image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"


tabulka
1. BC Benešov U12G 8 6 2 341:273 14
2. TJ Sokol Kladno U12G 8 5 3 367:313 13
3. BK Beroun U12G(ms) 8 4 4 400:346 12
4. BC Slaný U12G 8 3 5 372:398 11
5. ŠSK Příbram U12G 8 2 6 309:459 10
1. kolo
1. BC Benešov U12G - BK Beroun U12G(ms) 22.09.2018 10:00 47:31 (16:6 31:12 34:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
1. kolo, zápas č. 1

datum: 22.09.2018, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan
Povolný Jáchym

2. ŠSK Příbram U12G - Sokol Kladno U12G 22.09.2018 09:00 28:56 (10:11 14:24 22:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
1. kolo, zápas č. 2

datum: 22.09.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Málek Jan

2. kolo
3. BK Beroun U12G(ms) - BC Slaný U12G 07.10.2018 10:00 64:53 (16:6 28:23 50:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
2. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2018, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Hackl Filip

4. BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G 06.10.2018 11:00 53:23 (14:10 30:13 45:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
2. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2018, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr


3. kolo
5. ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G(ms) 20.10.2018 09:00 33:51 (8:10 14:22 27:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
3. kolo, zápas č. 5

datum: 20.10.2018, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Koch Augustin
Martínek Karel

6. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 21.10.2018 10:00 35:43 (8:12 12:20 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
3. kolo, zápas č. 6

datum: 21.10.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



4. kolo
7. BK Beroun U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 03.11.2018 15:00 49:39 (3:9 20:18 31:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
4. kolo, zápas č. 7

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr


8. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 03.11.2018 13:00 39:40 (10:6 19:19 33:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
4. kolo, zápas č. 8

datum: 03.11.2018, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan


5. kolo
9. BC Slaný U12G - ŠSK Příbram U12G 17.11.2018 10:00 64:58 (10:23 28:41 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
5. kolo, zápas č. 9

datum: 17.11.2018, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

10. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 17.11.2018 16:00 32:36 (6:10 12:19 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
5. kolo, zápas č. 10

datum: 17.11.2018, 16:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

6. kolo
11. BK Beroun U12G(ms) - BC Benešov U12G 15.12.2018 09:00 37:43 (8:9 20:20 30:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
6. kolo, zápas č. 11

datum: 15.12.2018, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



12. Sokol Kladno U12G - ŠSK Příbram U12G 27.01.2019 10:00 60:36 (6:22 24:24 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
6. kolo, zápas č. 12

datum: 27.01.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



7. kolo
13. BC Slaný U12G - BK Beroun U12G(ms) 12.01.2019 10:00 46:35 (10:6 20:16 32:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
7. kolo, zápas č. 13

datum: 12.01.2019, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

14. ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G 20.02.2019 16:00 38:36 (16:4 22:14 36:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
7. kolo, zápas č. 14

datum: 20.02.2019, 16:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

8. kolo
15. BK Beroun U12G(ms) - ŠSK Příbram U12G 01.12.2018 10:00 88:32 (14:20 41:20 55:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
8. kolo, zápas č. 15

datum: 01.12.2018, 10:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

16. Sokol Kladno U12G - BC Slaný U12G 09.02.2019 10:00 51:44 (9:11 25:19 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
8. kolo, zápas č. 16

datum: 09.02.2019, 10:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří


9. kolo
17. Sokol Kladno U12G - BK Beroun U12G(ms) 23.02.2019 09:00 53:45 (14:5 23:14 37:30 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
9. kolo, zápas č. 17

datum: 23.02.2019, 09:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří


18. BC Slaný U12G - BC Benešov U12G 23.02.2019 15:00 39:47 (4:20 17:32 26:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
9. kolo, zápas č. 18

datum: 23.02.2019, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

10. kolo
19. ŠSK Příbram U12G - BC Slaný U12G 17.02.2019 09:00 61:51 (18:10 30:25 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
10. kolo, zápas č. 19

datum: 17.02.2019, 09:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Růzha Jan
Rýdl Milan

20. BC Benešov U12G - Sokol Kladno U12G 17.02.2019 10:00 40:33 (12:10 28:20 34:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A"
10. kolo, zápas č. 20

datum: 17.02.2019, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Strnad Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.