image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. SAM Brno 22 18 4 1871:1481 40
2. BK Snakes Ostrava 22 18 4 1849:1533 40
3. Sokol Písek Sršni 22 17 5 1911:1718 39
4. BA Nymburk 22 15 7 1984:1784 37
5. Sokol Pražský 22 14 8 1820:1620 36
6. BCM Orli Prostějov 22 13 9 1938:1858 35
7. BK Synthesia Pardubice 22 12 10 1702:1682 34
8. BK NH Ostrava 22 8 14 1685:1835 30
9. USK Praha 22 7 15 1543:1739 29
10. BK Lokomotiva Plzeň 22 6 16 1517:1822 28
11. Slavoj BK Litoměřice 22 3 19 1578:1839 25
12. BK Kondoři Liberec 22 1 21 1515:2002 23
1. kolo
1. USK Praha - Sokol Pražský 12.01.2019 11:30 53:90 (17:16 27:45 43:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.01.2019, 11:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

2. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 12.01.2019 10:00 105:74 (19:21 50:33 79:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.000)
Hartig Lukáš (2.000/2.000)

3. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 12.01.2019 10:00 85:68 (16:20 39:36 63:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Kubiš Michal (1.000/1.500)

4. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 13.01.2019 17:00 72:65 (21:20 42:45 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.01.2019, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 12.01.2019 18:00 96:55 (23:12 42:25 73:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Novák Václav (1.000/1.500)

6. NH Ostrava - Snakes Ostrava 12.01.2019 16:30 71:78 (14:14 30:38 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.01.2019, 16:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

2. kolo
7. USK Praha - NH Ostrava 06.10.2018 14:00 90:75 (14:16 33:42 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Mycak Michael (2.000/3.500)
Šmídková Hana (1.500/1.500)

8. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 06.10.2018 15:00 62:60 (19:12 28:30 47:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.500/1.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

9. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 06.10.2018 14:00 72:76 (17:26 40:45 54:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000)
Broško Daniel (1.000/1.500)

10. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 06.10.2018 15:00 104:49 (21:16 57:27 88:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/2.000)
Koudela Pavel (2.000/2.500)

11. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 06.10.2018 14:00 85:53 (21:14 42:30 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/2.000)

12. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 06.10.2018 16:00 91:63 (26:16 58:34 74:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Krčmář Dominik (2.000/3.500)
Bešina Marek (2.500/2.000)

3. kolo
13. USK Praha - Snakes Ostrava 07.10.2018 11:00 79:90 (14:26 39:41 54:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Mycak Michael (3.500/1.000)
Asztalos Ondřej (2.500/1.000)

14. Sokol Pražský - NH Ostrava 07.10.2018 10:00 91:68 (21:14 43:37 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Kubíček Jiří (1.000/1.000)

15. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 07.10.2018 10:00 90:54 (19:17 37:22 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Broško Daniel (1.000/2.000)

16. BA Nymburk - Sokol Písek 07.10.2018 10:00 92:77 (21:26 44:42 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.500/2.000)
Koudela Pavel (1.500/3.000)

17. SAM Brno - Kondoři Liberec 07.10.2018 09:30 81:64 (16:14 35:28 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.000/2.000)

18. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 07.10.2018 10:00 97:76 (24:15 43:37 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Krčmář Dominik (2.000/1.500)
Bešina Marek (2.000/2.500)

4. kolo
19. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 20.10.2018 16:00 105:74 (26:15 48:37 75:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kremser Jakub (1.000/1.000)

20. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 20.10.2018 17:00 95:73 (26:11 49:37 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

21. Sokol Písek - SAM Brno 20.10.2018 15:30 81:70 (18:16 37:30 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 15:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

22. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 20.10.2018 16:00 68:83 (17:19 36:45 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/1.000)
Jon Miloslav (2.000/1.000)

23. USK Praha - Synthesia Pardubice 20.10.2018 14:00 71:50 (12:21 32:31 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.500)
Koudela Pavel (1.000/1.500)

24. Sokol Pražský - BA Nymburk 20.10.2018 14:00 95:96 (16:23 28:47 60:63 80:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.500)

5. kolo
25. NH Ostrava - Kondoři Liberec 21.10.2018 11:30 108:87 (23:24 52:51 80:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/1.500)
Kremser Jakub (1.000/2.500)

26. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 21.10.2018 11:30 91:72 (23:13 51:22 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.000)
Menšík Jan (1.000/1.000)

27. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 21.10.2018 09:00 87:104 (24:19 47:51 62:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kejklíček Roman (3.000/1.000)
Pivovarský Michal (2.000/1.000)

28. BK Loko Plzeň - SAM Brno 21.10.2018 09:00 73:84 (23:27 36:42 60:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Jon Miloslav (2.000/1.000)

29. USK Praha - BA Nymburk 21.10.2018 10:30 72:86 (14:16 35:40 56:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Koudela Pavel (1.500/2.500)

30. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 21.10.2018 10:00 77:70 (22:16 39:29 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.000)
Hejnic Jan (1.000/2.000)

6. kolo
31. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 03.11.2018 16:00 98:64 (24:9 38:29 65:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000)
Šenk Pavel (3.000/1.000)

32. BA Nymburk - Snakes Ostrava 03.11.2018 15:00 88:93 (23:25 46:45 65:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/1.000)
Čížek Daniel (1.500/1.000)

33. SAM Brno - USK Praha 03.11.2018 14:30 91:68 (26:9 41:29 68:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 14:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.500/1.000)

34. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 03.11.2018 16:00 78:75 (17:16 37:39 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/2.000)

35. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 03.11.2018 15:00 60:76 (25:12 30:28 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

36. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 03.11.2018 14:00 67:81 (14:23 33:41 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.500)
Frátrik Josef (3.500/2.000)

7. kolo
37. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 04.11.2018 10:00 68:75 (17:27 34:40 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.000)
Šenk Pavel (3.000/1.000)

38. BA Nymburk - NH Ostrava 04.11.2018 10:00 101:65 (20:16 43:37 72:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tax Tomáš (1.500/3.500)
Čížek Daniel (1.500/2.000)

39. SAM Brno - Sokol Pražský 04.11.2018 09:30 88:82 (25:17 51:34 67:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Zachar Dominik (1.500/2.000)

40. BCM Orli Prostějov - USK Praha 04.11.2018 10:00 106:73 (26:25 58:43 81:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (2.000/1.000)

41. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 04.11.2018 12:00 62:78 (19:22 34:45 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/2.000)

42. Kondoři Liberec - Sokol Písek 04.11.2018 11:30 86:103 (26:23 43:48 55:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Svoboda Martin (2.000/1.000)
Frátrik Josef (3.000/1.500)

8. kolo
43. NH Ostrava - Sokol Písek 17.11.2018 14:30 93:95 (21:30 46:51 65:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Nováková Bára (1.000/1.500)

44. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 17.11.2018 18:30 89:64 (29:14 47:32 74:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 18:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.500)
Dostal Vojtěch (1.000/2.000)

45. USK Praha - Slavoj Litoměřice 17.11.2018 14:00 65:91 (13:23 28:39 49:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Renc Jan (2.000/1.000)
Theodor Pavel (2.000/1.000)

46. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 17.11.2018 14:00 88:74 (19:15 45:35 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Eisner Petr (1.000/2.000)

47. Synthesia Pardubice - SAM Brno 17.11.2018 15:00 74:72 (16:23 34:43 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Šmůla Petr (2.000/1.000)

48. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 17.11.2018 17:00 104:61 (24:19 58:37 84:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Hejnic Jan (1.500/1.000)

9. kolo
49. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 18.11.2018 10:00 75:64 (20:24 35:39 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
Nováková Bára (1.000/2.000)

50. Snakes Ostrava - Sokol Písek 18.11.2018 09:30 92:61 (24:18 52:31 75:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/3.000)
Dostal Vojtěch (1.000/3.000)

51. USK Praha - Kondoři Liberec 18.11.2018 12:00 75:57 (10:16 38:32 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/1.500)
Buršík Martin (1.000/1.500)

52. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 18.11.2018 10:00 89:63 (25:14 45:28 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

53. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 18.11.2018 12:00 80:62 (19:16 37:26 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/1.000)
Šmůla Petr (2.000/1.000)

54. BA Nymburk - SAM Brno 18.11.2018 10:00 99:85 (24:22 53:39 70:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000)
Hejnic Jan (1.500/1.000)

10. kolo
55. SAM Brno - NH Ostrava 01.12.2018 16:00 95:76 (28:18 51:39 79:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/1.000)

56. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 01.12.2018 16:00 78:85 (17:18 37:38 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (2.000/1.000)
Mynarčík Petr (2.000/1.000)

57. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 01.12.2018 14:00 80:85 (24:17 41:40 57:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.500)
Broško Daniel (1.500/1.500)

58. Kondoři Liberec - BA Nymburk 01.12.2018 14:00 67:119 (19:37 40:66 51:95)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000)
Rom Daniel (1.500/1.000)

59. Sokol Písek - USK Praha 01.12.2018 16:00 72:60 (20:25 36:40 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

60. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 01.12.2018 17:30 71:87 (20:21 31:46 49:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 17:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Pivovarský Michal (1.500/1.000)

11. kolo
61. SAM Brno - Snakes Ostrava 02.12.2018 10:30 76:52 (11:14 28:20 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.000)
Petrák Robin (1.000/3.000)

62. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 02.12.2018 10:00 81:80 (15:20 32:41 58:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Vaníček Marek (2.000/1.000)
Mynarčík Petr (2.000/1.000)

63. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 02.12.2018 10:00 70:87 (14:32 34:57 51:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (2.000/1.000)

64. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 02.12.2018 12:00 56:92 (18:23 28:40 48:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.500)
Rom Daniel (2.000/1.500)

65. Sokol Písek - Sokol Pražský 02.12.2018 13:00 100:95 (29:26 55:46 83:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Csöllei Pavel (1.000/1.500)

66. BK Loko Plzeň - USK Praha 02.12.2018 09:30 96:76 (20:11 41:26 74:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 09:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.500)
Pivovarský Michal (1.500/1.500)

12. kolo
67. Sokol Pražský - USK Praha 13.01.2019 15:00 92:75 (26:20 47:37 69:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2019, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.000/1.000)

68. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.01.2019 10:00 73:83 (20:18 32:42 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

69. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 13.01.2019 15:30 77:90 (16:21 33:46 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2019, 15:30:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Menšík Jan (1.500/1.000)

70. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 14.01.2019 18:00 84:67 (26:17 45:32 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 14.01.2019, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.500)
Kout Jan (1.500/1.000)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 13.01.2019 10:00 70:105 (15:30 31:60 54:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

72. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.01.2019 10:00 75:37 (20:14 40:22 59:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Veselý Ondřej (1.000/1.000)

13. kolo
73. Snakes Ostrava - USK Praha 26.01.2019 17:00 87:63 (26:16 52:29 77:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (2.000/1.000)

74. NH Ostrava - Sokol Pražský 26.01.2019 18:00 74:52 (14:16 39:27 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 26.01.2019, 18:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

75. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 26.01.2019 17:00 67:79 (20:20 31:47 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Svejkovský Ondřej (1.500/2.000)

76. Sokol Písek - BA Nymburk 26.01.2019 17:00 94:86 (30:25 54:49 78:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 26.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kubíček Jiří (3.000/1.500)
Pivovarský Michal (1.000/1.500)

77. Kondoři Liberec - SAM Brno 26.01.2019 14:00 55:105 (15:27 28:44 39:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000)
Kvoch Jan (1.000/1.000)

78. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 30.01.2019 18:15 86:103 (16:25 35:48 62:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 30.01.2019, 18:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/3.000)
Anton Karel (1.000/3.000)

14. kolo
79. NH Ostrava - USK Praha 27.01.2019 11:00 80:73 (20:18 42:33 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000)
Krčmář Dominik (1.000/1.000)

80. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 27.01.2019 11:00 67:62 (14:15 28:26 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Šuláková Pavlína (3.000/1.500)

81. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 27.01.2019 11:00 100:60 (27:25 59:37 79:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kubíček Jiří (2.500/3.500)
Pivovarský Michal (1.000/3.000)

82. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 27.01.2019 10:00 78:89 (23:17 50:41 65:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (3.000/1.500)

83. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 27.01.2019 10:00 73:83 (29:18 46:38 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kouba Dalibor (2.000/1.000)
Mycak Michael (3.000/1.000)

84. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 31.01.2019 17:00 76:104 (19:37 40:60 59:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 31.01.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500)
Kout Jan (1.000/1.500)

15. kolo
85. Kondoři Liberec - NH Ostrava 20.03.2019 17:15 68:84 (17:20 39:44 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 20.03.2019, 17:15:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kouba Dalibor (1.500/1.000)
Josefus Ondřej (3.500/1.000)

86. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 09.02.2019 19:00 71:93 (14:26 35:51 57:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 09.02.2019, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

87. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 09.02.2019 16:00 99:107 (21:24 35:55 55:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Bráblík Jan (1.500/1.000)

88. SAM Brno - BK Loko Plzeň 09.02.2019 14:00 73:55 (13:14 32:27 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 09.02.2019, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Štancl Dominik (2.000/1.500)

89. BA Nymburk - USK Praha 05.02.2019 19:30 93:82 (21:20 41:37 67:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 05.02.2019, 19:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

90. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 01.03.2019 17:30 62:83 (17:29 37:49 45:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.03.2019, 17:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.500/1.000)
Mareš Roman (1.500/1.500)

16. kolo
91. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 28.02.2019 17:45 89:55 (28:6 46:22 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 28.02.2019, 17:45:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.500)

92. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 10.02.2019 10:00 65:118 (13:35 28:63 43:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

93. SAM Brno - Sokol Písek 10.02.2019 11:15 101:57 (29:25 59:42 77:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 10.02.2019, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/2.000)
Kotala Dominik (2.000/3.500)

94. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 10.02.2019 10:00 96:86 (20:28 53:51 74:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000)
Bráblík Jan (1.500/1.500)

95. Synthesia Pardubice - USK Praha 05.03.2019 19:00 76:68 (13:17 32:27 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 05.03.2019, 19:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

96. BA Nymburk - Sokol Pražský 10.02.2019 10:00 62:96 (23:22 36:46 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

17. kolo
97. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 23.02.2019 17:00 96:62 (23:12 46:31 72:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

98. NH Ostrava - BA Nymburk 23.02.2019 16:30 93:103 (25:34 42:54 64:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 23.02.2019, 16:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/2.000)
Kavan Jonáš (1.500/2.000)

99. Sokol Pražský - SAM Brno 23.02.2019 15:00 70:80 (16:24 31:50 48:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 23.02.2019, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.000)

100. USK Praha - BCM Orli Prostějov 23.02.2019 13:45 72:88 (11:26 29:48 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 23.02.2019, 13:45:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500)
Hartig Lukáš (1.000/1.500)

101. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 23.02.2019 11:00 76:75 (22:17 37:39 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 23.02.2019, 11:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Broško Daniel (1.500/1.000)

102. Sokol Písek - Kondoři Liberec 23.02.2019 17:00 99:70 (40:24 74:38 87:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/2.000)

18. kolo
103. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 24.02.2019 11:30 91:69 (20:27 37:43 68:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2019, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

104. Snakes Ostrava - BA Nymburk 24.02.2019 10:00 73:87 (18:17 35:39 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/2.000)
Nevřela Tomáš (1.000/2.000)

105. USK Praha - SAM Brno 24.02.2019 09:00 48:94 (22:22 34:47 39:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 24.02.2019, 09:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Vošahlík Marek (1.000/1.000)

106. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 24.02.2019 10:00 94:83 (33:24 46:43 68:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/2.000)
Tesař Michal (1.500/2.000)

107. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 24.02.2019 11:00 100:67 (19:14 50:24 73:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 24.02.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Barták Matěj (1.000/1.000)

108. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 22.02.2019 17:00 70:58 (19:12 37:28 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2019, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/2.000)
Čížek Daniel (1.500/3.500)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 09.03.2019 15:00 87:80 (24:16 46:37 69:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 09.03.2019, 15:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

110. Sokol Písek - Snakes Ostrava 09.03.2019 16:00 82:68 (25:10 50:29 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/2.000)
Šenk Pavel (1.000/2.000)

111. Kondoři Liberec - USK Praha 09.03.2019 19:00 57:75 (12:18 23:33 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 09.03.2019, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.500)
Tesař Michal (2.000/1.500)

112. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 09.03.2019 16:00 50:64 (13:13 20:28 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Kouba Dalibor (1.000/1.500)

113. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 09.03.2019 16:00 110:82 (24:12 52:28 80:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 09.03.2019, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Robin (1.500/2.000)
Kremser Jakub (1.500/2.000)

114. SAM Brno - BA Nymburk 09.03.2019 12:00 93:61 (21:20 51:36 77:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 09.03.2019, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Vaníček Marek (1.000/1.500)

20. kolo
115. Sokol Písek - NH Ostrava 10.03.2019 11:00 85:62 (20:17 37:34 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 10.03.2019, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

116. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 10.03.2019 09:30 66:104 (15:25 30:47 48:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 10.03.2019, 09:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Novák Václav (1.000/1.000)

117. Slavoj Litoměřice - USK Praha 10.03.2019 10:00 70:80 (15:20 32:36 46:49 58:58 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Kouba Dalibor (1.000/1.000)

118. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 10.03.2019 10:30 77:95 (23:20 49:46 70:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 10.03.2019, 10:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Tesař Michal (2.000/1.000)

119. SAM Brno - Synthesia Pardubice 10.03.2019 11:15 84:73 (20:19 43:37 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 10.03.2019, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/3.000)
Vaníček Marek (1.000/3.000)

120. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 10.03.2019 10:00 99:94 (27:28 45:48 71:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/2.000)
Petrák Robin (1.500/2.000)

21. kolo
121. Snakes Ostrava - SAM Brno 23.03.2019 16:45 68:66 (18:17 27:29 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 23.03.2019, 16:45:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.500)
Krčmář Dominik (2.000/2.000)

122. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 23.03.2019 19:45 95:90 (34:30 51:52 64:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2019, 19:45:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/2.000)
Kotala Dominik (1.000/3.500)

123. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 23.03.2019 16:00 96:78 (30:24 48:40 74:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Svoboda Martin (1.500/1.000)

124. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 23.03.2019 12:00 90:70 (29:15 51:30 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 23.03.2019, 12:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.500)
Křičková Lenka (1.500/1.500)

125. Sokol Pražský - Sokol Písek 23.03.2019 14:30 84:95 (25:30 44:51 65:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2019, 14:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.500/2.000)

126. USK Praha - BK Loko Plzeň 23.03.2019 13:00 53:35 (18:9 29:15 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.03.2019, 13:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Křenek Karel (1.500/1.000)
Kult Michal (2.500/1.000)

22. kolo
127. NH Ostrava - SAM Brno 24.03.2019 13:00 54:90 (13:19 27:44 39:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 24.03.2019, 13:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000)
Kotala Dominik (1.000/1.000)

128. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 24.03.2019 11:00 100:80 (23:19 59:33 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Konvička Jan (2.000/1.500)
Krčmář Dominik (2.000/1.500)

129. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 24.03.2019 09:00 82:79 (25:19 55:35 64:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 24.03.2019, 09:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000)
Křičková Lenka (1.500/1.000)

130. BA Nymburk - Kondoři Liberec 24.03.2019 10:00 90:76 (21:17 44:39 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vimmr Daniel (2.000/2.000)
Šenk Pavel (2.000/1.500)

131. USK Praha - Sokol Písek 24.03.2019 11:00 72:63 (14:26 36:38 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Křenek Karel (1.500/2.000)

132. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 24.03.2019 10:00 97:74 (26:17 46:41 72:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Toboláková Barbora (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

BigMedia

BigMediabigmedia.cz

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR