image

kadetky U17 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část


tabulka
1. USK Praha 22 21 1 1717:1134 43
2. Basket Slovanka 22 18 4 1695:1210 40
3. Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 14 8 1514:1310 36
4. KP Brno 22 13 9 1532:1343 35
5. HB Basket Praha 22 12 10 1509:1411 34
6. BK Loko Trutnov 22 12 10 1313:1355 34
7. BK Žabiny Brno 22 12 10 1496:1484 34
8. BA Sparta 22 9 13 1413:1381 31
9. BK Levhartice Chomutov 22 8 14 1318:1499 30
10. SBŠ Ostrava 22 7 15 1247:1587 29
11. BK Havířov 22 6 16 1326:1583 28
12. BK Studánka Pardubice 22 0 22 1000:1783 22
1. kolo
1. BK Havířov - SBŠ Ostrava 12.01.2019 18:00 78:63 (22:18 42:37 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.01.2019, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


2. Loko Trutnov - Sokol Nilfisk H. Králové 12.01.2019 17:15 59:57 (19:11 36:26 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.01.2019, 17:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Barták Dominik (1.000/2.500/---)
Krejsa Vojtěch (1.500/2.500/---)


3. Žabiny Brno - KP Brno 12.01.2019 14:00 69:72 (11:22 32:45 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.01.2019, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (2.000/1.000/---)
Mrázek Michal (2.000/1.000/---)


4. Studánka Pardubice - Basket Slovanka 09.01.2019 17:30 44:105 (12:18 24:39 34:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 09.01.2019, 17:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.000/1.000/---)
Halíková Barbora (3.000/1.000/---)


5. USK Praha - Levhartice Chomutov 12.01.2019 15:00 86:40 (28:3 52:15 69:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.01.2019, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


6. BA Sparta - HB Basket 23.01.2019 17:15 66:68 (12:18 33:37 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 23.01.2019, 17:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj (4.000/1.000/---)
Lejčko Jan (2.000/1.000/---)


2. kolo
7. BK Havířov - BA Sparta 06.10.2018 16:00 63:70 (16:18 36:35 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.500/1.000/---)
Opletal Petr (3.000/1.000/---)


8. SBŠ Ostrava - HB Basket 06.10.2018 14:00 68:64 (10:16 29:28 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.10.2018, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


9. Loko Trutnov - USK Praha 06.10.2018 12:15 37:78 (21:24 26:44 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.10.2018, 12:15:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/1.500/---)
Halíková Barbora (1.500/1.500/---)


10. Sokol Nilfisk H. Králové - Levhartice Chomutov 06.10.2018 16:00 80:58 (28:15 46:30 69:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.10.2018, 16:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Křičková Lenka (2.000/1.000/---)
Jakubík Petr (2.000/1.000/---)


11. Žabiny Brno - Studánka Pardubice 06.10.2018 12:00 89:56 (24:12 44:27 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)
Bráblík Jan (1.500/1.000/---)


12. KP Brno - Basket Slovanka 06.10.2018 15:00 49:66 (9:5 23:30 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2018, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. BK Havířov - HB Basket 07.10.2018 09:00 82:66 (16:12 46:30 70:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000/---)
Opletal Petr (2.500/1.000/---)


14. SBŠ Ostrava - BA Sparta 07.10.2018 10:00 61:58 (12:14 27:24 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


15. Loko Trutnov - Levhartice Chomutov 07.10.2018 09:00 63:56 (12:13 23:35 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 07.10.2018, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/1.000/---)
Halíková Barbora (2.000/1.000/---)


16. Sokol Nilfisk H. Králové - USK Praha 07.10.2018 11:00 62:74 (18:23 37:40 50:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 07.10.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/2.500/---)
Jakubík Petr (1.000/2.500/---)


17. Žabiny Brno - Basket Slovanka 07.10.2018 12:00 58:75 (10:19 25:45 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.500/1.000/---)
Bráblík Jan (1.500/1.000/---)


18. KP Brno - Studánka Pardubice 07.10.2018 09:30 113:47 (21:13 53:17 78:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2018, 09:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


4. kolo
19. BA Sparta - Studánka Pardubice 20.10.2018 12:00 87:51 (13:23 40:35 78:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 20.10.2018, 12:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ježek Václav (3.500/1.500/---)
Haniš Martin (2.000/1.500/---)


20. HB Basket - Basket Slovanka 20.10.2018 16:15 68:76 (11:14 29:36 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 20.10.2018, 16:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Anton Karel (3.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (3.000/2.000/---)


21. USK Praha - Žabiny Brno 20.10.2018 15:00 70:54 (14:15 29:22 47:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Ďurana Antonín (1.500/1.500/---)


22. Levhartice Chomutov - KP Brno 20.10.2018 15:00 72:69 (20:22 37:37 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.000/---)
Ftáčková Lucie (1.000/1.000/---)


23. BK Havířov - Loko Trutnov 20.10.2018 16:00 64:63 (14:16 29:25 46:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000/---)
Sýkora Václav (1.500/1.000/---)


24. SBŠ Ostrava - Sokol Nilfisk H. Králové 20.10.2018 16:00 47:88 (17:26 30:52 42:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2018, 16:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.000/---)


5. kolo
25. BA Sparta - Basket Slovanka 21.10.2018 11:00 56:91 (16:23 26:48 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)


26. HB Basket - Studánka Pardubice 21.10.2018 10:30 92:56 (27:10 45:22 66:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Anton Karel (3.000/1.500/---)
Asztalos Ondřej (3.000/1.500/---)


27. USK Praha - KP Brno 21.10.2018 11:00 64:35 (21:8 46:18 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 21.10.2018, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Josefus Ondřej (1.000/1.000/---)


28. Levhartice Chomutov - Žabiny Brno 21.10.2018 10:00 48:66 (16:19 25:30 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Rom Daniel (1.000/1.500/---)
Ftáčková Lucie (1.000/1.500/---)


29. BK Havířov - Sokol Nilfisk H. Králové 21.10.2018 09:00 57:87 (8:20 25:42 44:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 21.10.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000/---)
Sýkora Václav (1.000/1.000/---)


30. SBŠ Ostrava - Loko Trutnov 21.10.2018 09:30 68:54 (17:19 31:32 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 21.10.2018, 09:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)
Nováková Bára (1.000/1.500/---)


6. kolo
31. Loko Trutnov - BA Sparta 03.11.2018 17:00 53:58 (6:23 20:39 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


32. Sokol Nilfisk H. Králové - HB Basket 03.11.2018 18:00 65:62 (16:17 31:31 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 03.11.2018, 18:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Štancl Dominik (2.000/1.500/---)
Trmač Vladislav (2.000/1.500/---)


33. Žabiny Brno - BK Havířov 03.11.2018 14:00 58:46 (21:9 31:22 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 03.11.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (2.000/1.000/---)
Válek Jakub (2.000/1.000/---)


34. KP Brno - SBŠ Ostrava 05.12.2018 18:20 114:56 (20:12 53:23 80:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 05.12.2018, 18:20:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vaníček Marek (1.000/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.000/1.000/---)


35. Studánka Pardubice - USK Praha 03.11.2018 10:00 43:69 (6:21 25:43 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)
Šmídková Hana (1.000/1.500/---)


36. Basket Slovanka - Levhartice Chomutov 03.11.2018 10:00 72:55 (21:10 39:31 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 03.11.2018, 10:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Rom Daniel (4.000/1.000/---)
Kočovský Dominik (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Loko Trutnov - HB Basket 04.11.2018 09:00 42:58 (16:12 25:31 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


38. Sokol Nilfisk H. Králové - BA Sparta 04.11.2018 11:00 69:60 (13:13 36:31 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Štancl Dominik (1.000/1.000/---)


39. Žabiny Brno - SBŠ Ostrava 31.10.2018 17:45 88:55 (14:14 38:29 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 31.10.2018, 17:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Veis Martin (1.500/1.000/---)
Dostal Vojtěch (1.500/1.000/---)


40. KP Brno - BK Havířov 04.11.2018 09:00 87:63 (15:15 37:28 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 04.11.2018, 09:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)
Vildová Linda (1.000/1.000/---)


41. Studánka Pardubice - Levhartice Chomutov 04.11.2018 10:00 48:59 (16:12 27:25 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2018, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.000/1.000/---)


42. Basket Slovanka - USK Praha 04.11.2018 11:00 81:52 (19:19 42:33 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)


8. kolo
43. BA Sparta - USK Praha 17.11.2018 11:00 54:71 (22:15 32:38 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.11.2018, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Rom Daniel (1.000/1.500/---)


44. HB Basket - Levhartice Chomutov 17.11.2018 17:00 58:56 (20:18 34:32 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.11.2018, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


45. BK Havířov - Studánka Pardubice 17.11.2018 16:00 79:59 (25:18 41:33 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (2.500/1.000/---)


46. SBŠ Ostrava - Basket Slovanka 17.11.2018 15:00 42:95 (11:26 18:44 33:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 17.11.2018, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.000/---)
Šuláková Pavlína (1.000/1.000/---)


47. Loko Trutnov - Žabiny Brno 17.11.2018 15:30 65:51 (23:16 33:28 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 17.11.2018, 15:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Halíková Barbora (1.000/1.500/---)


48. Sokol Nilfisk H. Králové - KP Brno 17.11.2018 16:30 62:54 (12:13 27:28 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 17.11.2018, 16:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000/---)
Barták Matěj (1.000/2.000/---)


9. kolo
49. BA Sparta - Levhartice Chomutov 18.11.2018 15:00 66:46 (12:11 40:29 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.11.2018, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Rom Daniel (1.000/1.000/---)


50. HB Basket - USK Praha 18.11.2018 10:30 54:81 (19:28 31:51 42:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 18.11.2018, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/2.000/---)
Koudela Pavel (1.000/2.000/---)


51. BK Havířov - Basket Slovanka 18.11.2018 09:00 53:85 (14:29 33:51 42:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000/---)
Veselý Ondřej (2.500/1.000/---)


52. SBŠ Ostrava - Studánka Pardubice 18.11.2018 09:00 71:46 (13:11 35:23 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


53. Loko Trutnov - KP Brno 18.11.2018 09:00 54:62 (9:19 22:32 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 18.11.2018, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Halíková Barbora (1.000/2.000/---)


54. Sokol Nilfisk H. Králové - Žabiny Brno 18.11.2018 11:00 68:73 (12:16 35:37 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.11.2018, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


10. kolo
55. Žabiny Brno - BA Sparta 01.12.2018 14:00 72:71 (15:17 37:41 51:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 01.12.2018, 14:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


56. KP Brno - HB Basket 01.12.2018 12:15 68:59 (15:16 40:28 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 01.12.2018, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/4.000/---)
Mrázek Michal (1.000/4.000/---)


57. Studánka Pardubice - Loko Trutnov 01.12.2018 15:30 54:74 (18:25 29:45 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 01.12.2018, 15:30:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)


58. Basket Slovanka - Sokol Nilfisk H. Králové 01.12.2018 11:00 68:76 (19:14 33:39 49:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 01.12.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.000/---)
Kuncl Michal (2.000/1.000/---)


59. USK Praha - BK Havířov 01.12.2018 13:00 76:47 (21:11 42:21 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 01.12.2018, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


60. Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava 01.12.2018 15:00 72:75 (15:9 33:25 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 01.12.2018, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Žabiny Brno - HB Basket 02.12.2018 10:00 78:66 (22:18 49:38 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 02.12.2018, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.500/---)
Křičková Lenka (1.500/1.500/---)


62. KP Brno - BA Sparta 02.12.2018 11:15 75:45 (25:11 42:23 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 02.12.2018, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Kapounek Petr (1.000/1.000/---)


63. Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk H. Králové 02.12.2018 16:00 55:64 (20:20 24:32 37:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 02.12.2018, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Frátrik Josef (1.000/1.000/---)


64. Basket Slovanka - Loko Trutnov 02.12.2018 11:00 77:40 (17:11 30:21 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 02.12.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/2.000/---)


65. USK Praha - SBŠ Ostrava 02.12.2018 09:00 97:47 (28:13 57:18 83:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


66. Levhartice Chomutov - BK Havířov 02.12.2018 09:00 61:58 (20:17 33:33 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 02.12.2018, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.500/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.500/---)


12. kolo
67. SBŠ Ostrava - BK Havířov 13.01.2019 10:00 68:64 (21:19 32:32 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Konvička Jan (1.000/1.500/---)
Nevřela Tomáš (1.000/2.500/---)


68. Sokol Nilfisk H. Králové - Loko Trutnov 13.01.2019 11:00 59:67 (15:20 29:40 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 13.01.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)
Mynarčík Petr (1.000/1.000/---)


69. KP Brno - Žabiny Brno 13.01.2019 13:30 83:58 (17:18 44:36 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2019, 13:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/2.000/---)
Petrák Robin (1.000/2.000/---)


70. Basket Slovanka - Studánka Pardubice 11.01.2019 18:15 80:26 (23:13 38:19 58:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000/---)
Hejnic Jan (1.000/1.000/---)


71. Levhartice Chomutov - USK Praha 13.01.2019 10:00 58:86 (16:14 26:40 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500/---)
Křenek Karel (1.000/1.500/---)


72. HB Basket - BA Sparta 22.01.2019 18:15 56:55 (13:10 30:22 46:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 22.01.2019, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Theodor Pavel (1.000/4.000/---)
Křenek Karel (1.000/3.500/---)


13. kolo
73. HB Basket - BK Havířov 26.01.2019 15:00 72:62 (22:14 39:29 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 26.01.2019, 15:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000/---)
Šmídková Hana (1.000/1.000/---)


74. BA Sparta - SBŠ Ostrava 26.01.2019 13:00 58:51 (16:8 35:24 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 26.01.2019, 13:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.000/---)
Koudela Pavel (1.000/1.000/---)


75. Levhartice Chomutov - Loko Trutnov 26.01.2019 16:00 65:55 (21:15 36:31 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 26.01.2019, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


76. USK Praha - Sokol Nilfisk H. Králové 26.01.2019 14:00 68:47 (15:8 35:21 57:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 26.01.2019, 14:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


77. Basket Slovanka - Žabiny Brno 26.01.2019 12:00 79:67 (18:16 46:31 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 26.01.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.500/---)
Barták Matěj (1.000/1.500/---)


78. Studánka Pardubice - KP Brno 26.01.2019 13:30 41:91 (12:24 19:44 27:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 26.01.2019, 13:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Halíková Barbora (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. BA Sparta - BK Havířov 27.01.2019 09:00 59:67 (11:17 29:30 43:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2019, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)
Jon Miloslav (1.000/1.500/---)


80. HB Basket - SBŠ Ostrava 27.01.2019 12:30 88:66 (24:18 54:37 74:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 27.01.2019, 12:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Renc Jan (1.000/1.000/---)


81. USK Praha - Loko Trutnov 27.01.2019 11:00 84:50 (21:8 42:20 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


82. Levhartice Chomutov - Sokol Nilfisk H. Králové 27.01.2019 11:00 68:90 (16:20 27:46 42:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2019, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Zámostný Jindřich (1.000/1.000/---)
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)


83. Studánka Pardubice - Žabiny Brno 27.01.2019 10:00 61:80 (12:22 25:39 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000/---)
Halíková Barbora (1.000/1.500/---)


84. Basket Slovanka - KP Brno 27.01.2019 12:00 83:71 (24:15 47:28 62:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Basket Slovanka - BA Sparta 05.02.2019 17:30 62:50 (20:13 42:29 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 05.02.2019, 17:30:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub (3.000/3.500/---)
Slanina Vladimír (3.000/2.000/---)


86. Studánka Pardubice - HB Basket 09.02.2019 16:00 33:98 (10:16 19:49 28:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 09.02.2019, 16:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Barták Matěj (1.000/1.000/---)


87. KP Brno - USK Praha 09.02.2019 12:15 56:74 (15:26 34:44 46:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 09.02.2019, 12:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/1.000/---)
Novák Petr (1.000/1.000/---)


88. Žabiny Brno - Levhartice Chomutov 09.02.2019 15:00 81:50 (19:16 43:29 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 09.02.2019, 15:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Vildová Linda (1.500/3.000/---)


89. Sokol Nilfisk H. Králové - BK Havířov 09.02.2019 17:00 86:44 (21:14 51:24 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 09.02.2019, 17:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000/---)


90. Loko Trutnov - SBŠ Ostrava 09.02.2019 14:30 81:55 (27:24 49:40 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 09.02.2019, 14:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Barták Dominik (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. Studánka Pardubice - BA Sparta 20.02.2019 17:30 46:99 (13:21 21:49 36:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 20.02.2019, 17:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)


92. Basket Slovanka - HB Basket 08.02.2019 18:15 82:56 (15:16 41:31 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2019, 18:15:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Balog Lukáš (1.000/1.000/---)


93. Žabiny Brno - USK Praha 10.02.2019 11:00 72:100 (25:24 44:51 66:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Dolejš Václav (2.000/1.000/---)


94. KP Brno - Levhartice Chomutov 10.02.2019 10:00 87:67 (27:14 46:33 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 10.02.2019, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Toboláková Barbora (1.000/2.500/---)
Novák Petr (1.000/2.500/---)


95. Loko Trutnov - BK Havířov 10.02.2019 09:00 82:46 (17:11 40:22 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 10.02.2019, 09:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)
Halíková Barbora (2.000/1.000/---)


96. Sokol Nilfisk H. Králové - SBŠ Ostrava 10.02.2019 11:00 65:45 (15:8 34:19 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2019, 11:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/1.000/---)
Krejsa Vojtěch (1.000/1.000/---)


17. kolo
97. HB Basket - Loko Trutnov 23.02.2019 11:00 78:56 (17:19 44:34 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 23.02.2019, 11:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


98. BA Sparta - Sokol Nilfisk H. Králové 05.03.2019 18:15 57:63 (14:14 26:29 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 05.03.2019, 18:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Křenek Karel (1.000/1.000/---)


99. SBŠ Ostrava - Žabiny Brno 05.03.2019 18:45 65:71 (16:20 36:32 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 05.03.2019, 18:45:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Tichov Michael (1.000/1.500/---)
Kremser Jakub (1.000/1.500/---)


100. BK Havířov - KP Brno 23.02.2019 18:00 55:73 (15:21 21:43 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 23.02.2019, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000/---)
Karabínová Natálie (1.000/1.000/---)


101. Levhartice Chomutov - Studánka Pardubice 08.03.2019 15:45 75:36 (26:7 40:19 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 08.03.2019, 15:45:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Kult Michal (1.000/1.000/---)


102. USK Praha - Basket Slovanka 23.02.2019 15:00 84:55 (17:19 41:33 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 23.02.2019, 15:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. BA Sparta - Loko Trutnov 24.02.2019 15:00 63:66 (13:18 29:36 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2019, 15:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kuncl Michal (2.500/1.500/---)
Kalabza Lukáš (2.000/1.500/---)


104. HB Basket - Sokol Nilfisk H. Králové 08.03.2019 17:00 67:65 (23:10 41:33 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.03.2019, 17:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/1.000/---)


105. BK Havířov - Žabiny Brno 07.03.2019 16:15 64:75 (18:24 32:38 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 07.03.2019, 16:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/2.000/---)


106. SBŠ Ostrava - KP Brno 24.02.2019 10:00 47:51 (7:20 16:32 26:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 24.02.2019, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Mrázek Michal (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


107. USK Praha - Studánka Pardubice 24.02.2019 12:00 80:16 (15:4 38:12 55:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 24.02.2019, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)


108. Levhartice Chomutov - Basket Slovanka 24.02.2019 14:00 45:92 (11:28 22:50 37:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 24.02.2019, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Josefus Ondřej (3.500/1.000/---)
Asztalos Ondřej (4.000/1.000/---)


19. kolo
109. Levhartice Chomutov - BA Sparta 09.03.2019 17:00 56:65 (13:3 23:26 39:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 09.03.2019, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/3.000/---)
Ďurana Antonín (3.000/3.000/---)


110. USK Praha - HB Basket 09.03.2019 13:00 82:58 (23:11 42:25 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 09.03.2019, 13:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Rom Daniel (2.000/1.500/---)


111. Basket Slovanka - BK Havířov 09.03.2019 12:00 85:59 (29:19 56:30 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 09.03.2019, 12:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)


112. Studánka Pardubice - SBŠ Ostrava 06.03.2019 18:30 41:63 (14:14 24:32 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 06.03.2019, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kubíček Jiří (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


113. KP Brno - Loko Trutnov 09.03.2019 15:00 48:51 (14:10 24:28 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 09.03.2019, 15:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Novák Petr (1.500/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.500/1.000/---)


114. Žabiny Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 09.03.2019 13:00 77:60 (19:15 36:30 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 09.03.2019, 13:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Nehoda Pavel (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. USK Praha - BA Sparta 10.03.2019 12:00 77:61 (21:12 46:31 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 10.03.2019, 12:00:00

místo: SH Královka, Praha 7

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)


116. Levhartice Chomutov - HB Basket 10.03.2019 10:00 71:49 (15:16 26:26 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.500/3.000/---)
Ďurana Antonín (3.000/3.000/---)


117. Studánka Pardubice - BK Havířov 10.03.2019 12:00 47:53 (14:11 24:35 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 10.03.2019, 12:00:00

místo: hala Sportovní gymnázium, Pardubice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/3.500/---)
Hejnic Jan (1.000/3.500/---)


118. Basket Slovanka - SBŠ Ostrava 11.03.2019 18:00 71:32 (13:10 32:19 50:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 11.03.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


119. Žabiny Brno - Loko Trutnov 10.03.2019 10:00 59:65 (12:15 25:28 36:45 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 10.03.2019, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Siegfried Jiří (1.000/1.000/---)


120. KP Brno - Sokol Nilfisk H. Králové 10.03.2019 11:15 56:48 (17:8 31:22 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 10.03.2019, 11:15:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Kotala Dominik (1.500/1.000/---)


21. kolo
121. HB Basket - Žabiny Brno 23.03.2019 14:45 89:49 (19:9 51:18 73:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 23.03.2019, 14:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Eisner Petr (1.500/1.500/---)
Asztalos Ondřej (1.500/1.500/---)


122. BA Sparta - KP Brno 23.03.2019 14:00 79:66 (20:11 42:26 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 23.03.2019, 14:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Kocián Michal (1.000/1.500/---)


123. Sokol Nilfisk H. Králové - Studánka Pardubice 23.03.2019 10:00 86:38 (26:8 40:16 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 23.03.2019, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000/---)
Svoboda Martin (1.000/1.000/---)


124. Loko Trutnov - Basket Slovanka 23.03.2019 17:00 60:59 (17:18 38:31 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 23.03.2019, 17:00:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (1.000/1.500/---)
Halíková Barbora (1.000/4.000/---)


125. SBŠ Ostrava - USK Praha 23.03.2019 17:30 43:74 (9:19 23:36 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 23.03.2019, 17:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000/---)
Dombrovský Filip (1.000/1.000/---)


126. BK Havířov - Levhartice Chomutov 23.03.2019 17:15 58:71 (20:26 31:43 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 23.03.2019, 17:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (3.500/1.000/---)
Vildová Linda (1.500/1.000/---)


22. kolo
127. BA Sparta - Žabiny Brno 24.03.2019 11:00 76:51 (23:6 32:32 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 24.03.2019, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)
Csöllei Pavel (1.000/1.500/---)


128. HB Basket - KP Brno 24.03.2019 12:45 83:52 (16:10 45:18 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 24.03.2019, 12:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/1.500/---)
Asztalos Ondřej (1.500/1.500/---)


129. Loko Trutnov - Studánka Pardubice 24.03.2019 13:30 76:56 (22:8 39:25 56:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 24.03.2019, 13:30:00

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:
Frátrik Josef (2.000/1.000/---)
Halíková Barbora (2.000/3.000/---)


130. Sokol Nilfisk H. Králové - Basket Slovanka 24.03.2019 13:00 67:56 (20:17 36:32 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 24.03.2019, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000/---)
Mareš Roman (1.000/1.000/---)


131. BK Havířov - USK Praha 24.03.2019 10:00 64:90 (18:29 38:50 44:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 24.03.2019, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Karabínová Natálie (2.500/1.500/---)
Vildová Linda (1.500/1.500/---)


132. SBŠ Ostrava - Levhartice Chomutov 24.03.2019 14:00 59:69 (17:12 24:29 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, kadetky U17, extraliga
základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 24.03.2019, 14:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/1.000/---)
Holaň Dominik (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.