Musil Jan (1.000/1.000)

28. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 14.10.2018 09:30 87:76 (20:13 47:43 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

29. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 14.10.2018 12:00 65:78 (14:18 37:31 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 14.10.2018, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.500/2.000)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

30. Kondoři Liberec - Sokol Písek 14.10.2018 10:00 73:94 (19:37 43:62 53:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 14.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

6. kolo
31. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 27.10.2018 16:00 88:86 (25:22 46:51 67:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.500)
Jon Miloslav (1.500/1.500)

32. Sokol pražský - Snakes Ostrava 27.10.2018 16:00 71:76 (14:20 32:40 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2018, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.000/1.000)

33. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 27.10.2018 18:30 90:65 (23:16 42:28 70:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 27.10.2018, 18:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

34. GBA EU - Kondoři Liberec 27.10.2018 13:00 92:67 (22:8 45:26 74:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500)
Svoboda Martin (1.000/1.500)

35. Synthesia Pardubice - USK Praha 27.10.2018 17:00 52:79 (10:20 21:40 38:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

36. SAM Brno - BA Nymburk 27.10.2018 13:30 62:109 (18:31 38:57 53:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2018, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

7. kolo
37. Sokol Písek - Snakes Ostrava 28.10.2018 10:00 75:92 (15:18 41:39 61:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.000)

38. Sokol pražský - BCM Orli Prostějov 28.10.2018 10:00 91:78 (31:19 52:38 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.500)
Barták Dominik (1.000/1.500)

39. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 28.10.2018 10:00 81:93 (24:25 37:49 52:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.500)
Jodl Jiří (1.000/1.500)

40. GBA EU - Slavoj Litoměřice 28.10.2018 11:00 93:51 (24:10 41:30 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 28.10.2018, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Svoboda Martin (1.000/1.000)

41. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 28.10.2018 10:00 65:67 (16:15 38:37 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

42. SAM Brno - USK Praha 28.10.2018 11:30 58:77 (10:30 27:46 41:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 28.10.2018, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

8. kolo
43. BCM Orli Prostějov - USK Praha 10.11.2018 14:00 58:63 (8:13 30:31 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.11.2018, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Toboláková Barbora (1.500/1.000)

44. Snakes Ostrava - BA Nymburk 10.11.2018 18:00 71:75 (15:16 36:34 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.11.2018, 18:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (3.500/3.000)
Konvička Jan (3.500/3.000)

45. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 10.11.2018 17:00 77:87 (10:22 38:41 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

46. Kondoři Liberec - SAM Brno 10.11.2018 16:00 100:67 (25:16 49:35 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500)
Jon Miloslav (1.500/1.500)

47. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 10.11.2018 16:00 108:59 (30:21 63:36 84:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.500)
Renc Jan (1.000/3.000)

48. Sokol pražský - GBA EU 10.11.2018 17:00 59:83 (16:20 36:39 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.11.2018, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/1.000)
Rom Daniel (3.000/1.000)

9. kolo
49. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 11.11.2018 12:00 77:99 (17:19 35:40 48:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Toboláková Barbora (1.500/1.000)

50. Snakes Ostrava - USK Praha 11.11.2018 09:00 57:77 (20:17 29:39 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.000)
Konvička Jan (2.000/1.500)

51. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 11.11.2018 13:00 88:83 (28:24 51:46 73:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 11.11.2018, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500)
Mašek Tomáš (1.000/1.500)

52. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 11.11.2018 11:00 79:72 (24:15 44:34 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.500)
Jon Miloslav (1.500/2.000)

53. Sokol Písek - GBA EU 11.11.2018 12:00 73:76 (15:22 35:35 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 11.11.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (3.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

54. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 11.11.2018 10:00 70:76 (13:24 26:40 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.500)
Rom Daniel (2.000/1.500)

10. kolo
55. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 24.11.2018 16:00 77:90 (21:22 40:41 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 24.11.2018, 16:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Petrák Jakub (1.500/1.000)

56. GBA EU - Snakes Ostrava 24.11.2018 13:00 101:73 (40:12 60:32 85:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 24.11.2018, 13:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/3.000)

57. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 24.11.2018 16:30 66:73 (23:21 37:38 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 24.11.2018, 16:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Výborný Dominik (1.000/1.000)

58. SAM Brno - Sokol pražský 24.11.2018 16:30 68:99 (17:35 37:58 52:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.11.2018, 16:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Veis Martin (1.500/1.000)

59. USK Praha - Slavoj Litoměřice 24.11.2018 13:30 99:41 (31:12 50:23 81:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 24.11.2018, 13:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000)
Hartig Lukáš (1.500/1.000)

60. BA Nymburk - Kondoři Liberec 24.11.2018 17:00 89:77 (26:21 50:38 76:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 24.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (1.000/2.000)

11. kolo
61. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 25.11.2018 10:00 103:85 (24:22 54:39 75:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Petrák Jakub (1.500/1.000)

62. GBA EU - BCM Orli Prostějov 25.11.2018 15:00 90:83 (25:21 45:39 69:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 25.11.2018, 15:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

63. Synthesia Pardubice - Sokol pražský 25.11.2018 11:30 71:76 (22:21 43:35 59:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2018, 11:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500)
Výborný Dominik (1.000/1.500)

64. SAM Brno - Sokol Písek 25.11.2018 09:30 57:107 (20:37 36:68 43:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Veis Martin (1.500/1.000)

65. USK Praha - Kondoři Liberec 25.11.2018 12:00 84:53 (27:11 46:24 68:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 25.11.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.000)
Hartig Lukáš (1.500/2.000)

66. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 25.11.2018 10:00 85:60 (22:21 43:33 63:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

12. kolo
67. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 09.12.2018 12:30 93:64 (24:14 52:27 81:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.12.2018, 12:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Renc Jan (2.500/1.000)

68. Sokol pražský - Sokol Písek 09.12.2018 10:30 65:75 (14:25 37:42 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.12.2018, 10:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/1.000)
Mašek Tomáš (2.000/1.000)

69. GBA EU - BK Loko Plzeň 09.12.2018 11:00 117:65 (33:22 74:33 94:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.12.2018, 11:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Rom Daniel (1.000/1.000)

70. SAM Brno - Synthesia Pardubice 09.12.2018 11:30 65:72 (20:15 37:36 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.12.2018, 11:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (2.000/1.500)

71. BA Nymburk - USK Praha 09.12.2018 10:00 64:84 (14:24 33:41 53:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/1.000)
Barták Dominik (1.000/1.000)

72. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 08.12.2018 19:00 64:87 (21:22 35:48 51:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 08.12.2018, 19:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

13. kolo
73. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 19.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 19.01.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 19.01.2019 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 19.01.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BA Nymburk - Sokol Písek 19.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. USK Praha - Sokol pražský 19.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 19.01.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. SAM Brno - BK Loko Plzeň 19.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. Synthesia Pardubice - GBA EU 19.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 19.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 20.01.2019 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 20.01.2019, 12:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 20.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 20.01.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. USK Praha - Sokol Písek 20.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 20.01.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BA Nymburk - Sokol pražský 20.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 20.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 20.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 20.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. SAM Brno - GBA EU 20.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 20.01.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 02.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 02.02.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 02.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. GBA EU - USK Praha 02.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.02.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 02.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 02.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 02.02.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. Sokol Písek - Kondoři Liberec 02.02.2019 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 03.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 03.02.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. SAM Brno - Snakes Ostrava 03.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 03.02.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. BK Loko Plzeň - USK Praha 03.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 03.02.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. GBA EU - BA Nymburk 15.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 15.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 03.02.2019 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 03.02.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. Sokol pražský - Kondoři Liberec 03.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 03.02.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. Snakes Ostrava - Sokol Písek 16.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 16.02.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. BCM Orli Prostějov - Sokol pražský 16.02.2019 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 16.02.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 16.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 16.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. Slavoj Litoměřice - GBA EU 16.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 16.02.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 16.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 16.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. USK Praha - SAM Brno 16.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 16.02.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 17.02.2019 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Snakes Ostrava - Sokol pražský 17.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 17.02.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 17.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 17.02.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. Kondoři Liberec - GBA EU 17.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 17.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. USK Praha - Synthesia Pardubice 17.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 17.02.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BA Nymburk - SAM Brno 17.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 17.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. USK Praha - Snakes Ostrava 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. GBA EU - Sokol Písek 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 02.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 02.03.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. USK Praha - BCM Orli Prostějov 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BA Nymburk - Snakes Ostrava 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. SAM Brno - Kondoři Liberec 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. GBA EU - Sokol pražský 03.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 03.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BA Sparta, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. BCM Orli Prostějov - GBA EU 16.03.2019 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 16.03.2019, 14:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. Sokol pražský - Synthesia Pardubice 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. Sokol Písek - SAM Brno 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. Kondoři Liberec - USK Praha 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 16.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 16.03.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 17.03.2019 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 17.03.2019, 10:00:00

místo: Sportcentrum - DDM, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Snakes Ostrava - GBA EU 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. Sokol pražský - SAM Brno 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. Slavoj Litoměřice - USK Praha 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Kondoři Liberec - BA Nymburk 17.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, junioři U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 17.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry