image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"


tabulka
1. BC Benešov U12G 8 7 1 313:246 15
2. TJ Sokol Kladno U12G 8 6 2 366:262 14
3. BK Beroun U12G(ms) 8 5 3 446:421 13
4. ŠSK Příbram U12G 8 2 6 343:480 10
5. BC Slaný U12G 8 0 8 354:413 8
1. kolo
21. BC Benešov U12G - BK Beroun U12G(ms) 22.09.2018 12:00 32:29 (8:7 18:12 26:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
1. kolo, zápas č. 21

datum: 22.09.2018, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan
Povolný Jáchym

22. ŠSK Příbram U12G - Sokol Kladno U12G 22.09.2018 11:00 16:43 (4:9 10:15 14:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
1. kolo, zápas č. 22

datum: 22.09.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Málek Jan

2. kolo
23. BK Beroun U12G(ms) - BC Slaný U12G 07.10.2018 12:00 58:53 (18:9 33:25 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
2. kolo, zápas č. 23

datum: 07.10.2018, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Hackl Filip

24. BC Benešov U12G - ŠSK Příbram U12G 06.10.2018 13:00 52:20 (8:8 22:12 36:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
2. kolo, zápas č. 24

datum: 06.10.2018, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr


3. kolo
25. ŠSK Příbram U12G - BK Beroun U12G(ms) 20.10.2018 11:00 58:65 (14:17 30:29 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
3. kolo, zápas č. 25

datum: 20.10.2018, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Koch Augustin
Martínek Karel

26. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 21.10.2018 12:00 33:49 (10:12 15:20 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
3. kolo, zápas č. 26

datum: 21.10.2018, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



4. kolo
27. BK Beroun U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 03.11.2018 17:00 57:54 (11:18 30:26 40:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
4. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2018, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr


28. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 03.11.2018 15:00 28:26 (8:8 18:11 24:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
4. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2018, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Růzha Jan


5. kolo
29. BC Slaný U12G - ŠSK Příbram U12G 17.11.2018 12:00 51:62 (16:12 29:31 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
5. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2018, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

30. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 17.11.2018 18:00 27:14 (8:0 19:4 23:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
5. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2018, 18:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

6. kolo
31. BK Beroun U12G(ms) - BC Benešov U12G 15.12.2018 10:30 42:48 (10:9 25:28 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
6. kolo, zápas č. 31

datum: 15.12.2018, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:



32. Sokol Kladno U12G - ŠSK Příbram U12G 27.01.2019 12:00 49:45 (11:12 21:24 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.01.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



7. kolo
33. BC Slaný U12G - BK Beroun U12G(ms) 12.01.2019 12:00 56:60 (7:20 23:35 40:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
7. kolo, zápas č. 33

datum: 12.01.2019, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

34. ŠSK Příbram U12G - BC Benešov U12G 20.02.2019 18:00 22:48 (9:11 10:21 16:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
7. kolo, zápas č. 34

datum: 20.02.2019, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Dub Michal
Moravcová Lucie

8. kolo
35. BK Beroun U12G(ms) - ŠSK Příbram U12G 01.12.2018 12:00 118:54 (28:14 57:26 80:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
8. kolo, zápas č. 35

datum: 01.12.2018, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Machálek Jan
Moravcová Lucie

36. Sokol Kladno U12G - BC Slaný U12G 09.02.2019 12:00 42:37 (12:4 24:13 38:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
8. kolo, zápas č. 36

datum: 09.02.2019, 12:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří


9. kolo
37. Sokol Kladno U12G - BK Beroun U12G(ms) 23.02.2019 11:00 66:17 (10:2 34:6 56:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
9. kolo, zápas č. 37

datum: 23.02.2019, 11:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří


38. BC Slaný U12G - BC Benešov U12G 23.02.2019 17:00 44:48 (5:18 12:23 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
9. kolo, zápas č. 38

datum: 23.02.2019, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

10. kolo
39. ŠSK Příbram U12G - BC Slaný U12G 17.02.2019 11:00 66:54 (18:12 38:25 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
10. kolo, zápas č. 39

datum: 17.02.2019, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Růzha Jan
Rýdl Milan

40. BC Benešov U12G - Sokol Kladno U12G 17.02.2019 12:00 43:36 (10:10 21:15 32:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2018/19, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1"
10. kolo, zápas č. 40

datum: 17.02.2019, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Strnad Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.