image

nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2018/19 / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" / Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"


tabulka
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12 12 0 1382:221 24
2. BC Slaný U11G(mix) 12 10 2 868:320 22
3. BC Benešov U11G 12 7 5 651:486 19
4. BC Kolín z.s.U11G(mix) 12 6 6 554:605 18
5. BK Kralupy Junior U11G(ms) 12 4 8 456:736 16
6. BK Brandýs n. L.o.s. U11G 12 2 10 254:811 14
7. TJ Sokol Kladno U11G 12 1 11 164:1150 13
1. kolo
1. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BK Brandýs U11G 04.11.2018 15:00 60:16 (18:4 24:4 52:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.11.2018, 15:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:



2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - TJ Sokol Kladno U11G 15.09.2018 09:30 139:4 (29:0 67:0 89:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.09.2018, 09:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Strnad Pavel
Vohánková Marie

3. Slaný U11G(mix) - BC Benešov U11G 15.09.2018 10:00 59:15 (14:2 26:8 38:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
1. kolo, zápas č. 3

datum: 15.09.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



2. kolo
4. TJ Sokol Kladno U11G - Slaný U11G(mix) 20.10.2018 15:00 8:103 (2:24 6:46 6:75 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 20.10.2018, 15:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



5. BK Brandýs U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 29.09.2018 09:00 5:133 (1:26 1:62 5:88)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Martínek Karel
Kvíz Leoš

6. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BC Kolín z.s.U11G(mix) 27.01.2019 10:30 31:28 (14:6 21:8 31:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
2. kolo, zápas č. 6

datum: 27.01.2019, 10:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



3. kolo
7. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 13.10.2018 09:00 144:14 (34:2 75:6 92:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 7

datum: 13.10.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Přinda Jan

8. Slaný U11G(mix) - BK Brandýs U11G 13.10.2018 10:00 95:6 (18:4 46:4 62:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Strnad Pavel
Hackl Filip

9. BC Benešov U11G - TJ Sokol Kladno U11G 13.10.2018 09:00 112:8 (31:2 60:2 82:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2018, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Povolný Jáchym

4. kolo
10. BK Brandýs U11G - BC Benešov U11G 27.10.2018 09:00 12:36 (4:10 6:20 8:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 10

datum: 27.10.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Tejček Tomáš

11. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - Slaný U11G(mix) 18.11.2018 10:00 6:65 (0:22 4:38 6:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 18.11.2018, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



12. BC Kolín z.s.U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 15.03.2019 16:15 9:121 (4:28 5:54 9:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 15.03.2019, 16:15:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Kvíz Leoš


5. kolo
13. Slaný U11G(mix) - BC Kolín z.s.U11G(mix) 10.11.2018 10:00 108:16 (26:4 57:8 72:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 13

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

14. BC Benešov U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 10.11.2018 08:30 98:19 (16:4 45:8 65:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 14

datum: 10.11.2018, 08:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Povolný Jáchym

15. TJ Sokol Kladno U11G - BK Brandýs U11G 10.11.2018 10:00 20:18 (2:6 12:10 16:16 18:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
5. kolo, zápas č. 15

datum: 10.11.2018, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Nesvadba Miloš


6. kolo
16. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - TJ Sokol Kladno U11G 24.11.2018 08:30 105:22 (24:0 45:8 68:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 16

datum: 24.11.2018, 08:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Moravcová Lucie


17. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BC Benešov U11G 24.11.2018 08:30 34:32 (3:0 17:6 23:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 17

datum: 24.11.2018, 08:30:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

18. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Slaný U11G(mix) 24.11.2018 09:00 77:37 (17:7 49:16 58:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
6. kolo, zápas č. 18

datum: 24.11.2018, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Kvíz Leoš

7. kolo
19. BC Benešov U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16.12.2018 11:00 12:92 (4:26 6:55 10:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 19

datum: 16.12.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Rýdl Milan
Růzha Jan

20. TJ Sokol Kladno U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 09.12.2018 09:00 14:82 (5:10 7:42 10:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 20

datum: 09.12.2018, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



21. BK Brandýs U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 15.12.2018 14:00 54:24 (10:5 27:11 38:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
7. kolo, zápas č. 21

datum: 15.12.2018, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

8. kolo
22. BK Brandýs U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 05.01.2019 13:00 11:57 (0:16 6:31 7:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 22

datum: 05.01.2019, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



23. TJ Sokol Kladno U11G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 06.01.2019 09:30 8:150 (2:31 5:79 8:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 23

datum: 06.01.2019, 09:30:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Machálek Jan
Šťavík Radek

24. BC Benešov U11G - Slaný U11G(mix) 05.01.2019 09:00 31:35 (10:11 18:17 19:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
8. kolo, zápas č. 24

datum: 05.01.2019, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Rýdl Milan

9. kolo
25. Slaný U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 26.01.2019 09:30 100:6 (21:2 41:4 71:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 25

datum: 26.01.2019, 09:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



26. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BK Brandýs U11G 26.01.2019 09:00 112:10 (6:6 43:6 72:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 26

datum: 26.01.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Kvíz Leoš

27. BC Kolín z.s.U11G(mix) - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 25.01.2019 16:00 70:22 (14:2 33:6 51:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
9. kolo, zápas č. 27

datum: 25.01.2019, 16:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

10. kolo
28. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 02.02.2019 09:00 16:95 (7:18 7:53 10:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 28

datum: 02.02.2019, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Deliš Vojtěch

29. BK Brandýs U11G - Slaný U11G(mix) 03.02.2019 09:30 23:73 (5:10 7:38 23:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 29

datum: 03.02.2019, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Vohánková Marie

30. TJ Sokol Kladno U11G - BC Benešov U11G 12.01.2019 14:00 15:69 (2:21 4:39 8:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10. kolo, zápas č. 30

datum: 12.01.2019, 14:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



11. kolo
31. BC Benešov U11G - BK Brandýs U11G 24.03.2019 13:00 117:8 (32:6 69:6 93:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 31

datum: 24.03.2019, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Rýdl Milan

32. Slaný U11G(mix) - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 16.02.2019 10:00 77:28 (18:3 31:14 61:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 32

datum: 16.02.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

33. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 16.02.2019 11:00 128:10 (33:2 77:3 94:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11. kolo, zápas č. 33

datum: 16.02.2019, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš


12. kolo
34. BC Kolín z.s.U11G(mix) - Slaný U11G(mix) 13.01.2019 14:45 37:55 (8:15 19:30 29:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 34

datum: 13.01.2019, 14:45:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Bukovský Michal
Dub Michal

35. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BC Benešov U11G 03.03.2019 10:30 43:48 (12:8 24:23 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 35

datum: 03.03.2019, 10:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Matějček Josef
Deliš Vojtěch

36. BK Brandýs U11G - TJ Sokol Kladno U11G 10.03.2019 15:00 78:16 (30:2 39:10 74:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
12. kolo, zápas č. 36

datum: 10.03.2019, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Matějček Josef
Hackl Filip

13. kolo
37. TJ Sokol Kladno U11G - BK Kralupy Jun.U11G(ms) 16.03.2019 10:00 22:80 (6:23 12:44 14:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 37

datum: 16.03.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



38. BC Benešov U11G - BC Kolín z.s.U11G(mix) 16.03.2019 09:30 46:37 (8:6 30:12 37:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 38

datum: 16.03.2019, 09:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan
Rýdl Milan

39. Slaný U11G(mix) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 16.03.2019 09:00 61:67 (10:15 24:32 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13. kolo, zápas č. 39

datum: 16.03.2019, 09:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Matějček Josef
Deliš Vojtěch

14. kolo
40. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - BC Benešov U11G 30.03.2019 09:00 124:35 (18:5 63:10 90:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 40

datum: 30.03.2019, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Dub Michal
Vyhlídal Michal

41. BC Kolín z.s.U11G(mix) - TJ Sokol Kladno U11G 30.03.2019 09:00 114:21 (31:9 57:13 86:19 114:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 41

datum: 30.03.2019, 09:00:00

místo: Tělocvična 1.ZŠ Kolín, Kolín

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

42. BK Kralupy Jun.U11G(ms) - BK Brandýs U11G 31.03.2019 12:00 68:13 (26:2 34:9 64:11 68:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14. kolo, zápas č. 42

datum: 31.03.2019, 12:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC