image

juniorky U19 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. BA Sparta Praha 22 20 2 1791:1318 42
2. Basket Slovanka 22 19 3 1781:1303 41
3. USK Praha 22 18 4 1665:1181 40
4. BK Žabiny Brno 22 15 7 1576:1318 37
5. KP Brno 22 14 8 1572:1401 36
6. BK Studánka Pardubice 22 12 10 1408:1426 34
7. Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 11 11 1440:1458 33
8. BK Havířov 22 11 11 1592:1533 33
9. BK Loko Trutnov 22 4 18 1409:1724 26
10. SBŠ Ostrava 22 3 19 1207:1711 25
11. BK Strakonice 22 3 19 1229:1800 25
12. Sokol Nusle 22 2 20 1331:1828 24
1. kolo
1. Sokol Nusle - Studánka Pardubice 08.12.2018 18:00 56:87 (5:16 18:46 44:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2018, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


2. SBŠ Ostrava - BK Havířov 07.12.2018 18:15 47:80 (9:28 19:42 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.12.2018, 18:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.500/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


3. BA Sparta Praha - BK Strakonice 06.12.2018 16:10 96:44 (21:10 51:23 70:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.12.2018, 16:10:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000/---)
Renc Jan (3.000/1.000/---)


4. USK Praha - Basket Slovanka 08.12.2018 13:00 47:51 (14:13 25:28 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)
Renc Jan (2.000/1.500/---)


5. Loko Trutnov - Sokol Nilfisk H. Králové 08.12.2018 16:15 53:84 (13:18 28:44 39:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2018, 16:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


6. Žabiny Brno - KP Brno 08.12.2018 13:00 73:54 (16:15 35:26 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.12.2018, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/2.000/---)
Novák Petr (1.500/2.000/---)


2. kolo
7. Sokol Nusle - Žabiny Brno 29.09.2018 16:00 37:98 (7:25 19:53 27:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2018, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.500/---)
Kouba Dalibor (2.000/1.500/---)


8. Studánka Pardubice - KP Brno 29.09.2018 13:00 61:57 (9:13 29:29 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2018, 13:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/2.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/2.000/---)


9. SBŠ Ostrava - Loko Trutnov 29.09.2018 16:00 74:67 (18:14 31:32 50:43 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2018, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


10. BK Havířov - Sokol Nilfisk H. Králové 29.09.2018 18:00 81:88 (32:19 49:46 65:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2018, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Menšík Jan (1.000/1.000/---)


11. BA Sparta Praha - USK Praha 29.09.2018 11:00 78:55 (20:10 40:22 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 29.09.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


12. BK Strakonice - Basket Slovanka 29.09.2018 15:30 52:92 (5:28 22:48 37:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 29.09.2018, 15:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Novák Vratislav (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. Sokol Nusle - KP Brno 30.09.2018 09:30 65:88 (12:25 33:38 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2018, 09:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000/---)
Kouba Dalibor (1.500/1.000/---)


14. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 30.09.2018 10:00 45:69 (13:19 21:39 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Barták Matěj (2.000/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.500/---)


15. SBŠ Ostrava - Sokol Nilfisk H. Králové 30.09.2018 09:00 41:74 (10:21 21:35 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2018, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


16. BK Havířov - Loko Trutnov 30.09.2018 10:00 98:67 (24:21 49:34 73:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500/---)
Menšík Jan (1.000/1.500/---)


17. BA Sparta Praha - Basket Slovanka 30.09.2018 11:00 82:64 (26:11 39:32 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/2.000/---)
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)


18. BK Strakonice - USK Praha 30.09.2018 11:00 64:89 (19:17 39:44 55:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2018, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)
Novák Vratislav (1.000/1.500/---)


4. kolo
19. Žabiny Brno - USK Praha 13.10.2018 10:00 65:70 (11:15 28:33 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)
Hecl Jan (1.500/1.000/---)


20. KP Brno - Basket Slovanka 13.10.2018 15:00 81:68 (24:13 40:28 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.500/4.000/---)
Petrák Robin (1.500/4.000/---)


21. Loko Trutnov - BA Sparta Praha 13.10.2018 12:15 67:77 (14:25 31:43 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2018, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.500/---)
Kubíček Jiří (1.000/3.000/---)


22. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Strakonice 13.10.2018 16:00 71:46 (22:9 38:23 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)


23. Sokol Nusle - SBŠ Ostrava 13.10.2018 16:00 77:69 (18:18 39:36 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2018, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Zámostný Jindřich (1.500/1.000/---)


24. Studánka Pardubice - BK Havířov 13.10.2018 15:00 50:49 (10:16 18:27 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2018, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


5. kolo
25. Žabiny Brno - Basket Slovanka 14.10.2018 15:30 65:77 (17:26 35:44 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2018, 15:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Křičková Lenka (1.500/1.000/---)


26. KP Brno - USK Praha 14.10.2018 11:00 72:75 (19:18 32:34 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2018, 11:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Petrák Robin (1.500/2.000/---)


27. Loko Trutnov - BK Strakonice 14.10.2018 11:15 84:54 (25:14 42:32 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 14.10.2018, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)


28. Sokol Nilfisk H. Králové - BA Sparta Praha 14.10.2018 11:00 62:80 (19:23 35:49 43:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.500/---)


29. Sokol Nusle - BK Havířov 14.10.2018 09:30 66:88 (17:25 36:40 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 14.10.2018, 09:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.500/---)
Křenek Karel (1.500/1.500/---)


30. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava 14.10.2018 11:00 76:73 (14:11 29:31 35:52 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 14.10.2018, 11:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Renc Jan (1.500/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


6. kolo
31. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 27.10.2018 14:30 54:77 (9:25 16:40 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2018, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.500/---)
Kremser Jakub (1.000/1.500/---)


32. BK Havířov - KP Brno 27.10.2018 17:00 61:77 (12:22 23:37 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2018, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Tichov Michael (1.000/1.000/---)


33. BA Sparta Praha - Sokol Nusle 27.10.2018 11:00 109:64 (26:18 52:30 84:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 27.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Mycak Michael (1.500/4.000/---)
Prchalová Simona (3.000/2.000/---)


34. BK Strakonice - Studánka Pardubice 27.10.2018 10:15 66:74 (12:21 26:42 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 27.10.2018, 10:15:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.500/---)
Novák Václav (1.000/1.500/---)


35. USK Praha - Loko Trutnov 27.10.2018 14:00 74:48 (17:15 44:27 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2018, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/1.500/---)
Koudela Pavel (2.000/1.500/---)


36. Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové 27.10.2018 13:00 81:60 (23:14 38:29 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2018, 13:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. SBŠ Ostrava - KP Brno 28.10.2018 09:30 55:79 (14:27 23:40 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2018, 09:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


38. BK Havířov - Žabiny Brno 28.10.2018 11:15 66:82 (15:31 37:52 58:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.10.2018, 11:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500/---)
Tichov Michael (1.000/1.500/---)


39. BA Sparta Praha - Studánka Pardubice 28.10.2018 09:00 90:58 (21:17 49:29 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 28.10.2018, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik (2.500/1.000/---)
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)


40. BK Strakonice - Sokol Nusle 28.10.2018 13:00 77:74 (27:24 37:40 51:51 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 28.10.2018, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/4.000/---)
Novák Václav (1.000/4.000/---)


41. USK Praha - Sokol Nilfisk H. Králové 28.10.2018 10:00 66:45 (22:4 36:20 51:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 28.10.2018, 10:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.500/1.000/---)
Koudela Pavel (2.000/1.000/---)


42. Basket Slovanka - Loko Trutnov 28.10.2018 11:30 87:71 (24:21 42:35 70:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 28.10.2018, 11:30:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/2.500/---)
Tesař Michal (1.000/2.500/---)


8. kolo
43. Žabiny Brno - Loko Trutnov 10.11.2018 13:30 76:68 (16:17 35:45 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.11.2018, 13:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000/---)
Siegfried Jiří (2.500/1.000/---)


44. KP Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 10.11.2018 13:00 72:58 (23:13 46:30 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.11.2018, 13:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.500/1.000/---)
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)


45. Sokol Nusle - USK Praha 09.11.2018 17:30 42:79 (9:19 18:37 31:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 09.11.2018, 17:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.000/2.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000/---)


46. Studánka Pardubice - Basket Slovanka 10.11.2018 10:00 44:61 (12:16 18:33 27:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Kubíček Jiří (1.500/1.000/---)


47. SBŠ Ostrava - BA Sparta Praha 10.11.2018 16:00 39:88 (15:22 28:47 30:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2018, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500/---)
Konvička Jan (1.000/2.000/---)


48. BK Havířov - BK Strakonice 10.11.2018 16:30 84:47 (22:10 45:23 69:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.11.2018, 16:30:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/2.500/---)
Karabínová Natálie (2.500/3.500/---)


9. kolo
49. Žabiny Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 11.11.2018 11:00 80:61 (18:14 44:32 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


50. KP Brno - Loko Trutnov 11.11.2018 09:00 82:56 (28:17 44:32 61:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2018, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.000/---)
Vaníček Marek (1.500/1.000/---)


51. Sokol Nusle - Basket Slovanka 11.11.2018 15:00 70:81 (13:22 32:44 49:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 11.11.2018, 15:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/4.000/---)
Musil Jan (2.000/4.000/---)


52. Studánka Pardubice - USK Praha 11.11.2018 10:00 67:99 (14:22 30:41 44:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.500/2.000/---)
Kubíček Jiří (2.000/2.000/---)


53. SBŠ Ostrava - BK Strakonice 11.11.2018 11:00 72:59 (23:6 39:21 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 11.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500/---)
Konvička Jan (1.000/1.500/---)


54. BK Havířov - BA Sparta Praha 11.11.2018 10:00 80:86 (18:23 34:47 60:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 11.11.2018, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (2.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (2.500/2.500/---)


10. kolo
55. BA Sparta Praha - Žabiny Brno 24.11.2018 15:00 69:43 (20:13 39:25 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 24.11.2018, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)


56. BK Strakonice - KP Brno 24.11.2018 19:00 45:89 (16:21 25:43 31:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 24.11.2018, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jon Miloslav (3.500/2.000/---)
Lejčko Jan (3.500/3.000/---)


57. USK Praha - SBŠ Ostrava 24.11.2018 13:00 78:31 (26:6 44:13 65:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 24.11.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


58. Basket Slovanka - BK Havířov 24.11.2018 12:00 74:58 (18:16 41:33 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.11.2018, 12:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


59. Loko Trutnov - Sokol Nusle 24.11.2018 11:15 81:79 (17:20 34:29 54:50 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 24.11.2018, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (4.000/3.500/---)
Štancl Dominik (4.000/3.500/---)


60. Sokol Nilfisk H. Králové - Studánka Pardubice 24.11.2018 15:00 49:71 (12:24 19:39 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 24.11.2018, 15:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. BA Sparta Praha - KP Brno 25.11.2018 11:00 69:54 (19:17 44:25 61:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/2.000/---)
Šmíd Pavel (1.500/2.500/---)


62. BK Strakonice - Žabiny Brno 25.11.2018 09:45 37:80 (13:20 19:45 28:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 25.11.2018, 09:45:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jon Miloslav (3.500/1.500/---)
Lejčko Jan (3.500/1.500/---)


63. USK Praha - BK Havířov 25.11.2018 11:00 76:49 (20:7 40:24 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


64. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 25.11.2018 10:00 113:42 (35:8 59:21 85:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


65. Loko Trutnov - Studánka Pardubice 25.11.2018 09:00 70:74 (17:15 34:35 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 25.11.2018, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Kubíček Jiří (4.000/1.500/---)
Štancl Dominik (4.000/1.000/---)


66. Sokol Nilfisk H. Králové - Sokol Nusle 25.11.2018 11:00 78:60 (24:8 45:25 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.11.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Válek Jakub (1.000/3.000/---)


12. kolo
67. Studánka Pardubice - Sokol Nusle 09.12.2018 09:00 82:39 (26:8 44:14 66:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


68. BK Havířov - SBŠ Ostrava 08.12.2018 18:00 92:61 (29:17 49:32 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 08.12.2018, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Zatloukal Ondřej (1.000/1.000/---)
Kavan Jonáš (1.000/1.000/---)


69. BK Strakonice - BA Sparta Praha 09.12.2018 14:00 42:93 (13:21 18:53 27:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.12.2018, 14:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.500/1.000/---)
Kejklíček Roman (1.500/1.000/---)


70. Basket Slovanka - USK Praha 09.12.2018 10:00 77:58 (21:23 43:32 67:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.12.2018, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


71. Sokol Nilfisk H. Králové - Loko Trutnov 09.12.2018 11:30 70:59 (17:10 39:24 54:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.12.2018, 11:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dolejš Václav (2.000/2.000/---)
Mynarčík Petr (2.000/2.000/---)


72. KP Brno - Žabiny Brno 09.12.2018 13:30 58:68 (18:18 28:36 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.12.2018, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)


13. kolo
73. KP Brno - Sokol Nusle 05.01.2019 17:30 86:57 (29:15 54:35 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 05.01.2019, 17:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (3.000/2.000/---)
Petrák Robin (2.500/2.500/---)


74. Žabiny Brno - Studánka Pardubice 05.01.2019 18:00 63:62 (16:10 32:33 43:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000/---)
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)


75. Sokol Nilfisk H. Králové - SBŠ Ostrava 05.01.2019 18:00 75:46 (15:10 29:20 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 05.01.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)


76. Loko Trutnov - BK Havířov 05.01.2019 16:15 68:89 (19:19 29:50 46:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.01.2019, 16:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/1.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.000/---)


77. Basket Slovanka - BA Sparta Praha 05.01.2019 10:00 66:88 (23:21 39:38 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/3.500/---)


78. USK Praha - BK Strakonice 05.01.2019 13:30 90:34 (18:9 41:21 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 05.01.2019, 13:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/3.500/---)
Kavan Jonáš (3.000/3.000/---)


14. kolo
79. Žabiny Brno - Sokol Nusle 06.01.2019 10:00 85:70 (16:19 40:32 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.500/1.500/---)
Kovář Jan (1.500/1.500/---)


80. KP Brno - Studánka Pardubice 06.01.2019 10:00 70:59 (19:15 40:27 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (4.000/4.000/---)
Petrák Robin (2.500/2.500/---)


81. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 06.01.2019 09:00 75:67 (13:22 38:32 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 06.01.2019, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/3.000/---)
Theodor Pavel (1.000/1.500/---)


82. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Havířov 06.01.2019 11:15 65:60 (21:14 42:31 57:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.01.2019, 11:15:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/3.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.500/---)


83. USK Praha - BA Sparta Praha 06.01.2019 11:00 64:66 (19:18 32:34 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.01.2019, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/2.000/---)
Kavan Jonáš (4.000/2.000/---)


84. Basket Slovanka - BK Strakonice 06.01.2019 10:00 108:55 (30:20 61:33 88:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Basket Slovanka - Žabiny Brno 19.01.2019 12:00 78:67 (22:21 45:31 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 19.01.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/1.500/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.500/---)


86. USK Praha - KP Brno 19.01.2019 13:00 88:53 (27:11 52:28 69:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 19.01.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500/---)
Eisner Petr (1.000/2.000/---)


87. BK Strakonice - Loko Trutnov 19.01.2019 11:30 72:60 (18:17 31:33 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 19.01.2019, 11:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/2.000/---)


88. BA Sparta Praha - Sokol Nilfisk H. Králové 19.01.2019 11:00 111:61 (31:25 58:35 92:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 19.01.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


89. BK Havířov - Sokol Nusle 19.01.2019 18:00 86:65 (24:19 40:36 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 19.01.2019, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/2.000/---)
Siegfried Jiří (2.000/2.000/---)


90. SBŠ Ostrava - Studánka Pardubice 19.01.2019 15:00 53:56 (23:10 34:26 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 19.01.2019, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Veis Martin (2.500/1.500/---)


16. kolo
91. USK Praha - Žabiny Brno 20.01.2019 11:00 62:53 (14:11 26:25 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.500/1.500/---)
Kult Michal (1.500/1.500/---)


92. Basket Slovanka - KP Brno 20.01.2019 10:00 75:46 (23:14 36:24 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Křenek Karel (1.000/2.000/---)
Šmíd Vojtěch (1.000/2.000/---)


93. BA Sparta Praha - Loko Trutnov 20.01.2019 09:00 92:58 (34:10 49:28 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 20.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.500/---)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.500/---)


94. BK Strakonice - Sokol Nilfisk H. Králové 20.01.2019 11:00 40:78 (10:16 24:39 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Novák Václav (1.000/1.000/---)


95. SBŠ Ostrava - Sokol Nusle 20.01.2019 11:00 52:63 (10:15 28:26 39:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 20.01.2019, 11:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)
Veis Martin (2.500/1.000/---)


96. BK Havířov - Studánka Pardubice 20.01.2019 10:00 66:49 (18:16 34:24 49:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 20.01.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (2.000/1.500/---)


17. kolo
97. KP Brno - SBŠ Ostrava 23.01.2019 16:45 81:58 (14:16 41:30 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 23.01.2019, 16:45:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


98. Žabiny Brno - BK Havířov 02.02.2019 13:00 65:73 (14:18 30:36 50:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 02.02.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)
Bráblík Jan (1.500/1.000/---)


99. Studánka Pardubice - BA Sparta Praha 02.02.2019 10:00 62:68 (13:21 35:37 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.02.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kocián Michal (1.500/1.500/---)
Koudela Pavel (1.500/1.500/---)


100. Sokol Nusle - BK Strakonice 02.02.2019 18:00 69:73 (12:26 30:42 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 02.02.2019, 18:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (4.000/1.000/---)
Šmíd Vojtěch (4.000/1.000/---)


101. Sokol Nilfisk H. Králové - USK Praha 02.02.2019 13:00 54:65 (21:12 39:27 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 02.02.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/2.000/---)


102. Loko Trutnov - Basket Slovanka 02.02.2019 12:15 59:97 (15:26 33:50 42:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 02.02.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 04.02.2019 16:30 76:54 (16:17 42:28 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 04.02.2019, 16:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000/---)
Dolejš Václav (1.500/1.000/---)


104. KP Brno - BK Havířov 03.02.2019 11:30 69:75 (20:19 37:39 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2019, 11:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


105. Sokol Nusle - BA Sparta Praha 03.02.2019 11:30 58:78 (13:13 28:26 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.02.2019, 11:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej (3.500/2.000/---)
Šmíd Vojtěch (4.000/2.000/---)


106. Studánka Pardubice - BK Strakonice 21.02.2019 17:00 83:74 (18:18 40:25 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2019, 17:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)


107. Loko Trutnov - USK Praha 03.02.2019 10:00 43:83 (12:24 21:40 27:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 03.02.2019, 10:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


108. Sokol Nilfisk H. Králové - Basket Slovanka 03.02.2019 14:00 42:98 (14:18 25:47 29:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.02.2019, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. Sokol Nilfisk H. Králové - Žabiny Brno 16.02.2019 18:00 64:60 (21:17 46:34 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.02.2019, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/2.000/---)
Šmídková Hana (1.000/2.000/---)


110. Loko Trutnov - KP Brno 16.02.2019 12:15 59:75 (7:18 27:43 44:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.02.2019, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Roman (4.000/1.000/---)
Kult Michal (2.000/1.000/---)


111. Basket Slovanka - Sokol Nusle 15.02.2019 18:00 76:45 (26:17 38:29 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.02.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)


112. USK Praha - Studánka Pardubice 16.02.2019 11:30 80:40 (15:14 40:21 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 16.02.2019, 11:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/2.000/---)


113. BK Strakonice - SBŠ Ostrava 16.02.2019 13:30 63:73 (13:20 26:32 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 16.02.2019, 13:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000/---)
Tax Tomáš (1.500/1.000/---)


114. BA Sparta Praha - BK Havířov 16.02.2019 11:00 64:60 (18:17 34:34 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/2.000/---)
Koudela Pavel (2.000/2.000/---)


20. kolo
115. Loko Trutnov - Žabiny Brno 17.02.2019 11:15 53:61 (16:12 29:26 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.02.2019, 11:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Mareš Roman (4.000/1.500/---)
Kult Michal (2.000/1.500/---)


116. Sokol Nilfisk H. Králové - KP Brno 17.02.2019 14:00 52:69 (9:15 20:35 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.02.2019, 14:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.500/1.000/---)
Šmídková Hana (1.500/1.000/---)


117. USK Praha - Sokol Nusle 14.02.2019 15:30 92:43 (21:15 41:23 71:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 14.02.2019, 15:30:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Jon Miloslav (1.000/1.000/---)


118. Basket Slovanka - Studánka Pardubice 17.02.2019 12:00 65:62 (23:19 41:34 57:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.02.2019, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (2.500/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (2.500/1.000/---)


119. BA Sparta Praha - SBŠ Ostrava 17.02.2019 11:00 89:50 (21:9 45:22 72:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.02.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Křenek Karel (2.000/1.000/---)
Hejnic Jan (2.000/1.000/---)


120. BK Strakonice - BK Havířov 17.02.2019 10:00 73:78 (15:19 39:37 54:47 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Musil Jan (4.000/1.000/---)
Tax Tomáš (3.500/1.000/---)


21. kolo
121. KP Brno - BA Sparta Praha 02.03.2019 12:00 75:65 (17:17 37:35 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 02.03.2019, 12:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/2.500/---)


122. Žabiny Brno - BK Strakonice 02.03.2019 14:00 78:53 (22:13 43:27 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 02.03.2019, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.500/---)
Vildová Linda (2.000/1.500/---)


123. BK Havířov - USK Praha 02.03.2019 18:00 62:88 (22:25 36:49 41:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 02.03.2019, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.500/---)


124. SBŠ Ostrava - Basket Slovanka 02.03.2019 17:00 52:86 (9:18 33:44 45:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 02.03.2019, 17:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


125. Studánka Pardubice - Loko Trutnov 02.03.2019 15:00 77:55 (23:5 42:28 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 02.03.2019, 15:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.000/---)
Kubeš Michal (1.000/2.500/---)


126. Sokol Nusle - Sokol Nilfisk H. Králové 02.03.2019 16:30 50:95 (11:25 30:50 37:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 02.03.2019, 16:30:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)


22. kolo
127. Žabiny Brno - BA Sparta Praha 03.03.2019 09:00 92:53 (18:14 46:27 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.500/1.500/---)
Vildová Linda (2.000/1.500/---)


128. KP Brno - BK Strakonice 01.03.2019 19:30 85:59 (28:19 51:28 64:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.03.2019, 19:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)
Štancl Dominik (1.000/1.500/---)


129. SBŠ Ostrava - USK Praha 03.03.2019 09:00 44:87 (13:25 32:44 38:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.03.2019, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)


130. BK Havířov - Basket Slovanka 03.03.2019 10:00 57:106 (21:21 35:51 49:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


131. Sokol Nusle - Loko Trutnov 03.03.2019 10:00 82:88 (8:25 29:49 57:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.03.2019, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Mašek Tomáš (2.000/1.500/---)
Hendrych Jan (2.000/1.500/---)


132. Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk H. Králové 03.03.2019 13:00 69:54 (26:13 41:28 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, juniorky U19, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.03.2019, 13:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.500/---)
Kubeš Michal (1.000/2.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC