image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. BK Kondoři Liberec 0 0 0 0:0 0
2. BK Lokomotiva Plzeň 0 0 0 0:0 0
3. BK Snakes Ostrava 0 0 0 0:0 0
4. BCM Orli Prostějov 0 0 0 0:0 0
5. BA Nymburk 0 0 0 0:0 0
6. Sokol Pražský 0 0 0 0:0 0
7. BK NH Ostrava 0 0 0 0:0 0
8. Sokol Písek Sršni 0 0 0 0:0 0
9. Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0:0 0
10. SAM Brno 0 0 0 0:0 0
11. BK Synthesia Pardubice 0 0 0 0:0 0
12. USK Praha 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. USK Praha - Sokol Pražský 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Synthesia Pardubice - BA Nymburk 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. SAM Brno - BCM Orli Prostějov 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. NH Ostrava - Snakes Ostrava 12.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 12.01.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
7. USK Praha - NH Ostrava 06.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. Sokol Pražský - Snakes Ostrava 06.10.2018 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. Synthesia Pardubice - Sokol Písek 06.10.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 06.10.2018 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. SAM Brno - Slavoj Litoměřice 06.10.2018 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BCM Orli Prostějov - Kondoři Liberec 06.10.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
13. USK Praha - Snakes Ostrava 07.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. Sokol Pražský - NH Ostrava 07.10.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Synthesia Pardubice - BK Loko Plzeň 07.10.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. BA Nymburk - Sokol Písek 07.10.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. SAM Brno - Kondoři Liberec 07.10.2018 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. BCM Orli Prostějov - Slavoj Litoměřice 07.10.2018 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
19. NH Ostrava - Slavoj Litoměřice 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Snakes Ostrava - Kondoři Liberec 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. Sokol Písek - SAM Brno 20.10.2018 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK Loko Plzeň - BCM Orli Prostějov 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. USK Praha - Synthesia Pardubice 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. Sokol Pražský - BA Nymburk 20.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
25. NH Ostrava - Kondoři Liberec 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Snakes Ostrava - Slavoj Litoměřice 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Sokol Písek - BCM Orli Prostějov 21.10.2018 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. BK Loko Plzeň - SAM Brno 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. USK Praha - BA Nymburk 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Sokol Pražský - Synthesia Pardubice 21.10.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
31. Synthesia Pardubice - NH Ostrava 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BA Nymburk - Snakes Ostrava 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. SAM Brno - USK Praha 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BCM Orli Prostějov - Sokol Pražský 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Kondoři Liberec - BK Loko Plzeň 03.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
37. Synthesia Pardubice - Snakes Ostrava 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BA Nymburk - NH Ostrava 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. SAM Brno - Sokol Pražský 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BCM Orli Prostějov - USK Praha 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

41. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Kondoři Liberec - Sokol Písek 04.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. NH Ostrava - Sokol Písek 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. Snakes Ostrava - BK Loko Plzeň 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

45. USK Praha - Slavoj Litoměřice 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Sokol Pražský - Kondoři Liberec 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Synthesia Pardubice - SAM Brno 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 17.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
49. NH Ostrava - BK Loko Plzeň 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Snakes Ostrava - Sokol Písek 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. USK Praha - Kondoři Liberec 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. Synthesia Pardubice - BCM Orli Prostějov 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. BA Nymburk - SAM Brno 18.11.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. SAM Brno - NH Ostrava 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. Slavoj Litoměřice - Synthesia Pardubice 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. Kondoři Liberec - BA Nymburk 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Sokol Písek - USK Praha 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 01.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. SAM Brno - Snakes Ostrava 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Kondoři Liberec - Synthesia Pardubice 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. Sokol Písek - Sokol Pražský 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. BK Loko Plzeň - USK Praha 02.12.2018       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. Sokol Pražský - USK Praha 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. BA Nymburk - Synthesia Pardubice 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. BCM Orli Prostějov - SAM Brno 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. Snakes Ostrava - USK Praha 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. NH Ostrava - Sokol Pražský 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Loko Plzeň - Synthesia Pardubice 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. Sokol Písek - BA Nymburk 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. Kondoři Liberec - SAM Brno 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. Slavoj Litoměřice - BCM Orli Prostějov 26.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 26.01.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. NH Ostrava - USK Praha 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Snakes Ostrava - Sokol Pražský 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Sokol Písek - Synthesia Pardubice 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Slavoj Litoměřice - SAM Brno 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Kondoři Liberec - BCM Orli Prostějov 27.01.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.01.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
85. Kondoři Liberec - NH Ostrava 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

86. Slavoj Litoměřice - Snakes Ostrava 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. BCM Orli Prostějov - Sokol Písek 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. SAM Brno - BK Loko Plzeň 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. BA Nymburk - USK Praha 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. Synthesia Pardubice - Sokol Pražský 09.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 09.02.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
91. Slavoj Litoměřice - NH Ostrava 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Kondoři Liberec - Snakes Ostrava 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. SAM Brno - Sokol Písek 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. BCM Orli Prostějov - BK Loko Plzeň 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. Synthesia Pardubice - USK Praha 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

96. BA Nymburk - Sokol Pražský 10.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
97. Snakes Ostrava - Synthesia Pardubice 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. NH Ostrava - BA Nymburk 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. Sokol Pražský - SAM Brno 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. USK Praha - BCM Orli Prostějov 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Sokol Písek - Kondoři Liberec 23.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 23.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
103. NH Ostrava - Synthesia Pardubice 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. Snakes Ostrava - BA Nymburk 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. USK Praha - SAM Brno 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. Sokol Pražský - BCM Orli Prostějov 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. BK Loko Plzeň - Kondoři Liberec 24.02.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 24.02.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
109. BK Loko Plzeň - NH Ostrava 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. Sokol Písek - Snakes Ostrava 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

111. Kondoři Liberec - USK Praha 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. BCM Orli Prostějov - Synthesia Pardubice 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. SAM Brno - BA Nymburk 09.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 09.03.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
115. Sokol Písek - NH Ostrava 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

116. BK Loko Plzeň - Snakes Ostrava 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. Slavoj Litoměřice - USK Praha 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

118. Kondoři Liberec - Sokol Pražský 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. SAM Brno - Synthesia Pardubice 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 10.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 10.03.2019, 00:00:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
121. Snakes Ostrava - SAM Brno 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

122. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

124. Synthesia Pardubice - Kondoři Liberec 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. Sokol Pražský - Sokol Písek 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. USK Praha - BK Loko Plzeň 23.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.03.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
127. NH Ostrava - SAM Brno 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: Bonver aréna, Moravská Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

128. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

129. Synthesia Pardubice - Slavoj Litoměřice 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. BA Nymburk - Kondoři Liberec 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. USK Praha - Sokol Písek 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 24.03.2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadeti U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 24.03.2019, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry